Skocz do zawartości
darces2

powiedzmy prawde: moim zdaniem polsat to najgorsza platforma

Rekomendowane odpowiedzi

jestem załamany ze wziełem polsat tu nie ma co ogladac filmy badziewiarski do tego kiepskiej jakosci
brak hd, marna oferta sportowa marneligi piłkarskie a do tego nie bedzie polskiej ligi żuzlowej
jesli ktos jest chętny to odddam swój dekoder za połowe ceny i za połowe abonamentu
a jezeli kanały filmowe nonstop kino i filmbox trafią jak mówią plotki do telewizji n to juz katastrofa.
Byłem w czwartek u kolegi a on ma n i leciały u niego na żywo wszystkie 4 mecze pucharu uefa
a u nas płakac sie chce. moze ktos powie mamy formułe 1 tylko kolega który ma n śmieje sie z zemnie kupił sobie za 28 zł antene pokojową i tez sobie ogląda formułe na otwartym polsacie wiec jakie ja mam argumenty ze moja platforma jest dobra żadne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='darces2' post='44110' date='07.04.2007, 13:53 ']jestem załamany ze wziełem polsat tu nie ma co ogladac filmy badziewiarski do tego kiepskiej jakosci
brak hd, marna oferta sportowa marneligi piłkarskie a do tego nie bedzie polskiej ligi żuzlowej
jesli ktos jest chętny to odddam swój dekoder za połowe ceny i za połowe abonamentu
a jezeli kanały filmowe nonstop kino i filmbox trafią jak mówią plotki do telewizji n to juz katastrofa.
Byłem w czwartek u kolegi a on ma n i leciały u niego na żywo wszystkie 4 mecze pucharu uefa
a u nas płakac sie chce. moze ktos powie mamy formułe 1 tylko kolega który ma n śmieje sie z zemnie kupił sobie za 28 zł antene pokojową i tez sobie ogląda formułe na otwartym polsacie wiec jakie ja mam argumenty ze moja platforma jest dobra żadne[/quote]
Dla analfabety chyba wystarczy? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Za ta cene chyba warto. Po ofercie programowej mozna bez trudu ocenic czy warto. Jesli ktos oglada kreskowki/przyrodniczo-naukowe programy/stare filmy czemu nie? Polsat sport tez najgorszy nie jest: ms w pilce recznej, alpejski puchar swiata itp. Nie oczekujmy cudow za 30 zl:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='darces2' post='44110' date='07.04.2007, 15:23 ']jestem załamany ze wziełem polsat tu nie ma co ogladac filmy badziewiarski do tego kiepskiej jakosci
brak hd, marna oferta sportowa marneligi piłkarskie a do tego nie bedzie polskiej ligi żuzlowej
jesli ktos jest chętny to odddam swój dekoder za połowe ceny i za połowe abonamentu
a jezeli kanały filmowe nonstop kino i filmbox trafią jak mówią plotki do telewizji n to juz katastrofa.
Byłem w czwartek u kolegi a on ma n i leciały u niego na żywo wszystkie 4 mecze pucharu uefa
a u nas płakac sie chce. moze ktos powie mamy formułe 1 tylko kolega który ma n śmieje sie z zemnie kupił sobie za 28 zł antene pokojową i tez sobie ogląda formułe na otwartym polsacie wiec jakie ja mam argumenty ze moja platforma jest dobra żadne[/quote]

A co ty z Syfry jesteś czy z nki?

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wybierać platformę ( biorąc preferencje HD) trzeba dopiero w okresie wrzesień - grudzień br.

Sport w Polsce nie do uratowania bo rozdrobniony na parę lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polsat może i dziadowski ale sprzedaje się najlepiej. Tak jak z muchami: miliony lubią gó.wno :D
Może kiedyś polska platforma zarządzi na całego i nie trzeba będzie tak dużo wybierać. Oby.

Edytowane przez Mario

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='bluray' post='44134' date='07.04.2007, 18:09 ']Wybierać platformę ( biorąc preferencje HD) trzeba dopiero w okresie wrzesień - grudzień br.

Sport w Polsce nie do uratowania bo rozdrobniony na parę lat.[/quote]

Myślę, że lepiej poczekać ze dwa lata. Wtedy to już dopiero będzie wybór :D (zawsze taki cykl myślenia mnie bawił jak kolegi wyżej).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Mario' post='44158' date='07.04.2007, 21:07 ']Myślę, że lepiej poczekać ze dwa lata. Wtedy to już dopiero będzie wybór :D (zawsze taki cykl myślenia mnie bawił jak kolegi wyżej).[/quote]
pewnie tak moze troszeczke krocej, z tego co widze to Polsat za bardzo sie nie spieszy ma badziewne dekodery a i tak ludzie kupuja polsat nawet moj szwagier (parodia). Wiec ciemni ludzi kupujcie tam gdzie daja gorsza jakosc i zdzierają kasę bo taka jest prawda!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Trochę zebranej wiedzy leży u podstaw mojej opinii.
Termin nie jest przypadkowy i jest powiązany z oficjalnymi deklaracjami właścicieli trzech platform SAT PL.

Chłopy :
czytać newsy, śledzić doniesienia, przeszukać internet (jeżeli go mata) a potem zabierać głos.
I nie zaśmiecajcie forum głupimi postami.

Dekodery HD dla Polsatu to dopiero mają być znane wraz z odpaleniem pierwszego kanału HD.
Wiadomo już jednak, że będzie tam siedział procesor tego samego producenta co w nboxie czyli
Sti7x00 firmy STMicroelectronics. Oczywiście to Samsung będzie odpowiedzialny za całe urządzenie.
Jest w końcu prtnerem technologicznym Polsatu Cyfrowego (oficjalnie). Edytowane przez bluray

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='sebatrik' post='44207' date='08.04.2007, 18:27 ']Chce załozyć telewizje n i mam pytanie czy będę mógł oglądac Polsat?????[/quote]
Niestety nie będziesz miał nie tylko Polsatu ale wielu innych kanałów, np. tv4!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='t1s' post='44208' date='08.04.2007, 19:28 ']Niestety nie będziesz miał nie tylko Polsatu ale wielu innych kanałów, np. tv4![/quote]

Wymień proszę te WIELE innych programów. Ciekawe jak wiele programów nie będzie np. na polsacie (ponad 10 unikalnych dla n). Przecież Polsat czy TV4 (chyba ale przecież to "syf :) ") są dostępne naziemnie więc co za problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='austrian' post='44160' date='07.04.2007, 21:17 ']pewnie tak moze troszeczke krocej, z tego co widze to Polsat za bardzo sie nie spieszy ma badziewne dekodery a i tak ludzie kupuja polsat nawet moj szwagier (parodia). Wiec ciemni ludzi kupujcie tam gdzie daja gorsza jakosc i zdzierają kasę bo taka jest prawda![/quote]


kolego, tak się składa, że Polsat ma najlepsze dekodery Samsung, ale do SD.
Polsat nie nadaje jeszcze w HD, więc nie ma co porównywać z n-boxem, czy Philipsem HD z Cyfry.
Tuner Samsung DSB-305G dostał nagrodę za najlepszy dekoder do platform na ostatnim Sat-Krak.
Takie bezpodstawne opinie jak Twoja powyżej są bardzo nieobiektywne i krzywdzące.
Po drugie autor tego wątku pisze o badziewnej ofercie.
A gdzie są takie kanały jak E! Entertainment, Superstacja, TV1000, Polsat, Disney Channel, Boomerang, gdzie jest Formuła 1, Europa Europa, AXN-y, wszystkie Discovery i Kino Polska w podstawowym pakiecie, 5 kanałów dla dzieci, 6 kanałów sportowych, trochę obiektywizmu proszę.
Tak się składa, że jeśli porównamy wszystkie 3 platformy w ofercie tzw. podstawowej (wyłączając premium), to Polsat bije na głowę pozostałe 2 platformy.
Dopiero po włączeniu kanałów Premium, za które trzeba zapłacić drugie tyle, szczególnie w Cyfrze, powstaje przewaga.
Zwracam też uwagę, że oferta filmowa na n-ce i na Posacie jest niemalże identyczna, na n-ce masz MGM HD z ramotkami, na Polsacie TV1000 z ramotkami w SD.
Trochę obiektywizmu by się przydało, bo ludzie, którzy kupują patrzą nie tylko na cenę, ale i na ofertę.
Dlatego Polsatowi przyrosło 200 tys. abonentów, a w tym samym czasie Cyfrze i n-ce 5-10 razy mniej.
I co ?
Czyżby zatem pełna oferta TVN i TVP i w/w kanały to te gó.wniane programy dla ciemnej publiki ? Trochę to krzywdzące te 1,2 mln użytkowników Polsatu.

P.S. Nie jestem z Polsatu, ale staram się być obiektywny. Edytowane przez AreckiW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='rumik111' post='44209' date='08.04.2007, 19:53 ']Wymień proszę te WIELE innych programów. Ciekawe jak wiele programów nie będzie np. na polsacie (ponad 10 unikalnych dla n). Przecież Polsat czy TV4 (chyba ale przecież to "syf :) ") są dostępne naziemnie więc co za problem.[/quote]

Proszę bardzo:
Polsat,
TV4,
TV1000,
Disney Channel,
Polsat Sport z Forumułą 1
E! Entertainment
Zone Europa - dobre filmy,
Superstacja
Polsat Sport Extra
Fox Life
Zone Reality
Zone Romantica
Zone Club
Extreme Sports
ESPN

P.S. Ciekaw jestem, jakie byłyby wyniki, gdybyśmy zrobili głosowanie, kto woli Polsat i TV4 od Wojny i Pokój, TVN Lingua, czy nawet MGM HD ?
Ser Camembert z Normandii to też syf (dosłownie :-)), ale ma miliony swoich zwolenników :-)

P.S.2 I proszę teraz o listę tych aktualnych kanałów, których nie ma na CP, a są w n-ce, chyba wynik będzie co do ilości porównywalny ?

P.S.3 Nie jestem anty N !!! Strasznie się cieszę, że jest n-ka, bo to tylko zaostrza konkurencję i platformy szybciej się rozwijają, ale jest wielkim nadużyciem opluwanie CP, bo ta platforma oprócz kanałów HD (które nadejdą wkrótce), ma najpełniejszą ofertę podstawową i konkurencyjną cenowo. (za 50 zeta masz wszystko, zobacz co dostaniesz za tyle samo w C+ czy w n-ce ?)

Edytowane przez AreckiW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kanały które są w n, a nie ma w CP:

- TVP3 (info)
- MGM HD
- Comedy Central
- Woja i Pokój
- Discovery HD
- Discovery Historia TVN
- TVN Lingua
- nSport
- TVP Sport
- NASN
- Sportklub
- Sportklub+
- Discovery T&L
- Baby TV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Unikalne kanały z powyższej listy z CP są adekwatne do ceny :) no coment

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polsat nie ma unikalnej oferty. jedyne czym możnaby się zachwycać to Fox Life jeśli ktoś lub seriale, ale nawet ten kanał odstaje od oryginału czy np Fox w wydaniu włoskim :) no chyba, że ktoś musi mieć Disney Channel to dla takiej osoby nawet Cyfra+ ze swoją podłą jakością będzie unikalna. Nie mam nic ani do C+ ani Polsatu. Mam N i C+, ale to N bije Cyfre na głowe jeśli chodzi o jakość. Dla mnie nie zrozumiały pozostaje fakt braku scieżek Dolby Digital np przy Canal+ czy kanałach TVP w C+, no ale wkońcu Cyfra to nie "telewizja nowej generacji" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='AreckiW' post='44237' date='09.04.2007, 09:38 ']Trochę obiektywizmu by się przydało, bo ludzie, którzy kupują patrzą nie tylko na cenę, ale i na ofertę.

P.S. Nie jestem z Polsatu, ale staram się być obiektywny.[/quote]

Kazda platforma z tej trojki ma jeszcze duzo do zrobienia, a nawet gdybysmy zlaczyli je w jedna to bylby jakis straszliwy gniot za straszliwa cene :) .
Tez uwazam, ze wiele osob jest nieobiektywnych, uznajmy za punkt odniesienia przodujace zachodnie platformy i do nich rownajmy, wtedy kazda nasza platforma okaze sie naprawde slaba, moze nektore tylko lepiej rokuja lub maja szybszy rozwoj. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='superpn' post='44263' date='09.04.2007, 14:04 ']Polsat nie ma unikalnej oferty. jedyne czym możnaby się zachwycać to Fox Life jeśli ktoś lub seriale, ale nawet ten kanał odstaje od oryginału czy np Fox w wydaniu włoskim :( no chyba, że ktoś musi mieć Disney Channel to dla takiej osoby nawet Cyfra+ ze swoją podłą jakością będzie unikalna. Nie mam nic ani do C+ ani Polsatu. Mam N i C+, ale to N bije Cyfre na głowe jeśli chodzi o jakość. Dla mnie nie zrozumiały pozostaje fakt braku scieżek Dolby Digital np przy Canal+ czy kanałach TVP w C+, no ale wkońcu Cyfra to nie "telewizja nowej generacji" :D[/quote]


nigdy nie powiedziałem unikalna, wymieniłem jedynie 15 kanałów, których nie ma na n-ce.
Z wymienionych kanałów n-ki wziąłbym jedynie Discovery HD, reszta ma taką wartość o jakiej pisał przed chwilą Gmeru ;)
a myślę, że wszyscy n-kowcy wzięliby bez mrugnięcia okiem Polsat, TV4,
Disney Channel z takimi filmami ostatnio jak Tarzan, Kurczak Mały, Pocahontas 1 i 2, Mała Syrenka,
E! Entertainment z Oscarami na żywo w oryginale i bez kretyńskiego tłumaczenia,
Zone Europa z niezłymi filmami europejskimi,
czy Fox Life z Ally McBeak, Chirurgami i innymi topowymi ostatnio serialami.

Za 50 zł, a nie za 78 czy za 140 zł

Edytowane przez AreckiW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oskary na żywo, bez kretyńskiego tłumaczenia, w 16/9 i za darmo oglądałem na Pro7HD :( . Więcej ciekawych rzeczy na E! nie widzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='AreckiW' post='44288' date='09.04.2007, 16:41 ']nigdy nie powiedziałem unikalna, wymieniłem jedynie 15 kanałów, których nie ma na n-ce.
Z wymienionych kanałów n-ki wziąłbym jedynie Discovery HD, reszta ma taką wartość o jakiej pisał przed chwilą Gmeru :(
a myślę, że wszyscy n-kowcy wzięliby bez mrugnięcia okiem Polsat, TV4,
Disney Channel z takimi filmami ostatnio jak Tarzan, Kurczak Mały, Pocahontas 1 i 2, Mała Syrenka,
E! Entertainment z Oscarami na żywo w oryginale i bez kretyńskiego tłumaczenia,
Zone Europa z niezłymi filmami europejskimi,
czy Fox Life z Seksem w wielkim mieście i innymi topowymi ostatnio serialami.

Za 50 zł, a nie za 78 czy za 140 zł[/quote]

uuuu kochany widać, że na oczy n nie widziałeś a raczej tych kanałów. Ani trochę nie znasz ramówki kanałów unikalnych. Nawet w 5% skoro tak piszesz. Może Ci później napiszę co tam leci ale to może być długi post ale tylko wspomnę o Disney: to co wymieniłeś to tylko w Boze narodzenie: tam leci tylko 3 ligowe kino disneya. Całe szczęście, że tego gówna nie ma na N bo to tylko kicha by była. Od początku istnienia tego kanału w Polsce były tylko te produkcje które wymieniłeś no i Niemamocni a reszta to 3 liga bo jakbyś nie wiedział to w US masz całą serię kanałów DC a u nas dali to najgorsze [beeep]. Tego kanału też chyba nie oglądasz. Potem wkleje Ci program. ALe n to chyba nie masz hehe. Kocham gdy opinie piszą ludzie, którzy nie mieli do czynienia z daną platformą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co ten gośc wygaduje polsat najlepsza oferta 6 kanałow sportowych no nie banał tam nic nie ma co wymienia E czy tv 1000 to jest kaszanka w sporcie kolosalna bieda a w kwietniu ma sie wyjasnic gdzie bedą dostepne kanały nonstop kino i filbox jesli nie bedzie na polsacie to koniec tej platformy bo jeszce chodzą plotki ze iti chce zabrac wszystkie swoje kanały czyli tvn,tvn7 tvn24 itd znaszej platformy a to był by koniec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisałem kiedyś, że : stawiam na POLSAT HD.
Oczywiście to jest takie wróżenie z fusów.

Warto jednak zauważyć, że przygotowania Polsatu są prowadzone w całkowitej tajemnicy.
Brak jakichkolwiek przecieków.
Staram się jednak monitorować wszelkie infpormacje mogące mieć związek ze sprawą;

Mamy już dowody, że wejście jest w ostatniej fazie przygotowania:
- czyszczenie miejsca dla POLSAT HD na HotBird
[url="http://www.satkurier.pl/?cyfrowy_polsat/&kat=45&id=36164"]http://www.satkurier.pl/?cyfrowy_polsat/&a...45&id=36164[/url]
- [quote]Cyfrowy Polsat utworzył jedno z największych i najnowocześniejszych centrów nadawczych w Polsce.[/quote]
[url="http://www.satkurier.pl/?cyfrowy_polsat/&kat=45&id=36041"]http://www.satkurier.pl/?cyfrowy_polsat/&a...45&id=36041[/url]
- [b]dekoder HD w maju od SAMSUNGA[/b]
[url="http://www.satkurier.pl/?cyfrowy_polsat/&kat=45&id=34855"]http://www.satkurier.pl/?cyfrowy_polsat/&a...45&id=34855[/url]
- [b]sport HD w maju 2007[/b]
[url="http://www.satkurier.pl/?cyfrowy_polsat/&kat=45&id=34853"]http://www.satkurier.pl/?cyfrowy_polsat/&a...45&id=34853[/url]
Jest jeszcze gdzieś info o procesorze video w Set-Top-Box POLSAT HD.


Panowie , to już za kilka tygodni.

Czy na miejscu POLSATU byście wybrali STB gorszy od nbox-a ?
Chyba każdy o zdrowych zmysłach odpowie: NIE.
A może tak dadzą streaming mpeg2/mpeg4/h.264 przez net ?
Albo po USB z ExHDD w NTFS ?
A takie usługi trzeba opłacić u producenta przed premierą bo później jest na to za późno.
Zabili by rynek taką maszyną.

I jeszcze jedno:
w oparciu o ponad milion abonentów mozna zakładać, że co piąty wejdzie dla HD w nowy hardware.
Więc na dzień dobry mają 200 000 płacących. Lewel marzeń dla "N".
Rozwalą rynek SAT HD dając dobry kanał filmowy HD a o tym także się już mówi.
W końcu obiecali do końca 2007 aż pięć kanałów HD. Edytowane przez bluray

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='darces2' post='44315' date='09.04.2007, 21:51 ']bo jeszce chodzą plotki ze iti chce zabrac wszystkie swoje kanały czyli tvn,tvn7 tvn24 itd znaszej platformy a to był by koniec[/quote]
Plotki mogą se chodzić. Chyba nawet na tym forum było napisane że CP ma kanały TVN-u na kilka lat więc tak łatwo ich nie usunie.
Sprawa jest prosta, nie można porównywać platform. Ktoś chce HD bierze n, nie ma wyjścia. Ktoś chce mieć tanio, dużo kanałów bierze Polsat. Ktoś chce mieć filmy i polska ligę bierze Cyfrę.
Wszystkie 3 platformy razem wzięte maja marna ofertę i jakość. Wystarczy popatrzeć na to co oferuje się na zachodzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...