Home News Informacje prasowe LG LSAA: producent wprowadza oparty na najnowszej technologii, innowacyjny system ekranów LED Signage
LG LSAA: producent wprowadza oparty na najnowszej technologii, innowacyjny system ekranów LED Signage

LG LSAA: producent wprowadza oparty na najnowszej technologii, innowacyjny system ekranów LED Signage

1.94K
0

LG Electronics ogłosiło wprowadzenie innowacyjnego systemu LG LED Signage. Model LSAA jest najbardziej zaawansowanym rozwiązaniem z dziedziny ekranów w ofercie producenta. Oparto go na najnowszej technologii i konstrukcji wyświetlaczy, zapewnia też wyższą jakość obrazu niż poprzednie modele. Czym jeszcze się cechuje?

Nowy system ekranów LG LED Signage

Model LSAA został zaprojektowany pod kątem montażu blokowego, co niezwykle ułatwia konstruowanie wyświetlaczy o dużej powierzchni. Centralnym elementem tego rozwiązania jest pojedynczy koncentrator LED o mocy 600 W umieszczony w obudowie o wymiarach 337,5 mm (wys.) x 44,9 mm (gł.). Zasila on cały system wyświetlacza i przesyła sygnał obrazu o maksymalnej rozdzielczości 4K UHD i proporcjach 16:9 bez dodatkowego okablowania pomiędzy poszczególnymi obudowami. Pozwala to oszczędzić czas, obniżyć koszty i ograniczyć utrudnienia. Konstrukcja umożliwia bezproblemowe nadawanie i odbiór sygnału drogą bezprzewodową dzięki technologii bezstykowego złącza LG, przy czym prąd zasilający dociera do każdego wyświetlacza poprzez złącza stykowe umieszczone na krawędziach obudowy.

LG LSAA: producent wprowadza oparty na najnowszej technologii, innowacyjny system ekranów LED Signage
fot. materiały prasowe

Ponadto obudowa wyświetlaczy LED została skonstruowana w taki sposób, aby instalatorzy mogli łączyć wiele urządzeń w celu uzyskania wymaganego rozmiaru. Dzięki prostej instalacji i możliwościom rozbudowy model LSAA można ustawiać i rekonfigurować na miejscu znacznie szybciej niż inne wyświetlacze LED. Co więcej, mocowania ścienne i akcesoria z kategorii ramek umożliwiają wiele wariantów montażu, tak aby spełniać różne wymagania związane z warunkami lokalnymi i potrzebami klienta.

Kabel HDMI MagicLink 2.0

System LG LSAA jest wyposażony w ten sam procesor obrazu oparty na algorytmach sztucznej inteligencji, który można znaleźć w popularnych telewizorach LG klasy wyższej. Daje on obraz o żywych kolorach dzięki technologii wyświetlaczy samoemisyjnych oraz niewielkiemu odstępowi między pikselami, który obecnie wynosi 1,2 mm, lecz ma zostać dodatkowo zmniejszony do wartości poniżej 1 mm w drugim półroczu. Aby zapewnić większą wydajność, zastosowano metodę, w której diody LED korzystają ze wspólnej katody podłączonej do pojedynczego styku. Takie rozwiązanie zapobiega nadmiernemu zużyciu energii, przesyłając jedynie sygnał o wymaganym napięciu do każdego piksela składowego.

 „Seria LSAA wyznacza nowe standardy na rynku wyświetlaczy reklamowych. Innowacje w produktach takich jak system LSAA to atut, dzięki któremu firma LG jest liderem branży, oferując znakomitą jakość obrazu, niezwykłą łatwość instalacji oraz bezkonkurencyjne korzyści.” – Paek Ki-moon, wiceprezes i szef działu wyświetlaczy informacyjnych w firmie LG Electronics Business Solutions.

LG LSAA: producent wprowadza oparty na najnowszej technologii, innowacyjny system ekranów LED Signage
fot. materiały prasowe

System LG LED Signage będzie dostępny w tym miesiącu, początkowo na rynkach Ameryki Północnej i Europy, a w dalszej kolejności — w Ameryce Łacińskiej i Azji.

Źródło: informacje prasowe

Znajdujesz się w sekcji Informacje prasowe. Zamieszczone tutaj materiały zostały w dużej części opracowane przez firmy niezwiązane z redakcją HDTVPolska. Redakcja HDTVPolska nie ponosi odpowiedzialności za treść publikacji.


Więcej na temat firmy LG:

(1940)

0 0 głos
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Chcielibyśmy poznać twoje zdanie na ten tematx
()
x