Home News Motyw: nowy serial TVN wkrótce w 4K w Playerze, jest data premiery
Motyw: nowy serial TVN wkrótce w 4K w Playerze, jest data premiery

Motyw: nowy serial TVN wkrótce w 4K w Playerze, jest data premiery

275
0

Już w tym miesiącu na platformę Player trafi nowy serial produkcji TVN, “Motyw”. Będzie można go tam obejrzeć w rozdzielczości 4K, po czym na antenę telewizji TVN trafi po nowym roku.

“Motyw” to kolejny serial, który najpierw debiutuje na Playerze w rozdzielczości 4K Ultra HD, zanim trafi do telewizji TVN. Jest to obecnie stała taktyka wydawnicza, dzięki której możemy oglądać nowe produkcje TVN-u w najlepszej jakości wcześniej w formie VOD. Do tej pory ukazały się w ten sposób między innymi “Pod powierzchnią”, “Chyłka-Zaginięcie”,“Chyłka-Kasacja”, drugi sezon serialu “Pułapka”, “Odwróceni. Ojcowie i córki” oraz “39 i pół tygodnia”.

motyw serial premiera

Motyw – o serialu

“Motyw” to serial kryminalno-obyczajowy, w którym główne role odgrywają Małgorzata Kożuchowska, Agnieszka Grochowska i Michał Czernecki. Fabuła traktuje o intrydze z udziałem małżeństwa Luizy (Kożuchowska) i Maksa (Andrzej Konopka) oraz ich pracownicy, Anny Czarneckiej (Grochowska). Luiza i Maks zostali postrzeleni, a podejrzenia padają na “Czarną”. Śledztwem zajmuje się Paweł Szulc (Czernecki), który w krótkim czasie orientuje się, że cała trójka zna się od liceum i niekoniecznie prawda jest tu tak oczywista, jak się na pierwszy rzut oka wydaje.

motyw serial premiera

Motyw – kiedy premiera?

Pierwszy odcinek serialu “Motyw” ukaże się na platformie Player 12 grudnia 2019 w wersji płatnej. Tydzień później, przy premierze drugiego epizodu, pierwszy z nich będzie można obejrzeć za darmo. Premiera serialu na antenie TVN nastąpi natomiast wiosną 2020.

Źródło: TVN, opracowanie własne

Możecie również u nas przeczytać:

(275)

Jakub Fascynuje mnie świat filmu, technologii i popkultury ogólnie, a poza dobrym kinem samym w sobie, doceniam także świetną jakość obrazu - tak w grach, jak i filmach.

Dodaj komentarz

avatar

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

  Subskrybuj  
Powiadom o