Skocz do zawartości
AreckiW

Samsung BD-P1400 - NOWY KRÓL !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Zaciekawiony tym spostrzeżeniem także sprawdziłem . Wynik - nie zauważam ! ;)


ps. na marginesie tak - wkurzający jest wyświetlacz . Brak czasu do tyłu i innych informacji często wyprowadza mnie z równowagi ! :)

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

Chyba info o obnizonej cenie na model dual 5000 potwierdzi sie w pełni poniewaz cytujac za jednym z komputerowych serwisów samsung obnizyl ceny na model 1400 i pojawil sie on w przedswiatecznej ofercie w USA za !!!! 299USD!!!!
UPDATE!!! sprawdzilem na amazon sprzet jest za !!!269USD!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A może zrobilibyśmy listę kto by taki dual 5000 kupił? I zrobili zakup grupowy? Zawsze można dostać lepszą cenę.
1. Autorus
2...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1. Autorus
2. bogge Edytowane przez bogge

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1. Autorus
2. bogge
3. AreckiW

tylko, że ta lista, to nie w tym temacie, proponuję moderatorom przeniesienie tych ostatnich kilku postów do wątku BD-UP5000 Edytowane przez AreckiW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jak jest z gwarancją w takim przypadku ? Czy Samsung w PL respektuje gwarancję EU ?

Jeśli tak też bym się pisał na UP5000.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tez sie przylacze bez zadnego ale, ale wczesniej moze którys z naszych szanownych kolegów przetestuje ten sprzet i dowiemy sie w stu procentach czy dekoduje DTS HD MA w 99 procentach pewnie go kupie poczatkiem stycznia


tak jak proponuje arecki moznaby przenies ostatnie posty do watku odnoszacego sie do tego tematu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znam tych firm - więc nie odważę się ich oceniać, ale .... w dwóch miejscach (patrz w polskich porównywarkach cenowych) cena na BD 1400 spadła poniżej 1300 PLN. Czyli po nowym roku można pomyśleć o zakupie :) Pewnie będzie poniżej 1k.

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='pmcomp' post='70419' date='29.11.2007, 23:18 ']Nie porównywałem dokładnie z zegarkiem w ręku ale moim zdaniem jest OK.
A parę filmów już na nim obejrzałem.

Pozdro[/quote]

Czy ten player ma opcję regulacji wysokości (góra/doł) napisów?
Pamiętam, że któryś (któreś) z ostatnich modeli odtwarzaczy DVD Samsunga miał jako nieliczny takie "cóś".
Ciekawy jestem czy to przeszło na playery BD a jeśli tak czy działa tylko z płytami DVD czy również z BD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Samsung jest już w cenie 1269zł

[url="http://www.imperium.net.pl/x-p-17877.html"]http://www.imperium.net.pl/x-p-17877.html[/url]


albo nawet 1223zl

[url="http://www.ulubiony.pl/?action=StoProd&&id_prod=178276&&u=10815"]http://www.ulubiony.pl/?action=StoProd&...mp;&u=10815[/url]

Autorus Edytowane przez autorus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiście, ceny coraz bardziej atrakcyjne. Jeśli jeszcze wziąć pod uwagę, że BD jest teraz w natarciu po decyzji Warnera to sam zaczynam się zastanawiać czy go nie kupić.
Takie pytanie; jak jest z upskalowaniem po componencie w tym modelu i generalnie z jakością sygnału HD na tym wyjściu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='autorus' post='77597' date='06.01.2008, 10:06 ']Samsung jest już w cenie 1269zł
albo nawet 1223zl
Autorus[/quote]

Powininien spaść niedługo poniżej 1000 zł. Wtedy kupuję, bo - po decyzji Warnera - to będzie najlepszy zakup w przystępnej (w porównaniu z konkurencją) cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj go łyknąłem po 1690 w Saturnie ale biorąc pod uwagę, że chwilę wcześniej w innym sklepie nabyłem Denona AVR-3808 nie mogłem się powstrzymać. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='dominikm' post='78133' date='08.01.2008, 23:22 ']Dzisiaj go łyknąłem po 1690 w Saturnie ale biorąc pod uwagę, że chwilę wcześniej w innym sklepie nabyłem Denona AVR-3808 nie mogłem się powstrzymać. :P[/quote]
Znam ten ból, a właściwie: uniesienie. Pozdrawiam.
(i tak teraz nie czytasz, tylko delektujesz się nowymi zabawkami)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='dominikm' post='78133' date='08.01.2008, 23:22 ']Dzisiaj go łyknąłem po 1690 w Saturnie ale biorąc pod uwagę, że chwilę wcześniej w innym sklepie nabyłem Denona AVR-3808 nie mogłem się powstrzymać. :P[/quote]


:) Ah ta polska , ułańska fantazja - jednym słowem chwila uniesienia kosztowała Cię 450 pln. ! :)
A co tam - w sumie to tylko 10-15 płyt BR z USA :)

No dobra - napisz proszę z jakim firmware teraz sprzedają ?


Pzdr.

BoDeX ®

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No moze nie jest tak źle, że 450 zł :P Tak naprawde za 1300 zl to ten model jest poki co nieosiagalny. Realnie mozna go miec za 1550zl. Firmware od razu upgrade'owałem ale byl 1.0 i cos dalej. Teraz jest 1.1 z groszami:)

Denon gra pieknie. Bije na glowe Onkyo 875, ktore planowalem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='dominikm' post='78185' date='09.01.2008, 11:47 ']gra pieknie. Bije na glowe Onkyo 875, ktore planowalem.[/quote]

Jak rozumiem piszesz tu o Denonie 3808.
Czy porównywałeś go do 875 w bezpośrednim odsłuchu?

Dlaczego pytam: na stronie areadvd chłopaki przetestowali Denon 4308 i Onkyo 905 i Onkyo wyszedł znacznie lepiej.

oto linki: [url="http://www.areadvd.de/lm/AV_Hardware/test_cinemike4308.shtml"]Denon[/url] i [url="http://www.areadvd.de/hardware/2007/onkyo_tx_nr905.shtml"]Onkyo[/url].

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='dominikm' post='78185' date='09.01.2008, 12:47 ']Tak naprawde za 1300 zl to ten model jest poki co nieosiagalny. Realnie mozna go miec za 1550zl.[/quote]

Nieprawda...imperium.net za 1289 zł razem z wysyłką...właśnie do mnie dojechał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porownywalem go w bezposrednim tescie, na moich wlasnych plytach. Glosniki KEF-nie pamietam ktorz model. W domu mam Castle Harlech. Powiem tyle: baaardzo chcialem kupic to Onkyo 875. Przez 11 lat mialem Onkyo 939... :) Bylem zdecydowany na 100% od dwoch miesiecy. Po odsluchu nie mam najmniejszych watpliwosci, ze Denon 3808 gra lepiej. Dolozylem wiec 800PLN i kupilem Denona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='martin_ezz' post='78199' date='09.01.2008, 12:40 ']Nieprawda...imperium.net za 1289 zł razem z wysyłką...właśnie do mnie dojechał :)[/quote]


Gratuluje zatem :) Niezaleznie od ceny jest to bardza sympatyczna zabawka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='dominikm' post='78211' date='09.01.2008, 14:21 ']............................. Dolozylem wiec 800PLN i kupilem Denona.[/quote]
Mam pytanie. Ten Denon ma "hdmi by-bass", tzn. czy trzeba włączać ampli żeby był dźwięk w tv czy nie?...i czy przepuszcza sygnał 1080p24Hz??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='pmcomp' post='78191' date='09.01.2008, 13:08 ']Dlaczego pytam: na stronie areadvd chłopaki przetestowali Denon 4308 i Onkyo 905 i Onkyo wyszedł znacznie lepiej.[/quote]

Onkyo ma lepszą ocenę w kat. stosunek jakości do ceny (czyt. jest sporo tańsze od Denona) i tylko dlatego ma więcej gwiazdek.
Niestety nie dane mi było - jeszcze - słyszeć obu ampli w akcji, ale słyszałem opinie, że Onkyo sporo odstaje w jakości dźwięku od tego Denona.
Pozdrawiam Edytowane przez martin_ezz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='martin_ezz' post='78214' date='09.01.2008, 13:43 ']Mam pytanie. Ten Denon ma "hdmi by-bass", tzn. czy trzeba włączać ampli żeby był dźwięk w tv czy nie?...i czy przepuszcza sygnał 1080p24Hz??[/quote]

Na 99% to pierwsze tak, drugie na 100%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='dominikm' post='78223' date='09.01.2008, 15:05 ']Na 99% to pierwsze tak, drugie na 100%[/quote]
kurcze, wolałbym to pierwsze również na 100% :) możesz sprawdzić u siebie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...