Skocz do zawartości
Gmeru

Orange Extraklasa wynik tuż tuż

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie gdy cena Max Pac Canal+ spadła do 15 zł byłoby całkiem fajnie(razem z tym kanałem OE cena -ok 31 zł , teraz jest 29), ponieważ HBo aby chcąc się utrzymać się w rywalizacji z Canal+ musiałby obniżyć cenę też do ok 15-20 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sojka się produkował właśnie w TVN24 ale nic ciekawego ponad to co jest w komunikacie nie powiedział.
A swoją droga to sama OE miała taki pomysł jakiś czas temu. Mi to śmierdzi jakimś większym przekrętem :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe czy z formalnego punktu widzenia mogą jeszcze złożyć ofertę.
Poza tym 16 zł za kanał, na którym de facto będzie co oglądać tylko przez 3 dni w tygodniu (3-5 meczy na żywo) i tylko przez 8 miesięcy, to jednak troszkę przegięcie.
Jakoś nie widzę tłumów biegnących zaabonować ten kanał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak idziesz na mecz na stadion to jednorazowo placisz przynajmniej 30zl. A w OETV wszystkie mecze maja byc pokazywane na ZYWO czyli mozesz obejrzec zespol ,ktoremu kibicujesz we wszystkich meczach LIVE. A o chetnych sie nie martw. Jesli kanal bedzie dostepny tez w kablowkach to mysle ze 2mln abo spokojnie sie znajdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Klient końcowy, czyli my tylko zyska na takim rozwiązaniu - pytanie, czy zostanie to naprawdę wdrożone w życie? Pożyjemy, zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No i teraz wiadomo dlaczego ITI olało przetarg a Polsat kombinował z kopertą. Musieli wiedzieć ile daje C+ żeby teraz podać swoje "gwarancje" heheheh. Przekręt jak ta lala. Ponadto zauważcie , że ITI jest właścicielem Legii , która dostaje sporo kasy z tej skarbonki. Im więcej w skarbonce tym więcej dla Legii , tym mniej wydatków ITI. Dla mnie to już sie robi mało zabawne i ciekawe. To są jakieś jaja ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='kamcyk26' post='77286' date='04.01.2008, 17:55 ']Jak idziesz na mecz na stadion to jednorazowo placisz przynajmniej 30zl. A w OETV wszystkie mecze maja byc pokazywane na ZYWO czyli mozesz obejrzec zespol ,ktoremu kibicujesz we wszystkich meczach LIVE. A o chetnych sie nie martw. Jesli kanal bedzie dostepny tez w kablowkach to mysle ze 2mln abo spokojnie sie znajdzie.[/quote]
Będę troszkę drobiazgowy, ale wszystkich "na żywo" z pewnością nie pokażą. Ostatnia kolejka (a nie jestem pewien czy i nie przedostatnia) jest rozgrywana o tej samej porze, więc na jednym kanale nie ma szans.
A 2 mln abo to raczej megaszczyt marzeń, obstawiam 500-600 tys. jak dobrze pójdzie i to pod warunkiem, że poziom realizacji i oprawy będzie przynajmniej taki jak w C+.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie da się w obecnie istniejącym systemie rozgrywek OE pokazać wszystkich meczów kolejki "na żywo". Przekręt jak cholera!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='upan[beeep]' post='77297' date='04.01.2008, 17:49 ']Będę troszkę drobiazgowy, ale wszystkich "na żywo" z pewnością nie pokażą. Ostatnia kolejka (a nie jestem pewien czy i nie przedostatnia) jest rozgrywana o tej samej porze, więc na jednym kanale nie ma szans.[/quote]

Dla tego typu posunięcia potrzeba stworzyć pakiet programów 2,3,4 a w wyjątkowych sytuacjach jak wspomniane ostatnie kolejki tyle ile potrzeba. Wtedy na pewno się uda pokazać wszystko LIVE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ktoś kto to wymyślił nieźle ruszył banią ; ) 100mln gwarantowane a przypływ z reklam itd i jeszcze wiele innych źródeł zysku taki, że głowa pęka. Szacun.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Fajnie by było jak OETV powstała. W czasie meczów wszystko leciało LIVE, w tygodniu jak nie ma meczy puszczali powtorki dla tych co nie ogladali, stworzyli wiadomosci ligowe, ale musza być na poziomie, a nie ze pokazą tabele z punktami, 2 mądre głowy cos powiedzą i koniec. Tylko teraz pytanie jak bedzie z transmisjami w HD. eNka na pewno bedzie miała w tym interes aby leciało w HD, polsat po wakacjach tez sie rozkreci najprawdopodobniej w tej kwestii, poniewaz kase tez wykładaja. Wydaje mi sie jednak ze na poczatku nie bedzie wiecej niz 1 mecz dnia z kolejki w HD. Potencjał jest, tylko zeby prezesi z OE na to przystali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko zwrócę uwagę tych, co piszą, że nic tam nie będzie na tygodniu, że Ekstraklasa SA organizuje także rozgrywki Młodej Ekstraklasy i Puchary Ekstraklasy. Poziom może i nędzny ale jest czym zapchać ramówkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='jajo9' post='77314' date='04.01.2008, 19:39 ']Wydaje mi sie jednak ze na poczatku nie bedzie wiecej niz 1 mecz dnia z kolejki w HD.[/quote]

Jakby wyliczyć ilość wozów HD w Polsce to nie jest najgorzej. Polsat ma 2 wozy HD trzeci zamówiony, ITI ma jakiś wypożyczony ale dokładnie tego nie podawali czy jeden czy dwa. No i cyfra ma jeden na pewno, coś zapowiadali o drugim. Razem - 4 (6 w porywach wiosennego wiatru) także jest czym realizować transmisje. Ktoś powie że dana stacja ma nie tylo OE do pokazania w HD (np. Polsat -siatkę, kosz i żużel) wszystko zależy od założeń programowych i organizacji dosyłów. Zawsze przy większej ilości spotkań o "coś", można wynająć firmę z zewnątrz aby zrealizowała transmisję a wysłać tylko komentatorów, prezenterów i sprawa rozwiązana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomysl polsatu i iti jest bardzo ok, dostepnosc ligi dla kibicow to podstawa, w koncu niby dla kibicow graja pilkarze prawda? nie dla kasy :(:angry::huh:
wylacznosc dla c+ to straszna bzdura, ograniczanie rozwoju polskiej pilki i takie tam. jednak 16zl za kanal tylko z polska pilka? ;/ to juz mega bzdura.
ja za to tyle nei zaplace, a skonczy sie ogolnie to tym ze ogladalnosc polskiej pilki jeszcze spadnie.

jestem w stanie zaplacic za taki kanal max 8zl, preferowalbym 5zl :)
jak dla mnie moga rzucac miedzy meczami i w przerwie po pare reklam.

100mln pln za sezon daje ponad 800tys abo po 10zl/msc. moze byc nielatwo to osiagnac
za 5zl moze udaloby im sie zebrac z 1,5mln abo. pare reklam do tego i sa na +. ale to tylko moje takie dywagacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie, podniecacie się a na razie jest mowa o [b]propozycji[/b] jaką wspólnie złożyły TVN i Polsat. Jak ją Ekstraklasa S.A. przyjmie to będzie powód do radości, ale transmisję wszystkich meczy live w HD to zobaczymy nie prędzej niż za kilka lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jako abonent cyfry+ mogę tylko krzyknać ...... [b]Jezu jak się cieszę[/b]. Nareszcie. Mam nadzieję, ze ta studnia bez dna w końcu spadnie z antenty canal+ i znajdą się pieniądze na inne inwestycje, chocby rozwój VoD, więcej ofert HD, w tym sportowych, walka o LM, boks, etc. No i końcu będzie można powiedzieć "SPRAWDZAM" mitowi, że OE to kura znosząca złote jajka i jej brak spowoduje masowy odpływ abonentów. Nawet a raczej szczególnie za 16 zetapermonth. Zobaczymy. Oby tylko ten pomysł wypalił i za to dziś złoże modlitwę.

PS. Mam kilkunastu-kilkudziesięciu znajomych majacych cyfre+ i ZADEN, powtarzam, żaden z nich nie ogląda regularnie czy choćby raz w tygodniu OE. Sporadzycznie 3-4 razy w roku mecze Wisła-Legia i na tym koniec. 180 zeta rocznie to deczko dużo za taki kanał. Dokładnie "kanał" nie canal. Edytowane przez krog

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hmm, skoro dogadali się w kwestii piłki, to może jest jakaś szansa na F1 na tych dwóch platformach

--
pozdr
janku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='janku' post='77387' date='05.01.2008, 01:18 ']hmm, skoro dogadali się w kwestii piłki, to może jest jakaś szansa na F1 na tych dwóch platformach

--
pozdr
janku[/quote]

Zapomnij!

F1 to jest towar numer jeden na rynku transmisji sportowych zwłaszcza jak się ma rodaka w stawce zawodników a najlepiej wśród walczących o podium.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='krog' post='77344' date='04.01.2008, 21:49 ']Jako abonent cyfry+ mogę tylko krzyknać ...... [b]Jezu jak się cieszę[/b]. Nareszcie. Mam nadzieję, ze ta studnia bez dna w końcu spadnie z antenty canal+ i znajdą się pieniądze na inne inwestycje, chocby rozwój VoD, więcej ofert HD, w tym sportowych, walka o LM, boks, etc. No i końcu będzie można powiedzieć "SPRAWDZAM" mitowi, że OE to kura znosząca złote jajka i jej brak spowoduje masowy odpływ abonentów. Nawet a raczej szczególnie za 16 zetapermonth. Zobaczymy. Oby tylko ten pomysł wypalił i za to dziś złoże modlitwę.

PS. Mam kilkunastu-kilkudziesięciu znajomych majacych cyfre+ i ZADEN, powtarzam, żaden z nich nie ogląda regularnie czy choćby raz w tygodniu OE. Sporadzycznie 3-4 razy w roku mecze Wisła-Legia i na tym koniec. 180 zeta rocznie to deczko dużo za taki kanał. Dokładnie "kanał" nie canal.[/quote]

Zacznę od tyłu choć nie do końca to " typowa pozycja " do rozmowy :( ale to stwierdzenie to chyba prowokacja
Kibic piłkarski ogląda tylko najlepszych :o ( teoretycznie bo to okazuje się na koniec ) ;)

Jak dla mnie patrząc okiem kibica sportowego ( nie tylko piłkarskiego ) to jednak co by nie mówić wyłączność oferty OE jest magnesem dla wielu kibiców a cena która nie jest mała a nawet duża to inna kwestia i dlatego możliwość oglądania polskiej ligi ( a przecież w pakiecie takim jaki teraz jest nie tylko pokazują OE ale i inne ligi też są pokazywane) i jeśli nawet nazwiemu to " kopaniną kopaczy " to jednak to są "nasi" i ich możliwości ( ułomności ) bardziej interesują ( myślę że nie tylko mnie ) w perspektywie najbliższych lat (Euro 08,12 el.MŚ) niż np. grupowe rozgrywki LM
Ten kto to wygra prawa do transmisji i nie ważne w jakiej formule może liczyć na kibiców ( sorki abonentów :rolleyes: )

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym tu raczej rozpatrywał propozycje Polsatu i ITI w innej kwestii. Mianowicie, nawet jakby temat nie wypalił, to jest szansa, że skoro porozumieli się tutaj to i porozumieją się w innych sprawach :]
Mogliby np. rozwiązać sprawę dublowania kanałów na transponderach, albo trochę bardziej problematyczny brak Polsatu w n-ce :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
"Rz": liga zostanie w Canal Plus
Za każdy z trzech najbliższych sezonów ekstraklasy Canal Plus zapłaci od 115 do 120 milionów złotych. To ponad dwa razy więcej, niż wydawał dotychczas.
Dziś spółka Ekstraklasa SA ma rozstrzygnąć, komu przypadną prawa telewizyjne do ligi piłkarskiej do sezonu 2010 – 2011 włącznie. Prezes Andrzej Rusko rano przedstawi najlepsze oferty na poszczególne pakiety radzie nadzorczej spółki, a ona zarekomenduje je udziałowcom (16 klubów plus PZPN) przed ostatecznym głosowaniem. Zaplanowano je na godzinę 12. W głosowaniu obowiązuje zwykła większość – wystarczy, że za będzie dziewięciu udziałowców. Taka jest wykładnia władz spółki, ale nie jest wykluczone, że kluby będą chciały większości kwalifikowanej, czyli 13 głosów.

Z informacji „Rz” wynika, że najważniejszy pakiet, tzw. głównego nadawcy (prawo do transmitowania wszystkich meczów), znów trafi do Canal Plus, który transmituje ligę na wyłączność już od ośmiu lat.
Więcej w "Rzeczpospolitej"

Osobiście żałuje w n uważam było by lepiej, może nie na najwyższym poziomie od początku ale sa to młode chłopaki szybko sie uczą... Wybraźmy sobie sytuacje tak jak z LM że na czterech kanałach leca mecze i to ja decyduje który oglądam ech marzebnia
źródło
[url="http://sport.onet.pl/0,1248675,1682549,wiadomosc.html"]http://sport.onet.pl/0,1248675,1682549,wiadomosc.html[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chyba każdy wolałby w n'ce. koszt obejrzenia OE wynosiłby 32 zeta(2 pakiety) a w c+ to albo sam za czterdzieści parę albo jako opcja do cyfry i w sumie osiemdziesiąt.
stać było by naprawdę każdą rodzinę, a tak tylko kablówki lub drogi(jak na biedną rodzinę) pakiet w cyfrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='mareczek82' post='82421' date='30.01.2008, 08:10 ']chyba każdy wolałby w n'ce. koszt obejrzenia OE wynosiłby 32 zeta(2 pakiety) a w c+ to albo sam za czterdzieści parę albo jako opcja do cyfry i w sumie osiemdziesiąt.
stać było by naprawdę każdą rodzinę, a tak tylko kablówki lub drogi(jak na biedną rodzinę) pakiet w cyfrze[/quote]
Ale weźcie pod uwagę na na Canalu za te 29 zł. ma się nie tylko poplską ligę , ale b.dużo innego sportu oraz filmy !
A w N kosztowało by to np. 10 zł. ale nic więcej by nie było.
Liga musi być w Canalu . Kto to ma wie na jakim jes to poziomie i jaka jakość transmisji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki pakiet w Cyfrze :) ?
Od kilku miesięcy funkcjonuje przecież multipakiet C+ , który można sobie osobno wykupić bez żadnych problemów. Potrzebny jedynie tuner + moduł. Każdy kto ma niezależny tuner i zakupi za 179 PLN moduł może sobie dobrać ten multipakiet np. do Polsatu czy do N. Inna sprawa , że N nie daje możliwości oglądania swoich kanałów na innych tunerach niż dedykowane :) Ale to już chyba nie jest wina C+ ????? :):)

Pomijam to , że w C+ za te pieniądze mamy do oglądania o wiele więcej niż OE - co chyba każdy nawet mało zorientowany wie :)

Edytowane przez daniel76

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...