Home Jaki kupić telewizor? Najlepsze telewizory 2019 roku nawet 50% taniej! Jaki kupić ubiegłoroczny model w świetnej cenie?
Najlepsze telewizory 2019 roku nawet 50% taniej! Jaki kupić ubiegłoroczny model w świetnej cenie?

Najlepsze telewizory 2019 roku nawet 50% taniej! Jaki kupić ubiegłoroczny model w świetnej cenie?

16.63K
1

W polskich sklepach królują obecnie najnowsze modele telewizorów największych producentów. To już zatem ostatni dzwonek, by zapolować na te z 2019 roku! Najpopularniejsze telewizory z ubiegłego roku można obecnie, dzięki akcji uruchomionej w jednym z wiodących elektromarketów, zakupić za ułamek cen premierowych! Warto się pospieszyć, bo to już naprawdę ostatnie sztuki i okazja do nabycia tanio naprawdę dobrych produktów do filmów, sportu i gier.

Czytelniku. Jako jedyni w kraju sprawdzamy osobiście opisywane telewizory pod względem posiadanych parametrów za pomocą specjalistycznego sprzętu pomiarowego o wartości ponad 100 000 zł:

 • Spektroradiometr Jeti Specbos 1211
 • Kolorymetr Klein-K10A oraz Klein-K8
 • Murideo Fresco Six-G (Dolby Vision)
 • Murideo The SEVEN Generator HDMI 2.1 4K/120fps (Dolby Vision, Dolby Audio)
 • Autorski pomiar Input Lag w 4K HDR (jako jedyni w Polsce dokonujemy takich pomiarów w 4K HDR)
 • Najlepsze na rynku kable HDMI: MagicLink

Masz więc pewność, że czytasz o produkcie czy promocji, która nie jest przepisana z ulotki lub z innej strony w sieci bez jej faktycznego sprawdzenia

Pomiary w Ultra HD wykonujemy przy użyciu najlepszych urządzeń dostępnych na rynku.

Wyprzedaż hitowych telewizorów z 2019 roku w rewelacyjnych cenach – gdzie?

Ostatnie sztuki telewizorów największych producentów z 2019 roku wyprzedaje ze swoich magazynów RTV Euro AGD. Okazje są naprawdę wyjątkowe, bo to już przecież modele i tak mocno przecenione względem kwot w momencie swoich premier! Teraz dodatkowo sklep oferuje je znacznie taniej – niektóre z nich nawet o 1700 złotych!

Jak kupić wymarzony telewizor, który wcześniej mógł być cenowo poza zasięgiem? Przygotowano specjalną listę, na której znalazły się wszystkie objęte akcją modele takich producentów jak LG, Samsung czy Sony. Ostatnie sztuki poszczególnych produktów są dostępne wyłącznie w sklepach stacjonarnych, trzeba zatem wyszukać na liście przy wybranym modelu sklep zlokalizowany najbliżej nas. Pełna lista dostępna jest w tym miejscu.

Akcja potrwa zapewne do wyczerpania zapasów. Poniżej przygotowaliśmy dla Was naszą własną listę zawierającą najlepsze propozycje objęte akcją!

Wielka promocja na ostatnie sztuki telewizorów z 2019 roku! Jak kupić ubiegłoroczny model w świetnej cenie?

Wyprzedaż telewizorów z 2019 roku za ułamek cen premierowych – najlepsze okazje

Samsung RU8002 LCD

To jeden z nielicznych telewizorów dostępnych w ubiegłym roku na rynku, który potrafił wykrzesać prawie 60fps z gier 30fps, czyli uzupełnić braki konsoli zachowując niską wartość input lag! Wszystko dzięki unikalnej funkcji Motion Plus Gra. Ma też 120Hz matrycę, więc jest bardzo dobrym wyborem do oglądania dynamicznego sportu. W tej cenie niemal niemożliwym jest teraz znalezienie telewizora 55 lub 65-calowego z takim odświeżaniem. Intuicyjny i szybko działający system multimedialny Tizen jest wisienką na torcie. Minusem może wydawać się poziom średniej jasności HDR, która wynosi tylko 325 nitów (niestety brak obsługi Dolby Vision). Pomimo tego, w 2020 roku nie ma póki co telewizorów z takimi parametrami w tak niskiej cenie.

Cechy charakterystyczne serii RU8002 to:

 • Matryca 120Hz doskonała do sportu oraz upłynniania filmów
 • Bardzo niski input lag 14ms (pomiar HDTVPolska)
 • Wiele funkcji dla graczy w tym unikalny tryb Motion Plus Gra czy FreeSync (obie funkcje wpływają dość znacznie na płynność gier)
 • Bogaty system multimedialny Tizen np. z wbudowanym Apple TV
 • Bardzo wysoki kontrast naturalny matrycy, a w związku z tym dobra czerń w filmach czy serialach
 • Szeroka paleta barw (WCG) w DCI na poziomie 93% (zobaczymy więcej kolorów ze źródeł 4K Ultra HD – np. filmy lub gry)
 • Obsługa AirPlay 2
 • Bardzo dobra płynność ruchu
Dostępność modelu Cena wyprzedażowa Oszczędzamy
Samsung RU8002 55″ 2090 zł 749 zł
Samsung RU8002 65″
2799 zł 800 zł
Samsung RU8000/8002

LG SM8500/8600 NanoCell (LCD)

LG SM8600 to ciekawa pozycja w katalogu, w dużej mierze dzięki niskiej cenie w trakcie debiutu! Telewizor nie ma zbyt mocnej konkurencji ze strony produktów innych marek, wydanych na 2019 rok, a sam oferuje dosyć pełną specyfikację i jest bardzo dobrym uniwersalnym telewizorem. Na pokładziemy znajdziemy 120Hz matrycę z szeroką paletą barw, dostarczoną dzięki świetnej technologi NanoCell. Mamy także coś co uraczy graczy – po pierwsze niski input lag w każdej rozdzielczości i konfiguracji (dzięki Instant Game Response – ALLM), a także wsparcie dla przyszłościowego sygnału 4K@120Hz przez HDMI. Szkoda, że pomimo zastosowania HDMI 2.1 zabrakło obsługi eARC, czy VRR. SM8600 oferuje niezłe wsparcie dla Ultra HD wraz z Dolby Vision. Wyniki nie są oczywiście spektakularne przez ograniczoną jasność matrycy (średnio 360 nitów – pomiar HDTVPolska) i podobnie jest w kwestii czerni, która jest typowa dla matryc IPS (za to mamy świetne kąty widzenia).  Musimy pamiętać jednak, że mamy do czynienia z modelem ze środka oferty LG 2019 i nie można się spodziewać sprawności jak w telewizorach high-endowych. Tym bardziej, że telewizor posiada jeszcze inne walory takie jak solidne wykonanie, rewelacyjny pilot z akcelerometrem (Magic), czy system operacyjny webOS ze wsparciem dla Airplay2!

Cechy charakterystyczne telewizorów LG LCD NanoCell TV na 2019 rok to:

 • Sztuczna inteligencja ThinQ AI z asystentem głosowym, dzięki której, można wydawać do telewizora złożone komendy w języku polskim. W tym roku telewizor odpowiada za pomocą głosu.
 • Procesor α (Alpha) 7 drugiej generacji ze sztuczną inteligencją dynamicznie kontrolującą obraz
 • Najnowsza wersja niezwykle rozbudowanego i szybkiego systemu multimedialnego webOS
 • Wbudowany “Panel domowy” dzięki którego możemy zarządzać urządzeniami znajdującymi się w domu jak lodówka czy oczyszczać powietrza (obsługa urządzeń IoT)
 • Wbudowany port HDMI 2.1 w telewizorach 4K Ultra HD
 • Bardzo niski input lag 14ms (pomiar HDTVPolska)
 • Nowe funkcje dla graczy: Auto Low Latency Mod (ALLM)
 • Możliwość podania sygnału 4K 120Hz przez port HDMI 2.1
 • Współpraca z urządzeniami Apple: obsługa protokołu AirPlay 2
 • Wsparcie dla dźwięku Dolby Atmos oraz DTS:X
 • Telewizory są certyfikowane przez WiSA
Dostępność modelu Cena wyprzedażowa Oszczędzamy
LG 55SM8500 55″ 2799 zł 200 zł
LG 55SM8600 55″ 2799 zł 400 zł
LG 55SM8600 65″ 3799 zł 350 zł
test lg sm86
LG SM8600

LG OLED C9

Najbardziej przystępny obok B9 w ofercie telewizor OLED LG wydany na 2019 rok. Względem poprzednika, czyli C8, wyróżnia go kilka aspektów: pierwszy z nich to funkcja “Płynnej gradacji”, która bardzo skutecznie maskuje niedoskonałości słabej jakości materiałów wideo i nie powoduje jednocześnie rozmycia obrazu. Druga to obecność aż czterech portów HDMI 2.1, obsługujących pełną specyfikację tego standardu. Możemy więc liczyć na obsługę rozdzielczości 4K@120Hz z komputerów PC i konsol w przyszłości, a także funkcje Variable Refresh Rate (VRR) czy Auto Low Latency Mode (ALLM), które są przydatne dla graczy. Wsparcie dla standardu WiSA audio to krok milowy w kierunku prostoty budowy domowego kina domowego. W stosunku do modeli z 2018 roku zauważymy także nowy system multimedialny webOS ThinQ z technologią AI działającą w języku polskim.

Poza tym warto wspomnieć prawdy, które są uniwersalne od czasu istnienia tej technologii OLED na rynku – bezwzględnie dobra czerń i kontrast, który daje niezapomniane seanse w warunkach kinowych, oraz rewelacyjne kąty widzenia. Ekrany OLED są jedynymi oferującymi te walory na tak wysokim poziomie.

Kabel HDMI MagicLink 2.0

W naszym teście, do którego link znaleźć można niżej, wystawiliśmy modelowi C9 ocenę REFERENCJA co jest ogromnym wyróżnieniem dla tego modelu.

Dlaczego LG OLED C9?

 • Sztuczna inteligencja ThinQ AI z asystentem głosowym, dzięki której, można wydawać do telewizora złożone komendy w języku polskim. W tym roku telewizor odpowiada za pomocą głosu.
 • Procesor α (Alpha) 9 drugiej generacji ze sztuczną inteligencją
 • Najnowsza wersja niezwykle rozbudowanego i szybkiego systemu multimedialnego webOS
 • Wbudowany “Panel domowy” dzięki którego możemy zarządzać urządzeniami znajdującymi się w domu jak lodówka czy oczyszczać powietrza (obsługa urządzeń IoT)
 • Wbudowany port HDMI 2.1 w telewizorach 4K Ultra HD
 • Nowe funkcje dla graczy: Variable Refresh Rate (VRR-HDMI, NVIDIA G-Sync), Auto Low Latency Mode (ALLM)
 • Możliwość podania sygnału 4K 120Hz przez port HDMI 2.1
 • Obsługa eARC czyli poszerzoną wersję Audio Return Channel, upraszczającego korzystanie ze dodatkowego sprzętu (np. amplitunerów czy soundbarów Dolby Atmos) podłączonych do telewizora.
 • Współpraca z urządzeniami Apple: obsługa protokołu AirPlay 2 i HomeKit
 • Wsparcie dla dźwięku Dolby Atmos oraz DTS:X
 • Telewizory są certyfikowane przez WiSA
 • Perfekcyjna czerń i kontrast
Dostępność modelu Cena wyprzedażowa Oszczędzamy
LG OLED C9 55″ 5499 zł 500 zł
LG OLED C9 65″ 7499 zł 1000 zł
LG C9
LG OLED C9

Samsung QLED Q60R/Q67R (LCD)

QLED Q60R otwierał linię telewizorów QLED na 2019 rok od Samsunga. Jest to ekran z matrycą VA, który okazał się bardzo ciekawą propozycją dla osób chcących posiadać odbiornik uniwersalny. Sprawdzi się on zarówno w codziennej telewizji jak i w sporcie oraz będzie doskonałym wyborem dla graczy. Ci ostatni tylko na ekranach Samsunga od tej właśnie serii QLED wzwyż (oprócz RU8002), będą mogli skorzystać ze specjalnego trybu Motion Plus Gra, który upłynni każdy tytuł w znacznym stopniu. Jak działa Motion Plus Gra testowaliśmy tutaj. Dodatkowo telewizor posiada bardzo niskie wartości input lag w 4K HDR wynoszące zaledwie 14ms (pomiar HDTVPolska) oraz obsługę FreeSync!

Seria QLED wyróżnia się względem niższej serii RUXXX tym, że posiada wsparcie dla szerokiej palety barw poprzez użycie kropek kwantowych. Dzięki nim, można zobaczyć szersze spektrum kolorów w materiałach 4K Ultra HD w filmach, serialach czy grach (co to jest WCG pisaliśmy tutaj). Dodatkowo linia QLED jest wyposażona w tryb Ambient, który powoduje, że telewizor nie jest już wiszącą czarną plamą na ścianie. Na ekranie w trybie czuwania możemy wyświetlić różnego rodzaju obrazu jak również zegar czy aktualną datę.

Tryb ambient w Samsung Q70T QLED
Tryb Ambient

Minusem najniższej serii QLED jest przeciętna jakość czerni i kontrastu (krawędziowe podświetlenie) oraz dość niskie średnie wartości HDR (około 300-400 nitów) jak również brak wsparcia dla Dolby Vision, które bardzo by się przydało przy tym poziomie jasności HDR.

Dostępność modelu Cena wyprzedażowa Oszczędzamy
Samsung QLED QE43Q60RAT 2349 zł 450 zł
Samsung QLED QE75Q60RAT 5799 zł 1700 zł
Samsung QLED QE49Q67RAT 2399 zł 280 zł
Samsung QLED QE55Q67RAT 2799 zł 400 zł
Samsung QLED QE65Q67RAT
3699 zł 800 zł
Samsung Q60R
Samsung QLED Q60R

Samsung QLED Q70R (LCD)

Samsung QLED Q70R dobrze wpisuje się w swoją pozycję na rynku. W roli niebezpośredniego następcy modelu NU8XXX z 2018 roku oferuje zbliżone jasności HDR, pokrycie szerokiej palety barw, oraz 120Hz matrycę. Oferuje także lepszą czerń, ponieważ ma podświetlenie typu direct led z lokalnym wygaszaniem i kilkudziesięcioma strefami.

Q70R jest także fantastycznym wyborem dla graczy. Ma skrajnie niski input lag, oraz gratkę w postaci upłynniacza w trybie Gra! To jeden z nielicznych telewizorów na rynku, który potrafi wykrzesać prawie 60fps z gier 30fps, czyli uzupełnić braki konsoli (tryb Motion Plus Gra)! Ma też 120Hz matrycę, więc jest bardzo dobrym wyborem do oglądania sportu. Intuicyjny i szybko działający system multimedialny Tizen jest wisienką na torcie.

Dostępność modelu Cena wyprzedażowa Oszczędzamy
Samsung QLED QE55Q70RAT 2999 zł 800 zł
Samsung QLED QE65Q70RAT 4499 zł 400 zł
Test Samsung QLED Q70R
Samsung QLED Q70R

Samsung QLED Q80R (LCD)

Telewizor Samsung QLED Q80R można określić mianem produktu zahaczającego o segment Premium, aczkolwiek jest jak na swoje możliwości przystępny cenowo. Model ten odznacza się bardzo wysokim poziomem jasności, zarówno w SDR (średnio 557 nitów), jak i HDR (śr. 621 nitów), a także doskonałym odwzorowaniem ruchu. Zapewnia on parametry lepsze niż Q8FN z 2018 roku, a jego walory docenią fani filmów, sportu oraz gier. W tym ostatnim przypadku mówimy o input lagu na poziomie 14 ms w 4K przy 60 Hz i HDR10.

Powłoka antyrefleksyjna Q80R samsung QLED
Zastosowanie filtru antyrefleksyjnego w akcji!

Dlaczego telewizor Samsung Q80R jest dedykowany do grania na konsoli i PC?

Nie od dziś wiadomo, że telewizory QLED są doskonałym wyborem dla graczy konsolowych i PC. Posiadają one bowiem tak dużo funkcji i doskonałych parametrów, którymi nie powstydziłyby się nawet wysokiej klasy monitory do PC. Model Q80R jest tego idealny przykładem. Dlaczego?

 • Bardzo niski input lag 14ms w Full HD oraz w 4K HDR – telewizor świetnie nadaje się do gier. To poziom niektórych monitorów dedykowanych dla graczy! Praktycznie nie da się już zrobić nic lepiej, bo od czasu wyświetlenia pierwszej linii, na górze telewizora, upływa zaledwie ok. 6ms! Tak krótki czas nie ma prawa być zauważony, ani odczuty w jakikolwiek sposób.
 • Wyjątkowe wykorzystanie matrycy 120Hz do konsol w związku z trybem Motion Plus Gra – dedykowana funkcja upłynniacza w trybie Gra – możliwość uzyskania “efektu” 60fps+ w 30fps grach przy zachowaniu niedużego input lag – 28ms
 • Możliwość uzyskania ostrości ruchu w Grach, która deklasuje konkurencję (ponownie dzięki funkcji upłynniacza Motion Plus Gra)
 • Obsługa trybu ALLM (Automatic Low Latency Mode), czyli system automatycznego przestawiania telewizora w Tryb Gra (funkcja z HDMI 2.1)
 • Obsługa VRR (Variable Refresh Rate) – mechanizm używany w grach, gdy nie wyciągają pełnego klatkażu (np. 60 FPS), eliminujący rozrywanie się ramek obrazu, minimalizujący opóźnienia i dostosowujący częstotliwość odświeżania, tak, aby zachować płynność. Q80R obsługuje VRR-HDMI oraz AMD FreeSync 2 (Xbox One S/X oraz Xbox Series X)
 • Szerokie kąty widzenia – zastosowanie specjalnego filtra na matrycę VA
 • Zastosowanie filtru antyrefleksyjnego
 • Ważne dla PC: Wyraźne kolorowe czcionki z PC (chroma 4:4:4) po oflagowaniu wejścia jako PC
 • Wysokiej jakości efekty HDR, które są widoczne w materiałach 4K Ultra HD jak gry czy filmy z Netflix – średnio 800-900 nitów gdzie efekt jest bardzo widoczny
 • Pokrycie szerokiej palety barw (WCG) wykorzystywanej w grach czy filmach 4K Ultra HD
 • Bezpośrednie strefowe podświetlenia – lepsza czerń i kontrast w filmach i serialach
 • Procesor Quantum 4K odpowiadający za poprawę obrazu w czasie rzeczywistym
 • Wysoka jasność SDR – sprawdzi się w mocno nasłonecznionym pomieszczeniu

Kabel HDMI MagicLink 2.0

Dodatkowo jako telewizor premium posiada:

 • System Tizen – wszystkie aplikacje wideo jakie są dostępne na rynku
 • Wprowadzenie Apple iTunes oraz AirPlay 2
 • Łatwiejsza konfiguracja telewizora na start i obsługa dzięki funkcji Smart Things
 • Usprawniony tryb Ambient – gdy telewizor jest zgaszony można na nim wyświetlić obraz, kolor ściany lub wygaszacz znany z telefonów z godziną i datą
 • Sztuczna inteligencja AI, która wprowadza funkcję obrazu o nazwie: intelligentmode

Dostępność modelu Cena wyprzedażowa Oszczędzamy
Samsung QLED QE55Q80RAT 3799 zł 1500 zł
Samsung Q80R
Samsung QLED Q80R

Źródło: własne


Przeczytaj więcej:

(16630)

0 0 głos
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
Stanisław
Stanisław
1 miesiąc temu

Promocja już jest na EURO dłuższy czas (obecna edycja jest przedłużeniem poprzedniej). Zanim pojedziecie do odległego sklepu, bądźcie świadomi, że najpewniej jest to telewizor z (już ponad rocznej) ekspozycji. Nie zmienia to faktu, że ceny naprawdę są dobre.

1
0
Chcielibyśmy poznać twoje zdanie na ten tematx
()
x