Home Promocje Jeden z najlepszych telewizorów BRAVIA od Sony. Hitowe 65 cali w najniższej cenie! Gdzie?
Jeden z najlepszych telewizorów BRAVIA od Sony. Hitowe 65 cali w najniższej cenie! Gdzie?

Jeden z najlepszych telewizorów BRAVIA od Sony. Hitowe 65 cali w najniższej cenie! Gdzie?

13.35K
0

Sony X85L to jeden z najlepszych telewizorów do sportu i gamingu, ale nie tylko. Teraz w sieci Media Expert czeka ponownie absolutnie rekordowo niska cena za wariant z ekranem o przekątnej 65 cali! W ratach jest jeszcze taniej. Warto?

Czytelniku. Jako jedyni w Polsce należymy do Europejskie Stowarzyszenie Obrazu i Dźwięku EISA panelu Home Theatre Display & Video.

Logo eisa

Osobiście sprawdzamy opisywane monitory, telewizory i projektory pod względem posiadanych parametrów za pomocą specjalistycznego sprzętu pomiarowego o wartości ponad 100 000 zł:

  • Spektroradiometr Jeti SpectraVal 1511 HiRes
  • Kolorymetr Klein-K10A oraz Klein-K80
  • Murideo Fresco Six-G (Dolby Vision)
  • Murideo The SEVEN Generator HDMI 2.1 4K/120fps (Dolby Vision, Dolby Audio)
  • Autorski pomiar Input Lag w 4K HDR (jako jedyni w Polsce dokonujemy takich pomiarów w 4K HDR)
  • Najlepsze na rynku kable HDMI: MagicLink

Masz więc pewność, że czytasz o produkcie czy promocji, która nie jest przepisana z ulotki lub z innej strony w sieci bez jej faktycznego sprawdzenia. Jeżeli zamierzasz skorzystać z naszego tekstu, skontaktuj się z Redakcją. Wszelkie prawa do informacji i zdjęć z testów HDTVPolska są zastrzeżone!

Pomiary w redakcji HDTVPolska za pomocą spektrometru Jeti Specbos 1211 i kolorymetru Klein K10A

Promocja na telewizor w Media Expert – świetny Sony X85L z 65 cali w rekordowo niskiej cenie!

Na serię BRAVIA X85L od Sony zdecydowanie warto zwrócić uwagę, jeśli zastanawiamy się nad zakupem telewizora do sportu albo grania. Nie mówimy tu tylko o matrycy o bardzo płynnym odświeżaniu na poziomie 120Hz, bo w tej klasie jest to już w zasadzie standard. Asem w rękawie odbiorników Sony jest system podświetlenia Full Array LED. Daje on widzowi do dyspozycji wysoką jasność (szczytowo 664 nity w wariancie 65″ według pomiarów HDTVPolska) i wyrazisty kontrast (również dzięki matrycy VA), co przekłada się na realistyczne wrażenia podczas oglądania na przykład meczów piłkarskich w warunkach dziennych. 

W sieci Media Expert Sony X85L z ekranem 65 cali kupimy teraz w kolejnej rekordowo niskiej cenie! Kwota spadła do zaledwie 4 799 zł, ale w ratach będzie jeszcze korzystniej – sklep anuluje nam jedną płatność, a zatem ostatecznie kwota spadnie do 4 559 zł!

Co trzeba wiedzieć o telewizorze X85L od Sony? Pełna wiedza na jego temat poniżej – mamy test!

Model w promocji
Telewizor Sony X80L 65″ (2023) 4 799 zł 5 499 zł

Do telewizora warto dokupić najnowszej generacji kabel HDMI 2.1 MagicLink, który wyciśnie maksimum możliwości z każdego źródła:

magicLinks_2_1

Telewizor Sony BRAVIA X85L – szczegółowy test HDTVPolska

Za nami pieczołowity test telewizora Sony X85L. Zapraszamy do lektury! W podsumowaniu naszych analiz napisaliśmy:

“Przede wszystkim na pochwałę zasługuje implementacja systemu wygaszania strefowego. Już od wielu, wielu lat osoby chcące otrzymać lepszy kontrast i czerń musiały dopłacać sporą sumę, by otrzymać produkt wyższej klasy. Tymczasem Sony wyszło na przeciw swoim fanom z mniej zasobnymi portfelami i stworzyło bohatera dzisiejszego testu. Co prawda nie został wyposażony we wszystkie sztandarowe technologie producenta, ale halo, nie od razu Rzym zbudowano. Jest jeszcze kilka rzeczy, które równie mocno cieszą, a wśród nich znajdziemy chociażby usługę Bravia Core, będącą obecnie unikalną dla telewizorów Sony platformą VOD oferującą najlepszą jakość obrazu i dźwięku ze wszystkich tego typu serwisów dostępnych na rynku. Pamiętamy przecież, że była ona zarezerwowana wyłącznie dla wyższych modeli, często znajdujących się powyżej możliwości zakupowych. Następne słowo pochwały należy się maksymalnej jasności telewizora w materiałach HDR. I nie zrozumcie nas źle, gdyż ta nie jest bardzo imponująca, aczkolwiek porównując ją do poprzednika, tj. X85K, jest ponad 120 nitów wyższa. Pozwala to na spokojne zaczęcie obcowania z nową jakością obrazu Ultra HD, w czym pomoże również Dolby Vision, które jawi się tutaj jak zbawienie i czuć jego rękę ochronną nad wyświetlaną treścią.”

Źródła: Media Expert, własne (wszystkie testy i pomiary wykonane w redakcji HDTVPolska)


Filmy, seriale i serwisy VoD – przeczytaj więcej:

(13350)

2.3 3 głosy
Article Rating
Patryk Staszewski Pan od promocji. Z rynkiem RTV związany od 20 lat. Prywatnie wielki fan F1.
Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Chcielibyśmy poznać twoje zdanie na ten tematx
()
x