Skocz do zawartości
amstrad

Polsat HD

Rekomendowane odpowiedzi

[1]
TVP HD można wybrać z audio AC3. Przycisk [alt].

[2]
były dwie aktualizacje w/w textu z SAT Kur:

Aktualizacja:

Cyfrowy Polsat oficjalnie poinformował redakcję:

[i]Na chwilę obecną kanał MTVNHD nie jest dostępny w naszej ofercie i nie jest też dostępny dla abonentów.
Bardzo proszę o informowanie o zdarzeniach zgodnie z faktami. [b]Test techniczny kanału nie oznacza jego automatycznej dostępności dla widzów, a taki news wprowadza w błąd uczestników tego rynku.[/b][/i]

Aktualizacja:

[b]Kanał pojawił się na 92 pozycji w dekoderach Samsung DSB-H370G.[/b]
Ciekawe bo u mnie się nie pojawiła pozycjia 92.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='dominikjestem' post='128579' date='31.10.2008, 12:53 ']Dodali MTV HD i jest TVP HD ( to oglądam - jakość lepsza niz z N) o czym nikt nie pisze.[/quote]

TVP HD jest w CP bo ma przerwę w kodowaniu z Astry. Już dwa tygodnie temu też tak było przez dzień czy dwa. Więc jak ktoś ma zeza/monoblocka to może na publiczną w hajdef polookać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do użytkowinków sieci Aster w najnowszej ulotce przyszło info, że od marca pojawi się Polsat HD : > może w końcu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podaj coś dokładniej!!!

Mógłbyś ją zeskanować?

Może chodzi o Polsat Sport HD?

Edytowane przez Szambiarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie tego kanału na platformach posiadanych przez większość userów tego forum więc po co mamy się wysilać? W dodatku w "HD a'la Cyfrowy Polsat"- Podziękował za takie "HD".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najdłużej zapowiadany start kanału TV w Polsce, ja już dawno popuściłem z wrażenie, moje zwieracze tyle lat by nie wytrzymały :)

Wbrew pozorom eNkowców temat też dotyczy, bo HBO HD właśnie od teraz leci z Polsatu, więc pewnie Polsat jeszcze bardziej mu skroi bitrate na potrzeby tego i paru innyc planowanych kanałów. Im (Polsatowi) zwisa HBO HD bo i tak pewnie nikt tych 6 PLN nie płaci a Polsat HD będzie miał każdy kto ma tuner HD. Może mała sonda do ilu uda im się jeszcze przyciąć? A może laboratoria Polsatu pracują nad standarem MPEG-6 który upchnie sygnał HD w 2Mbps?

No i już mamy pierwsze oceny:

http://nhdtv.pl/forum/showpost.php?p=23150...p;postcount=374

Edytowane przez jacek1969r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie będzie tego kanału na platformach posiadanych przez większość userów tego forum więc po co mamy się wysilać? W dodatku w "HD a'la Cyfrowy Polsat"- Podziękował za takie "HD".

Arsenal dawno nie czytałem twoich wypowiedzi na temat HD w Polsce. Pomimo, iż czasami się nie zgadzalismy to bardzo je lubiłem :)

Strasznie jestem ciekaw co sądzisz o aktualnej sytuacji , rozłożeniu sił, perspektyw , itp ( chodzi mi o platformy ).

Skrobnij coś ciekawego ... może będzie okazja żeby się troszkę "pospierać " <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polsatem HD mogłem się podniecać gdy nie było prawie nic w HD a oni go zapowiadali. Dzisiaj, przy takim natłoku kanałów i takiej konkurencji jak TVP HD, w ogóle mnie to nie rusza co tam będzie. Tak jak przy TVN HD. TVP HD to dla mnie przykład idealnie dobranego kanału HD: polskie filmy i seriale + sporo sportu w HD. Zbyt dużo jest już tych kanałów HD żeby czekać na coś bo już wszystko było (żaden program już nie zaskoczy jak kiedyś: pierwsza piłka, pierwszy małysz w HD itd.....). Puszczą LM w HD i co z tego? nudy. itp. ; ) TVP HD zaskakuje bo robi polskie filmy w HD. A czym może zaskoczyć Polsat czy TVN? Tymi filmami co mamy na BD tylko z mega ilością reklam? TVN mógłby zaskoczyć chociaż HD ; ) bo jednak baaaaaaaaaardzo mało go jest mimo tego, że bardzo lubię ITI (hehe).

Zresztą Arsenal dobrze napisał. Kto ma CP z kanałami HD + dekoder HD ; ) naprawdę jest to znikoma ilość ludu na tle prawie 3mln abo w CP (głównie SD i pakiet familijny + trochę mini)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To bardzo dobrze, ze będzie kolejny kanał HD od POLSATu.

Kablówka ASTER będzie go retransmitować.

Także dobrze, ze TVP HD od jesieni wprowadzi szerszy kontent.

Koncerty i rozrywka. Kolejne seriale.

Nic tylko się cieszyć.

A tu BIADOLENIE do kwadratu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw to go chcę zobaczyć bo jak to będzie taki TVN HD to ehhh (np. Polsat HD będzie HD bo będzie LM raz w tygodniu..... a coś mam takie myśli znając ten kraj).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popatrzylem, na pierwszy wpis na temat Polsat HD - lipiec 2007 :)<_<:D

Trzymam kciuki za Solorza, moze nakrecil troche materialu HD przez 2 lata i cos od czasu do czasu na Polsacie HD poleci w HD :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie. 2007!!! Przez tyle czasu to też mam nadzieję, że biblioteka jest bogata i oprócz LM będzie sporo HD (oczekuję newsów, teleturnieje, koncerty itd itd itd ) bo filmy to kupa z reklamami ale chyba nie tego oczekuje się po ogólnym kanale HD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Daniel76. Wiesz, lato, kryzys( pewnie przez niego pracuje się we wszystkie weekendy :);) ) i może lekkie znużenie tematem. Co się wydarzy jesienią? Wbrew pozorom niewiele. PolsatHD to będzie coś jak TVNHD. Tylko, że programowo lepsze.

W ITI powiało grozą. Bo tylko naiwny uwierzy, że powody wymiany prezydium podane w oficjalnym komunikacie są prawdziwe. Studenckie lato ramówkowe w TVN i fantastyczny przyrost abonentów N do czerwca( i pewnie po Regulaminie Czerwcowym) musiał w końcu uszkodzić komuś na górze żyłkę pierdzącą. Miejmy nadzieję, że nowy, tymczasowy, prezes inaczej widzi rozwój platformy. Na początek Na pakiet "Klony Discovery" trzeba by zrzucić jakąś Bombę Tsara. Kanały NFilm to wielka niewiadoma z naciskiem na spory zawód. Bo cudu z samego Paramount i MGM nie ukręcą. To już Cinemax ma więcej umów. Może i prezes jest ze Sky, ale ukryte marzenia wielu abo N, że teraz to raz, dwa Foxa i National Geographic załatwi, są po prostu śmieszne. Może jak rządowi załatwią C+ i N nakaz doprowadzenia Polsatu to coś się ruszy w biznesie. Inaczej nie ma szans na gonienie CP. No ale wiadomo, to tylko przysłowiowa nadzieja i zapchany Hot Bird.

Cyfrowy P. już chyba poczuł( czy słusznie to już inna rzecz), że "nas nie dogoniat" i nadal robi swoje. Cyfryzuje wsie i miasteczka. Nieważne w jakim stylu. Ważne, że bez niekończących się posiedzeń komisji, narad i konferencji o "szybkiej potrzebie cyfryzacji kraju", gdzie głównie przejada się delegacje i rozmawia:

-Musimy coś zrobić

-Och tak, na pewno musimy coś zrobić

-Zgadzam się, że musimy coś zrobić

-Przychylam się do petycji o zrobienie czegoś...

Jeszcze nigdy nie trafiłem na kanałach TVP na choćby wzmiankę o cyfryzacji, jej promocji czy porządnej informacji "co to je". Pstryknij na Polsat z drutu i co blok reklamowy to "Cyfrowy Polsat w Cyfrowej jakości obrazu i dźwięku, z tyloma kanałami, że heeej. I w "HD"". No co. Przecież nie kłamią w tych reklamach. Przynajmniej w kwestii "tylu kanałów że heeej" z trzech transponderów na krzyż. No i tak zwiększają nam się ciemne plamy na elewacjach ;)

Cyfrze+ na razie odpuszczę bo podleczyli mnie śmiechem. Nie ma to jak gdy Cyfra+ weźmie się za multiroom. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale ukryte marzenia wielu abo N, że teraz to raz, dwa Foxa i National Geographic załatwi, są po prostu śmieszne.

Ja bym mimo wszystko jednak poczekał spokojnie do tego 2 września ; - ) Z tym nfilmem też.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to poczekajmy do 2 września :) Cyfra+ już znosi opłaty za dzierżawę dekoderów. W końcu do jakiejś pustej pały coś dotarło , ze przyszły abo tej platformy poza kosztem pakietów musi doliczyć koszt dzierżawy ... i wtedy już są o kilka ( naście ) pln drożsi od konkurencji.

Tym bardziej , ze praktycznie za te tunery pobieranie opłaty dzierżawy to jakaś pomyłka. Polsat wprowadza swoje kanały , N - Nfilmy ;) Ciekawe czy C+ jakimiś kanałami nas uraczy czy tylko Eurospoer2 HD , "multiroom" i zniesienie opłat za dekodery ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wierze już w żadną platformę....Nie wieżę, że są w stanie zaskoczyć czymś nowym...

Oferta HD ? Oczywiście czekamy na każdy nowy kanał, który mimo, że jak napisał wcześniej Gmeru nie zaskoczy nas to jednak zawsze jest fajnie pooglądać coś w lepszej jakości niż SD. Choć i z tym różnie bywa...przykład ES2 HD.

Nawet gdyby ktoś wprowadził coś nowego w HD to i tak zostanie to poważnie oszpecone i z dobrego HD robi się dobre SD tyle, że w 16/9.

Ostatnio trochę więcej oglądam TV z innych pozycji i tak np na 1W mamy kilka kanałów, które mają bitrate na poziomie 35-40Mb/s.

Czy któraś platforma jest w stanie mnie czymś teraz zaskoczyć ? Wątpię !!!

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie będzie tego kanału na platformach posiadanych przez większość userów tego forum więc po co mamy się wysilać? W dodatku w "HD a'la Cyfrowy Polsat"- Podziękował za takie "HD".

więcej optymizmu :)

W końcu jakość transmisji Euro 2008 nie była taka zła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sport w HD zazwyczaj im się udaje....nie wiadomo jak tylko będzie z innym materiałem...filmy, seriale itp

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsza TV to co najmniej trzy źródła sygnału w domostwie i na trzech ekranach.

- Pan domu ogląda sport, dokumenty i wiadomości,

- Pani domu: Moda na sukces, Mango,

- Dziadek: XXL albo historię,

- młodzież: MTV HD i filmy fabularne.

Dopóki szanowni dyskutańci nie ogarną współczesnej funkcji TV to windowanie wagi HD TV pozostanie mijaniem się z kluczowym zagadnieniem: czego oczekujemy od telewizji.

Czasy gdy w chałupie stał jeden TV i była wieczna walka o pilota juz mineły.

Dlatego spory co lepsze: POLSAT HD czy TVN HD czy TVP HD są stratą czasu.

Mamy już tyle źródeł materiału HD, że HD Fan nie wszystko obejży.

Ja postawiłem na ASTER oraz N-kę i mam kompletną ofertę HD PL.

I jak pisałem kolejne HD kanały tylko mnie cieszą.

Ciekawie brzmi deklaracja o dostępności POLSAT HD na każdym tunerze SAT (HD MPEG 4).

Edytowane przez dominikjestem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dominikjestem na każdym tunerze HD ale od nich czyli na każdym samsungu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja bym mimo wszystko jednak poczekał spokojnie do tego 2 września ; - ) Z tym nfilmem też.

Bez przesady Gmeru. Nie ma mowy, żeby Canal+ dał sobie wyrwać Foxa. To byłby ich początek końca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Foxa nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaa. To już rozumiem :) . Tylko te logo nFilmu takie mocno średnie jest.

P.S. Fajnie, że na temat się pisze. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...