Skocz do zawartości
Gmeru

Promocje i okazje - Jakas ciekawa promocja? Napisz jak wiesz!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

Poważnie zastanawiam się nad zakupem tv 65 cali. 

Pomieszczenie to ok. 30 m2, salon łączony z kuchnią, kanapa na odległość ok. 3 m. 

szczerze mówiąc, rozważam zakup Samsunga, tym bardziej, że pojawiły się przystępne cenowo Qledy Q60.

Tutaj chciałbym podpytać, ponieważ natrafiłem na dwa modele SAMSUNG QLED QE65Q64R oraz Samsung QLED QE65Q67RAT, czy ktoś może mi podpowiedzieć czym one będą się od siebie różnić? (o ile są jakiekolwiek różnice), szukałem w specyfikacjach podawanych na stronach - tam różnic nie widać.

Ponadto, czy w ogóle warto brać je pod uwagę, a w podobnym zakresie cenowym znajdę coś lepszego? ( szukam czegoś za ok. 5000 zl).

Z góry dzięki za odpowiedzi 

 

Pozdrawiam :)
 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NEONET z kodem NOC np:

LG OLED 65C9 za 7999 PLN + kurier za 0 PLN

Cena OK, chyba, że ktoś z Was czeka na Black Friday

Powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne warto. W marcu 2019 cena 55b8 doszła do 4380 zł. Sam kupiłem wtedy w Euro :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze widzieć że ceny nowych oledów spadają tak nisko w tak krótkim okresie bytności na rynku.

Edytowane przez Waldo94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Neonet

54 minuty temu, Gatar napisał:

Może jeszcze ... gdzie ? 🙂 

 

Neonet kod NOC

58 minut temu, Gatar napisał:

🙂

 

 

A co z tymi wypaleniami oledów? Czy się tym przejmować.

  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się ni e przyjmuje, przynajmniej od dwóch lat do teraz 🙂 

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, pytanie krotka pilka; czy z takim zakupem jak Oled 65" np. od Lg jest sens czekac na black friday albo jakis cyber monday, czy cudow nie ma i raczej pod koniec listopada nie bedzie. Pamietacie moze jak to bylo w minionych latach?

  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie, pytanie krotka pilka; czy z takim zakupem jak Oled 65" np. od Lg jest sens czekac na black friday albo jakis cyber monday, czy cudow nie ma i raczej pod koniec listopada nie bedzie. Pamietacie moze jak to bylo w minionych latach?


Nikt Ci nie odpowie na to pytanie, bo tego nie można przewidzieć. Nikt nie ma magicznej kuli przewidującej przyszłość. To jak było w minionych może nie mieć nic wspólnego z tym jak będzie w tym roku. Zawsze jest możliwość, że w BF wyskoczy jakiś sklep z super promocją na Oleda. Moim zdaniem zostało już tak mało czasu do BF, że warto poczekać może się uda. No chyba, że trafi się jakaś super promocja to "lepszy wróbel w garści niż gołąb na dachu" ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

znalazłem ciekawą promocje  na telewizor

Philips Telewizor 65PUS6704

 https://www.mall.pl/telewizory/philips-telewizor-65pus6704?zanpid=10182_1573918924_d457c855565db285c8778db5a61cde5f&utm_source=zanox&utm_medium=affiliate&utm_campaign=269979&awc=10182_1573918924_d457c855565db285c8778db5a61cde5f

Philips 58PUS7304/12

https://www.mall.pl/telewizory/philips-58pus7304-12?zanpid=10182_1573920746_cf8e79513724abd6dfb45aa103c105eb&utm_source=zanox&utm_medium=affiliate&utm_campaign=269979&awc=10182_1573920746_cf8e79513724abd6dfb45aa103c105eb

szukam telewizora do 3000 zł dla rodziców do dużego dobrze oświetlonego salonu na którym będą oglądać TV, bądź youtuba 4k.

Czy te telewizory są lepsze od polecanego TCL EC78 55" ?

na Black Friday może będą lepsze okazje ?
 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest rewelacyjna cena najniższa jaka widziałem, wychodzi 4300.  Wiecie może jak jest z gwarancją? Jade w czwartek nast do niemiec i moze bym kupił i przywiózł go sobie.

 

Myślicie ze jak dokupie gwarancje 5 letnia, bo tez sie opłaca bardzo na 5 lat 115 euro kosztuje to w Polsce bedzie rekomendowana?

 

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, rnb.soul napisał:

To jest rewelacyjna cena najniższa jaka widziałem, wychodzi 4300.  Wiecie może jak jest z gwarancją? Jade w czwartek nast do niemiec i moze bym kupił i przywiózł go sobie.

 

Myślicie ze jak dokupie gwarancje 5 letnia, bo tez sie opłaca bardzo na 5 lat 115 euro kosztuje to w Polsce bedzie rekomendowana?

 

Dzwoń bezpośrednio do SC i dopytaj, jak będziesz coś wiedział to koniecznie podziel się tym na forum, czy Sony będzie honorować taką gwarancję na telewizor z Niemiec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już dzwoniłem, kupuje normalnie tam Tv nie dokupuje gwarancji w sklepie bo to jakby jest od Saturna dodatkowa tylko w Polsce dokupuje sobie gwarancje w SC. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 65 cali to juz trzeba miec spore auto, aby w pionie (poziomo nie wolno) zmiescic karton z tv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, rnb.soul napisał:

Przewoziłem tv nie raz w poziomie i żaden problem. Ska ta teoria ze nie wolno w poziomie.

To nie teoria, to fizyka. A to, ze przewoziles i jak twierdzisz nic sie nie stalo, znaczy tylko tyle, ze miales szczescie. 

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok rozumiem jest jeszce drugi samochód na miejscu Opel Meriva jak sie uda to tam go zapakujemy jak nie to bede ryzykował i tyle.

Edytowane przez rnb.soul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet kiedyś dzwoniłem do Panasonica z tym pytaniem. Powiedziano mi, że plazmy tylko pionowo, natomiast LCD rekomendują pionowo, ale nie powinno się nic stać przewożąc poziomo jeżeli jest dobrze zapakowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...