Skocz do zawartości
Gmeru

Promocje i okazje - Jakas ciekawa promocja? Napisz jak wiesz!

Rekomendowane odpowiedzi

Ja kupowałem u nich czajnik i żelazko, było ok. Ale co do tv to niech inni się wypowiedzią.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ceny przed niby promocją wzięte z du... y. Osobiście omijam takie sklepy, które próbują zrobić klienta w balona. ec79ceaed71d478bf08bb510d7041dac.jpg&key=7935c337402d08b9c53a51f4d8ff24ad2bec19a5e3193ddab70f29f28fbe0506

91fc6566948eeceed294a90b441c9939.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Zobacz więcej telewizory i akcesoria z rabatem do -48%
skopiuj swój kod rabatowy: ekran2020
strona promocji: http://xkom.me/tv-promocja-forum

Sprawdź, co m.in. kupisz:

Więcej znajdziesz na stronie promocji Tydzień TV

Promocja obowiązuje do 25.02.2020 r. lub do wcześniejszego wyczerpania limitu produktów i nie łączy się z innymi promocjami. Jedna osoba może zakupić tylko jedną sztukę każdego produktu promocyjnego.

Pozdrawiamy x-kom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś wpadła fajna promocja na Samsunga QE65Q70R - 4499 zł, gdzie w innych sklepach jest po 4999 zł już więcej. 

Właśnie zamówiłem :) 

1 godzinę temu, sizarsizar napisał:

Dziś wpadła fajna promocja na Samsunga QE65Q70R - 4499 zł, gdzie w innych sklepach jest po 4999 zł już więcej. 

Właśnie zamówiłem :) 

I chyba liczba telewizorów w tej cenie już się skończyła. Bo po moim zakupie jeszcze były egzemplarze za 4499 zł, a teraz już 4849 zł :)

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 19.03.2020 o 12:12, sizarsizar napisał:

Dziś wpadła fajna promocja na Samsunga QE65Q70R - 4499 zł, gdzie w innych sklepach jest po 4999 zł już więcej. 

Właśnie zamówiłem :) 

I chyba liczba telewizorów w tej cenie już się skończyła. Bo po moim zakupie jeszcze były egzemplarze za 4499 zł, a teraz już 4849 zł :)

Czy jesteś zadowolony z zakupu? Było warto? Jakie wrażenia? 65 cali to już niezłe pudło. Co z kolorem, kontrastem i dźwiękiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje LG OLED65CX3LA. Jeżeli ktoś by znalazł sklep z dobra cena to proszę o info. Dodatkowo szukam osoby, która też chce kupić coś za podobna cenę. Często w marketach (ostatnio w Media Markt) była promocja że na drugi artykuł był przyznawany jakiś rabat. Więc jak by ktos kupował że mną to moglibyśmy się podzielic tym rabatem:) interesuje mnie Warszawa lub okolice. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 11.09.2020 o 05:28, jaworekdoktorek napisał:

Poszukuje LG OLED65CX3LA. Jeżeli ktoś by znalazł sklep z dobra cena to proszę o info. Dodatkowo szukam osoby, która też chce kupić coś za podobna cenę. Często w marketach (ostatnio w Media Markt) była promocja że na drugi artykuł był przyznawany jakiś rabat. Więc jak by ktos kupował że mną to moglibyśmy się podzielic tym rabatem:) interesuje mnie Warszawa lub okolice. 

DOKŁADNIE szukam tego modelu, czekam na promkę, ale ja Śląsk....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OLED LG 65GX w super cenie w Media Expert: 10990,- plus promocja: PROMOCJA - XBOX SERIES X W PREZENCIE! (półkowa cena konsoli 2249,-)

https://www.mediaexpert.pl/telewizory-i-rtv/telewizory/telewizor-lg-oled-65gx3la?utm_source=Internal&utm_medium=link&utm_campaign=2019.07.00_Internal&utm_content=48c34cb86aa86816e112a44ef2bf4c30

Link do rejestracji: 

https://www.strefalg.pl/gx-xbox/

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś nie boi się modeli z ekspozycji lub testów to Media Markt ma ciekawą ofertę outlet. Ja kupiłem LG B9 55 za 3500 i jakość bardzo dobra TV.

https://mediamarkt.pl/outlet/rtv-i-telewizory/telewizory?sort=price_asc&limit=20&page=2&filter[8576][0]=678236&productListId=279

 

Screenshot_2.jpg

Edytowane przez afflux

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...