Skocz do zawartości
darces2

powiedzmy prawde: moim zdaniem polsat to najgorsza platforma

Rekomendowane odpowiedzi

[quote name='AreckiW' post='44288' date='09.04.2007, 16:41 ']nigdy nie powiedziałem unikalna, wymieniłem jedynie 15 kanałów, których nie ma na n-ce.
Z wymienionych kanałów n-ki wziąłbym jedynie Discovery HD, reszta ma taką wartość o jakiej pisał przed chwilą Gmeru :P
a myślę, że wszyscy n-kowcy wzięliby bez mrugnięcia okiem Polsat, TV4,
Disney Channel z takimi filmami ostatnio jak Tarzan, Kurczak Mały, Pocahontas 1 i 2, Mała Syrenka,
E! Entertainment z Oscarami na żywo w oryginale i bez kretyńskiego tłumaczenia,
Zone Europa z niezłymi filmami europejskimi,
czy Fox Life z Seksem w wielkim mieście i innymi topowymi ostatnio serialami.

Za 50 zł, a nie za 78 czy za 140 zł[/quote]

POLSat i Tv4 mam z anteny naziemnej za 30 zł i mi to wszystko jedno czy sa w n czy nie, zreszta mam je podlaczone w drugim pokoju bo u siebie ich nie chcialem bo i tak na nich nic nie ogladam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisałem kiedyś, że : stawiam na POLSAT HD.
Oczywiście to jest takie wróżenie z fusów.

Warto jednak zauważyć, że przygotowania Polsatu są prowadzone w całkowitej tajemnicy.
Brak jakichkolwiek przecieków.
Staram się jednak monitorować wszelkie infpormacje mogące mieć związek ze sprawą;

Mamy już dowody, że wejście jest w ostatniej fazie przygotowania:
- czyszczenie miejsca dla POLSAT HD na HotBird
[url="http://www.satkurier.pl/?cyfrowy_polsat/&a...45&id=36164"]http://www.satkurier.pl/?cyfrowy_polsat/&a...45&id=36164[/url]
-
CYTAT
Cyfrowy Polsat utworzył jedno z największych i najnowocześniejszych centrów nadawczych w Polsce.

[url="http://www.satkurier.pl/?cyfrowy_polsat/&a...45&id=36041"]http://www.satkurier.pl/?cyfrowy_polsat/&a...45&id=36041[/url]
- dekoder HD w maju od SAMSUNGA
[url="http://www.satkurier.pl/?cyfrowy_polsat/&a...45&id=34855"]http://www.satkurier.pl/?cyfrowy_polsat/&a...45&id=34855[/url]
- sport HD w maju 2007
[url="http://www.satkurier.pl/?cyfrowy_polsat/&a...45&id=34853"]http://www.satkurier.pl/?cyfrowy_polsat/&a...45&id=34853[/url]
Jest jeszcze gdzieś info o procesorze video w Set-Top-Box POLSAT HD.
A może jakaś wersja DVB-S [b]Samsung SMT-H6155 HD IPTV[/b] z PVR ?

[url="http://www.samsung.com/AboutSAMSUNG/ELECTRONICSGLOBAL/InvestorRelations/NewsPublicDisclosure/PressRelease/PressRelease.asp?seq=20070315_0000331402"]http://www.samsung.com/AboutSAMSUNG/ELECTR...0315_0000331402[/url]
Czyli dowód ścisłej współpracy Samsung - STMicroelectronics (procek w nboxach)

[b]
Panowie , to już za kilka tygodni.[/b]

Czy na miejscu POLSATU byście wybrali STB gorszy od nbox-a ?
Chyba każdy o zdrowych zmysłach odpowie: NIE.
A może tak dadzą streaming mpeg2/mpeg4/h.264 przez net ?
Albo po USB z ExHDD w NTFS ?
A takie usługi trzeba opłacić u producenta przed premierą bo później jest na to za późno.
Zabili by rynek taką maszyną.

I jeszcze jedno:
w oparciu o ponad milion abonentów mozna zakładać, że co piąty wejdzie dla HD w nowy hardware.
Więc na dzień dobry mają 200 000 płacących. Lewel marzeń dla "N".
Rozwalą rynek SAT HD dając dobry kanał filmowy HD a o tym także się już mówi.
W końcu obiecali do końca 2007 aż pięć kanałów HD. Edytowane przez bluray

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Polsat to nie uwierzę do póki nie zobaczę. Zresztą troche odchodząc od tematu to wystarczy przypomnieć sobie ile lat Polszmat wprowadzał stereo czy nicam ;) Oczywiście nikt im nie broni HD, ale szczerze mówiąc wątpie. Ponadto jeśli chodzi o HD w przypadku Polsatu to chyba tylko od zewnętrznych nadawców bo co taki Polsat może zaoferować? Kiepskich, albo Samo Życie w HD? tudzież odgrzewany do bólu 13 posterunek? Dobrze, że Polszmatu i reszty tego szmelcu ze słoneczkiem nie ma N ani C+. Nie rozumiem co ludzie widzą ciekawego w tych kanałach? No może jedynie F1, ale to wyjątek potwierdzający regułę. Teraz trochę szkoda, że C+ zrezygnowała z F1 na 7 kanałach :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie co Polsat może własnego wyprodukować? (przy n to jeszcze rozumiem: ITI FILM STUDIO) I to w ilości kanałów razy 5 (akurat....też nie uwierzę póki nie zobaczę). Na wiosnę miało być 5 kanałów. Czekamy :P
A F1 leci przecież na naziemnej podobnie jak TV4.

PS. Ta F1 na C+ to teraz było by coś na tych 7 kanałach a kiedyś to każdy zlewał ;( szkoda......eh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Gmeru' post='44384' date='10.04.2007, 19:47 ']Ta F1 na C+ to teraz było by coś na tych 7 kanałach a kiedyś to każdy zlewał ;( szkoda......eh[/quote]

Oj nie każdy zlewał, nie każdy... :_beczy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sie zawsze bawiłem tymi kamerkami a najczęsciej ustawiałem tą z bolidu lub tą w srodku stawki a na dokładkę z boksów :lol: To była Jazda !!!! Szkoda ze teraz tego nie ma ....:_beczy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='macuki23' post='44302' date='09.04.2007, 20:40 ']uuuu kochany widać, że na oczy n nie widziałeś a raczej tych kanałów. Ani trochę nie znasz ramówki kanałów unikalnych. Nawet w 5% skoro tak piszesz. Może Ci później napiszę co tam leci ale to może być długi post ale tylko wspomnę o Disney: to co wymieniłeś to tylko w Boze narodzenie: tam leci tylko 3 ligowe kino disneya. Całe szczęście, że tego gówna nie ma na N bo to tylko kicha by była. Od początku istnienia tego kanału w Polsce były tylko te produkcje które wymieniłeś no i Niemamocni a reszta to 3 liga bo jakbyś nie wiedział to w US masz całą serię kanałów DC a u nas dali to najgorsze [beeep]. Tego kanału też chyba nie oglądasz. Potem wkleje Ci program. ALe n to chyba nie masz hehe. Kocham gdy opinie piszą ludzie, którzy nie mieli do czynienia z daną platformą.[/quote]


kolego, już wydałeś wyrok !!!
a tak się składa, że mam 3 małych dzieci, najstarszy ma niecałe 7 lat, i ramówkę kanałów dziecięcych znam na pamięć.
A co do Disney Channel to mylisz się, pełnometrażowe filmy puszczane są w każdą sobotę i niedzielę, w tygodniu puszczają tylko odcinki serii, np. ulubione przez moje dzieci KimKolwiek i Tarzan.
Moje dzieci nie powiedziałyby, że to gó.wno, a na N nie masz nawet tego gówna, nie masz ani jednego kanału więcej (poza Baby TV dla niemowląt) dla dzieci niż te, które są na CP.
Ramówka kanałów unikalnych N jest do przestudiowania kolego w To i Owo, które kupuję od wielu lat.
Ciekawy jestem skąd wiesz, że na oczy N nie widziałem, lub tych kanałów unikalnych.

Kocham wyroki ludzi, którzy nie mają pojęcia co inni robią, ale oni wiedzą lepiej, co inni robią... Edytowane przez AreckiW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='darces2' post='44315' date='09.04.2007, 22:51 ']co ten gośc wygaduje polsat najlepsza oferta 6 kanałow sportowych no nie banał tam nic nie ma co wymienia E czy tv 1000 to jest kaszanka w sporcie kolosalna bieda a w kwietniu ma sie wyjasnic gdzie bedą dostepne kanały nonstop kino i filbox jesli nie bedzie na polsacie to koniec tej platformy bo jeszce chodzą plotki ze iti chce zabrac wszystkie swoje kanały czyli tvn,tvn7 tvn24 itd znaszej platformy a to był by koniec[/quote]


się kolego wysiliłeś, TV 1000 piszesz kaszanka, ciekawe co powiedziała by Akademia Filmowa na Twoją opinię, spójrz na ramówkę 9 kwietnia:
Buntownik Bez Powodu z Jamesem Deanem
Na Wschód Od Edenu
Victor, Victoria,
Deszczowa Piosenka,
policz ile łącznie tylko te 4 filmy dostały Oscarów i nominacji....
ech....uwielbiam takie pisanie.....
Ocary na żywo w E! wraz z kilkugodzinną relacją przed oscarami z Red Carpet, wywiady z zestresowanymi nominowanymi, przecież to kaszanka.....
tak samo Formuła 1, itd.....
zobacz ile HD jest n-sporcie HD.....w dodatku w n-sporcie jest tylko Liga Mistrzów, która za darmo jest w TVP....
plotki chodzą, że w 2012 będzie koniec świata, a tymczasem C+ i CP ma podpisaną wieloletnią umowę na transmisję pakietu ITI, więc nikt nic nie zabierze...
Żeby kolego darces2 dyskutować, to trzeba się najpierw przygotować merytorycznie....
a gdzie napisałem, że Polsat to najlepsza oferta, napisałem, że za 50 zł jest najpełniejsza....
ech co za ludzie...... Edytowane przez AreckiW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Gie' post='44336' date='10.04.2007, 09:51 ']Sprawa jest prosta, nie można porównywać platform. Ktoś chce HD bierze n, nie ma wyjścia. Ktoś chce mieć tanio, dużo kanałów bierze Polsat. Ktoś chce mieć filmy i polska ligę bierze Cyfrę.[/quote]

Porównywać trzeba. Sam zaprezentowałeś typowe porównanie. Dla mnie jednak o decyzji rezygnacji z Cyfry i o wyborze N przesądziło nie porównanie tego co platformy mają ale tego co pozwalaja nie kupować. W Waszej dyskusji nie zauważyłem aby ktoś zauważył tę istotną przewagę N: Jeśli czegoś nie potrzebuję to nie muszę tego kupić !
Ja na przykład nie potrzebuję sportu, filmów wystracza mi w kanałach podstawowych, muzyki w Vivie FTA. Efekt: nie kupuje tych pakietów i NIE PŁACĘ za to. Płacę natomiast śmieszne groszę za pasjonujące mnie programy dokumentalne i za bajki dla dzieci. A w interesujących mnie tematach mam "prawie wszystko" i do tego w czasem w HD (Discovery HD).
Dla mnie mało istotna jest dyskusja czy gdybym miał National Geografic zamiast Discovery HD to miałbym "bardziej prawie wszystko" czy "mniej prawie wszystko". Ważne jest że kupując w Cyfrze interesujące mnie "prawie wszystko dokumentalne" MUSZĘ przy okazji kupić sobie mnóstwo sportu, muzyki, filmów itd. i ZAPŁACIĆ za to. W moim przypadku około trzy razy drożej + zakup tunera.
N pozwala mi nie kupić tego, co mi jest zbędne a kupić tanio w świetnej jakości tylko samo gęste. Edytowane przez konradpl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='AreckiW' post='44414' date='11.04.2007, 01:25 ']zobacz ile HD jest n-sporcie HD.....w dodatku w n-sporcie jest tylko Liga Mistrzów, która za darmo jest w TVP....[/quote]

Tak się składa, że HD jest już bardzo dużo i np. Niemcy mogę pomarzyć o takiej ilości sportu w HD:

- Cała liga mistrzów (większośc w HD - co się da) (na TVP marna ilość a na N wszystkie mecze na żywo na 4 kanałach)
- NHL w dużej ilości cały w HD
- Bundesliga w weekend w HD
- Puchar Polski we wprawiającej w osłupienie jakości HD (nie możliwe a jednak się udało)(pierwszy w tej części Europy przekaz HD)
- Puchar Anglii prawie jak w HD (jakosć SD nie do uzyskania nigdzie indziej)
- Puchar UEFA też na 4 kanałach wszystko na żywo

itd.... do tego kanał alla TVN24 pod wględem publicystyki i informacji.

A F1 jest kropla w krople to samo co na antenie naziemnej za 30zł (i jaka jakość....typowa polsatowa - tanio - lipnie). Skoro w parę miesięcy Nsport się tak rozwija to ciekawe co będzie we wrześniu.

Więc nie przesadzaj, że tam jest TYLKO Liga mistrzów bo śmiesznie to zabrzmiało. Po tym widać, że gazeta dużo nie mówi skoro ją czytasz tak dokładnie.

Ps. Jak można znać kanał taki jak Wojna i Pokój, Discovery TVN Historia czy TVN Lingua (super kanały) po nazwach programów? Gratuluje tak rozległej wiedzy ;)

Edytowane przez Mario

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Mario' post='44626' date='12.04.2007, 23:11 ']Tak się składa, że HD jest już bardzo dużo i np. Niemcy mogę pomarzyć o takiej ilości sportu w HD:

- Cała liga mistrzów (większośc w HD - co się da) (na TVP marna ilość a na N wszystkie mecze na żywo na 4 kanałach)
- NHL w dużej ilości cały w HD
- Bundesliga w weekend w HD
- Puchar Polski we wprawiającej w osłupienie jakości HD (nie możliwe a jednak się udało)(pierwszy w tej części Europy przekaz HD)
- Puchar Anglii prawie jak w HD (jakosć SD nie do uzyskania nigdzie indziej)
- Puchar UEFA też na 4 kanałach wszystko na żywo

itd.... do tego kanał alla TVN24 pod wględem publicystyki i informacji.

A F1 jest kropla w krople to samo co na antenie naziemnej za 30zł (i jaka jakość....typowa polsatowa - tanio - lipnie). Skoro w parę miesięcy Nsport się tak rozwija to ciekawe co będzie we wrześniu.

Więc nie przesadzaj, że tam jest TYLKO Liga mistrzów bo śmiesznie to zabrzmiało. Po tym widać, że gazeta dużo nie mówi skoro ją czytasz tak dokładnie.

Ps. Jak można znać kanał taki jak Wojna i Pokój, Discovery TVN Historia czy TVN Lingua (super kanały) po nazwach programów? Gratuluje tak rozległej wiedzy ;)[/quote]

Mario,

Ale to nie chodzi o znajomość wszystkich programów, tylko kolega wyżej chciał mi ramówkę wklejać, dostępną w To i Owo.
Co do nSport HD, nie oszukujmy się, wymienione audycje w HD stanowią 10% czasu antenowego.
kogoś hokej interesuje, ale w Polsce to sport niszowy, co innego piłka nożna, i Liga Mistrzów w HD to JEDYNA przewaga N-ki.
Masz 4 mecze, ale w HD jest tylko ten, który leci na n-sporcie, reszta w SD (prawie jak HD piszesz, ale prawie to nie to samo)
Zobacz, że na Polsatach Sport i Sport Extra masz retransmisję wielu meczów Ligii Mistrzów i innych lig (np. angielskiej), też w super jakości SD.
To co piszesz, to jest dokładnie to, co zarzucasz, czyli powielasz mit o najgorszej jakości SD w Polsacie.
I tu się mylisz, bo w raporcie w TV Sat Magazynie Polsat dostał obok TVN najwyższe noty za jakość, zarówno pełny PAL jak i wysoki BitRate.
Mam ten magazyn, jakbyś chciał zobaczyć.
Tak samo jest z TV4 i Polsatami Sport (tak jak piszesz - jakość prawie HD).

P.S. Tak się składa, że dobrze znam programy z N, ponieważ często oglądam je na plaźmie Panasonica 42PV60 u mojego przyjaciela, odbierającego N. Właśnie namówiłem go na wymianę na recordera. Mam Ci podać numer abonenta, żebyś uwierzył ?
Powiem Ci, że dla mnie kanały TVN Lingua czy Wojna i Pokój są tyle warte co Polonia 1 (free to air) czy Zone Romantica :) , ale to jest moja subiektywna opinia. Dla mnie np. kanał E! to rewelka, bo wiem z niego wszystko o filmowym show-biznesie, co mnie interesuje.
Ja nie piszę o swojej rzekomej wiedzy, nigdy jednak nie wypowiadam się o czymś, czego nie widziałem i nie znam, taką mam zasadę.
A to właśnie zarzucają mi koledzy, choć może sami powielają mity o Polsacie, nie widząc tej platformy na oczy.
Ja przez kilka lat korzystałem z Cyfry+ i rok temu przerzuciłem się na CPolsat, bo oprócz filmów na HBO i C+ (wtedy w żenującej jakości z obrazem interpolowanym, a nie anamoficznym, prawie jak VHS) nie było tam nic więcej, co mam za prawie 3x mniejszą cenę na CP, a tuner Samsung DSB-305G pokazał jakość, jakiej na Cyfrze na Ferdku 7018 wtedy nie miałem.
I nie umniejszam znaczenia czy wartości N-ki, jeszcze raz to powtarzam, ale miało być z N tak pięknie, a gdzie te hollywoodzkie filmy nowości w HD i kanał sportowy non-stop HD, które miały być kołem zamachowym ?
Miała być F1 w HD, itd... , i n-box jest z tymi wszystkimi ograniczeniami, bańka mydlana rozdmuchana kolego pękła, totalny falstart i płacz setek zawiedzionych, już zapomniałeś ?
I zamiast setek tysięcy zapowiadanych abonentów na koniec 2006, jest kilkadziesiąt, a CP ma 1,2 mln i w tym samym okresie zebrał 4-5x więcej klientów niż N.
Zobaczymy jak CP ruszy w drugiej połowie roku z 5 kanałami HD.....wtedy będzie co porównywać.
A w SD Cyfrowy Polsat nie ma się czego wstydzić, gwarantuję, bo mam porównanie z autopsji na najlepszym CRT 36 cali jaki wypuszczono w historii, żaden płaski się nie uwyma (w SD oczywiście), chcesz zobaczyć, zapraszam.
pozdrawiam

Edytowane przez AreckiW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='AreckiW' post='44733' date='14.04.2007, 02:54 ']Mario,

Ale to nie chodzi o znajomość wszystkich programów, tylko kolega wyżej chciał mi ramówkę wklejać, dostępną w To i Owo.
Co do nSport HD, nie oszukujmy się, wymienione audycje w HD stanowią 10% czasu antenowego.
kogoś hokej interesuje, ale w Polsce to sport niszowy, co innego piłka nożna, i Liga Mistrzów w HD to JEDYNA przewaga N-ki.
Masz 4 mecze, ale w HD jest tylko ten, który leci na n-sporcie, reszta w SD (prawie jak HD piszesz, ale prawie to nie to samo)
Zobacz, że na Polsatach Sport i Sport Extra masz retransmisję wielu meczów Ligii Mistrzów i innych lig (np. angielskiej), też w super jakości SD.
To co piszesz, to jest dokładnie to, co zarzucasz, czyli powielasz mit o najgorszej jakości SD w Polsacie.
I tu się mylisz, bo w raporcie w TV Sat Magazynie Polsat dostał obok TVN najwyższe noty za jakość, zarówno pełny PAL jak i wysoki BitRate.
Mam ten magazyn, jakbyś chciał zobaczyć.
Tak samo jest z TV4 i Polsatami Sport (tak jak piszesz - jakość prawie HD).

P.S. Tak się składa, że dobrze znam programy z N, ponieważ często oglądam je na plaźmie Panasonica 42PV60 u mojego przyjaciela, odbierającego N. Właśnie namówiłem go na wymianę na recordera. Mam Ci podać numer abonenta, żebyś uwierzył ?
5x więcej klientów niż N.
Zobaczymy jak CP ruszy w drugiej połowie roku z 5 kanałami HD.....wtedy będzie co porównywać.
A w SD Cyfrowy Polsat nie ma się czego wstydzić, gwarantuję, bo mam porównanie z autopsji na najlepszym CRT 36 cali jaki wypuszczono w historii, żaden płaski się nie uwyma (w SD oczywiście), chcesz zobaczyć, zapraszam.
pozdrawiam[/quote]

Czekam co pokaże polsat na nowych kanałach HD.
Ale żeby Cię te kanały nie rozczarowały musisz ich oglądać na ekranie o pełnej rozdzielczości.
Ten Panasonic mimo że jeden z najlepszych w swojej klasie nie bardzo nadaje się do oglądania materiału HD.
Dopiero na pełnym panelu 1920 x 1080 można docenić jakość kanałów HD nadających z platformy N.
Nie jestem fanem NHL ale jak nawet przypadkowo włączę transmisję nadawaną w HD to szkoda mi przełączyć na inny kanał.
Mnie osobiście interesują tylko kanały HD , reszta jest tylko dodatkiem dla telemaniaków. Edytowane przez marian_wierzbicki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='marian_wierzbicki' post='44756' date='14.04.2007, 16:37 ']Mnie osobiście interesują tylko kanały HD , reszta jest tylko dodatkiem dla telemaniaków.[/quote]

Dla mnie też. Liczy się HD i nic więcej ;) Od czasu PL HD u mnie w domu można zobaczyć tylko kanały HD (no i jeszcze TVN24 poleci ;p ). Poprostu jak się już dużo naogląda HD to potem nie da się już patrzeć w SD. Ostatnio patrzę sobie na HBO i normalnie nawet 5 minut nie mogę tam wytrzymać chociaż nie wiem co by tam leciało. Wymioty ; /

polsat może i jest fajny.... dla kogoś kto nie ma N ani C+ ale tak to padaka. Ani to jakość ani to jakieś specjalnej treści. (praktycznie kopia innych platform bez wyraźnych kanałów na wyłączność więc niczego SUPER się nie spodziewam w przyszłości bo co? nagle Poslat stanie się Mentorem HD w PL? buehehehe akurat. Bez jaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Polsat PRAWIE nie istnieje,poza losowaniem Lotto od czasu do czasu.
Bardzo starali się ,żeby takich jak ja totalnie do siebie zrazić.Mnie dobiły kretyńsko wstawiane reklamy do filmów,byle jak aby dużo.Kiepska jakość techniczna programów,merytoryczna też,bo Kiepskich i im podobnych nie cierpię.Być może to się zmieniło,ale to już przestało mnie interesować.Mam C+/bez HD jeszcze/ i na razie wystarczy.
Ale nie neguję ich istnienia i dlatego tytuł tego topika uważam za absolutnie chybiony,bo jednak 1,2 mln widzów uważa inaczej i nikt im nie ma prawa tego odmawiać.
over :lol::lol::lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich a ja wlasnie odlaczylem slyna N-ke i przywiozlem sobie polsat bo krew mnie zalewala jak nie moglem sobie listy poukladac tak ze narazie dekoder N -KI bedzie grzal lawke rezerwowych a ja jak narazie widze pare zalet w polsacie jakich nie mialem w n-ce np ... za tvn turbo musial bym doplacic tvn style zonka tez by musiala doplacic ustawienie wlasnej listy wlacznie z astra i niemieckimi programami dla nas dobre rozwiazanie jak by weszlo HD i bedzie normalny tunerek podobny jak ten samsung to chyba maja nastepnego klienta z pozdrowieniami dla wszystkich Krzysztof ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Święta racja. Dobrze zrobiłeś. Przecież nie od dziś wiadomo, że najważniejszą sprawą w każej platformie jest sortowanie kanałów!
Bez tego nie da się żyć żeby nie wiem jaka jakość i zawartość była! Naprawdę gratuluję decyzji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tacy @KrzyHo są najlepsi. Z byle pierdoły robią tragedie narodową :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Gmeru' post='44256' date='09.04.2007, 14:00 ']Unikalne kanały z powyższej listy z CP są adekwatne do ceny :rolleyes: no coment[/quote]
jak zwykle obiektywny komentarz z twojej strony. moim zdaniem psost bez sensu !!!! dlaczego? prosta spraw o gustach sie nie dyskutuje. jedni lubią siatkówkę a inni piłkę nożną i stale pisanie ze polsat sport to [beeep] bo nie ma ekstaligi i ligi angielskiej czy bundesligi to bzdura. nie wszyscy sa fanami piłki ja np. lubie żużel , f1 , siatkówke a ani nka ani canal+ tego nie mają wiec tez moge napisac ze to shitowe platformy. wiec wiecej obiektywizmu bo kanały typu wojna i pokój czy comedy central moim zdanie tez nie sa programami ciekawymi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Gmeru' post='44763' date='14.04.2007, 19:22 ']Dla mnie też. Liczy się HD i nic więcej :rolleyes: Od czasu PL HD u mnie w domu można zobaczyć tylko kanały HD (no i jeszcze TVN24 poleci ;p ). Poprostu jak się już dużo naogląda HD to potem nie da się już patrzeć w SD. Ostatnio patrzę sobie na HBO i normalnie nawet 5 minut nie mogę tam wytrzymać chociaż nie wiem co by tam leciało. Wymioty ; /

polsat może i jest fajny.... dla kogoś kto nie ma N ani C+ ale tak to padaka. Ani to jakość ani to jakieś specjalnej treści. (praktycznie kopia innych platform bez wyraźnych kanałów na wyłączność więc niczego SUPER się nie spodziewam w przyszłości bo co? nagle Poslat stanie się Mentorem HD w PL? buehehehe akurat. Bez jaj.[/quote]
piszesz ze polsat to kopia innych platform? cekawe jak to mozliwe to chyba nka kopia polsatu bo jednak polsat jest dłuzej na rynku a co do jakosci to nie bardzo wiem o co tobie chodzi bo miałem canal + i jakosc tragedia tych wszystkich kanałów hbo to sie nie da ogladac wiec co sie tak wszyscy czepiaja jakosci polsatu jak canal+ ma jeszcze gorsza! zgadzam sie ze jak ktos chce tylko hd o nka i nic wiecej ale nie mówmy odrazu ze polsat to syf bo jakos hd zabija jakosc sd , niech wypuszcza na polsacie kanały hd i wtedy porównajmy co i jak.

do arsenal
piszesz jak nasi politycy czyli wybierasz słowa wyrwane z kontekstu ! gdzie urzytkownik kristoferson napisał ze odłączył nke bo nie mozna sortowac kanałów? nie bardzo doczytałeś ze to był miedzy innymi jeden z powodów!!!! a to ze musi dopłacać do pakietu w nce zeby miec tvn turbo i tvn style to juz nie doczytałes? nie jestem ani zwolennikiem nki ani polsatu. fakt mam polsat ale to dlatego ze suma sumarum znajduje wiecej dla siebie w pakiecie polsatu i nie pisze ze nka jest beznadziejna czy się wyśmiewam z innych tak jak ty to teraz zrobiłeś. równie dobrze mogę napisac ze bezsnsu oglądac tylko 3 kanały hd ,reszty nie oglądając bo nie jest w hd. ja równiez wolał bym miec wszystko w hd ale niestety nie jest tak kolorowo.

nie oglądam polsatu (oprócz f1) ale za to odpowiada mi polsat sport i disney chanel a w zasadzie nie mi tylko mojemu małemu synkowi i ci co pisza ze to kijowy kanał to chyba poprostu nie mają dzieci . mój maluch i nie tylko dosc czesto ogląda disneya i co prawda mi tego nie mówi bo nie potrafi jeszcze ale jest tym kanałem zainteresowany wiec chyba to swaidczy o tym ze nie jest kiepski a chyba właśnie to kanał dla dzieci dedykowany , nam dorosłym nie musi sie podoba.

Edytowane przez lipa_ml

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lipa-ml mysle ze strzeliles w dyche, wiemy wszyscy ze kazdy czlowiek ma swoje upodobania i odrebne zainteresowania ja moge tylko dodac ze juz dluszy czas bawie sie tymi sprzetami i tak po kolei na poczatku byla u mnie Wizja tv potem byl humax 5400 z i pare modulow miedzy innymi aston i abo cyfry potem przyszedl czas na HD I BYL HUMAX 1000 hd ktory wrocil do sklepu po krotkich testach N-ka ktora zapowiadala sie super a stanelo wszystko w miejscu ten nie wydazony pilot nie mieszczacy sie w damskiej dloni obsluga tego boxa pozostawia duzo do zyczenia po aktualizacji oprogramowania w koncu mozna cos z astry zobaczyc ale trzeba zlaleciec na kanal 500 ale mysle ze kiedys to dopracuja bo niestety mamy coraz wieksza konkurecje i wiadomo ze kazdy bedzie zwracal uwage na wygode ceny zawartosc pakietow itp nie powiedzialem ze rezygnuje calkowicie z N ki , ale narazie z wielkim zainteresowaniem bede sledzil jak bedzie sie rozwijal Polsat HD z pozdrowieniami dla wszystkich obecnych na tym forum Krzysztof :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kristoferson

Zaraz cię zeżrą za brak przecinków,polskich znaków diaktrycznych,kropek,dużych liter i lubienie Polsatu :lol:

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a wiecie gdzie będzie EURO 2008 ???
a gdzie był Mundial 2006 ???

i gdzie jest żużel, męska siatkówka polska, Formuła 1, golf, hokej na lodzie MŚ, męska koszykówka Ekstraliga polska, hiszpańska, tenis - turnieje ATP, boks WBA,
piłka nożna też jest np. liga portugalska, liga holenderska, liga grecka, 2 liga włoska,
są retransmitowane ligii: angielska, włoska i hiszpańska (zobaczcie 16-19 kwietnia jakie były mecze retransmitowane),
jest Puchar Francji, Puchar Szkocji, Puchar Niemiec i jest też LM, choć retransmitowana i na razie w SD ?
to mało ???????

Mi nie chodzi o to co lepsze, tylko o to, że ktoś wyżej pisze że to shit i nie ma co oglądać w Polsatach Sportowych.
A zobaczcie sobotnią i niedzielną ramówkę n-sport, w większości tylko publicystyka, magazyny, serwisy i programy informacyjne....

To co wolicie oglądać, sport czy gadające głowy ??????? Edytowane przez AreckiW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Prawie cala oferte sportowa POLSATU mozna ogladac FTA:

angielska Championship - SPORTITALIA
liga holenderska - SPORTITALIA
liga portguglska RTPi
koszykowka,siatkowka - TV4(naziemnie)
F1 - POLSAT(naziemnie) RTL
zuzel - TVP3
liga grecka - jakis kanal na Hot BIRD, zapomnialem nazwy.
puchar wloch- RAI

Inne imprezy typu KLUBOWY PUCHAR SWIATA tez byly np na SPORTITALIA.

Tylko nie mow mi ze na POLSAcie jest po polsku bo w przypadku sportu to chyba nie ma wiekszego znaczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
AreckiW. Mundial 2006 był ostatnim w Polsacie, następne bedą w tylko TVP. Euro 2008, 2012 bedą tylko w TVP.
Reszta tych sportów z PS? No o.k. Są wielbiciele tych sportów i słabszych lig europejskich i retransmisji lepszych. Piszę to bez złośliwości. Też mam Polsat Sport i przez ostatnie 2 miesiące nie poświęciłem na ten kanał nawet 10 minut. Nie znajduję tam [color="#ff0000"]dla siebie[/color] nic ciekawego.
Co znalazłem na nSport? Ligę Mistrzów co oczywiste. NHL, bo polubiłem a i obraz niczego sobie. Puchar Polski bo kumpel kibicem Korony jest. Uefa Cup czasami. Publicystykę- tak publicystykę. W Polsce uważa się, że kanał sportowy to ma w 100% pokazywać sport albo 10 powtórek jednego meczu ze środy w sobotę. Ale przecież w Canal+Sport też jest dużo dobrej publicystyki. W amerykańskim ESPN też. Może się mylę ale o sporcie też lubię podyskutować. Sport to także polityka co zresztą dobrze pokazuje audycja "ring Wolny" na nSport.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...