Skocz do zawartości
Gmeru

Orange Extraklasa wynik tuż tuż

Rekomendowane odpowiedzi

Canal+ wyznacza standardy. Od dawna. Edytowane przez skarp7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='skarp7' post='82520' date='30.01.2008, 15:44 ']Canal+ wyznacza standardy. Od dawna.[/quote]

standardy "prawie jak hd" ? na przyklad :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie i z kulawym PeFałErem. Szkoda, wielka szkoda. Była szansa na oprawę jak LM a tu zonk. Lepiej szykujcie lajfboksy. Penetracja rynku jest ogromna: przeszło 4tys ludzi jest gotowych na taki odbiór :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orange Extraklasa kosztowała 125 mln zł, a ile w takim razie kosztowała liga angielska?? :) Bo porównując poziom, to angielska powinna kosztować 10 razy tyle, a pewnie kosztowała 1/10 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote]Canal+ wyznacza standardy. Od dawna.[/quote]
Lew R. Może się pod tym podpisać obiema rekami. :)
A na poważnie. Jak widać nic się nie zmieni a ja i inni trochę dałem się nabrać na zapewnienia prezesów, że zależy im na szerokiej dostępności. Większej niż teraz. Nie zapewni jej TePsa i jej Videostrada z liczbą abonentów ledwo przekraczającą 100tys.( co nikogo specjalnie nie dziwi) po ponad dwóch latach ostrej reklamy. Na samodzielny Canal+ za 39zł też tabunu chętnych nie widzę. Zresztą na kanał ITI i Polsatu za 16zł też.
Dziwić się moga tylko abonenci Canal+, że nadal dostaną tyle samo OE a abonenci Videostrady dostaną pięć za mniejszą cenę na co wszystko wskazuje.
Panowie na konferencji strasznie się motali i próbowali mylić tropy. Mieszał im się kanal telewizyjny z kanałem dystrybucji. Mieszało się wiele innych rzeczy. Zapewne od wysokości tej obiecanej, bo nie gwarantowanej przecież, kwoty.
Choć jeśli jest tak jak demek poniżej cytuje to może coś się zmieni...

Edytowane przez arsenal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote]Według informacji kanału n sport Canal Plus i Telekomunikacja Polska S.A. mają obowiązek zaoferować Kanał Ekstraklasy innym platformom obecnym na rynku i jest to warunek finalizacji tego kontraktu. Oznacza to , ze mecze polskiej ekstraklasy będą dostępne także dla abonentów platformy n .[/quote]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[u]Amatorka jak zawsze. No cóż. ITI+Polsat o parę walizek kasy mniej dali i taki mamy efekt: dalej będzie era kamienia łupanego w HaDe C+.[/u] Edytowane przez trolowisko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='skarp7' post='82520' date='30.01.2008, 17:44 ']Canal+ wyznacza standardy. Od dawna.[/quote]

Dwa zdanka, a jakie pobudzenie wyobraźni. Dziękuje.
Co do oferty sprzętowej platform wyraziłlem się w jednym ze swoich starszych postów. Nie szukajcie, nr 1 to N, fakt.
Mówiąc o standardach miałem na myśli przygotowanie merytoryczne stacji do prezentowanej oferty, cokolwiek to znaczy.
Ile piękna można "wycisnąć" w HD z naszych polskich stadionów ? Niewiele, co robić. Jednak do pierwszego gwizdka sędziego OE C+ prezentuje się profesjonalnie, reszta jest w nogach piłkarzy. Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
OE w c+ prezentuje sie profesjonalnie? polecam ogladnac transmisje z innych krajow np z UK i tam zobaczysz pelen profesjonalizm a nie "prawie profesjonaizm" z c+

pomijam juz ich "HD" bo na sky to niektore mecze w SD wygladaja lepiej pod pewnymi wzgledami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam drodzy "forumowicze" to gdzie jest najlepiej, bo nie wiem :-(. Żądam wszystkiego najlepszego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote]Według informacji kanału n sport Canal Plus i Telekomunikacja Polska S.A. mają obowiązek zaoferować Kanał Ekstraklasy innym platformom obecnym na rynku i jest to warunek finalizacji tego kontraktu. Oznacza to , ze mecze polskiej ekstraklasy będą dostępne także dla abonentów platformy n .[/quote]

A co to za problem udostępnić ten kanał przez C+ - udostępnią za 80 zł od abonenta i zapis w kontrakcie będzie się zgadzał - przecież udostępnili - czyż nie????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie mozna byc we wszystkim najlepszym a c+ we wszystkim daleko do calej reszty

- jakosc HD z ligi pozostawia wiele do zyczenia
- cala oprawa meczowa realizowana jest tak zeby wydac jak najmniej, mozna z glowa to zrobic ale oni nie robia nic
- komentarz to juz w ogole jest JAK DLA MNIE porazka (ale podobnie jest na N, na polsacie bylo ok nie wiem jak teraz bo nie ogladam od jakiegos czasu)
- poziom obiektywizmu siega u nich wartosci ujemnych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

demek powiedz czym CI znowu Cyfra podpadła ? Skąd tyle jadu ? Może to dlatego że twojemu ukochanemu Nsport znowu dobry kąsek sprzed nosa sprzątnęli ? Kurcze niektórych to ja nie rozumiem do końca. Oglądałem w życiu już kupę transmisji z różnych imprez i lig i sądzę , ze C+ Polska niewiele odbiega - jeśli w ogóle od nadawców z Francji , Niemiec czy Hiszpanii. Nie mówię tutaj o jakości obrazu ( chodzi o HD ) ale o merytoryczne przygotowanie prowadzących i ich gości , komentarz , grafika , analizy , wypowiedzi przed i pomeczowe, itp. Niestety nie ma w Polsce kanału który lepiej to robi niż C+ i taka jest prawda. Należy tylko sobie życzyć by reszta do nich dociągnęła lub nawet przeskoczyła - tylko z korzyścią dla abonentów i kibiców. Twierdzenie jednak , że C+ to amatorszczyzna to już wielka przesada. Chciałbym żeby wszystkie kanały w Polsce była tak amatorskie - uwierzcie mi , chciałbym żeby tak było :) A teraz Panowie troszkę luziku bo już wszystko wiadomo ...podobno to o obowiązku zaoferowania kanału innym platformom to jakieś info wyssane z palca ale jeśli by tak było to ok , Ja nie jestem pies ogrodnika i pomimo , iż jestem abo C+ to wcale mi nie przeszkadza , że za dodatkową kasę inni będą mogli to również oglądać. A co ?! Niech oglądają !? Przynajmniej wszyscy będą mieli dostęp do OE - wszak to nasza narodowa liga :) i dobro :)
Ja bym wolał żeby było więcej transmisji w HD z Hiszpanii , Francji czy Włoch a OE to powiem szczerze dla mnie 2-3 mecze w weekend i "inaf". nawet klub kibica w tygodniu z powodu poziomu tej ligi wygląda jak liga angielska puszczona w zwolnionym tempie :) Żadna rewelacja :) Ponieważ w sumie już wszystko wiadomo to dla mnie EOT :) Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jaki znowu moj kochany n sport? pokaz mi choc JEDNEGO posta gdzie ich chwale

jad? no tak wale prosto z mostu wiec nalezy od razu napisac, ze jad

przygotowanie merytoryczne prowadzacych - no fajnie ale sposob w jaki mowia tez sie liczy, a jesli multum razy opowiadaja banialuki to mozna szalu dostac, tak bylo odkad ogladam polska lige a ogladam dlugo, ogladalem za czasow dekoderow c+ zanim otwarli cyfre +, goscie..... tu jest podobnie wszedzie, analizy najlepszy to mial wit zelazko .... zawsze w strone kiedy kogos lubil.

niech kazdy dojdzie do poziomu jaki prezentowal borek z koltoniem kiedy polsat sport pokazywal bundeslige i bedzie ok, (znowu podkresle) JAK DLA MNIE oni komentowali najlepiej

oprawa prze i pomeczowa....ciezko oczekiwac wywiadow z bundesligi, byl program ze skrotami gdzie byli goscie, tam byl poziom, nie to co magazyn ligowy w n sport, tego nie moglem ogladac bardziej niz c+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='demek' post='82502' date='30.01.2008, 15:23 ']ale dalej nie ma info, ze w c+ bedzie hiszpanska w hd a ktos o tym wpomnial...ale watek mu uciekl :)[/quote]
Demek sprawdź na Astra1 10847, V, 22000, 5/6
Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie demek blagam cie akurat do poziomu komentatorskiego w C+ to ty nie masz sie co czepiac bo tam jest sama czolowka polskich komentatorow ktorzy to nieraz wygrywali prestirzowe nagrody dziennikarskie i byli doceniani za swoja prace a jezeli dla ciebie wyznacznikiem profesjonalizmu jest pan Borek ze swoim slynnym tekstem " prostokat 7,15 na 2.19"(mowa o bramce, wymiary teraz zmyslam) i jego przy[beeep]sie Koltowniowi, ktory co drugie slowo robil "yyyyyy", "yyyyyy" to sorry ale ty nie masz pojecia o komentowaniu. Ja nie mowie ze w C+ jest idealnie, tez bym tam paru komentatorow sie pozbyl no ale mowienie ze to jest lipa i porownywanie ich do drewanianych komentatorow z N-ki jest totalnym przegieceim bo jak na N slysze pana Kalinowskiego bodajrze albo Ryczela to marze o funkcji w pilocie pod tytulem wylacz komentarz. Jesli chodzi o sama oprawe no to tez przeginasz, ciekawe jak maja zrobic super oprawe meczu ktory sie odbywa na stadionie Odry Wodzislaw lub Groclinu no nie przesadzaj. Jak mecz jest na Lechu lub na Wisle czy tez Legii to zawsze sie to przyjemniej oglada i tu juz sama Cyfra nie jest w stanie za wiele zrobic, o ile sobie przypominam oprawa na meczach Pucharu Polski w N tez jakos nie powalala. Co innego sama jakosc obrazu tu Cyfra leci troszke w kulki ale z czasem powinno byc tylko lepiej. Thank You. Finish. Wieszajcie teraz na mnie koty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='donalduck' post='82546' date='30.01.2008, 17:57 ']Wieszajcie teraz na mnie koty :)[/quote]
Wyraziłeś zapewne zdanie większości fanów piłki znających C+ i N więc żadnych kotów wieszać nie będę.
N-ce jestem wdzięczny bo zapewne do dnia dzisiejszego piłkę oglądał bym w marnym SD.
N podciągnie z czasem komentarz a C+ jakość przekazu i będziemy zadowoleni.
Jeszcze jak N wprowadzi moduły CI to zostanę ich abonentem
Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='donalduck' date='30.01.2008, 17:57 ' post='82546']
(...)a jezeli dla ciebie wyznacznikiem profesjonalizmu jest pan Borek ze swoim slynnym tekstem " prostokat 7,15 na 2.19"(mowa o bramce, wymiary teraz zmyslam)(...)[quote]
A cóż innego o takich wymairach sobie wyobrażasz? Owal? :) Albo czegoś nie rozumiem albo Ci coś nie wyszło.

Edytowane przez arsenal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
uzylem dwa razy zwrotu JAK DLA MNIE ale za pewne nie zostal zauwazony
mnie sie podobal borek a tobie c+
n sport to juz w ogole jest tragikomedia w zasadzie a c+ do nich nie porownalem

oczywiscie nie mialem na mysli oprawy meczowej na trybunach bo na to wplywu stacje nie maja

a poziomu komentatorskiego gdziekolwiek, w c+ bede sie czepial az nie zaprezentuje normalnego jak dla mnie poziomu, bo czasami odnosze wrazenie, ze ogladaja oni inny mecz niz ja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tyle szumu o nic!
Tak - dla mnie polska liga nie jest warta oglądania albo mówiąc inaczej, płacenia za oglądanie.
Jeżeli N chce przyciągnąć widzów sportu powinna uderzyć w inne ligi lub inne dyscypliny.
Martwić powinna się Ekstraklasa SA, że oglądalność tej dyscypliny będzie dalej niszowa. Jednak z tego co widzę to oni mają to głęboko gdzieś. Edytowane przez MaBri

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kasa, kasa, kasa

nic innego sie nie liczy :)

[quote]Według prezesa ITI Neovision Macieja Sojki, jednym z warunków rekomendacji przez kluby prowadzenia dalszych negocjacji przez Ekstraklasę S.A. z Canalem Plus było zobowiązanie, że ta stacja udostępni swoje programy wszystkim chętnym platformom cyfrowym.

"Dlatego i my czujemy się zwycięzcami. Z moich informacji wynika, że Canal Plus zobowiązał umożliwić odbiór swoich programów także poprzez inne platformy cyfrowe. I my jesteśmy tym zainteresowani. Jeśli ten warunek nie zostanie spełniony, będziemy w punkcie wyjścia, czyli wszelkie negocjacje będą musiały się rozpocząć od początku" - powiedział Maciej Sojka, dodając że na razie żadna umowa między klubami a Canal Plus nie została podpisana.

Informacjom Sojki zaprzeczył szef sportu w Canal Plus Jacek Okieńczyc. "Nie mamy żadnych zobowiązań wobec innych platform cyfrowych. Co więcej, mogę zapewnić, że nasz produkt będzie ekskluzywną ofertą dla abonentów Cyfry Plus i sieci dystrybucyjnej TP S.A. Nigdzie indziej się nie pojawi" - powiedział Okieńczyc.[/quote]

[size=3][b]ciekawe kto ma racje?[/b][/size] czyzby znowu waleczek pzpn i c+? nagle jakis zapis znikl?

Edytowane przez demek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to gwoli przypomnienia, Cyfra płacąc duże pieniądze za jeszcze aktualną licencję, uratowała żywot kilku klubom. Była jedyna, inne stacje miały to głęboko gdzieś, bo nie wierzyły w ten biznes.
Bez tej kasy, padłyby twarzą na pysk i się nie pozbierały ;)
Co takiego się stało, że nagle nasza OE stała się takim cymesem wartym ponad 100 mln zł???
Ano to właśnie C+ pokazała, że z g... można bicz ukręcić i robić na tym jakieś pieniądze/ nie wierzę, żeby tracili i dawali teraz większą kasę niż poprzednio/.
Właśnie wymuszając na klubach podgrzewaną płytę boiska, lepsze trybuny etc. stworzyła lepszy standard.
Mecze nadaje w jakości HD. Inwestowała olbrzymie pieniądze nie mając żadnej gwarancji w powodzenie tego przedsięwzięcia.
I teraz coś się zmieniło, że inni też chcą OE-i bardzo dobrze-ale to C+ pokazała i pokazuje, że jej najbardziej na OE zależy.
Wow, ale mi się laurka napisała :P
A kluby zażądały większych pieniędzy-za co? Dadzą lepszy produkt /poziom gry, profesjonalizm?/, zobaczymy.

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyfra zarzadala podgrzewanych muraw i trybun? a moze jednak to byl pzpn? no chyba, ze to jest jedna firma .... ;)

czemu cyfrze zalezy na lidze? bo bez niej by nie za ciekawie z nimi bylo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przed chwila na TVN byla informacja o wygranym przetargu przez C+- oczywiscie podali wiadomosc, ze C+ ma udostepnic sygnal innym platformom - powiedzieli tez, ze C+ zaprzecza. Bedzie znowu mlyn. Najlepiej gdyby C+/ITI/Polsat/TP dogadali sie i byloby po sprawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='demek' post='82564' date='30.01.2008, 19:35 '][color="#FF0000"][size=3][b]czemu cyfrze zalezy na lidze? bo bez niej by nie za ciekawie z nimi bylo[/b][/size][/quote]
[/color]

Mocne słowa ;)

To znaczy, że nie wiesz, że mają NBA, Premiership, Primera Division, itd, itp...

Demek, jak możesz pisać takie kretyństwa???

Lepiej już nie odpisuj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...