Home News Marvel’s Spider-Man najszybciej sprzedającą się grą na PS4
Marvel’s Spider-Man najszybciej sprzedającą się grą na PS4

Marvel’s Spider-Man najszybciej sprzedającą się grą na PS4

117
0

Gra Insomniac, Marvel’s Spider-Man pobiła rekord sprzedaży w Wielkiej Brytanii. Tytuł na wyłączność na PS4 stał się najszybciej sprzedającą się pudełkową grą na PS4 w całej generacji w UK.

Już wcześniej mieliśmy wszelkie powody by myśleć, że sprzedaż Marvel’s Spider-Man jest fantastyczna, ale teraz dopiero oficjalnie wiemy jaka jest skala tego sukcesu. Okazuje się, że najnowsza gra o Spider-Manie jest najszybciej sprzedającą się fizycznie grą na PS4 w tej generacji. Ponadto, według GamesIndustry produkcja Insomniac może stać się najlepiej sprzedającym się tytułem na wyłączność na PS4 w Wlk. Brytanii.

Spider-Man

Wczoraj informowaliśmy między innymi o tym, że to właśnie Marvel’s Spider-Man był jedną z kluczowych pozycji, które napędziły niemal 25% wzrost zysków w branży gier w trzecim kwartale 2018.

A wy jesteście zadowoleni ze Spider-Mana Insomniac? Jak oceniacie niedawno wydane dodatki DLC?

(117)

Jakub Krawczyński Z wykształcenia anglista i pedagog - lubuje się w rąbniętej muzyce i alienujących filmach. Podobno zna się na grach i dlatego bezwstydnie przyznaje się do tego w notce o sobie, bo i tak ich nikt nie czyta.