Home News Informacje prasowe Sony wprowadza nowy monitor gamingowy INZONE M3! To będzie hit? Jaka cena?
Sony wprowadza nowy monitor gamingowy INZONE M3! To będzie hit? Jaka cena?

Sony wprowadza nowy monitor gamingowy INZONE M3! To będzie hit? Jaka cena?

742
0

Firma Sony prowadza na rynek w Polsce monitor gamingowy INZONE M3! Jak wygląda ten konkretny model? Czym się wyróżnia i ile kosztuje?

Monitor gamingowy Sony INZONE M3 już na polskim rynku! Jaka cena?

Firma Sony poinformowała o rozpoczęciu dostaw do Polski monitora gamingowego INZONE™ M3. Należy on do nowej linii produktów gamingowych firmy Sony, ułatwiających odnoszenie zwycięstw. Jaką posiada specyfikację?

fot. Sony
Dostępność produktu
Monitor Sony Inzone M3 27″ 3 299 zł

Monitory i słuchawki z nowej linii wykorzystują doświadczenie firmy Sony, będącej pionierem w dziedzinie technologii audiowizualnej. Stworzone z myślą o wyjątkowej wydajności produkty sygnowane nową marką pozwalają skupić się wyłącznie na przebiegu gry i uwieńczyć ją zwycięstwem.

Wyjątkowa płynność i wyrazistość akcji

Nowy monitor gamingowy INZONE M3 z technologią HDR ma rozdzielczość Full HD. Jego wysoka częstotliwość odświeżania (240 Hz), czas przejścia GtG (Gray to Gray) 1 ms i obsługa zmiennej częstotliwości odświeżania (VRR) pozwalają graczom dokładnie śledzić działania rywali w strzelankach. Dzięki wyświetlaniu ponad 99% barw z przestrzeni sRGB gra jest pełna bogatych, żywych kolorów. Dodatkowe odcienie i barwy nadają scenom niezwykły realizm, a sama gra staje się bardziej dramatyczna i wciągająca.

fot. Sony

Zaprojektowane z myślą o indywidualnych stylach gry

Specjalna trójnożna podstawa o małej głębokości zapewnia maksimum wygody w czasie gry, a zarazem pozostawia więcej miejsca na urządzenia peryferyjne. Ponieważ sam monitor nie zajmuje dużej powierzchni, użytkownicy z łatwością umieszczą nachyloną klawiaturę i dużą podkładkę pod mysz gamingową obok lub pod spodem. Mogą również wyregulować wysokość i nachylenie oraz ukryć przewody w celu utrzymania porządku na blacie.

Narzędzia ułatwiające grę

Automatyczny przełącznik KVM (automatyczny przełącznik koncentratora USB) umożliwia obsługę dwóch komputerów przy użyciu tej samej klawiatury, myszy i słuchawek podłączonych do monitora. Po wybraniu trybu obrazu „Gra FPS” jasność i kontrast są optymalizowane tak, by poprawić widoczność przeciwników. Funkcja korektora czerni pozwala natomiast wydobyć detale ginące w cieniach.

Fot. Sony

Idealny do PlayStation®5

Monitor INZONE M3 jest wyposażony w funkcję automatycznego odwzorowywania odcieni HDR, wprowadzoną z myślą o lepszej współpracy z konsolą PlayStation®5. Funkcja ta umożliwia automatyczne rozpoznanie monitora podczas początkowej konfiguracji i optymalizację ustawień HDR. Oprócz tego monitor automatycznie przełącza się w tryb Kino podczas oglądania filmów z PlayStation®5, a w tryb Gra podczas gry.

Program INZONE Hub: dostosowywanie gry do własnych upodobań

Do sterowania monitorami i słuchawkami INZONE służy opracowany przez Sony, przeznaczony na komputery PC1 program INZONE Hub. Umożliwia on dostosowywanie różnych parametrów i funkcji, w tym ustawień obrazu i dźwięku, do indywidualnych upodobań.

27-calowy monitor gamingowy Full HD / 240 Hz INZONE M3 — najważniejsze dane techniczne:

  • Odświeżanie obrazu z częstotliwością do 240 Hz, matryca IPS z czasem reakcji GtG (Gray to Gray) 1 ms i obsługa technologii zmiennej częstotliwości odświeżania: NVIDIA® G-SYNC® Compatible2 oraz VRR zdefiniowanej w standardzie HDMI 2.1.
  • Certyfikat DisplayHDR™ 4003, pokrycie 99% przestrzeni barw sRGB i wyświetlanie 1,07 miliarda barw zapewniające bogatą, żywą kolorystykę gry.

Więcej informacji o sprzęcie gamingowym INZONE można znaleźć na stronie producenta.

Dostępność produktu
Monitor Sony Inzone M3 27″ 3 299 zł
fot. Sony

1 Dostępny na stronie internetowej Sony (https://www.sony.net/inzonehub-support) i zgodny z systemami Windows 10 i 11.
2 Planowana certyfikacja
3 Planowana certyfikacja

Źródło: informacje prasowe

Znajdujesz się w sekcji Informacje prasowe. Zamieszczone tutaj materiały zostały w dużej części opracowane przez firmy niezwiązane z redakcją HDTVPolska. Redakcja HDTVPolska nie ponosi odpowiedzialności za treść publikacji.


Konsole i gry – przeczytaj więcej:

(742)

0 0 głos
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Chcielibyśmy poznać twoje zdanie na ten tematx
()
x