Home News Games with Gold na grudzień z klasykiem z oryginalnego Xboksa
Games with Gold na grudzień z klasykiem z oryginalnego Xboksa

Games with Gold na grudzień z klasykiem z oryginalnego Xboksa

66
0

Microsoft ogłosił właśnie gry dostępne w ramach Games with Gold w miesiącu grudniu. Wśród nich jest klasyk z pierwszego Xboksa, Mercenaries.

Mercenaries to sandboksowa gra akcji studia Pandemic, wydana przez LucasArts w 2005 na Xboksa i PlayStation 2. Jednym z wyróżniających się jej aspektów to system destrukcji otoczenia, dzięki któremu można zrównać z ziemią niemal każdy budynek. Na Xbox One X na pewno będziemy mogli liczyć na znacznie większą rozdzielczość wychodzącą ponad Full HD gdzie oryginał śmigał w rozdziałce niższej niż HD Ready. Tytuł będzie dostępny do pobrania od 16 do 31 grudnia. Inną grą kompatybilną wstecz będzie Dragon Age 2, tutaj będziemy mieć okienko od 1 to 15 grudnia.Games with Gold
Z kolei wybór gier pochodzących z obecnej generacji jest mniej imponujący. Będzie to gra logiczna QUBE 2 (do pobrania przez cały grudzień) oraz platformówka Never Alone – od 16 grudnia do 15 stycznia 2019.

Jak oceniacie ten miesiąc Games with Gold? Czy jakaś gra was szczególnie interesuje? Dajcie znać w komentarzach.

(66)

Jakub Krawczyński Gram od 1991, kocham moje hobby więc mam wszystkie konsole. Niemniej fascynuje mnie świat filmu, technologii i popkultury ogólnie, a poza dobrym kinem samym w sobie, doceniam także świetną jakość obrazu - tak w grach, jak i filmach.