Skocz do zawartości
predipall2015

M9702 V2 Czyli Chinskie OPPO 203 z HDR10+ i Dolby Vision

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)
3 godziny temu, MarcinC napisał:

Proponuję żebyś stąd też poszedł. Wszystkim będzie lepiej. 

Zlazles z drzewa?  Wlaz z powrotem.

:) 

Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, pmcomp napisał:

Zlazles z drzewa?  Wlaz z powrotem.

:) 

niuchasz?😄, smrodzić to nie ma kto, a wąchać to by każdy wąchał😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@radusz chłopie to nie z Tobą jest problem tylko z tym forum :) Wierz mi :) sugeruję zaprzestanie dalszej dyskusji bo szkoda czasu i nerwów. Wiem o co Ci chodzi. Ja też pisałem niepopularne opinie o sensie kupowania projektorów i też zostałem mocno zjechany przez podobne osoby. To forum, a właściwie parę osób żyje w jakiejś bańce. Admini promują mocno sprzęt dla mas, serwisy streamingowe, a na 2 biegunie są osoby jak tutaj.

Po pierwsze generalnie rynek fizycznych płyt upada i to lawinowo. Streaming wypycha totalnie fizyczne nośniki i odtwarzacze. Po drugie jeśli już to jak pisałeś to UHD 4K bardziej ma sens, a nie Oppo za parę tyś do BD. Ceny napędza wyłącznie jakiś kult i tworzenie jakiś "białych kruków". Oczywiście nie powiem, że Oppo to zły sprzęt, ale spokojnie można zastąpić Panasonikiem mając podobną jakość. Jak miałem kupować kiedyś Oppo to wyłącznie z powodu dodawania polskich napisów, ale wywalenie paru tyś za UŻYWANY (!) sprzęt wyłącznie do tego, w obliczu tego co napisałem wyżej: czyli wszechobecnego streamingu, ilości tych serwisów i dostępności filmów, w końcu alternatywy w postaci innych playerów UHD, jest totalnym nieporozumieniem. Oczywiście tego trendu czyli robienia z Oppo białego kruka będą zaciekle bronić posiadaczy tych Oppo żeby ceny im nie spadła. To oczywiste. Plus osoby pokroju barnaby czyli po prostu hejterzy :) 

Bardzo dobrze, że OSTRZEGŁEŚ osoby słabo się orientujące przed wywaleniem paru tyś na to Oppo.

Edytowane przez Adam60
  • Plusik 2
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Adam60 napisał:

to UHD 4K bardziej ma sens, a nie Oppo za parę tyś do BD

adaś, ty nasz forumowy błazenku! Nawet nie wiesz, jak się cieszę, że po raz kolejny twoje słowa są mniej warte niż zużyta wykałaczka i postanowiłeś jednak nas nie opuszczać!

Właściwie to już się przyzwyczaiłem do tych twoich romantycznych rozstań i powrotów :)

Kibicuję ci gorąco - dawaj więcej takich pościków, a na pewno ożywisz to skostniałe forum - przynajmniej się pośmiejemy.

Ty jednak lubisz być pajacykiem 🤡

ps

przy okazji dziękuję cie za całą serię punkcików reputacji - dobrego nigdy nie za wiele!

  • Zmieszany 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dodam jeszcze co zapomniałem zrobić wcześniej, że całe to "znawstwo", rzucanie cyferkami itd jest tylko fasadą do samodowartościowywania się i leczenia kompleksów "co to ja nie mam" albo "jak bardzo się znam". Nie musi to nawet oznaczać, że jakiś forumowicz myli się. Zresztą nieważne czy się myli czy nie bo każdy ma prawo do swoich poglądów, ale jak już dochodzi do jakiś personalnych uszczypliwości, złośliwości, a nawet obelg to już świadczy właśnie o tym, że moderacja nie działa, a na forum nie ma co się udzielać.

I nawet jak @radusz zaprezentowałeś w sumie bardzo dobre argumenty o tym Oppo to nieważne - i tak cię zaatakowali personalnie. To oczywiście wypycha z forum wszystkich, którzy w 100% nie zgadzają się od jedynie słusznej linii partii (czyli paru osób z tego forum co są aktywne i zrobiły toksyczną atmosferę) i w rezultacie na forum są od lat te same osoby jako kółeczko wzajemnej adoracji.

@Barnaba forum jest i będzie skostniałe głównie przez takie osoby jak ty! Nikt tu normalny nie będzie się narażał na jakieś obelgi i drwiny. Zostanie parę osób żyjącej w jakiejś bańce. Po prostu. Administracji widać kompletnie nie zależy żeby trzymać jakiś poziom, a może po prostu nie mają na to czasu...

A i wartość merytoryczna pozostawia bardzo dużo do życzenia. Swojego czasu miałem olbrzymi problem ze znikającym obrazem po HDMI na wejściu do amplitunera Onkyo jak źródłem był PC. Parę osób jak Raf śmiali się, że mam "tanie kabelki HDMI", że badziewie itd. Wymieniałem. Nic to nie dało. Problemem okazała się współpraca TV Samsung z tymi amplitunerami! Na Denonie nigdy nic takiego się nie wydarzyło. To jest jedyne forum na jakim się udzielałem, w którym nie tylko nikt z niczym mi nie pomógł to jeszcze mnie nakręcono na idiotyzmy w stylu kupna tego Oppo za parę tyś. A jak się pojawia głos przeciwny jak mój w sprawie projektorów albo tutaj tego Oppo to jest niezła nagonka. Na innych forach normalnie się udzielam. Pomagamy sobie w różnych kwestiach. Jest normalna wymiana zdań, a tu jakieś totalne toksyki, a właściwie jeden co wyżej napisał post zdominowały to forum. No cóż. Widocznie administracji opłaca się to tolerować....

A i widzę, że lata mijają, a nadal edytować post można z parę minut... :) Po prostu mistrzostwo świata to forum. Ale może i dobrze z tą edycją bo taki barnaba nie wyprze się co wypisywał o mnie i o innych osobach...

Edytowane przez Adam60
  • Plusik 2
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
7 godzin temu, Adam60 napisał:

ale wywalenie paru tyś za UŻYWANY (!) sprzęt wyłącznie do tego, w obliczu tego co napisałem wyżej: czyli wszechobecnego streamingu, ilości tych serwisów i dostępności filmów, w końcu alternatywy w postaci innych playerów UHD, jest totalnym nieporozumieniem.

Czy zadałeś sobie trud i porównałeś kiedyś materiał 4K UHD ze streamingu i ten sam materiał 4K UHD z płyty BD-UHD?

I co ci wyszło?

Kumasz co to jest JAKOŚĆ obrazu cyfrowego i od czego ona zalezy ???

 

A poza tym co ciebie obchodzi na co ktoś wydaje swoje pieniądze? Zazdrościsz? ;) .

Dalej rysujesz lakier na wszystkich napotkanych Maybachach czy Bugatti?

 

Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Adam60 napisał:

bo taki barnaba nie wyprze się co wypisywał o mnie

A dlaczego miałbym się wypierać??

Obiecałem ci kilka lat temu, że będę traktował cię specjalnie, jako wyjątkowego szkodnika, który może swoimi pomysłami komuś zaszkodzić.

Czasami, bardzo rzadko, miewasz rację - bywają tu inni, schludni inteligenci, którym na pożegnanie czasem rzucam kilka ciepłych słów i po prostu wylatują na listę ignorowanych.

Ty, adaś, masz u mnie specjalne miejsce. Doceń :)

  • Zmieszany 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
32 minuty temu, pmcomp napisał:

Czy zadałeś sobie trud i porównałeś kiedyś materiał 4K UHD ze streamingu i ten sam materiał 4K UHD z płyty BD-UHD?

I co ci wyszło?

Kumasz co to jest JAKOŚĆ obrazu cyfrowego i od czego ona zalezy ???

 

A poza tym co ciebie obchodzi na co ktoś wydaje swoje pieniądze? Zazdrościsz? ;) .

Dalej rysujesz lakier na wszystkich napotkanych Maybachach czy Bugatti?

 

Ale przecież ja absolutnie nie neguję tego, że jakość z 4K UHD jest lepsza niż ze streamingu... Gdzie ja tak pisałem? Owszem zadałem sobie trud nie raz i bezapelacyjnie jakość natywna z UHD jest lepsza a do tego sam sprzęt ma znacznie więcej ustawień niż nawet moja nvidia shield, która i tak jest lepsza niż wiele innych TV boxów. Ja tylko stwierdziłem fakt, że streaming wypiera fizyczne płyty. Oczywiście kwestia ceny i wygody. Więc jeśli ktoś chce wydać parę tyś. na takie używane Oppo wolna droga, ale niech będzie w pełni świadomy co robi. Bo ja kupując projektor Epsona nie byłem świadomy, że za rok będą w zbliżonych cenach duże TV i kupiłem projektor głównie z powodu wielkości ekranu. Tak więc bardzo dobrze, że @radusz nakreślił inny punkt widzenia, żeby dokładnie uzmysłowić potencjalnym nabywcom tego Oppo ile wydają i na jak bardzo nieprzyszłościową sprawę.

Za 20 lat takie Oppo to być może będzie można wstawić sobie do gablotki jak gramofony z lat 20tych XXw. i oglądać zza szybki... Bo pamiętaj, że i jakość w streamingu może w ciągu paru lat zrównać się z jakością 4K UHD. Internet jest coraz szybszy, a serwisy streamingowe coraz bardziej się udoskanalają. I wtedy ktoś teraz może wyda z 5tyś, a potem będzie żałował. I to nie tak, że kupują wyłącznie ludzie co ich stać... Mnie nie było stać na proj... Nakręciłem się na maxa i wziąłem kredyt...

Edytowane przez Adam60
  • Plusik 2
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A jakiz to inny wspolczesny sprzet video nie wstawisz za szybki jak w muzeum za 20 lat?

Ja juz mam taki jeden: najwyzszy model HD DVD Toshiby plus ok. 100 plyt.

 

Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dodam jeszcze co zapomniałem zrobić wcześniej, że całe to "znawstwo", rzucanie cyferkami itd jest tylko fasadą do samodowartościowywania się i leczenia kompleksów "co to ja nie mam" albo "jak bardzo się znam". Nie musi to nawet oznaczać, że jakiś forumowicz myli się. Zresztą nieważne czy się myli czy nie bo każdy ma prawo do swoich poglądów, ale jak już dochodzi do jakiś personalnych uszczypliwości, złośliwości, a nawet obelg to już świadczy właśnie o tym, że moderacja nie działa, a na forum nie ma co się udzielać.
I nawet jak [mention=174213]radusz[/mention] zaprezentowałeś w sumie bardzo dobre argumenty o tym Oppo to nieważne - i tak cię zaatakowali personalnie. To oczywiście wypycha z forum wszystkich, którzy w 100% nie zgadzają się od jedynie słusznej linii partii (czyli paru osób z tego forum co są aktywne i zrobiły toksyczną atmosferę) i w rezultacie na forum są od lat te same osoby jako kółeczko wzajemnej adoracji.
[mention=4042]Barnaba[/mention] forum jest i będzie skostniałe głównie przez takie osoby jak ty! Nikt tu normalny nie będzie się narażał na jakieś obelgi i drwiny. Zostanie parę osób żyjącej w jakiejś bańce. Po prostu. Administracji widać kompletnie nie zależy żeby trzymać jakiś poziom, a może po prostu nie mają na to czasu...
A i wartość merytoryczna pozostawia bardzo dużo do życzenia. Swojego czasu miałem olbrzymi problem ze znikającym obrazem po HDMI na wejściu do amplitunera Onkyo jak źródłem był PC. Parę osób jak Raf śmiali się, że mam "tanie kabelki HDMI", że badziewie itd. Wymieniałem. Nic to nie dało. Problemem okazała się współpraca TV Samsung z tymi amplitunerami! Na Denonie nigdy nic takiego się nie wydarzyło. To jest jedyne forum na jakim się udzielałem, w którym nie tylko nikt z niczym mi nie pomógł to jeszcze mnie nakręcono na idiotyzmy w stylu kupna tego Oppo za parę tyś. A jak się pojawia głos przeciwny jak mój w sprawie projektorów albo tutaj tego Oppo to jest niezła nagonka. Na innych forach normalnie się udzielam. Pomagamy sobie w różnych kwestiach. Jest normalna wymiana zdań, a tu jakieś totalne toksyki, a właściwie jeden co wyżej napisał post zdominowały to forum. No cóż. Widocznie administracji opłaca się to tolerować....
A i widzę, że lata mijają, a nadal edytować post można z parę minut... Po prostu mistrzostwo świata to forum. Ale może i dobrze z tą edycją bo taki barnaba nie wyprze się co wypisywał o mnie i o innych osobach...
Nie sądzę, żebym "śmiał się" z tanich kabli. O bardzo dziwne rzeczy mnie posądzasz

Mogłem, co najwyżej doradzić kabel spełniający wymogi techniczne.
Sam używam kabli z Amazona a jedydy droższy kabel HDMI, to optyczny 15m do projektora i to też było jakieś około 200zł.
Ale przecież ja absolutnie nie neguję tego, że jakość z 4K UHD jest lepsza niż ze streamingu... Gdzie ja tak pisałem? Owszem zadałem sobie trud nie raz i bezapelacyjnie jakość natywna z UHD jest lepsza a do tego sam sprzęt ma znacznie więcej ustawień niż nawet moja nvidia shield, która i tak jest lepsza niż wiele innych TV boxów. Ja tylko stwierdziłem fakt, że streaming wypiera fizyczne płyty. Oczywiście kwestia ceny i wygody. Więc jeśli ktoś chce wydać parę tyś. na takie używane Oppo wolna droga, ale niech będzie w pełni świadomy co robi. Bo ja kupując projektor Epsona nie byłem świadomy, że za rok będą w zbliżonych cenach duże TV i kupiłem projektor głównie z powodu wielkości ekranu. Tak więc bardzo dobrze, że [mention=174213]radusz[/mention] nakreślił inny punkt widzenia, żeby dokładnie uzmysłowić potencjalnym nabywcom tego Oppo ile wydają i na jak bardzo nieprzyszłościową sprawę.
Za 20 lat takie Oppo to być może będzie można wstawić sobie do gablotki jak gramofony z lat 20tych XXw. i oglądać zza szybki... Bo pamiętaj, że i jakość w streamingu może w ciągu paru lat zrównać się z jakością 4K UHD. Internet jest coraz szybszy, a serwisy streamingowe coraz bardziej się udoskanalają. I wtedy ktoś teraz może wyda z 5tyś, a potem będzie żałował. I to nie tak, że kupują wyłącznie ludzie co ich stać... Mnie nie było stać na proj... Nakręciłem się na maxa i wziąłem kredyt...
Ale naginasz rzeczywistość ale prościej. Kłamiesz!
Od zakupu twojego projektora minęło 6 lat i nadal nie widzę telewizora 120" w cenie Epsona tw9300.
Chyba że mówimy o 98" to już prędzej coś by się znalazło ale teraz dopiero (po 6 latac) nie po roku od zakupu projektora.
Po roku, to mogłeś sobie kupić co najwyżej 75", za podobne pieniądze.
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 20.05.2024 o 15:50, Barnaba napisał:

adaś, ty nasz forumowy błazenku!

żenada aż się trzewia przewracają, Barnaba to taki domowy bohaterek - wojownik zza klawiaturki bo ona nie odda,  a w realu to na bank zwykły jednostrzałowiec z pryszczami na plecach, przemykający chyłkiem cichutko ... widać ,słychać i czuć

  • Plusik 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...