Home Jaki kupić telewizor? Jaki wybrać telewizor do FIFA 20? | PORADNIK |
Jaki wybrać telewizor do FIFA 20? | PORADNIK |

Jaki wybrać telewizor do FIFA 20? | PORADNIK |

6.12K
5

Jaki najlepszy telewizor?

Oczywiście skoro tylko 120Hz Samsung wspiera niskiego laga w przypadku używania upłynniaczy to nie będzie niczym dziwnym, że właśnie telewizory tej firmy znajdą się w czołówce tego zestawienia. Pod tym względem nie mają sobie równych. I to już od 2 generacji…W tym roku mamy wiele modeli Samsunga, posiadających 120Hz panele a co za tym idzie, także tryb Motion Plus Gra. To właśnie za pomocą tego trybu możemy uzyskać:

  • Interpolację gier z niską płynnością (30fps) do 120fps, by uzyskać wrażenie lepszej płynności, jakby gra miała prawie 60fps natywnie! (“Redukcja drgań”)
  • Interpolacje gier z wysoką płynnością (60fps) do 120fps, by znacząco zmniejszyć rozmycie obrazu! (“Redukcja rozmycia”)
  • Drastyczną poprawę ostrości ruchu gier z niską lub wysoką płynnością poprzez migoczące podświetlenie (“Wyraźny ruch (LED)”)

Przygodę z lepszą płynnością i ostrością obrazu zaczynamy od serii RU8000 / RU8002. Testowaliśmy ją dla Was niedawno na portalu. Jest to telewizor o podstawowych parametrach obrazu posiadający matrycę VA. Czyli ma niezłą czerń i kontrast ale słabsze kąty widzenia. Wspiera dość nieźle technologię 4K Ultra HD w postaci obsługi rozdzielczości 4K, technologi HDR (w bardzo podstawowym wydaniu na średnim poziomie 300 nitów) oraz zobaczymy też na nim kolory z palety zarezerwowanej dla sygnału Ultra HD. FIFA 20 doskonale wykorzystuje te elementy więc już i na tym telewizorze będziemy mogli podziwiać ją w dużo lepszej jakości niż na telewizorach Full HD.

Jaki telewizor FIFA20 Samsung RU8000
Samsung RU8000 / RU8002

Kolejne modele to już seria QLED. Tutaj zaczynamy od Q60R, który jest właściwie bratem RU8000 pod względem jakości obrazu ale oczywiście posiada funkcje zarezerwowane dla QLED jak np. Tryb Ambient. Zabawa z dużo lepszą jakością obrazu w 4K Ultra HD zaczyna się tak naprawdę od Q70R i wyżej. Tutaj mamy już doskonałą czerń i kontrast oraz dużo wyższe średnie jasności HDR, które w FIFA 20 pokażą pazur.

Jaki telewizor FIFA20 Samsung Q70R
Samsung QLED Q70R

Wisienką na torcie będzie telewizor premium Q90R, który zaprezentuje FIFA 20 w takiej jakości, że będziecie zbierać szczękę z podłogi. Wszystko ze względu na doskonałą czerń i kontrast i bardzo wysokie wartości HDR.

Jaki telewizor FIFA20 Samsung Q90R
Samsung QLED Q90R

Telewizory Samsung można zakupić w sieci sklepów RTV Media Expert

Możecie również u nas przeczytać:

GOOGLE_300x250_FIFA20_ME
Advertisement

(6124)

Piotr "Gmeru" Gmerek Redaktor naczelny HDTVPolska. Posiadacz THX Certified Level 2. Członek polskiego oddziału SMPTE. Maniak najwyższej jakości obrazu. Poniżej 4K nie schodzę ;-). Pasjonat i kolekcjoner konsol, gier oraz filmów. Na słowo "Limitowana edycja" dostaję gęsiej skórki ;-).

5
Dodaj komentarz

avatar
0 Tematy w komentarzach
0 Odpowiedzi na temat
0 Obserwujący
 
Najczęściej komentowany komentarz
Najgorętszy wątek komentarza
0 Komentuj autorów
Autorzy ostatnich komentarzy

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o