Home Promocje Renomowany telewizor LG OLED C2 w znakomitej ofercie! 65 cali z dużym rabatem i gratis w pakiecie – gdzie?
Renomowany telewizor LG OLED C2 w znakomitej ofercie! 65 cali z dużym rabatem i gratis w pakiecie – gdzie?

Renomowany telewizor LG OLED C2 w znakomitej ofercie! 65 cali z dużym rabatem i gratis w pakiecie – gdzie?

10.66K
0

LG OLED C2 to telewizor koreańskiej marki z rocznika 2022. Wariant z ekranem 48 cali otrzymał w ubiegłym roku nagrodę EISA w kategorii “Best Gaming TV” 2022-2023! W sieci Media Expert czeka teraz super okazja na ten model, ale w wariancie 65 cali. Można go tam teraz kupić z wysokim rabatem! Na dodatek po zakupie można otrzymać dostęp serwisu VoD Apple TV+. Gdzie dokładnie skorzystać?

Czytelniku, jako jedyni w kraju sprawdzamy osobiście opisywane telewizory pod względem posiadanych parametrów, za pomocą specjalistycznego sprzętu pomiarowego o wartości ponad 100 000 zł:

  • Spektroradiometr Jeti Specbos 1211
  • Kolorymetr Klein-K10A oraz Klein-K80
  • Murideo Fresco Six-G (Dolby Vision)
  • Murideo The SEVEN Generator HDMI 2.1 4K/120fps (Dolby Vision, Dolby Audio)
  • Autorski pomiar Input Lag w 4K HDR (jako jedyni w Polsce dokonujemy takich pomiarów w 4K HDR)
  • Najlepsze na rynku kable HDMI: MagicLink

W związku z powyższym, masz więc pewność, że czytasz o produkcie czy promocji, która nie jest przepisana z ulotki lub z innej strony w sieci bez jej faktycznego sprawdzenia. Jeżeli zamierzasz skorzystać z naszego tekstu, skontaktuj się z Redakcją. Wszelkie prawa do informacji i zdjęć z testów HDTVPolska są zastrzeżone!

Pomiary w redakcji HDTVPolska za pomocą spektrometru Jeti Specbos 1211 i kolorymetru Klein K10A

Promocje na telewizory w Media Expert – LG OLED C2 120Hz 65″ z dużym rabatem! Gdzie dokładnie kupić?

LG OLED C2 to telewizor Koreańczyków z rocznika 2022. Ten telewizor doskonale sprawdzi się w sportowych transmisjach dzięki matrycy 120Hz, a gracze zostaną uraczeni obecnością pełnoprawnych portów HDMI 2.1 z obsługą sygnałów 4K120Hz i technologii VRR. Zaimplementowano tu też usprawnioną, oferującą wyższą jasność i ogólną jakość obrazu matrycę OLED evo.

Teraz w sieci Media Expert ten model w wariancie 65 cali można kupić z dużym rabatem za 7 399 zł – to jedna z najniższych cen tego odbiornika w historii! Na dodatek, w ramach akcji z serwisem streamingowym Apple TV+, będziey mogli zyskać darmowy dostęp do usługi na 3 miesiące!

Dostępność modelu w promocji
Telewizor LG OLED C2 65″ 120Hz (2022) 7 399 zł 8 299 zł

Do telewizora warto dokupić najnowszej generacji kabel HDMI 2.1 MagicLink, który wyciśnie maksimum możliwości z każdego źródła:

magicLinks_2_1

Telewizor LG OLED C2 z rocznika 2022 – analiza modelu od Vincenta Teoh

Vincent Teoh nabył 48-calowy wariant modelu C2. Jakie wnioski wyciągnął nasz znajomy ekspert?

LG OLED C2; fot. LG

Oglądając materiał Vincenta poświęcony nowemu telewizorowi LG OLED, można wymienić:

  • System webOS, pod kontrolą którego pracują modele od LG, pracuje płynniej i szybciej niż w seriach z 2021 roku. Teoh przypisuje to zastosowaniu w modelu C2 nowego procesora;
  • Model C2 korzysta z panelu OLED evo, który LG usprawniło z myślą o telewizorach na 2022 rok. Wskazuje na to nowy, zdecydowanie bardziej skomplikowany symbol matrycy umieszczony w menu ustawień odbiornika. Teoh sprawdził też strukturę pikseli w matrycy i zauważył, że odległości pomiędzy nimi są mniejsze, a nieaktywnej przestrzeni pomiędzy jest mniej, niż w przypadku modelu C1:
fot. Vincent Teoh, HDTVTest
  • LG pozbyło się stosowanej wcześniej technologii 120Hz Black Frame Insertion. Ekspert zauważył, że to potencjalnie dobry ruch ze strony producenta, bo funkcja ta była mocno krytykowana z powodu wyraźnego spadku maksymalnej jasności obrazu w HDR podczas grania w gry;
  • W LG C2 znajduje się znacznie więcej opcji w obrębie podręcznego panelu ustawień dla graczy! Pojawił się dodatkowy tryb obrazu “Sports”, dedykowany zapewne grom typu FIFA. Jest też osobne ustawienie obrazu “Dark Room”, które można regulować w dwóch poziomach, dostosowując jasność obrazu podczas grania w ciemnym pomieszczeniu. Bezpośrednio z poziomu menu dla graczy jest także teraz dostępna funkcja “Multi-View”, która umożliwia wyświetlanie dodatkowych treści obok gry, z którą się akurat bawimy. Bardzo ważną nowością jest też dodana do modelu C2 opcja wyświetlania obrazu podczas grania w formacie 21:9, a nawet 22:9. To opcja, którą w ubiegłym roku dodał w swoich telewizorach Neo QLED Samsung. Podobnie jak w odbiornikach tej marki, tak i w LG można ustalić wysokość wyświetlanego w takim wąskim oknie obrazu.

Cały krótki materiał Vincenta możecie sprawdzić poniżej.

Źródła: Media Expert, https://www.youtube.com/c/hdtvtest


Telewizory i inne produkty LG – przeczytaj więcej:

(10659)

1 3 głosy
Article Rating
Patryk Staszewski Pan od promocji. Z rynkiem RTV związany od 20 lat. Prywatnie wielki fan F1.
Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Chcielibyśmy poznać twoje zdanie na ten tematx
()
x