Home Promocje Takich telewizorów ze świecą szukać. Topowy Samsung 4K 120Hz Mini LED teraz w najniższej cenie na rynku!
Takich telewizorów ze świecą szukać. Topowy Samsung 4K 120Hz Mini LED teraz w najniższej cenie na rynku!

Takich telewizorów ze świecą szukać. Topowy Samsung 4K 120Hz Mini LED teraz w najniższej cenie na rynku!

20.06K
0

Samsung QN91B jest jednym z najlepszych telewizorów 4K Mini LED, jakie kiedykolwiek powstały. W sklepie VOBIS można go teraz kupić w najniższej cenie na rynku – bardzo blisko rekordu w przypadku tego odbiornika! To model z rocznika 2022 w wariancie z ekranem 55″ 120Hz. Jest jednym z najwyższych TV wypuszczonych przez Samsunga w ubiegłym roku. Gdzie dokładnie kupić?

Czytelniku. Jako jedyni w Polsce należymy do Europejskie Stowarzyszenie Obrazu i Dźwięku EISA panelu Home Theatre Display & Video.

Logo eisa

Osobiście sprawdzamy opisywane monitory, telewizory i projektory pod względem posiadanych parametrów za pomocą specjalistycznego sprzętu pomiarowego o wartości ponad 100 000 zł:

  • Spektroradiometr Jeti SpectraVal 1511 HiRes
  • Kolorymetr Klein-K10A oraz Klein-K80
  • Murideo Fresco Six-G (Dolby Vision)
  • Murideo The SEVEN Generator HDMI 2.1 4K/120fps (Dolby Vision, Dolby Audio)
  • Autorski pomiar Input Lag w 4K HDR (jako jedyni w Polsce dokonujemy takich pomiarów w 4K HDR)
  • Najlepsze na rynku kable HDMI: MagicLink

Masz więc pewność, że czytasz o produkcie czy promocji, która nie jest przepisana z ulotki lub z innej strony w sieci bez jej faktycznego sprawdzenia. Jeżeli zamierzasz skorzystać z naszego tekstu, skontaktuj się z Redakcją. Wszelkie prawa do informacji i zdjęć z testów HDTVPolska są zastrzeżone!

Pomiary w redakcji HDTVPolska za pomocą spektrometru Jeti Specbos 1211 i kolorymetru Klein K10A

Promocje na telewizory w VOBISSamsung 4K Mini LED QN91B 55″ w najniższej cenie online!

Sklep VOBIS proponuje obecnie telewizor 4K Mini LED Samsung QN91B z rocznika 2022 w prawie najniższej cenie w historii! W wariancie 55 cali jego cena to teraz 4 399 zł – to obecnie najniższa kwota na rynku! Czy warto skorzystać? Naszym zdaniem zdecydowanie tak – wystarczy zapoznać się z wynikami naszego redakcyjnego testu, które publikujemy poniżej.

Dostępność modelu w promocji
Telewizor Samsung QN91B 55″ (2022) 4 399 zł

samsung telewizor telewizory 55 cali promocje media expert raty 0%

Do telewizora warto także dokupić najnowszej generacji kabel HDMI 2.1 MagicLink, który wyciśnie maksimum możliwości z każdego źródła:

magicLinks_2_1

Telewizor Samsung 4K Mini LED QN91B z rocznika 2022 – test HDTVPolska

Model QN91B to naszym zdaniem jeden z najlepszych telewizorów Mini LED, jakie pojawiły się na rynku. W redakcyjnym teście podsumowaliśmy go następująco – zapraszamy do przeczytania całości!

“Samsung Neo QLED QN91B jest odświeżoną i jeszcze bardziej dopieszczoną wersją modelu QN91A z 2021 roku. Telewizor dostał więcej stref wygaszania podświetlenia (zamiast 576 stref mamy do czynienia z 720 strefami) co umożliwia jeszcze lepszą czerń oraz większą sprawność w treściach HDR. Mówimy tutaj o średniej jasności na poziomie 1375 nitów (wcześniejszy model – 740 nitów). Producent naprawił również problem z poprawną reprodukcją szerokiej palety barw. Telewizor po kalibracji radzi sobie świetnie z tego typu treściami. Jedynym mankamentem pozostaje gubienie detali w czerni w ciemnych scenach. Samsung Neo QLED QN91B będzie również bardzo dobrym wyborem do oglądania treści SDR (filmy, seriale i telewizja) za sprawą jeszcze wyższej jasności, dobrych kątów widzenia oraz powłoki antyrefleksyjnej tłumiącej odbicia. Purystów może irytować jedynie agresywny algorytm poprawiający czerń, który zaburza wierność oddania obrazu.”

Źródła: VOBIS, własne (wszystkie testy i pomiary w redakcji HDTVPolska


Przeczytaj więcej na temat produktów firmy Samsung:

(20057)

1 1 głos
Article Rating
Patryk Staszewski Pan od promocji. Z rynkiem RTV związany od 20 lat. Prywatnie wielki fan F1.
Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Chcielibyśmy poznać twoje zdanie na ten tematx
()
x