Home Promocje Jak odebrać 400 złotych do PlayStation Store? Wielka promocja z telewizorami Sony BRAVIA XR w salonach Sony Centre!
Jak odebrać 400 złotych do PlayStation Store? Wielka promocja z telewizorami Sony BRAVIA XR w salonach Sony Centre!

Jak odebrać 400 złotych do PlayStation Store? Wielka promocja z telewizorami Sony BRAVIA XR w salonach Sony Centre!

829
1

Sony ogłosiło nową, wielką promocję specjalnie dla graczy! Kup telewizor BRAVIA XR objęty akcją i odbierz aż 400 zł do wykorzystania w PlayStation Store! Te modele z rocznika 2021 – zarówno LCD jak i OLED – są stworzone do współpracy z konsolą PlayStation 5. W jaki sposób zapewnić sobie mocny zastrzyk gotówki na gry? 

400 złotych do wykorzystania w PlayStation Store przy zakupie telewizora Sony BRAVIA XR! Okazje w Sony Centre

Sony rozpoczęło nową promocję dla konsumentów z 20 krajów europejskich (Polski, Wielkiej Brytanii, Francji, Niemiec, Włoch, Hiszpanii, Portugalii, Holandii, Belgii, Szwajcarii, Austrii, Grecji, Rumunii, Czech, Słowacji, Węgier, Danii, Norwegii, Szwecji i Finlandii). Mogą w niej wziąć udział nabywcy telewizorów BRAVIA XR2, jako pierwszych na świecie wyposażonych w inteligencję poznawczą. Osoby spełniające warunki promocji na terenie Polski otrzymają cyfrowe kody o łącznej wartości 400 zł do wykorzystania w serwisie PlayStation Store! Oferta dotyczy zakupów wybranych modeli telewizorów w okresie promocji u uczestniczących w niej sprzedawców – w tym w salonach Sony Centre!

Telewizory BRAVIA XR wyświetlają niezwykle realistyczne obrazy, pełne żywych kolorów i atrakcyjnych dla oka kontrastów. Uzupełnieniem warstwy wizualnej jest technologia dźwięku Sound-from-Picture Reality, przenosząca w środek akcji zarówno miłośników kina, jak i zapalonych graczy. Seria BRAVIA XR spełni wszystkie oczekiwania graczy, zapewniając im naturalne kolory, realistyczne szczegóły, szybkość reakcji i wciągający dźwięk, a także obsługę pewnych cech standardu HDMI 2.1. Małe opóźnienie sygnału wejściowego, które w modelach Z9J wynosi jedynie 6,0 ms3, przekłada się na płynność i szybkość reakcji podczas strzelania, zmagań sportowych i w innych grach z szybką akcją.

Jak odebrać 400 złotych do PlayStation Store? Wielka promocja z telewizorami Sony BRAVIA XR w salonie Sony Centre! W jaki sposób skorzystać?
fot. Sony

„Mózgiem” nowej serii BRAVIA XR jest procesor Cognitive Processor XR. Naśladuje on działanie ludzkiego wzroku i słuchu przy zastosowaniu zupełnie nowych technik przetwarzania, wykraczających poza tradycyjną sztuczną inteligencję. Kiedy człowiek patrzy na różne obiekty, nieświadomie skupia uwagę na pewnych punktach. Procesor Cognitive Processor XR dzieli ekran na wiele stref i wykorzystuje inteligencję poznawczą do ustalenia, gdzie w obrazie znajdują się takie „punkty koncentracji uwagi”. W przeciwieństwie do standardowej sztucznej inteligencji (SI), która rozdzielnie wykrywa i analizuje kolor, kontrast, detale i inne elementy obrazu, nowy procesor Cognitive Processor XR może kompleksowo analizować szereg elementów, tak samo jak ludzki mózg. W rezultacie każdy element jest korygowany w powiązaniu z pozostałymi, a cała scena wygląda spójnie i naturalnie – czego nie zapewni standardowa sztuczna inteligencja.

Analizując sygnał, układ Cognitive Processor XR może też ustalić położenie źródła dźwięku, by następnie idealnie dostosować dźwięk do obrazu na ekranie. Procesor przekształca też każdy sygnał audio w dźwięk przestrzenny 3D, tworząc wciągające, bardziej realistyczne pole dźwiękowe. Niespotykane dotąd możliwości przyswajania, analizy i rozumienia dużych ilości danych pozwalają zoptymalizować każdy piksel, klatkę i scenę, by ostatecznie wygenerować najbardziej realistyczny obraz i dźwięk w historii Sony.

Więcej informacji o telewizorach BRAVIA XR można znaleźć na stronie Sony.

Więcej o promocji BRAVIA XR i kodach cyfrowych do PlayStation Store na tej stronie.

1 Daty promocji zależą od kraju. Regulamin, informacje o sklepach uczestniczących w promocji oraz instrukcję uzyskiwania kodów zamieszczono pod adresem.
2 Telewizor zawiera procesor, który kompleksowo analizuje wiele elementów obrazu w połączeniu z punktami koncentracji uwagi, naśladując sposób widzenia przez człowieka. Według stanu na 7 października 2021 r. żadna inna marka nie zadeklarowała wprost takiej inteligencji poznawczej w swoim procesorze do telewizora. Weryfikacja: Strategy Analytics.
3 Opóźnienie sygnału wejściowego zmierzono w telewizorze Z9J dla wejścia HDMI i gry 4K 120 kl./s w wewnętrznym środowisku testowym. Opóźnienie w innych modelach i rzeczywistym użytkowaniu lub specyficznych warunkach może być inne. Opóźnienie sygnału wejściowego zmierzone w takich samych warunkach testowych w telewizorach A90J/A80J/X95J/X90J wynosi 8,5 ms, a w X85J — 7,2 ms.

magicLinks_2_1

Źródło: informacje prasowe

Znajdujesz się w sekcji Informacje prasowe. Zamieszczone tutaj materiały zostały w dużej części opracowane przez firmy niezwiązane z redakcją HDTVPolska. Redakcja HDTVPolska nie ponosi odpowiedzialności za treść publikacji.


Przeczytaj więcej na temat Sony:

(829)

0 0 głos
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
Tomek
Tomek
3 miesięcy temu

Z9J jest w jakims Sony Centre do obejrzenia?

1
0
Chcielibyśmy poznać twoje zdanie na ten tematx
()
x