Skocz do zawartości
darces2

powiedzmy prawde: moim zdaniem polsat to najgorsza platforma

Rekomendowane odpowiedzi

Polsat to rzeczywiście jeden wielki syf ;)

Polsat Sport to całkowita porażka, piłka nożna to jakieś niszowe ligi tylko kto to ogląda? :lol:
Liga angielska wg mnie najlepsza liga jest retransmitowana :lol: (c+ ma live) Niedawno był retranmitowany jakiś mecz i uwaga było słychać przyciszonego lektora angielskiego i na to był nakładany polski komentator :lol::lol::lol:
W ciągu kilku lat oko można było zawiesić na Mundial 2006 którego większość meczów leciały na tvp :P
Inne kanały typu Zone itp :lol: , jakość i ramówka tragiczna :unsure:

P.S. Nie mam żadnej platformy cyfrowej tylko kablówkę w której jest dostępna większość polskich kanałów w tym 3 C+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
arsenal:
dla ścisłości praw do Euro jeszcze TVP nie ma:
[url="http://www.sport.pl/pilka/1,80056,4072170.html"]http://www.sport.pl/pilka/1,80056,4072170.html[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wierzysz w to, źe TVP sobie odpuści i Polsat czy TVN pokarzą Mistrzostwa Europy? Skoro już zapłacili poteżną kasę za mecze eliminacyjne Polaków do ME 2012( jak widać niepotrzebnie ;). Zresztą takie imprezy jak Mundial, Olimpiada czy Mistrzostwa Europy powinny być w tv publicznej lub conajmniej ogólnodostępnej.

Edytowane przez arsenal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='arsenal' post='45260' date='19.04.2007, 20:33 ']Wierzysz w to, źe TVP sobie odpuści i Polsat czy TVN pokarzą Mistrzostwa Europy? Skoro już zapłacili poteżną kasę za mecze eliminacyjne Polaków do ME 2012( jak widać niepotrzebnie ;). Zresztą takie imprezy jak Mundial, Olimpiada czy Mistrzostwa Europy powinny być w tv publicznej lub conajmniej ogólnodostępnej.[/quote]
troche przesadzasz , to ze ty poświeciłeś tylko 10 min w ciągu dwóch miesiecy na oglądanie polsat sport to nie znaczy ze to shitowy program. swiadczy to o tym ze nie interesujesz sie sportem który tam jest puszczany. ja np. oglądam zuzel i poświecam wiecej czasu. a twoje stwierdzenia to poprostu ignorancja . niestety w polsce jest tak ze zeby oglądać (przynamniej w moim przypadku) wszystkie transmisje co mnie interesują musiał bym miec canal+ , nke i polsat. takie sa niestety realia. pytanie kogo na to stac zeby miec wsyzstkie platformy w full pakietach? mnie np. było by stac tylko ze nie poswiecam az tak duzo czasu zeby miało to sens. widac ze o euro walcza tvp i polsat a gdzie jest nka? widac ze pasywnie do tego podchodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='roger' post='45242' date='19.04.2007, 14:36 ']Polsat to rzeczywiście jeden wielki syf ;)

Polsat Sport to całkowita porażka, piłka nożna to jakieś niszowe ligi tylko kto to ogląda? :lol:
Liga angielska wg mnie najlepsza liga jest retransmitowana :lol: (c+ ma live) Niedawno był retranmitowany jakiś mecz i uwaga było słychać przyciszonego lektora angielskiego i na to był nakładany polski komentator :lol::lol::lol:
W ciągu kilku lat oko można było zawiesić na Mundial 2006 którego większość meczów leciały na tvp :P
Inne kanały typu Zone itp :lol: , jakość i ramówka tragiczna :unsure:

P.S. Nie mam żadnej platformy cyfrowej tylko kablówkę w której jest dostępna większość polskich kanałów w tym 3 C+[/quote]


hmmm....
powinienem tak z przekory napisać, że kolega wyraził się o czymś, o czym nie ma pojęcia, nie będąc użytkownikiem żadnej platformy cyfrowej,
można z przekory powiedzieć, że kablówka to jeden wielki syf.....wiem, bo przez wiele lat używałem Aster, potem UPC,
ale po co ?
przecież roger wie lepiej, bo, jak sam napisał, nie ma żadnej platformy....
przecież Bentley to auto dla zramolałych starych pryków, dziadowskie, wiem to, mimo iż ani razu nim nie jechałem.... ;)


a tak bardziej serio, to ja nie napisałem ani razu, że któraś z platform jest be, syf, itp. epitety, bronię tylko Polsat przed nieznającymi go, używającymi stereotypów, itd...
ja np. nie cierpię Solorza, ale doceniam Polsat, jego pełną ofertę podstawową, niedostępną na innych platformach, i obecnie bardzo wysoką jakość przekazu w SD...
ot co...
P.S. kolega Arsenal chyba jest fanem pasywnych sportów, pewnie brydż, poker, i inne baaaardzo medialne sporty w tym gadające głowy w publicystykach, to jakiś nowy sport ? = nsport :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze. Nie jestem i raczej nie bedę twoim kolegą, AreckiW.
Jak już to sobie wyjaśniliśmy to po drugie: Oferta Polsatu Sport jest dla mnie słaba. Jeszcze długo tak pozostanie.
Po trzecie. Brydża mam głęboko w d***e a w pokera wygrywam. ;)
Na nSport ogladam takie " mało medialne" imprezy jak LM, UEFA Cup, NHL, PP. Publicystykę tylko czasami. Lepsza ona niż Borek Żelek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='arsenal' post='45281' date='19.04.2007, 23:30 ']Po pierwsze. Nie jestem i raczej nie bedę twoim kolegą, AreckiW.
Jak już to sobie wyjaśniliśmy to po drugie: Oferta Polsatu Sport jest dla mnie słaba. Jeszcze długo tak pozostanie.
Po trzecie. Brydża mam głęboko w d***e a w pokera wygrywam. :lol:
Na nSport ogladam takie " mało medialne" imprezy jak LM, UEFA Cup, NHL, PP. Publicystykę tylko czasami. Lepsza ona niż Borek Żelek.[/quote]


przepraszam, ale słowo kolega użyłem nie w znaczeniu osobistym, tylko bezosobowym, tak jak np. w języku CB radia mówi się "mobilki", "koledzy".
A może powinienem napisać PAN Arsenal....?
Skoro Pan Arsenal nie chce RACZEJ być moim "kolegą", trudno, jakoś to przeżyję.... :unsure:
a jeśli już tak oficjalnie ma być, to zaimki pisze się wielką literą....

Jak już to sobie wyjaśniliśmy, to napiszę tylko, że mi nie chodzi o polemikę, co jest lepsze, bo to jest subiektywne,
mnie np. NHL w ogóle nie rajcuje, wolę F1,
wymieniając dostępne sporty na Polsacie, porównałem tylko ilościowo do nsportu, który w 10% składa się ze sportu, a w 90 % z publicystki, a na Polsacie Sport odwrotnie, o to mi chodziło. Jak to ma się do sportu sensu stricto ?
Parafrazując Twoją wypowiedź, to dla mnie oferta sportowa nsportu nie istnieje, poza kilkoma piłkarskimi meczami w tygodniu, w sezonie i pewnie długo tak jeszcze pozostanie. ;)
Pozdrawiam serdecznie.

Edytowane przez AreckiW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Panowie, nie ma się co denerwować .

Przeczytać (ponownie) np. 1wsze dwa posty tego tematu i.... o czym tutaj dyskutować. :lol:


Ps - (ułatwię) - kwestia wyborów i nic więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='arsenal' post='45260' date='19.04.2007, 19:33 ']Wierzysz w to, źe TVP sobie odpuści i Polsat czy TVN pokarzą Mistrzostwa Europy? Skoro już zapłacili poteżną kasę za mecze eliminacyjne Polaków do ME 2012( jak widać niepotrzebnie :lol:. Zresztą takie imprezy jak Mundial, Olimpiada czy Mistrzostwa Europy powinny być w tv publicznej lub conajmniej ogólnodostępnej.[/quote]

Ale to za pięć lat.
Przyszłość PC HD to najbliższe miesiące.
SATWIAM NA POLSAT.
Ja oczekuję od PC HD topowej technologii, niegorszej od N-ki.
I chociaż o jeden punkt więcej w HD ofercie: w znaczeniu ilościowym jak i jakościowym.

ps.
dywagacje o poziomie ofert programowej sobie odpuście.
To nie to forum.


SD oglądam na CRT. I tak Panom dykutantom bym zalecał.
A może jekiś sub- forum Standard Definition 4:3 TV ?
Niech tam się krew leje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj UEFA ogłosi, że Polsat nabył prawa do transmisji Euro 2008 w Polsce - dowiedziała się "Gazeta".


W Polsacie na razie nikt nie potwierdza informacji, ale najprawdopodobniej najbliższe mistrzostwa Europy w Austrii i w Szwajcarii będzie można obejrzeć w trzech kanałach: Polsacie, Polsacie Sport i Polsacie Sport Extra.

Nieoficjalnie wiadomo także, że z Polsatem negocjuje TVP. W razie porozumienia obie stacje podzieliłyby się relacjami tak jak w przypadku mistrzostw świata w Niemczech w 2006 r. - telewizja publiczna transmitowałaby mecze Polaków oraz inne wybrane spotkania. W otwartym kanale Polsatu kibice mieliby zobaczyć wybrane spotkania, a wszystkie pojedynki Euro 2008 miałyby w swojej ofercie Polsat Sport i Polsat Sport Extra.

Polsat na pewno będzie się także starał o zakup praw do Euro 2012. Niewykluczone, że stacja stanie do przetargu wspólnie z TVP.

Źródło: Gazeta Wyborcza


We dwójkę raźniej - tak mi się przypomniało :lol:

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='AreckiW' post='45282' date='19.04.2007, 22:49 ']wymieniając dostępne sporty na Polsacie, porównałem tylko ilościowo do nsportu, który w 10% składa się ze sportu, a w 90 % z publicystki, a na Polsacie Sport odwrotnie, o to mi chodziło. Jak to ma się do sportu sensu stricto ?
Parafrazując Twoją wypowiedź, to dla mnie oferta sportowa nsportu nie istnieje, poza kilkoma piłkarskimi meczami w tygodniu, w sezonie i pewnie długo tak jeszcze pozostanie. :(
Pozdrawiam serdecznie.[/quote]

Polsat sport :lol: powtórki meczów po 10x i to nazywasz sportem ;)
Po mistrzostwach świata w Niemczech jeszcze przez kilka miesięcy leciały powtórki meczów bo nie mieli co puszczać :lol:

Tak się składa, że mam kablówkę i mam polsat sport i polsat sport extra i canal+ niebieski i mogę sobie porównać ofertę sportową, i niestety polsat wypada bardzo blado :P więc już go nie zachwalaj :( a F1 i tak leci w zwykłym polsacie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='roger' post='45383' date='20.04.2007, 23:02 ']Polsat sport :lol: powtórki meczów po 10x i to nazywasz sportem :lol:
Po mistrzostwach świata w Niemczech jeszcze przez kilka miesięcy leciały powtórki meczów bo nie mieli co puszczać :lol:

Tak się składa, że mam kablówkę i mam polsat sport i polsat sport extra i canal+ niebieski i mogę sobie porównać ofertę sportową, i niestety polsat wypada bardzo blado :P więc już go nie zachwalaj :angry: a F1 i tak leci w zwykłym polsacie :rolleyes:[/quote]


trochę przesadzasz z tym 10x, w dodatku na C+ to w większości piłka nożna, a gdzie inne sporty ?
a propos Ligii Mistrzów, to jest za free na TVP2 i DSF-ie :)

moja polemika polega na tym, że bronię Polsatu dlatego, że w jego ofercie jest 80% tych samych kanałów co na pozostałych platformach.
W tzw. pakiecie podstawowym mają najwięcej kanałów, reszta to kanały Premium, których w Polsacie po prostu nie ma.
Pisząc syf o Polsacie, chyba nie macie na myśli np. F1, paczki kanałów TVN, TVP, itd....??????
A filmy na TV1000 są o wiele bardziej znane i popularne (w znacznej mierze Oscarowe) niż te na MGM, wystarczy prześledzić ramówkę.
Co do n-sport to zobaczcie ramówkę weekendową, nie ma tam żadnej, dosłownie, relacji sportowej LIVE lub nawet powtórki, tylko dokumenty, magazyny i publicystyka. To przypomina raczej kanał informacyjny, a nie sportowy.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie czytam wszystkie posty dotyczące polsatu jak i reszty polskich platform , jak się jedni obrzucają błotem . Inni udowadniają , że czarny kolor lepszy od zielonego . :rolleyes: . Ja mam to szczęście w nieszczęściu , że mam wszystkie polskie platformy i to oferty pełne ( czyli wszytskie kanały jakie są ) , więc moge się pewno jako jeden z nielicznych wypowiedzieć obiektywnie o ofercie programowej jak i o jakości wyżej wymienionych platform . Na dzień dzisiejszy ( nie licząc szumnych obiecywanek polsatu i innych co to nie bedzie , a jak narazie głucho wszędzie i cicho wszędzie ) to : co do jakości obrazu nie mówiąc juz o HD ale nawet SD , przoduje N-ka . Reszta ma wiele do N-ki do nadrobienia . Polsat ogladam na Dreamboxe bo ich tuner Sagem to padaka nad padakami , wolniejszy od Syreny . U kumpla , który ma tego nowego Echostara obraz tez kicha w porównaniu do N-ki . Co się tyczy zaś strony merytorycznej wybranych pozycji programowych jak i jakości filmowej , to ze smutkiem musze napisać , że pomimo posiadania wszystkich kanałów jakie są w 3 naszych nędznych platformach , to , nie ma co oglądać . Niestety w praktyce tylko leci w koło TVN - 24 , który leci w zastępstwie kabaretu ( jak się oglada zwłaszcza sceny z polskiej polityki rodem wzięte :angry: ) . N-ka ma tą niewątpliwie przewage na rynku nad konkurentami na dzisiejszy czas ( myśle tutaj i wyłacznie o Nbox recorderze ) , że mozna ponagrywać to co się chce potencjalnie i potem oglądać i oddzielić jak to mówią plewy od ziarna i wycisnąć esencje z tej sromoty jaka jest w programie . Reasumując i podsumowując to ta z platform , która chce naprawde uzbierać i utrzymać dużą liczbe abonentów , musi wreszcie wprowadzić do swojej oferty kanał PREMIUM Z FILMAMI PREMIUM ( nie mylić HBO POLSKA CZY CANAL + POLSKA ) . Po drugie musi być oferta VOD i nie tylko z ofertą filmową , tylko koncerty na żywo , i wydarzenia sportowe na żywo , jak Box czy inne imprezy sportowe . Oczywiście w przeciągu kilku lat nie ma nawet mowy żeby większość kanałów nie była w HD , bo za pare lat to będzie standart podstawowy . Więc niestety na dzień dzisiejszy obecni i potencjalni klienci naszych platform , mają wybór czy wybrać złe od gorszego ( ze smutkiem to musze stwierdzić niestety ) . Zaś co się tyczy cen za poszczególne platformy jak i obecnej oferty programowej , to napewno w N-ce za powiedzmy 32 złote jest chyba najwięcej do pooglądania , potem Polsat ( mówiąc o stosunku ceny do ilości i jakości programów ) , a na końcu cyfra plus , która za pełną oferte rząda 145 zł , więc to porażka całkowita . Po zsumowaniu wszystkich abonentów z naszyk 3 platform , wychodzi około ponad 300 zł na miesiąc . Więc wychodzi na to , że nasze 3 platformy są droższe od SKY w Wielkiej Brytanii , a jaka jest tam jakość i ilość kanałów oraz jaka oferta filmowa , to pozostawiam to bez komentarza . ( Jak ktoś chce to jest na tym forum post dotyczący cennika , jak i tunera dla SKY i tam zainteresowani poczytają sobie co i jak i za ile ) . POZDRAWIAM WSZYSTKICH CZYTAJĄCYCH Z NADZIEJĄ , ŻE SIĘ I U NAS WRESZCIE COŚ ZMIENI NA LEPSZE .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chyba edytujesz tekst w WORD ?
Bo ciężko go się czyta. Edytowane przez bluray

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja Mam cyfrowy polsat i jestem zadowolony :rolleyes: Na razie niema nic ciekawszego......... Szmira+ - za taką cene to ja dziękuje N-jeszcze sie rozkręca,czekam na konferencję

Polsat sport i extra wcale nie sa słabe ! zależy kto co lubi,ja np siatkówkę,a siatki w Canal+ Sport niema,tylko pilka które mnie nie interesuje tak bardzo,N Sport sie rozkręca,dajmy mu czas.

Gdyby jeszcze istaniała Wizja Tv to by było :angry:

Edytowane przez team

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przez około rok użytkowałem polsat na samym początku jak wszedł na rynek, ale puźniej sie "zeszmacił" i zrezygnowałem. jedynym plusem na rzecz polsatu są ceny, za niższą cene w porównaniu z cyfrą np. można mieć dość ciekawe kanały, ale ogólnie zgadzam się z tytułem tego tematu, że polsat jest najgorszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wy na to?


[url="http://media2.pl/media/22981-cyfrowy-polsat-zaatakuje-hd.html"]http://media2.pl/media/22981-cyfrowy-polsa...atakuje-hd.html[/url]

Znowu liczba i te 5 kanałów: no normalnie nie chce mi się wierzyć ale kto ich tam wie. :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='peterka1000' post='45469' date='22.04.2007, 02:00 ']Tak sobie czytam wszystkie posty dotyczące polsatu jak i reszty polskich platform , jak się jedni obrzucają błotem . Inni udowadniają , że czarny kolor lepszy od zielonego . :blink: . Ja mam to szczęście w nieszczęściu , że mam wszystkie polskie platformy i to oferty pełne ( czyli wszytskie kanały jakie są ) , więc moge się pewno jako jeden z nielicznych wypowiedzieć obiektywnie o ofercie programowej jak i o jakości wyżej wymienionych platform . Na dzień dzisiejszy ( nie licząc szumnych obiecywanek polsatu i innych co to nie bedzie , a jak narazie głucho wszędzie i cicho wszędzie ) to : co do jakości obrazu nie mówiąc juz o HD ale nawet SD , przoduje N-ka . Reszta ma wiele do N-ki do nadrobienia . Polsat ogladam na Dreamboxe bo ich tuner Sagem to padaka nad padakami , wolniejszy od Syreny . U kumpla , który ma tego nowego Echostara obraz tez kicha w porównaniu do N-ki . Co się tyczy zaś strony merytorycznej wybranych pozycji programowych jak i jakości filmowej , to ze smutkiem musze napisać , że pomimo posiadania wszystkich kanałów jakie są w 3 naszych nędznych platformach , to , nie ma co oglądać . Niestety w praktyce tylko leci w koło TVN - 24 , który leci w zastępstwie kabaretu ( jak się oglada zwłaszcza sceny z polskiej polityki rodem wzięte :) ) . N-ka ma tą niewątpliwie przewage na rynku nad konkurentami na dzisiejszy czas ( myśle tutaj i wyłacznie o Nbox recorderze ) , że mozna ponagrywać to co się chce potencjalnie i potem oglądać i oddzielić jak to mówią plewy od ziarna i wycisnąć esencje z tej sromoty jaka jest w programie . Reasumując i podsumowując to ta z platform , która chce naprawde uzbierać i utrzymać dużą liczbe abonentów , musi wreszcie wprowadzić do swojej oferty kanał PREMIUM Z FILMAMI PREMIUM ( nie mylić HBO POLSKA CZY CANAL + POLSKA ) . Po drugie musi być oferta VOD i nie tylko z ofertą filmową , tylko koncerty na żywo , i wydarzenia sportowe na żywo , jak Box czy inne imprezy sportowe . Oczywiście w przeciągu kilku lat nie ma nawet mowy żeby większość kanałów nie była w HD , bo za pare lat to będzie standart podstawowy . Więc niestety na dzień dzisiejszy obecni i potencjalni klienci naszych platform , mają wybór czy wybrać złe od gorszego ( ze smutkiem to musze stwierdzić niestety ) . Zaś co się tyczy cen za poszczególne platformy jak i obecnej oferty programowej , to napewno w N-ce za powiedzmy 32 złote jest chyba najwięcej do pooglądania , potem Polsat ( mówiąc o stosunku ceny do ilości i jakości programów ) , a na końcu cyfra plus , która za pełną oferte rząda 145 zł , więc to porażka całkowita . Po zsumowaniu wszystkich abonentów z naszyk 3 platform , wychodzi około ponad 300 zł na miesiąc . Więc wychodzi na to , że nasze 3 platformy są droższe od SKY w Wielkiej Brytanii , a jaka jest tam jakość i ilość kanałów oraz jaka oferta filmowa , to pozostawiam to bez komentarza . ( Jak ktoś chce to jest na tym forum post dotyczący cennika , jak i tunera dla SKY i tam zainteresowani poczytają sobie co i jak i za ile ) . POZDRAWIAM WSZYSTKICH CZYTAJĄCYCH Z NADZIEJĄ , ŻE SIĘ I U NAS WRESZCIE COŚ ZMIENI NA LEPSZE .[/quote]

1) w jaki sposób oglądasz Polsat Cyfrowy na Dreamboxie i przede wszystkim od kiedy ???
2) Sagem to tuner, którego Polsat nie oferuje już prawie od roku, teraz są Echostary i Samsung DSB305G, który dostał nagrodę na SAT KRAK za najlepszy tuner SD na rynku.
3) Jeden z polsatowskich Echostarów ma twardy dysk i można robić dokładnie to samo, co na n-boxie, czyli ponagrywać sobie co się chce.
4) Za 32 zł na n-ce masz połowę kanałów, które za 35 zł masz na Polsacie, tylko policz.
5) Polsat nadaje z najlepszą jakością w SD obok TVN z wszystkich dostępnych kanałów na polskich platformach, zostało to zmierzone i opublikowane w Sat Magazynie.
6) VOD na n-ce jest tylko z nazwy, bo to nadawca decyduje o tym, co masz oglądać, przysyłając Ci wybrane programy i filmy, a nie Ty. A tak miało być na początku.
@peterka1000 chciał być "obiektywny" i wykazać "obiektywnie" wyższość n-ki, ale się nie przygotował.....
nie przekonałeś mnie swoją analizą, która nie daje żadnych dowodów na wyższość konkretnej platformy.

P.S. Jeszcze raz podkreślam, że nie bronię Polsatu, żeby wykazać, że jest lepszy od innych platform, tylko żeby udowodnić tym osobom opluwającym CP, pisząc że to SYF, że się zeszmacił, że nie ma tam co oglądać, i przede wszystkim że jest to najgorsza platforma pod względem jakości i oferty, że kompletnie mijają się z prawdą, nie znając tej platformy, powielając zasłyszane opinie, traktując ofertę HD jako jedyny wyznacznik wyższości, itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='AreckiW' post='45632' date='24.04.2007, 00:51 ']4) Za 32 zł na n-ce masz połowę kanałów, które za 35 zł masz na Polsacie, tylko policz.[/quote]

Oj slabo kolega liczy. Za 32zl (pakiety SPORT + NAUKA) mam 7 kanalow sportowych ( w CP za 35 zl -2) i paczke DISCOVERY. W tym 2 kanaly HD. Do tego VIVA, 4FUN i NRJ HITS (wszystko FTA). Do tego oczywiscie reszta polskich kanalow poza POLSATEM i nic wiecej mi nie potrzeba. Wiec place TANIEJ niz w PC mimo ze mam dodatkowo 2 kanaly HD + kolejne 4 HD FTA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='AreckiW' post='45632' date='24.04.2007, 00:51 ']1) w jaki sposób oglądasz Polsat Cyfrowy na Dreamboxie i przede wszystkim od kiedy ???[/quote]
Albo kupił sobie moduł CI albo wyciągnął z Sagema boxkey i już śmiga na Dreamboxie. Proste to przecież.
[quote name='AreckiW' post='45632' date='24.04.2007, 00:51 ']2) Sagem to tuner, którego Polsat nie oferuje już prawie od roku, teaz są Echostary i Samsung DSB305G, który dostał nagrodę na SAT KRAK za najlepszy tuner SD na rynku.[/quote]
No niestety ostatnio w sklepie widziałaem wydawanego abonentowi właśnie starego Sagema. Byly jeszcze i stare Samsungi. Ostatnie oprogramowanie polepszyło znacznie działanie tych Sagemów ale nadal nie jest to sprzęt doskonały. Choć wersja z "internetem" miała zadatki na fajną zabawkę. Co do DSB305G się zgodzę. Jako tuner SD jest bardzo dobry. nie ma HD więc mnie już nie interesuje.
[quote name='AreckiW' post='45632' date='24.04.2007, 00:51 ']3) Jeden z polsatowskich Echostarów ma twardy dysk i można robić dokładnie to samo, co na n-boxie, czyli ponagrywać sobie co się chce.[/quote]
Dobrze wiesz, że to nieprawda. Nie ma podwójnej głowicy więc nagrywanie i oglądanie czegoś innego jednocześnie odpada. Zbyt wolny procesor( albo dysk. Albo jedno i drugie, kto ich tam wie) powoduje zawieszanie się tunera podczas oglądania z przesunieciem czasowym. No i oczywiście nie ma HD więc mnie nie interesuje :blink:
[quote name='AreckiW' post='45632' date='24.04.2007, 00:51 ']4) Za 32 zł na n-ce masz połowę kanałów, które za 35 zł masz na Polsacie, tylko policz.[/quote]
No jak bym nie liczył, wychodzi mi inaczej.
[quote name='AreckiW' post='45632' date='24.04.2007, 00:51 ']5) Polsat nadaje z najlepszą jakością w SD obok TVN z wszystkich dostępnych kanałów na polskich platformach, zostało to zmierzone i opublikowane w Sat Magazynie.[/quote]
O.k. Polsat, Polsat2, Polsat Sport i Extra, Polsat ZiU nadają z wysoką jakością. Jak wygląda reszta kanałów? Jak wyglądają TVP1 i TVP2? TV4? Fajnie?
[quote name='AreckiW' post='45632' date='24.04.2007, 00:51 ']6) VOD na n-ce jest tylko z nazwy, bo to nadawca decyduje o tym, co masz oglądać, przysyłając Ci wybrane programy i filmy, a nie Ty. A tak miało być na początku.[/quote]
Nie wiem jak miało byc na początku. Wiem, że oferta VOD nie powala. Wiem też, że jeśli kiedykolwiek Polsat Cyfrowy wejdzie w VOD to sposób będzie ten sam.
[quote name='AreckiW' post='45632' date='24.04.2007, 00:51 ']@peterka1000 chciał być "obiektywny" i wykazać "obiektywnie" wyższość n-ki, ale się nie przygotował.....
nie przekonałeś mnie swoją analizą, która nie daje żadnych dowodów na wyższość konkretnej platformy.[/quote]
Też chciałeś być obiektywny ale ci nie wyszło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo trafnie ktoś napisał o problemie polskich platform. Zawartości Premium to w nich nie ma. Nie wiem jak Wy, ale ja po prostu dostaje szały jak włączę sobie Canal+ Film i leci na nim Titanic, albo Kevin sam w Nowym Jorku (oba w kwietniu były). Gwiazdą programu Canal+ jest 24 godziny sezon 4. I to kosztuje 29 złotych miesięcznie, na tym tle VOD n zaczyna być ciekawe. Podstawową zaletą Polsatu jest stosunek jakości do ceny. Cudów to w nim nie ma, ale za w praktyce to samo co w Cyfrze za 90 zlotych (bez Canal+ ale doliczcie sobie opcje Discavery, Axn i Kino Polska), mam to samo co w Polsacie za 54 zlote i w tym jeszcze Fox Life, który realnie czasami oglądam.
Ja nie twierdzę, że Polsat jest super,ale wylewanie niego pomyj jest dużym nieporozumieniem. Jak ktoś ma dwie lub trzy platformy to nagle zaczyna doceniać Polsat- taka jest naga prawda. :unsure: Natomiast prawdą jest również część z słusznej krytyki za dekodery. Nigdy nie miałem poważnych problemów, ale od początku mam Samsunga DSB-305G. Inni nie mieli tyle szczęścia. Tak wiec pozdrowienia od użytkownika pakietu premium Cyfry, który woli Polsat... :)

Edytowane przez Kkuba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Odpowiadam dla AreckiW . Polsat oglądam od roku czasu , nie wiem czy wiesz o tym , że przynajmniej wtedy można było z dostawą do domu otrzymać stare wersje tunerka z anteną za łacznie 149 zł chyba , a jak na dreamboxe , poprostu się odpowiednim programem Box Keya wyciąga z tunera i wpisuje w odpowiednim configu w dreamboxe i po sprawie , masz sparowaną wtedy tak samo karte z dreamboxem. I tak właśnie mam . I moge sobie nagrywać na twardziela co chce juz od dawna i nie musze czekać na polsatowskie tunery marki [beeep] . Pozdrwiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do uzytkownikow platformy Polsatu ! Nie mam tej platformy, a ciekawi mnie jak widzicie jej przyszlosc ? Czy jest jakis kanal filmowy, ktory gdyby byl w HD to bylby warty polecenia ? Nie sadze, ze bedzie 5 wlasnych kanalow HD, sadze, ze skonczy sie na HD FILM i HD SPORT, reszta bedzie z importu - zgadzacie sie ? Czy gdyby nie bylo nowego kanalu filmowego w HD, tylko ktorys z dotychczasowych zostal przerobiony na HD to ktory najlepiej ? i czy bylibyscie zadowoleni ? I czy wogole czujecie chec wprowadzenia HD na tej platformie ? bo przeciez i bez tego dobrze sobie radzi, moze wiekszosc abonentow nie bedzie chciala wiecej placic za HD ?

PS. Tytul tematu uzywam za krzywdzacy, wedlug mnie zadna z platform w Polsce nie prezentuje obecnie odpowiedniego poziomu, a moje pytanie nie sa zlosliwe :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jest mi szczególnie przykro, że piszę ten tekst.
Zorientowałem się , że ten wątek jest trywialnym zabiegiem marketingowym ludzi z "n-ki".
[b]TU CHODZI TYLKO O TO ABY TEMAT:[/b]
[size=5][b]"POLAST TO NAJGORSZA PLATFORMA"[/b][/size]
był widoczny w czubie tematów i bił po oczach.

I teksty:
[i]" ... Znowu liczba i te 5 kanałów: no normalnie nie chce mi się wierzyć ale .. "[/i]

Przecież jest oficjalna deklaracja z ust Prezesa Zarządu Polsatu Cyfrowego z konferencji dla mediów - listopad 2006.
Podał także terminy.
Dodatkowo chyba w maju odbiór pierwszego z trzech wozów SONY do transmisji live i rejestracji HD.
Pisałem o tym wielokrotnie.

Największą niewiadomą pozostaje dekoder SAMSUNG mpeg4 (AVC-1 i PVR).

Polsat i C+ nie zmienią nadawania kanłów SD w mpeg2 bo wymiana dwóch milionów dekoderów nie jest ekonomicznie uzasadniona.
Ale na nowych tunerach w HD i mpeg4 wszystko jest możliwe.

Radzę także specom od n-makietingu oprzec się właśnie na fakcie zasadniczej przewagi technologicznej i co za tym idzie jakościowej nad konkurencją.
SD SAT TV jest i będzie już zawsze lepsza jakościowo na "N-ce" (mpeg4) niż PC i C+ (mpeg2).
[i] [b]W sprawie mojego wynagrodzenia za nowatorskie wytyczenie strategii markietingowej proszę aby n-pracownicy podjeli ze mną kontakt bezpośredni. Chętnie podam im numer konta banowego. [/b][/i]

TYLKO PRESJA PC HD ZMUSI N-KĘ DO KOLEJNYCH KORZYSTNYCH ZMIAN.
Szanujmy więc działanie PC w zakresie HD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='bluray' post='45781' date='25.04.2007, 17:30 ']Jest mi szczególnie przykro, że piszę ten tekst.
Zorientowałem się , że ten wątek jest trywialnym zabiegiem marketingowym ludzi z "n-ki".
[b]TU CHODZI TYLKO O TO ABY TEMAT:[/b]
[size=5][b]"POLAST TO NAJGORSZA PLATFORMA"[/b][/size]
był widoczny w czubie tematów i bił po oczach.

I teksty:
[i]" ... Znowu liczba i te 5 kanałów: no normalnie nie chce mi się wierzyć ale .. "[/i]

Przecież jest oficjalna deklaracja z ust Prezesa Zarządu Polsatu Cyfrowego z konferencji dla mediów - listopad 2006.
Podał także terminy.
Dodatkowo chyba w maju odbiór pierwszego z trzech wozów SONY do transmisji live i rejestracji HD.
Pisałem o tym wielokrotnie.

Największą niewiadomą pozostaje dekoder SAMSUNG mpeg4 (AVC-1 i PVR).

Polsat i C+ nie zmienią nadawania kanłów SD w mpeg2 bo wymiana dwóch milionów dekoderów nie jest ekonomicznie uzasadniona.
Ale na nowych tunerach w HD i mpeg4 wszystko jest możliwe.

Radzę także specom od n-makietingu oprzec się właśnie na fakcie zasadniczej przewagi technologicznej i co za tym idzie jakościowej nad konkurencją.
SD SAT TV jest i będzie już zawsze lepsza jakościowo na "N-ce" (mpeg4) niż PC i C+ (mpeg2).
[i] [b]W sprawie mojego wynagrodzenia za nowatorskie wytyczenie strategii markietingowej proszę aby n-pracownicy podjeli ze mną kontakt bezpośredni. Chętnie podam im numer konta banowego. [/b][/i]

N-ka zbliżaq się już do 200 tyś abonentów. Stało się więc zupełnie inaczej niż forumowi experci przewidywali;
nie było efektu HALO a dopiero kształtująca się z trudem, uzasadniona renoma zrobiła swoje i obecnie tempo przyrostu klientów błyskawicznie rośnie.
Nie pomógł a reczej przeszkodził fatalny marketing jak i wyjątkowa zła organizacja sprzedaży (chyba jest już nowy dyr. ds. sprzedaży).
Ratuje stara ludowa technika rozsiewu informacji: od ucha do ucha.

TYLKO PRESJA PC HD ZMUSI N-KĘ DO KOLEJNYCH KORZYSTNYCH ZMIAN.
Szanujmy więc działanie PC w zakresie HD.[/quote]

A ty chłopie jesteś z Polsatu, że masz takie nowatorskie doniesienia? Tak to wygląda bo nieźle gadasz (wszystko wiesz tylko czy to prawda). Ja myślę realnie i wiem, że te 5 kanałów w maju to BUJDA bez jaj. Akurat blisko jestem właśnie polsatu ostatnio i 5 kanałów to będzie ale kiedyś. Pierwszy kanał zapewne lipiec-sierpień (narazie sport). Jak będzie coś szybciej to tylko plus ale tak nie wynika z tego co mówił....ktoś. A źródło mam dobre (:

Mam zmienić nazwę tematu bo komuś się to nie podoba? PROSZĘ ZAŁOŻYĆ sobie Nka albo Cyfra najgorsza platforma i jazda! Przecież są takie tematy!!!!!! Litości.

Ps. zmieniłem nazwę tematu na: MOIM ZDANIEM. PASUJE? :unsure: Aha przepraszam darces2 za zmianę tematu ale tak chyba brzmi to lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...