Home News To ma być nowy polski hit na Netflix. Właśnie dziś zadebiutował w serwisie!
To ma być nowy polski hit na Netflix. Właśnie dziś zadebiutował w serwisie!

To ma być nowy polski hit na Netflix. Właśnie dziś zadebiutował w serwisie!

365
0

W bibliotece platformy VoD Netflix pojawił się już najnowszy polski serial “Infamia”! To bardzo ciekawa produkcja, którą zdecydowanie warto obejrzeć! Jaką historię opowiada ten serial?

Polski serial “Infamia” zadebiutował na Netflix! To wyczekiwana premiera – warto obejrzeć?

Właśnie dziś w ofercie serwisu streamingowego Netflix zadebiutował polski serial “Infamia”! Możemy już obejrzeć jego osiem epizodów. Na tę premierę czekaliśmy z niecierpliwością – to dość nietypowa polska produkcja, która swoim zwiastunem zdecydowanie nas zainteresowała! Poniżej możecie zapoznać się z trailerem oraz galerią:

O czym opowiada serial “Infamia”? Tak tytuł opisuje serwis: “Po latach życia w Wielkiej Brytanii, nastoletnia Romka Gita i jej rodzina wracają się do rodzimej Polski. Po powrocie, dziewczyna próbuje odnaleźć siebie i odkrywa swoje pasje, jednocześnie prowadząc życie regularnej siedemnastolatki. Jednak kiedy się zakocha, będzie musiała balansować między współczesnym światem nastolatków a tradycyjnymi rodzinnymi zasadami.”

W serialu zagrali m.in.: Zofia Jastrzębska, Sebastian Łach, Magdalena Czerwińska, Kamil Piotrowski, Artur Dziurman, Wanda Ranii Kozłowska, Bożena Paczkowska, Tesla Schock, Konrad Bogusławski, Manuel Dębicki, Melisa Gabor, Angelo Ciureja, Josef Fečo, Branko Djuric, Aleksandra Grabowska, Michał Wójtowicz, Agata Łabno, Julia Kuzka, Nikolas Przygoda i Jan Jakubik.

Serial “Infamia” na Netflix – galeria zdjęć:

Źródło: Netflix


Filmy, seriale i serwisy VoD – przeczytaj więcej:

(365)

2.3 3 głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Chcielibyśmy poznać twoje zdanie na ten tematx
()
x