Home Jaki kupić telewizor? LG OLED B8 za 3999 zł – dlaczego ten tv?
LG OLED B8 za 3999 zł – dlaczego ten tv?

LG OLED B8 za 3999 zł – dlaczego ten tv?

4.43K
1

Już dziś o godzinie 12:00, zostanie otwarty nowy sklep RTV EURO AGD w warszawskiej galerii Młociny. Firma przygotowała dla klientów kilka bardzo atrakcyjnych promocji w tym takie związane z telewizorami. Najbardziej atrakcyjną ofertą dla entuzjasty najwyższej jakości obrazu wydaje się LG OLED B8, który po raz pierwszy w historii swojej dostępności na rynku będzie dostępny za jedyne 3999 zł. Jest to ponad dwa razy taniej (!!) od momentu swojego debiutu w 2018 roku. Wtedy jego cena wynosiła 8999 zł. 

Przypomnijmy sobie dlaczego ten telewizor tak miesza swoją ceną w segmencie rynku w którym nie powinien się znajdować ;-).

Euro Promocja

(4430)

Piotr "Gmeru" Gmerek Redaktor naczelny HDTVPolska. Posiadacz THX Certified Level 2. Członek polskiego oddziału SMPTE. Maniak najwyższej jakości obrazu. Poniżej 4K nie schodzę ;-). Pasjonat i kolekcjoner konsol, gier oraz filmów. Na słowo "Limitowana edycja" dostaję gęsiej skórki ;-).

Comment(1)

  1. Dla faktycznie zainteresowanych kupnem oleda w galerii Młociny pragne poinformować że wg strony RTV Euro AGD nie mają już nowych sztuk na magazynie centralnym. Egzemplarze dostępne w nowo otwartym sklepie mogą pochodzić z ekspozycji okolicznych sklepów bądz też zwrotów 14-dniowych.

  2. danonek112 danonek112 napisał(a):

    Dodam coś od siebie. Mam oleda- model B7. W moim przypadku powidoki powstają bardzo szybko. Wystarczy zostawić na parę sekund mocno kontrastowe tło (wystarczy logo youtube przy ładowaniu apki), następnie przełączyć na szarą planszę i cyk, już widać ładny powidok. Oczywiście- nie przeszkadza to w żaden sposób, a same wypalenia nie powstały na przestrzeni roku użytkowania tv, a w sumie głównie grałem. Czasami w gry ze stałym hudem, jak wiesiek 3 (pasek życia, który wisi prawie cały czas podczas gry) ;)