Skocz do zawartości
Maciej Koper

Sony KD-75XG9505 | TEST | Bravia 2019 LCD z podświetleniem Direct LED

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 20.09.2020 o 20:54, Przemysław W Witek napisał:

Panowie jest pytanie : XH9005 lub XH9096 vs XG9505

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

XG950 i XH950 są do siebie bardzo podobne oprócz kątów widzenia w podelu XH powyżej 55 cali. Na pewno nie różnią zasadniczo jakością obrazu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale jesteście uparci.

Napiszę więc jeszcze raz :

X950G wv X900H

dodam, że X900H, np. KD65XH9005, to model niższy od X950H i tak na marginesie nie są wyposażone w technologie poprawiającą kąty widzenia,X-Wide Angle która jest zarezerwowana dla X950H.

Edytowane przez Przemysław W Witek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno tu nie zaglądałem, co oznacza, że przez dłuższy czas nie działo się nic złego w TV, do dziś.

Aplikacja Netflix nie "widzi" w sprzęcie mozliwości obsłużenia dźwięku więcej jak 5.1 Filmy, które są ze ścieżka Atmos pokazuje jako 5.1. Amplituner pokazuje taki film w formacie DSur, identyczne zresztą jak sygnał 2.0 z tv naziemnej. Co więcej. YT raz jest, a raz znika i pojawia się komunikat, żeby wysłać bład. No to kliknąłem pilotem i poszedł. Pojawiło się nowe oprogramowanie, wersja 6.4960, która zainstalowałem ręcznie, poniewaz odnbiornik twierdził, że ma aktualne. Resetowałem odbiornik kilkuktrotnie, z wyłaczeniem na kilka godzin z prądu włącznie i to chyba mu zaszkodziło) bo po tym własnie Netflix zaszałał i tak juz został. Ustawienia mam eARC auto, dźwięk DD+. Czxy ktos z was się równiez z tym boryka ? Amplituner sprawdzony. Z dekodera Sat idzie DD+DSur tam gdzie jest, czyli Nationa Geografic, reszta DSur, źródło zewnętrzne idzą wszystkie formaty - filmiki demo z laptopa,wiec Denon działa bez zarzutu. Wysłąłem zgłoszenie do Sony, jak tylko znikał dźwiek z netflixa i pojawiał sie po wyjściu i wejściu, zanim padło całkiem i czekam. Może to wina oprogramowania układowego. chętnie bym zainstalował poprzednie, ale niesity nie mam zachowanego nigdzie. A szkoda, bo szybko bym sprawdził, o ile system pozwoliłby na zainstalowanie starszej wersji, skoro juz znał nowszą.

Czy ktos ma podobni ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zamula. Przycina bardzo na androidzie. Apki : HBO GO, Netflix, Amazon, Cyfra OnLine. Ostatnio ciągle sam sobie zmienia układ kanałów w licie ulubionych. Pilot po 1,5 roku jest bardzo zużyty z wyglądu. (Na Sharp 46Xl2E z 2006 r. do dziś nie widać zużycia a czerń w tv jest jednak bardziej czarna). Szukam + ......... . No nie ma. Jestem zawiedziony :(

Edytowane przez koles

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...