Home News Wszystko, co musisz wiedzieć o nowej platformie VoD Max! Co zmieni się względem HBO Max?
Wszystko, co musisz wiedzieć o nowej platformie VoD Max! Co zmieni się względem HBO Max?

Wszystko, co musisz wiedzieć o nowej platformie VoD Max! Co zmieni się względem HBO Max?

1.37K
0

To już oficjalne! Poznaliśmy następcę serwisu streamingowego HBO Max! Od maja w USA działalność rozpocznie serwis Max, który docelowo zastąpi poprzednią platformę VoD! Kiedy premiera w Polsce? Co się zmieni?

Tak wygląda następca serwisu HBO Max! Platforma Max – to musisz o niej wiedzieć. Kiedy w Polsce?

W sierpniu ubiegłego roku pisaliśmy o planach Warner Bros. Discovery na fuzję serwisów streamingowych HBO Max i discovery+ w jedną, zupełnie nową platformę VoD. Miała to być odpowiedź na kłopoty finansowe po domknięciu fuzji. Dziś wiemy już, że nowy serwis streamingowy będzie nosił nazwę “Max” i zadebiutuje w USA już 23 maja! Jakie znamy szczegóły?

Serwis Max ma stanowić połączenie oferty serialowo-filmowej HBO Max i treści non-fiction discovery+. Warto wspomnieć, że ten drugi serwis nie zniknie i nadal będzie działał jako osobna platforma. Klienci HBO Max otrzymają automatycznie dostęp do nowego serwisu! Max ma zyskać łatwiejszą nawigację po aplikacjach i ofercie, więcej funkcji dotyczących personalizacji oraz ulepszoną kontrolę rodzicielską, pozwalającą na większą kontrolę nad wyświetlanymi treściami.

Kiedy start serwisu streamingowego Max w Polsce?

Nie podano jeszcze dokładnej daty startu platformy Max w Polsce. Wiemy jednak, że nastąpi to w 2024 roku, a do tego czasu nadal będzie funkcjonował serwis HBO Max. Również ceny mają pozostać te same, a więcej o nich poniżej.

Ile będzie kosztować subskrypcja serwisu Max?

Na debiut platformy będziemy mogli zakupić subskrypcję w trzech wariantach cenowych. Serwis podał, że ceny pozostaną takie same, jak w przypadku HBO Max, a aktualni abonenci tej platformy nie będą musieli dopłacać! Mają oni zachować stałe, dotychczasowe ceny przez przynajmniej 6 miesięcy. Oto progi cenowe:

  • Pakiet z reklamami: 9,99 dol. za miesiąc lub 99,99 dol. za rok (z reklamami, brak pobierania offline, możliwość korzystania na 2 urządzeniach, jakość 1080p, dźwięk 5.1)
  • Pakiet bez reklam: 15,99 dol. za miesiąc lub 149,99 dol. za rok (bez reklam, pobieranie offline do 30 produkcji, jakość 1080p, dźwięk 5.1)
  • Pakiet ultimate: 19,99 dol. za miesiąc lub 199,99 dol. za rok (jednocześnie w czterech miejscach, jakość 4K, pobieranie offline do 100 produkcji, dźwięk Dolby Atmos)

Posiadając pakiet ultimate będziemy mogli oglądać w jakości 4K, takie produkcje jak “Grę o tron”, “The Last of Us”, “Harry Potter”, “Mroczny Rycerz”, czy “Władcę pierścieni”.

Źródło: HBO Max


Filmy, seriale, VoD i serwisy streamingowe – przeczytaj więcej:

(1365)

0 0 głos
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Chcielibyśmy poznać twoje zdanie na ten tematx
()
x