Home Testy Telewizory LCD Panasonic Jaki TV Panasonic 2017 kupić? Przegląd wszystkich modeli
Jaki TV Panasonic 2017 kupić? Przegląd wszystkich modeli

Jaki TV Panasonic 2017 kupić? Przegląd wszystkich modeli

15.45K
2

Wraz z kończącym się rokiem 2017 wyprzedaże w sklepach, zarówno tych stacjonarnych, jak i internetowych, ruszają pełną parą! To idealny moment na zakup telewizora Panasonic. W związku z tym postanowiłem przygotować przegląd wszystkich wyświetlaczy tej firmy, które miałem okazję wziąć do testów. Na portalu mamy naprawdę bogate portfolio. Czas pomóc w znalezieniu odpowiedzi co warto nabyć w określonym budżecie oraz z konkretnymi oczekiwaniami wobec nowego telewizora!

Czy warto nabyć TV Panasonic?

Oferta rynku jest bardzo bogata. Naturalnie nasuwa się więc pytanie, czy warto zdecydować się akurat na wyświetlacz tej marki. Zanim przejdę do omawiania konkretnych modeli chciałbym wskazać najmocniejszą stronę japońskiej marki oraz rozwiać kilka wątpliwości.

(15454)

Maciej Koper Szef działu testów na HDTVPolska. Posiadacz certyfikatów ISF oraz THX. Zapraszam studia filmowe oraz osoby prywatne do profesjonalnej kalibracji swoich wyświetlaczy: www.skalibrujtv.pl

Comment(2)

  1. Panowie a co z 58dx900? W jakiej cenie warto się nim interesować? Najniższa dostępna na tą chwilę to 8400, trochę sporo bo za mniej jest już 55c7v i sensowne 65 ledy.
  2. To model z zeszłego roku ;D I chyba naprawdę już wszystko na jego temat napisaliśmy przez te lata... także względem oleda... Poczytaj dobrze forum. Wszystko zależy co oglądasz, w jakich warunkach i na czym Ci zależy.