Home News Informacje prasowe Historia „czarnej wdowy” – skazana za zamordowanie męża Lady Gucci w nowym dokumencie dostępnym tylko w Player!
Historia „czarnej wdowy” – skazana za zamordowanie męża Lady Gucci w nowym dokumencie dostępnym tylko w Player!

Historia „czarnej wdowy” – skazana za zamordowanie męża Lady Gucci w nowym dokumencie dostępnym tylko w Player!

4
0

Prawda o mrocznym morderstwie włoskiego biznesmena dokonanego przez jego byłą żonę przedstawiona w dokumencie „Lady Gucci: Historia czarnej wdowy” dostępnym wyłącznie w Player.

„Lady Gucci: Historia czarnej wdowy” – premiera dokument o wstrząsającym morderstwie w Player

Ta wiadomość wstrząsnęła światem. W 1995 roku włoski biznesmen i były szef słynnego domu mody, Maurizio Gucci, został zastrzelony z zimną krwią w Mediolanie. Za zorganizowanie zabójstwa została skazana jego była żona Patrizia Reggiani, przez media okrzyknięta „czarną wdową”. 26 lat później o kulisach jednego z najgłośniejszych morderstw we włoskiej historii, opowiada sama oskarżona w nowym filmie dokumentalnym discovery+ Originals. Tytuł „Lady Gucci: Historia czarnej wdowy” zadebiutował 19 kwietnia w Playerze.

Historia „czarnej wdowy” to opowieść o miłości, pożądaniu i krwawym morderstwie. Wyprodukowany przez Videa Next Station, dokument „Lady Gucci: Historia czarnej wdowy” jest surową opowieścią o losach Patrizi Reggiani. W szczerej rozmowie z twórcami kobieta mówi o burzliwym związku z Gucci i morderczym spisku, a także o tym, jak wraca do normalnego życia po niemal 20 latach odsiadki.

Twórcy dokładnie analizując historię Reggiani, dotarli także do jej przyjaciół i dziennikarzy, którzy rzucają nowe światło na wydarzenia sprzed lat. Wraz ze zdradą męża luksusowe życie Patrizi legło w gruzach. Gdy były mąż oświadczył, że zamierza ożenić się ze swoją kochanką, zrozpaczona żona wynajęła płatnego mordercę. Śledczym zajęło ponad dwa lata, aby ustalić kto stał za zabójstwem króla mody. Po 17 latach w więzieniu, w 2016 r. „czarna wdowa” została zwolniona warunkowo. Teraz, po raz pierwszy ujawnia swoją historię.

„Lady Gucci: Historia czarnej wdowy” to film dokumentalny discovery+ Originals w Polsce dostępny jedynie w serwisie Player.

Źródło: informacje prasowe

Znajdujesz się w sekcji Informacje prasowe. Zamieszczone tutaj materiały zostały w dużej części opracowane przez firmy niezwiązane z redakcją HDTVPolska. Redakcja HDTVPolska nie ponosi odpowiedzialności za treść publikacji.


Więcej na temat platformy Player:

(4)

0 0 głos
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Chcielibyśmy poznać twoje zdanie na ten tematx
()
x