Home News Gwarancja jakości Premium. Lepszego telewizora nie da się obecnie kupić!
Gwarancja jakości Premium. Lepszego telewizora nie da się obecnie kupić!

Gwarancja jakości Premium. Lepszego telewizora nie da się obecnie kupić!

18.19K
0

Od niedawna wiadomo, który telewizor z rocznika 2023 okazał się najlepszy pod względem jakości obrazu. Odpowiedź dała kolejna UK TV Shootout – eksperckiego konkursu, który odbył się jesienią. Który model Premium udał się najlepiej w mijającym roku? Do rywalizacji stanęły najlepsze odbiorniki od LG, Panasonic, Samsung i Sony.

Najlepszy telewizor 2023 roku to model od Sony. Wygrał ekspercki konkurs UK TV Shootout!

Przeprowadziliśmy kolejną edycję UK TV Shootout we współpracy z naszym przyjacielem i ekspertem, Vincentem Teoh z kanału HDTVTest. W specjalnym studiu w Londynie zgromadziła się publiczność składająca się z profesjonalistów z branży filmowej i telewizyjnej. Następnie ocenili oni cztery telewizory, które dodatkowo zostały porównane z referencyjnym monitorem studyjnym. Warto zaznaczyć, że wszystkie modele były zamaskowane, aby nie można było ich rozpoznać.

Nie przedłużając, przejdźmy do materiału wideo, który przygotowaliśmy. Ujawniamy w nim zwycięzcę, czyli najlepszy telewizor 2023 roku. Ponadto dokładnie omawiamy poszczególne kategorie, w których były oceniane wszystkie ekrany. Dowiecie się więc, który z modeli od LG, Panasonic, Samsunga i Sony będzie najlepszy do konkretnych zastosowań w domu. Zaczynamy:

Jak wrażenia po seansie? Jesteście zdziwieni wynikami? Który ekran najbardziej do Was przemawia? Liczę na ciekawą dyskusję z komentarzach!

Podsumowujący wydarzenie film Vincenta Teoh, głównego organizatora UK TV Shootout, można obejrzeć tutaj.


Filmy, seriale i serwisy VoD – przeczytaj więcej:

(18185)

1.4 9 głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Chcielibyśmy poznać twoje zdanie na ten tematx
()
x