Skocz do zawartości
Gmeru

Orange Extraklasa wynik tuż tuż

Rekomendowane odpowiedzi

[quote name='maxiuca' post='74590' date='18.12.2007, 21:53 ']No raczej taka gra jest ryzykowna, bo jakby się C+ jednak wycofało to by został z OE za ogromnie pieniądze. Wątpie żeby tak grał.
A co do upadku Cyfry+ to naprawde przestańcie skazywać platformę która przynosi największe zyski i dogadała się z monopolistą w telekomunikacji na upadek bo to jest śmieszne.[/quote]

No wlasnie ten monopolista moze przejac Cyfre.
Ty nie dopuszczasz takiego scenariusza, a ja tak i zostanmy przy swoim.
Kazdemu cos sie wydaje - kidys, ze Wizja TV wchlonie C+, ze nie bedzie HD w PL. Jeszcze kiedys, ze HBO bedzie tylko w C+, a jak widac roznie to bywa!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie;
Waltera jak wcześniej pisałem w kontraklcie o OE już NIE MA.
Jest za burtą. I wcale nie jest to problem. Jak Wisła albo Legia wejdą do LM to będzie kasa.
Najpierw stadion. Chyba błędna decyzja iTi.

Pisłem również, że dla Zygi kasa nie stanowi najmniejszego problemu bo nie On za to ma zapłacić.
C+ już się zrezygnowało z polskiego rynku, dając cynk ofertowy:
Oferta C+ tanio bez balastu satelitarnego. 45 pln/miech

To dla uporządkowanie dyskusji.
Ale co tam;
Jutro zobaczymy.
Dla HD Fana lepiej, żeby jeden nadawca ( np. PC ) brał jak najwięcej sportu w HD.
iTi sie samo poddało w tek kwestii.
To tyle na dziś.

pełne pozdro & szacun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pozwól dominiku, że będę pokładał większą wiarę w dziennikarzy Dziennika. Rzadziej popadają w nielogiczność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='tesbor' post='74599' date='18.12.2007, 22:13 ']No wlasnie ten monopolista moze przejac Cyfre.[/quote]
No dobra, ale że ktoś kogoś przejmie to jedno, a gdybanie, że najlepiej zarabiająca platforma, która 10 lat funkcjonuje na naszym rynku i ma wyrobioną i rozpoznawaną marke, nagle upadnie jakby to był proces który następuje z dnia na dzień, jest troche śmieszne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj niektórzy życzą źle Cyfrze, chyba próbując wydostać się z kompleksów :rolleyes:
Ja uważam, iż nie po to Canal+ Cyfrowy inwestuje w nową siedzibę, współpracę z TP, negocjacje z wytwórniami filmowymi (Vod), by poddawać się tak łatwo konkurencji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a vivendi nie ma nic wspólnego z franc telekom?
Dlaczego dominkjestem uparcie twierdzisz że to polsat chociaż nie masz żadnych argumentów z zewnątrz potwierdzających twoją wypowiedź.Jakoś to na razie on stracił najwięcej praw i najdłużej wprowadza HD(bo jeszcze nie wprowadził)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='paw' post='74607' date='18.12.2007, 22:36 ']a vivendi nie ma nic wspólnego z franc telekom?[/quote]
Z France Télécom Vivendi kapitałowo nic wspołnego nie ma. A na marginesie to śmieszne jest troche to, że Vivedni ma 20% Universalu, którego to kanał jest exclusive w N :)

[quote name='paw' post='74607' date='18.12.2007, 22:36 ']Jakoś to na razie on stracił najwięcej praw i najdłużej wprowadza HD(bo jeszcze nie wprowadził)[/quote]
Ale akurat HD do praw do OE potrzebne nie jest. Ale w ogóle nie ma co gdybać. Wszystko się niedługo wyjaśni.

[quote name='arsenal' post='74608' date='18.12.2007, 22:39 ']Tak przy okazji. Gdzie ten kanał PolsatHD? :rolleyes:[/quote]
Jak to gdzie? W planach :)

Edytowane przez maxiuca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słusznie poczekajmy do jutra, do 12 (chyba?), na oficjalny komunikat... :rolleyes:

[url="http://www.ekstraklasa.org/info/infid/187077"]http://www.ekstraklasa.org/info/infid/187077[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='lucius' post='74606' date='18.12.2007, 22:33 ']Tutaj niektórzy życzą źle Cyfrze, chyba próbując wydostać się z kompleksów :rolleyes:
Ja uważam, iż nie po to Canal+ Cyfrowy inwestuje w nową siedzibę, współpracę z TP, negocjacje z wytwórniami filmowymi (Vod), by poddawać się tak łatwo konkurencji...[/quote]

Jezeli do mnie pijesz to jestes w bledzie - jestem abo C+, wiec o jakich kompleksach piszesz?
Przy okazji - budowa siedziby c+ to nie decyzja z "wczoraj" a duzo, duzo wczesniejsza, nie majaca zwiazku z sytuacja obecna.
Skad masz info o negocjacjach VoD?

@Arsenal - moze polsat ruszy z HD jak wygra OE ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='paw' post='74607' date='19.12.2007, 00:36 ']a vivendi nie ma nic wspólnego z franc telekom?
Dlaczego dominkjestem uparcie twierdzisz że to polsat chociaż nie masz żadnych argumentów z zewnątrz potwierdzających twoją wypowiedź.Jakoś to na razie on stracił najwięcej praw i najdłużej wprowadza HD(bo jeszcze nie wprowadził)[/quote]
to ze najdłuzej wprowadza hd to prawda ale jakos mam wrazenie ze jakos tych praw duzo nie stracił bo niby na co polsat potracił prawa? tak na marginesie przynajmniej ma co tracic bo np. nka niby jakie prawa ma do imprez sportowych poza LM ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ME i MS ma polsat, siatkowke ma polsat, nie wiem kto ma koszykowke i lige zuzla.......
jak im dojdzie OE to imo inne platformy maja pozamiatane....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='demek' post='74634' date='18.12.2007, 23:37 ']ME i MS ma polsat, siatkowke ma polsat, nie wiem kto ma koszykowke i lige zuzla.......
jak im dojdzie OE to imo inne platformy maja pozamiatane....[/quote]

zuzel trochę w polsacie trochę w TVP więc tez mają. Mają DUZO bo mają DUZO gniazdek czyli abonentow. To oczywiste ze im się najłatwiej rozmawia : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dominikjestem
Twoje argumenty mogłyby być słuszne, gdyby nie to, że te potencjalne 160 mln to nie wydatek jednorazowy, to cena za 1 sezon.
Zatem, o ile w pierwszym roku mogłaby to sfinansować częściowo giełda, o tyle w następnych już niestety abonenci. A użytkownicy Polsatu w dużej mierze patrzą na cenę oferty.
Na dodatek taka pozycja w kosztach mogłaby stanowić balast przed wejściem na giełdę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tesbor!
To była kąśliwa myśl nie do Ciebie, tylko ogólnie... Póki co, sam też jestem abo. C+... :(
Co do Vod... Admin z forum C+ pisał okólniki o tym... Nic więcej (szczegóły), nie wiadomo!

Edytowane przez lucius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hmm a ja napisze coś z pozycji kibica, fana Legii, i oglądacza polskiej ligi. wiem jedno, dla mnie (i z tego co wiem nie tylko mnie) mam c+ dla OE, bez niej ta platforma dla mnie nie istnieje... wiec jak stracą OE to stracą także mnie (i wielu innych). a Z polska ligą to tak jak z żoną: mimo że ze niezbyt piękna to jednak w zasięgu ręki, a ligi zagraniczne to jak piękne supermodelki, dobre do podziwiania, ale po za zasięgiem.
Poruszę tu tez sprawę jakości transmisji (a właściwie jakości zespołu), c+ to najlepsze co mogło trafić OE, jak się patrzy na radosną działalność polsatu czy nsport, nie wspominając już zgrozy tvp, to dopiero sie docenia Smokowskiego, Tworowskiego i resztę redakcji sportowej c+ (jak na razie moim zdaniem ich poziom jest po za zasięgiem innych stacji). Z tego względu ściskam z całych sił kciuki za to by c+ nadal transmitowało OE...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hmmm...?

[url="http://www.sports.pl/index.php?show=1&s=605&ns=105917"]http://www.sports.pl/index.php?show=1&...5&ns=105917[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oby to byla prawda. Bo chyba nikt nie bedzie na tyle szalony zeby z naszych pieniedzy (tak, to my utrzymujemy platformy) placic taka kase za polska lige.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='kamcyk26' post='74783' date='19.12.2007, 11:07 ']Oby to byla prawda. Bo chyba nikt nie bedzie na tyle szalony zeby z naszych pieniedzy (tak, to my utrzymujemy platformy) placic taka kase za polska lige.[/quote]

hmm jak ci się to nie podoba to nie kupuj i nie płać za OE, nikt cię nie zmusza!!!!!tobie chyba sie pomyliły płatne tv z budźetem państwa(bo o ile w pełni zrozumiałem jest takie jak twoje podejście do budżetu państwa, to w kwestii pay tv, jednak gadasz głupoty...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ty Ulan lubisz przepłacać? Ponadto takie rozwiązanie ma swoje plusy. Znacznie wzrosłaby oglądalność. Edytowane przez jacek1969r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='jacek1969r' post='74801' date='19.12.2007, 12:08 ']A ty Ulan lubisz przepłacać? Ponadto takie rozwiązanie ma swoje plusy. Znacznie wzrosłaby oglądalność.[/quote]

hmm nikt cię nie zmusza do kupowania pay tv to twój wolny wybór!!!! nie podoba sie nie kupuję, nie płacę!!! nie mylcie tego z obowiązkowym abonamentem rtv zbieranym przez państwo...
ja jako fan polskiej piłki, nie wyobrażam sobie, ze nie będę mógł tego oglądać i wolę to od ligi angielskie, włoskiej, hiszpańskiej czy francuskiej...
ja nie pomstuje o to, ze lecą mecze które mnie mało interesują (bo mnie interesują tylko mecze Legii, dla mnie oglądanie piłki to emocje, a kibicuje tylko Legii i reprezentacji Polski, wiec inne mnie mniej interesują o ile nie wiążą się z tymi dwoma drożynami)

ps. zresztą nie daj bóg zobaczysz co się stanie z c+ jak nie będzie miała OE, ilu straci klientów... Edytowane przez ulan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cyfra przecież powiedziała że tyle kasy (150 000 000 PLN) nie da bo musieliby znacznie podnieść abonament. Mają przecież tylko milion abonentów. U nich i tak jest drogo. Jakby jeszcze podniesli to takich jak ty zostałoby pewnie połowe tego co teraz abo co by spowodowało dalszy wzrost cen. Ekonomii nie da się tak łatwo oszukać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No i po ptakach, przetarg uniewazniony!

[url="http://www.sport.pl/sport/1,65025,4777013.html"]http://www.sport.pl/sport/1,65025,4777013.html[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i uwalili przetarg.


Edit: tesbor byłeś szybszy. ;)

Edytowane przez upandup

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...