Skocz do zawartości
Gmeru

Promocje i okazje - Jakas ciekawa promocja? Napisz jak wiesz!

Rekomendowane odpowiedzi

49tys to jak dla mnie nie promocja :)

Jasne,to chyba jednak nie byłaby promocja.Oczywiście chodzi o 4991zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

30 Maja rusza promocja w Saturn.

Wycinek regulaminu.

# Warunkiem uczestnictwa w akcji jest dokonanie przez jednego Klienta w danym Sklepie, w okresie trwania akcji, w ramach jednej transakcji zakupu towaru w postaci dwóch dowolnych produktów.

# Przedmiotem akcji jest możliwość nabycia jednego z dwóch produktów, nabywanych przez jednego Klienta jednocześnie, w ramach jednej opisanej w ust. 1 transakcji, posiadającego cenę niższą od drugiego nabywanego produktu, za cenę odpowiadającą połowie ceny tego posiadającego niższą cenę produktu.

# Podstawą porównania cen obu produktów i ustalania ceny produktu posiadającego cenę niższą jest cena detaliczna wskazana w Sklepie, w którym dokonywana jest opisana w ust. 1 transakcja (cena wskazana na produkcie bądź na półce, na której produkt tańszy jest wystawiony do sprzedaży).

# Akcja obejmuje jedynie transakcje zakupu dwóch produktów o różnych cenach.

Ciekawe jak to będzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że może dojść do obniżenia ceny o max.: 25 %.

Czyli o 3 % mniej niż w akcji "bez VAT".

I to jest bonus prawdziwy za przyprowadzenie nowego klienta.

Bo trzeba kupić dwie rzeczy.

To jest bardzo atrakcyjne dla tych grup produktowych gdzie nie stosowano do tej pory akcji "bez VAT".

Przykład:

Kupujemy dwa TV po 10 000 zł.

Pierwszy kosztuje 10 000 zł a drugi 5 000 zł = 15 000 zł.

Więc sztuka wynikowo jest za 7 500 zł.

Co stanowi 0,75% ceny półkowej.

Może być także ukryta pułapka.

Jeden z produktów musi byc tańszy.

Taka sytuacja nie ma miejsca gdy produkty są w tej samej cenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Saturnie w Poznaniu już się kiedyś natknąłem na "drugi produkt za 50%", w sumie nie było żadnych haczyków i faktycznie to działało, wystarczy że druga rzecz była złotówkę tańsza. Znajomy kupował akurat netbooka+lustrzankę, oba przedmioty po około 2000zł i za lustrzankę zapłacił 1000.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcąc dużo oszczędzić, należy kupować drogie towary, na które sklep ma odpowiednio wysokie marże - krzywdy sobie nie robią, generując większy obrót ... proste ! Przed zakupem warto porównać ceny w innych miejscach , jak zwykle podniesienie ceny nikogo nie zdziwi ! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam.

A czy ktoś może się orientuje jaka jest cena Samsung'ów LE40A656A/37A656A1 w Saturnie i ile ich jest ( chodzi mi konkretnie o Galerie Pestkę w Poznaniu ) ? Bo akurat w dobrym momencie dla mnie się pojawiła owa promocja a muszę znać cenę :)

Edytowane przez Sn4ke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W MM (Wawa, nie wiem jak w innych miastach) od dzisiaj można nabyć dyski zewnętrzne Samsung 2,5" 500 GB za 399 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli rozumiem, że jest tak w tym Saturnie, że ta druga rzecz musi być tańsza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wtedy było tak, że nie można było kupić dwóch rzeczy w tej samej cenie, przynajmniej grosz różnicy musiał być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KAMERA CYFROWA TOSHIBA CAMILEO P10 - 399zł (1080p/30fps) nie jest to raczej sprzęt do poważnych zastosowań, ale na wakacje kamerka HD za 399zł - fajna sprawa

do kupienia na http://komukomu.pl/ płatność przy odbiorze, przesyłka 15zł

komukomu.pl to nowy serwis Agory, codziennie inny, jeden produkt w najniższej cenie na rynku, szczegóły tu: http://technologie.gazeta.pl/technologie/1...ampaign=4807080

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TESCO - PS3 za 960 zł w weekend było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
TESCO - PS3 za 960 zł w weekend było.

No masz, ciekawe jaka wersja .... ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od 19 czerwca do 21 w Saturnie Samsung BD-P 1500 za 390 zł. Donosi gazetka.

A w Magnolii na Legnickiej 58 (Twierdza Breslau) jest sklep Denona (II piętro, niedaleko Heliosa). Widziałem tam obniżkę zestawu głośników do Kina Domowego. Dali Concept 6 plus Center i dwa tyły. Też Dali. Wychodziło coś chyba 2500 czy 2600 zł... Mają tam też jakieś inne obniżki na kolumny głośnikowe. Ale takie z średnio-wysokiej półki czyli ceny od 2000.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dzisiaj do 23 czerwca ( lub wyczerpania zapasow ) w poznanskim MediaExpert - Die Hard 4 na BD po 49 zl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

We wrocławskim Media Expercie wypatrywałem na próżno czegokolwiek na BR. W poznańskim wyprzedaże. Czyżby kolejna sieć "wychodziła" z segmentu filmów BR? :)

Niedługo będziemy oglądać tylko to, co sami wyprodukujemy.

Bodex Film - szykuj tłocznie! :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od 19 czerwca do 21 w Saturnie Samsung BD-P 1500 za 390 zł. Donosi gazetka.

na slasku w gazetce tego nie ma!!!

nie ma nic w promocji na blu skandal!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdaje się, ze wszystkie Samsungi BD-P1500 w Saturnie/Magnolia (Breslau) wykupiono na pniu. Te po 400 zł. Płytek BD promocyjnych nie widziałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdaje się, że one były, ale tylko...w gazetce. Czego to już marketingowcy nie wymyślą. Magnolia, czy Mongolia - jak kto woli, staje się czarną dziurą na mapie Wrocławia. Najemcy "uciekają", klientów ogólnie brakuje, trzeba szukać "chwytów marketingowych". :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wczoraj byłem we wrocławskim saturnie po BD-R 50GB były po 83 zł.Kupiłem 4 sztuki, sprzedawca zmienił cene na 51 zł.Udane zakupy.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

Wczoraj byłem we wrocławskim saturnie po BD-R 50GB były po 83 zł.Kupiłem 4 sztuki, sprzedawca zmienił cene na 51 zł.Udane zakupy.

Pozdrawiam

Wczoraj w saturnie - arkadia Warszawa, Onkyo 605 miały cenę 999 zł. był czarny i srebrny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No za 999zł to jak ktoś szukał jakiegoś ampli to mega okazja....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Samsunga w Magnolii - raczej były - widziałem jak facet wynosił ze sklepu pudło z tymże Blu Rayem. Byłem koło 9.00. Nie było nawet sprzętu, który stał na wystawie (taka podświetlona podstawka z napisem Samsung). Może było tylko parę sztuk.

A Magnolię lubię. :rolleyes: . Saturna mam o krok od domu, jest gdzie się napić kawy. W salonie Denona są różne obniżki - kupiłem tam Dali Concept 6 za 1400 zł a cena oficjalna to 1999 zł. Jest kino Helios .Szmaciarnie omijam..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja ostatnio w MM w M1 w Lodzi kupilem koncert Shakiry za 49,90 :-). Wyprzedawali stare zapasy. Tylko to udalo mi sie wyrwac

Pozdrawiam

braavoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...