Home News Livestream HDTVPolska w Gran Turismo Sport z PlayStation Polska!
Livestream HDTVPolska w Gran Turismo Sport z PlayStation Polska!

Livestream HDTVPolska w Gran Turismo Sport z PlayStation Polska!

729
1

Już dziś o godzinie 19:00 zapraszam Was na oficjalny fanpage PlayStation Polska na Facebook gdzie będę przeprowadzał stream podczas którego pościgamy się razem w Gran Turismo Sport. Oczywiście sama gra będzie idealnym pretekstem by przez ponad 1,5 godziny podyskutować na żywo na tematy związane z telewizorami oraz konsolami Ultra HD.

Livestream HDTVPolska Gran Turismo Sport

Już jakiś czas temu omawialiśmy demo GT Sport, które pokazywało ogromne przywiązanie twórców do jakże dokładnego wykorzystania technologii Ultra HD – w szczególności HDR oraz szerokiej palety barw. Zapraszam do udziału!

 

 

(729)

Piotr "Gmeru" Gmerek Redaktor naczelny HDTVPolska. Posiadacz THX Certified Level 2. Członek polskiego oddziału SMPTE. Maniak najwyższej jakości obrazu. Poniżej 4K nie schodzę ;-). Pasjonat i kolekcjoner konsol, gier oraz filmów. Na słowo "Limitowana edycja" dostaję gęsiej skórki ;-).

Comment(1)

  1. Zapis całego prawie 2h streamu. Dzięki bardzo za przybycie - ogrom osób, ogrom pytań. Wczoraj w nocy oprócz filmu udało się też odpowiedzieć na sporo pytań pisemnie :) Na pewno będziemy powtarzać takie akcje na samym HDTVPolska by na żywo dyskutować na tematy zakupowe. W grudniu na 100%!