Home News LG All-in-one: 130-calowy LED z HDR10 i Surface Sound
LG All-in-one: 130-calowy LED z HDR10 i Surface Sound

LG All-in-one: 130-calowy LED z HDR10 i Surface Sound

515
0

Firma LG zapowiedziała nowy produkt w swoim portfolio: 130-calowy LED All-in-one z obsługą HDR10 i dźwiękiem Surface Sound.

130-calowy All-in-one (LAA015F) jest produktem dla segmentu biznesowego. Swoje zastosowanie może znaleźć przede wszystkim w salach konferencyjnych. Można do niego podłączyć łącznie aż dziewięć komputerów (jeden główny i osiem dodatkowych). Dodatkowo sprzęt pozwala na odtwarzanie dwóch źródeł jednocześnie w trybie PBP (Picture by Picture), a także przez PiP (Picture in Picture) w różnych konfiguracjach.

LG

Zaletą produktu LG są również różnorodne opcje montażu (ścienny, pod zabudowę, stelaż). Jeśli chodzi o parametry techniczne, obsługiwaną rozdzielczością jest tutaj 1920 x 1080 pikseli przy maksymalnej jasności 500 nitów ze wsparciem HDR 10 Pro. Nie jest to może imponujące, ale należy pamiętać, że to bardzo duży ekran, a panel 4K znacznie podniósłby koszty. Natomiast jeśli chodzi o audio, to LG zastosowało tutaj technologię Surface Sound. Na całej powierzchni panelu rozmieszczono 36 różnych jednostek audio o mocy 4,5 W każda. Generują one bardzo immersyjne, trójwymiarowe pole dźwiękowe. Producent deklaruje, że dźwięk dotrze nawet do najbardziej oddalonego uczestnika spotkania.

LG

All-in-one firmy LG posiada 3 wejścia HDMI, jedno DisplayPort, a także port USB oraz RJ45 i RS232C (wejście/wyjście). Producent oszacował żywotność sprzętu przy średnim poziomie jasności na 100 000 godzin.


ZOBACZ TAKŻE: LG wprowadza obsługę NVIDIA G-Sync do OLED TV z 2019!


Model LAA015F jest sprzedawany w dystrybucji B2B, a jego cena nie jest znana.

Źródło: LG Business Solutions, opracowanie własne

(515)

Jakub Krawczyński Fascynuje mnie świat filmu, technologii i popkultury ogólnie, a poza dobrym kinem samym w sobie, doceniam także świetną jakość obrazu - tak w grach, jak i filmach.

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subskrybuj  
Powiadom o