Skocz do zawartości
hubio

SAMSUNG Q9FN W CODZIENNYM UŻYTKOWANIU

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)
2 godziny temu, LV426 napisał:

I znowu... nie lubicie tego gościa to dodajcie do ignorowanych bo sami się lepiej wcale nie zachowujecie. Fanklub założyliście chyba że aż tak Was boli co on wypisuje. 

Po to jest forum aby pisać a nie się rzucać na każdego z kim się nie zgadzacie. 

Może i przesadza czasami facet ale nie obraża Was przecież tak jak Wy jego.

Zadziwia i śmieszy, nie wiem tylko czy bardziej zadziwia czy śmieszy :).

Akurat mnie starał się kilka razy obrazić, w innym coś prawda wątku ale to robił... ja za to, jednak robię wszystko żeby go nie obrazić :)

Edytowane przez Nygus
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Panowie to tylko dyskusje o sprzęcie... Naprawdę... :) Można dyskutować, nawet ostro, ale nie się obrażać ! Raf nie spodziewałem się po tobie, że mnie obrazisz i to jeszcze kiedy pisałem o magii projekcji, no, ale rozumiem, że byłeś wczoraj -  no sam wiesz.... :) W każdym razie bardzo mi przykro, a to co napisałeś świadczy niestety tylko o tobie . Co do innych osób co mnie obrażały to nawet nie wiem bo mam ich w ignorowanych... Klaus napisałeś "starał się obrazić", ale obraziłem ? Jeśli tak to przepraszam... Ale nie przypominam, żebym pisał o jakimkolwiek z użytkowników forum, że jest głupi lub obarczał go innymi epitetami... Jest naprawdę granica kiedy nawet ostro dyskutujemy (i naprawdę niech parę osób uwierzy, że każdemu  wolno aby podobało mu się bardziej DVD od UHD, analogicznie jak są obecnie wyznawcy analogów, którzy słuchają właśnie analogów zamiast CD co nie ma uzasadnienia w jakości i każdemu wolno pisać o swoim sprzęcie, że jest najlepszy na świecie...) i przedstawiamy kontrowersyjne tezy, spieramy się itd od - wyzywania się od kretynów, głupich, imbecyli itd... Nikogo nigdy na tym forum tak nie nazwałem... Chyba moje najgorsze określenie to było, że ktoś "wymienił TV bo nie umiał go ustawić" albo, że sieje dezinformacje albo powiela kłamstwa... Ale personalnie nie używałem epitetów tylko zawsze odnosiłem się do danej kwestii... A nawet jak przedstawiałem jakieś ostre tezy to w formie żartobliwej - przecież chyba nikt na poważnie nie może traktować zapisu ze stopki: "projektory wyginą jak dinozaury" - tak uważam, ale dlatego napisałem w takiej formie żeby ktoś nie pomyślał, że to prawda ostateczna i obiektywna...

Wiem, że ludzie nie potrafią dyskutować... Wiem, że robią to albo celowo albo niecelowo... Ale od tego jest moderacja - i tak jest na każdym forum... Z jednej strony fajnie, że tutaj jej nie ma bo już jest mało takich miejsc gdzie panuje taka wolność, ale z 2 strony brak moderacji powoduje, że można eskalować obrażanie innych... Nie chcę więc doczekać dnia, że ktoś mnie wyzwie od pedofila, kretyna, debila itd itd i w związku z powyższym nie będę się dalej wypowiadał na forum... Emocje w zwykłych tematach o sprzęcie poszły za daleko... Część osób zrobiła sobie z tego jakiś sposób dowartościowania żeby mnie obrażać... Inni dyskredytują moje wypowiedzi jak np. barnaba w wątku o Panasoniku gdzie właściwie nie pisałem nic kontrowersyjnego tylko odpisałem na pytanie (zadane zresztą też na priv) przez nowego użytkownika... A jeszcze inni dołączają...

Jak wielokrotnie już pisałem nie uważam się za jakiegokolwiek eksperta w dziedzinie hdtv... Jestem tylko osobą, która miał w życiu kilka projektorów, kilkanaście telewizorów, wiele TV BOXów, playerów i innego sprzętu... Która ma ok 800 filmów więc jakieś porównanie miałem i mam... Pisałem w dobrej wierze i prezentowałem swoje poglądy, natomiast nigdy nie twierdziłem, że to jest wiedza ekspercka... w przeciwieństwie do paru innych osób bez takiej wiedzy, ale zachowujących się jak eksperci - na tym polu króluje Pan barnaba...

Tak czy inaczej kończę swoją aktywność na forum... Szkoda mi po prostu czasu, a ostatnio też zrobiło się naprawdę niefajnie w stosunku do mnie więc nie chcę się udzielać narażając na obrażanie z którym nic moderacja nie robi... Nie twierdzę, że nigdy się nie wypowiem bo słowo nigdy jest dosyć ostateczne... ale na dzień dzisiejszy nie przewiduję dalszego swojego uczestnictwa tutaj... Pozdrowienia...

Edytowane przez hubio
  • Plusik 3
  • Zmieszany 1
  • Smutny 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, hubio napisał:

Panowie to tylko dyskusje o sprzęcie... Naprawdę... :) Można dyskutować, nawet ostro, ale nie się obrażać ! Raf nie spodziewałem się po tobie, że mnie obrazisz i to jeszcze kiedy pisałem o magii projekcji, no, ale rozumiem, że byłeś wczoraj -  no sam wiesz.... :) W każdym razie bardzo mi przykro, a to co napisałeś świadczy niestety tylko o tobie . Co do innych osób co mnie obrażały to nawet nie wiem bo mam ich w ignorowanych... Klaus napisałeś "starał się obrazić", ale obraziłem ? Jeśli tak to przepraszam... Ale nie przypominam, żebym pisał o jakimkolwiek z użytkowników forum, że jest głupi lub obarczał go innymi epitetami... Jest naprawdę granica kiedy nawet ostro dyskutujemy (i naprawdę niech parę osób uwierzy, że każdemu  wolno aby podobało mu się bardziej DVD od UHD, analogicznie jak są obecnie wyznawcy analogów, którzy słuchają właśnie analogów zamiast CD co nie ma uzasadnienia w jakości i każdemu wolno pisać o swoim sprzęcie, że jest najlepszy na świecie...) i przedstawiamy kontrowersyjne tezy, spieramy się itd od - wyzywania się od kretynów, głupich, imbecyli itd... Nikogo nigdy na tym forum tak nie nazwałem... Chyba moje najgorsze określenie to było, że ktoś "wymienił TV bo nie umiał go ustawić" albo, że sieje dezinformacje albo powiela kłamstwa... Ale personalnie nie używałem epitetów tylko zawsze odnosiłem się do danej kwestii... A nawet jak przedstawiałem jakieś ostre tezy to w formie żartobliwej - przecież chyba nikt na poważnie nie może traktować zapisu ze stopki: "projektory wyginą jak dinozaury" - tak uważam, ale dlatego napisałem w takiej formie żeby ktoś nie pomyślał, że to prawda ostateczna i obiektywna...

Wiem, że ludzie nie potrafią dyskutować... Wiem, że robią to albo celowo albo niecelowo... Ale od tego jest moderacja - i tak jest na każdym forum... Z jednej strony fajnie, że tutaj jej nie ma bo już jest mało takich miejsc gdzie panuje taka wolność, ale z 2 strony brak moderacji powoduje, że można eskalować obrażanie innych... Nie chcę więc doczekać dnia, że ktoś mnie wyzwie od pedofila, kretyna, debila itd itd i w związku z powyższym nie będę się dalej wypowiadał na forum... Emocje w zwykłych tematach o sprzęcie poszły za daleko... Część osób zrobiła sobie z tego jakiś sposób dowartościowania żeby mnie obrażać... Inni dyskredytują moje wypowiedzi jak np. barnaba w wątku o Panasoniku gdzie właściwie nie pisałem nic kontrowersyjnego tylko odpisałem na pytanie (zadane zresztą też na priv) przez nowego użytkownika... A jeszcze inni dołączają...

Jak wielokrotnie już pisałem nie uważam się za jakiegokolwiek eksperta w dziedzinie hdtv... Jestem tylko osobą, która miał w życiu kilka projektorów, kilkanaście telewizorów, wiele TV BOXów, playerów i innego sprzętu... Która ma ok 800 filmów więc jakieś porównanie miałem i mam... Pisałem w dobrej wierze i prezentowałem swoje poglądy, natomiast nigdy nie twierdziłem, że to jest wiedza ekspercka... w przeciwieństwie do paru innych osób bez takiej wiedzy, ale zachowujących się jak eksperci - na tym polu króluje Pan barnaba...

Tak czy inaczej kończę swoją aktywność na forum... Szkoda mi po prostu czasu, a ostatnio też zrobiło się naprawdę niefajnie w stosunku do mnie więc nie chcę się udzielać narażając na obrażanie z którym nic moderacja nie robi... Nie twierdzę, że nigdy się nie wypowiem bo słowo nigdy jest dosyć ostateczne... ale na dzień dzisiejszy nie przewiduję dalszego swojego uczestnictwa tutaj... Pozdrowienia...

Eeee, nie no nie psuj zabawy :) nie poddawaj się! Chyba nikt na forum nie dawał nam tyle radości co Hubio.

Hubio wróć!!!

  • Zmieszany 3
  • Smutny 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, hubio napisał:

Klaus napisałeś "starał się obrazić", ale obraziłem ?

tak dla formalności - "starał się obrazić" - to napisał Nygus - my nie mieliśmy takich spięć

  • Dzięki 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Nygus napisał:

Eeee, nie no nie psuj zabawy :) nie poddawaj się! Chyba nikt na forum nie dawał nam tyle radości co Hubio.

Hubio wróć!!!

Zabawa raczej średnia, jak człowieka szlag trafia, że znowu musi prostować jego kłamstwa :(

Choć muszę cę poinformować, kolego @hubio, że znowu skłamałeś:

18 godzin temu, hubio napisał:

nie przewiduję dalszego swojego uczestnictwa tutaj

Równo godzinę temu dostałem od ciebie hurtową ilość ślicznych buziek w każdym temacie, w którym się wypowiadałem.

Uprzejmie dziękuję za kolejne 15 punktów reputacji ?

Bądź czujny!

  • Plusik 1
  • Lubię 1
  • Zmieszany 3
  • Smutny 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, Barnaba napisał:

Zabawa raczej średnia, jak człowieka szlag trafia, że znowu musi prostować jego kłamstwa :( 

 

To był taki hubiowy żart... bardzo się cieszę, ze będzie duuuuzo mniej śmieciowych postów na forum z kłamliwymi informacjami.

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@hubio znowu hurtowo dajesz "testowe mordki" ?? Sądząc po tempie w jakim to robiłeś, nawet nie przeczytałeś (jak zwykle) postów tylko poleciałeś jak leci. :)

Znamienne, że akurat Ty rzucasz na forum hejterami, hejterkami, trollami, pajacami i cwaniaczkami Polaczkami....

Aż mi się "Moralność pani Dulskiej" przypomniała...

 

hubio_love.jpg

  • Plusik 2
  • Haha 1
  • Smutny 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
25 minut temu, DARTH_VADER_01 napisał:

Cześć ! Nie dawno kupiłem ten telewizor. @Nygus , @Barnaba Z czym dokładnie hubio kłamał i jakie podawał kłamliwe informacje ? Bo przed kupnem czytałem tutaj trochę

Prościej i szybciej by można by napisać z czym nie kłamał.

W temacie tego tv się nie wypowiadam, nie mam go i nie chce go mieć :). Najprościej i najlepiej przeczytać test tego tv i wypowiedzi pod testem, napewno jest to doby tv, ale nie jset takim tv jak to opisywał Hubio w tym wątku. Sugerowanie się opiniami Hubio to z dużym prawdopodobieństwem prosta droga żeby sobie zrobic krzywdę.

hubio jest/był tak aktywny na forum w bardzo wielu tematach, i to obojętnie czy miał sprzet o którym była mowa w danym wątku czy go nie miał. On po prostu pisał takie farmazony, ze nie było wiadomo czy się śmiać, płakać czy się bać ze można coś takiego wypisywać. Pisał na prawie każdy temat, po prostu był wszędzie, tak ze w pewnym momencie zacząłem się bać lodówkę otworzyć... :)

Edytowane przez Nygus
  • Plusik 2
  • Haha 1
  • Zmieszany 2
  • Smutny 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie masz tv ale tutaj spamujesz bo masz rozrywkę w tępieniu gościa który go posiada i o nim pisał. 

Na pytanie nie odpowiesz, za to znowu jest "ale hubio" ?

I kto teraz tutaj robi śmietnik? Niby dorośli ludzie a jakbym gimbaze czytał. 

  • Plusik 2
  • Smutny 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
44 minutes ago, Nygus said:

W temacie tego tv się nie wypowiadam, nie mam go i nie chce go mieć :). Najprościej i najlepiej przeczytać test tego tv i wypowiedzi pod testem, napewno jest to doby tv, ale nie jset takim tv jak to opisywał Hubio w tym wątku. Sugerowanie się opiniami Hubio to z dużym prawdopodobieństwem prosta droga żeby sobie zrobic krzywdę.

właśnie z tym tutaj jest problem... najwięcej i najcześciej do powiedzenia mają głównie osoby co tego TV nie mają... 

  • Plusik 2
  • Lubię 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ w tym przypadku nie chodzi o tv i to tyle Panowie. Pozdrawiam.

  • Plusik 2
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
On 5/14/2019 at 9:40 AM, escapers said:

Wczoraj wraz z updatem iOS urządzeń Apple pojawiła się na samsungi appka TV od Apple z biblioteką filmów iTunes.

Co prawda nie jest to pełna funkcjonalność przystawki Apple TV, ale przynajmniej jest dostęp do całej biblioteki.. np takie klasyki w 4k jak Appolo 13 za 8 zl czy Polowanie na czerwony październik (też w 4K) za 15 zł :) oczywiście nie jest to taka jakość jaką obecnie mają nowości, ale w takich cenach to wg mnie dobre oferty :)

Sprawdziłem wczoraj i apka Apple TV rzeczywiście pojawiła się na TV. Cieszy więc fakt że Samsung aktualizuje TV i dodaje nowe apki. Ja natomiast w poniedziałek zalogowałem się do Chili. Nie znałem wcześniej tego serwisu więc postanowiłem wypróbować. Na razie tylko się zalogowałem ale może jutro znajdę czas żeby coś obejrzeć. Lista filmów w 4k nie jest długa ale z tego co na szybko wyczytałem 4k wprowadzili zaledwie w lutym więc mam nadzieje że z czasem zacznie się powiększać. 

Natomiast wydawało mi się  że ktoś tu, lub w innym wątku na forum wspomniał że apple to nie tylko największa liczba tytułów w 4k ale też że mają dobre ceny. Porównałem na szybko kilka tytułów 4k z Chili na appleTV. 

Maze Runner The Death Cure

Three Billboards Outside Ebbing Missouri

Bad Times At The El Royale

i chyba Kingsman The Golden Circle

wszystkie na obu platformach były w tej samej cenie 59,90. Jak dla mnie raczej słaba cena jak na oglądanie filmu 3-4 miesiące (lub więcej) po kinowej premierze za ponad 2x wyższą cenę niż bilet do kina. 

Na Chili są kody rabatowe na 50-60% więc taki hint jakby ktoś był zainteresowany. I od razu ostrzegam na Chili wyczytałem że 4k działa na Samsung na Tizenie i Sony i Philipsach z Androidem więc jak ktoś ma LG czy Panasa to radzę się upewnić wcześniej czy dostanie 4k czy nie. 

A przy okazji pytanie. Zamierzam kupić klawiaturę bezprzewodową do TV i myszkę. Wszystko śmiga bez problemu czy polecacie odradzacie jakiś konkretny model? I czy działa kilka urządzeń na raz z TV. Tzn czy mogę mieć podpięte słuchawki BT a jednocześnie używać klawiatury i myszy? Czy tylko jedno urządzenie będzie działać na raz? 

I najważniejsze czy klawiatura działa w aplikacji Youtube? Bo  gdzieś natknąłem się na info że nie. Czy może jest tak że jak kupię klawiaturę Samunga to będzie działać a jak kupię inną to nie? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

 

20 godzin temu, DARTH_VADER_01 napisał:
A co chodzi ? O pipipi się w każdym poście, każdym wątku do hubio bo śmiał wyrażać swoje opinie, a może bo miał sprzęt, który kuł w oczy co poniektórych ? Sprawdziłem przed chwilą parę jego postów, także w innych tematach i nie rozumiem - jak coś kłamał to trzeba było dostarczyć jakieś dowody. Rozumiem, że np. napisał jakieś kłamstwo, że np ten TV ma jakąś wartość np kontrast a miał inną wartość to wtedy można ze strony Samsunga pokazać, że to kłamstwo, ale jakieś jego własne opinie to tylko opinie, a nie kłamstwo ! Chyba co poniektórzy idioci nie znają znaczenia słowa kłamstwo ! Ja tam jestem  pipipi zadowolony z tego TV i myślę, że będzie służył na lata. Filmy wyglądają super, znacznie lepiej niż wcześniej je widziałem. 

 

 Czyli co?

Przejmujesz temat po hubio i bedziesz takze fanzolil od rzeczy w kazdym innym temacie, jak na klona przystalo?

Zwyczajowo tematy uzytkownikow danego sprzetu sluza informacji oraz pomocy w rozwiazywaniu, czy obchodzeniu znanych i malo znanych problemow, nie zas ustawicznemu gloszeniu pod niebiosy, ze jest on najlepszy we wszechswiecie. Ciekawostki o odnalezieniu zaginionej armii, czy wyzszej od projektora luminancji, do nich nie naleza. Jesli taki ma byc Twoj wklad, to napisz to raz, kwieciscie i starczy.

 

 

 

 

 

  • Plusik 6
  • Zmieszany 1
  • Smutny 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minutes ago, borsuk2 said:

Lista filmów w 4k nie jest długa ale z tego co na szybko wyczytałem 4k wprowadzili zaledwie w lutym więc mam nadzieje że z czasem zacznie się powiększać. 

Natomiast wydawało mi się  że ktoś tu, lub w innym wątku na forum wspomniał że apple to nie tylko największa liczba tytułów w 4k ale też że mają dobre ceny. Porównałem na szybko kilka tytułów 4k z Chili na appleTV. 

Bibliotekę filmów 4K póki co największą dalej ma Apple. Co do cen to jeśli chodzi o nowości to tutaj już tak cenowo  super nie ma - jedynie w promo na filmy są w dobrych cenach bo możesz 4k nawet za 8 zeta kupić. Myślę że teraz z wejściem na TV ceny raczej się wyrównają a nie obniżą... zanim weszli pozostali z treściami 4k to Apple oferował w cenach HD filmy 4K...

I to co najważniejsze to jakość treści, Chili ma niższy bitrate od Netflixa, a najlepszą jakość i najwyższy bitrate na razie oferuje Apple TV - nie wiem jak z appką na Smart TV bo nie sprawdzałem.

To samo jeśli chodzi o dźwięk i Atmos - póki co pozostaje tylko Apple TV...

 

13 minutes ago, borsuk2 said:

wszystkie na obu platformach były w tej samej cenie 59,90. Jak dla mnie raczej słaba cena jak na oglądanie filmu 3-4 miesiące (lub więcej) po kinowej premierze za ponad 2x wyższą cenę niż bilet do kina. 

weź pod uwagę że porównujesz cenę kupna do ceny biletu - cena wypożyczenia na 48h to koszt przeważnie 4,99 - 14,99 - więc taniej niż bilet... 

 

16 minutes ago, borsuk2 said:

A przy okazji pytanie. Zamierzam kupić klawiaturę bezprzewodową do TV i myszkę. Wszystko śmiga bez problemu czy polecacie odradzacie jakiś konkretny model? I czy działa kilka urządzeń na raz z TV. Tzn czy mogę mieć podpięte słuchawki BT a jednocześnie używać klawiatury i myszy? Czy tylko jedno urządzenie będzie działać na raz? 

I najważniejsze czy klawiatura działa w aplikacji Youtube? Bo  gdzieś natknąłem się na info że nie. Czy może jest tak że jak kupię klawiaturę Samunga to będzie działać a jak kupię inną to nie? 

ja klawiatury nie używam.. wszystko przez iphone'a - ale to z wykorzystaniem Apple TV, super jest zintegrowane, jak masz coś wpisać od razu pojawia Ci się menu do wpisywania na iPhonie..

co pracy równoległej po BT to na pewno działa, bo widziałem tak podpięte do samsunga słuchawki, klawiaturę z myszką równocześnie.. i to nie były akcesoria samsunga (słuchawki Sony 1000XM3, a klawiatury i myszki już nie pamiętam)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, DARTH_VADER_01 napisał:

A co chodzi ? O pipipi się w każdym poście, każdym wątku do hubio bo śmiał wyrażać swoje opinie, a może bo miał sprzęt, który kuł w oczy co poniektórych ? Sprawdziłem przed chwilą parę jego postów, także w innych tematach i nie rozumiem - jak coś kłamał to trzeba było dostarczyć jakieś dowody. Rozumiem, że np. napisał jakieś kłamstwo, że np ten TV ma jakąś wartość np kontrast a miał inną wartość to wtedy można ze strony Samsunga pokazać, że to kłamstwo, ale jakieś jego własne opinie to tylko opinie, a nie kłamstwo ! Chyba co poniektórzy idioci nie znają znaczenia słowa kłamstwo !

Ja tam jestem  pipipi zadowolony z tego TV i myślę, że będzie służył na lata. Filmy wyglądają super, znacznie lepiej niż wcześniej je widziałem.

Panie kochany, wyluzuj, ja się do hubia nie czepiałam personalnie, jeszcze nie, a już na pewno nie w każdym wątku i nie do każdego jego posta, natomiast jego zachowanie zaskarbiło mu dość duża rzesze fanów, a to tez o czymś świadczy.

Jednak, tak kłamał nie raz, szczególnie w temacie sprzętu którego on nie ma, jest na to dowodów/postów cała masa, to ze ty ich nie widzisz to nie znaczy ze ich nie ma. Ja w TYM konkretnym wątku wypowiedziałem się, nie w temacie tv tylko w temacie zachowania hubia i to tyle. Z jednej strony szkoda ze go nie będzie bo jego posty częściej mnie śmieszyły. Jeśli chcesz koniecznie go bronić to ok, masz do tego prawo, rób to. Uważaj na swoje słownictwo. A opinia jest sprawa prywatna, i to jasne, ze  każdy ma swoją jak d...

W tym wątku to jest mój ostatni post, jeśli chcesz coś więcej od mojej osoby to zapraszam na pw.

  • Plusik 1
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, DARTH_VADER_01 napisał:

można było go wypierdolić z forum przez bandę kretynów.

@Hubio przy tobie, to wręcz wzór cnót i nikt go nie wyrzucał, tylko punktować "nieścisłości".

Ty jednak jesteś po prostu cham i prostak.

  • Plusik 4
  • Lubię 1
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Barnaba napisał:

@Hubio przy tobie, to wręcz wzór cnót i nikt go nie wyrzucał, tylko punktować "nieścisłości".

Ty jednak jesteś po prostu cham i prostak.

Nie wiedzieć czemu NEW_ORDER mi się przypomniał.... ;)

  • Plusik 2
  • Zmieszany 1
  • Smutny 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zakładam, że po prostu tego nie przeczytałeś, ale jednak wyrzucał
Ok. Koniec tematu hubio. chciałem się dowiedzieć w czym kłamał bo kupiłem nie dawno tego samsunga i się bałem, że umoczyłem, ale jak się okazuje "kłamstwa" zmieniają się już w "nieścisłości", a za chwilę może już będą prawdą. Nikt mi nie odpisał w czym kłamał. Skoro tyle osób twierdzi, że kłamał, a ja nie mam nawet jednego przykładu to coś nie halo ! Widać, że na tym forumku może banda debili się rzucić na kogoś, zarzucać mu coś i zrobić z niego debila z niewiadomo jakiego powodu. Chyba dlatego, że za dużo pisał i się udzielał. Żałośni jesteście - ci co go je bali na każdym kroku.
Hubio.
Jak na "prawnika", "syna filozofa i literata", to moglbys prezentowac lepszy poziom polszczyzny
Ale nic to.
Zycze Ci, sobie i nam wszystkim, zeby Ci telewizor dlugo dzialal bezawaryjnie to moze troche wreszcie odetchniemy.
  • Plusik 3
  • Smutny 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
57 minut temu, DARTH_VADER_01 napisał:

Skoro tyle osób twierdzi, że kłamał, a ja nie mam nawet jednego przykładu to coś nie halo !

Proszę

Dnia 31.01.2019 o 13:50, hubio napisał:

Tylko w Samsungu będziecie mieli taki super kontrast i czerń, a czarne będzie naprawdę czarne jak w OLEDach,

 

 

 

Edytowane przez Groszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minutes ago, DARTH_VADER_01 said:

Mam pytanko odnośnie Apple na Samsungu . Czy jak się kupi film to on jest jakoś dożywotnio przydzielony do konta czy np. mogą usunąć po roku ? Czy jest jakaś gwarancja, że będzie własnością na zawsze ? Ceny za UHD po 50zł za nowości - dla mnie dobry deal tylko żeby nie było wałka i nie usunęli mi z konta. Jest to jakoś zagwarantowane ?

Twoje to to nigdy nie jest.. masz prawo tylko do odtwarzania - all time, na wszystkich Twoich urządzeniach, w sumie przez 6 osób (Ty + 5 dodatkowo z tzw grupy rodzinnej) - czyli kto jaki film kupi to 6 osób może go oglądać wszędzie na swoich urządzeniach lub ściągać (ale tylko Mac'i, iPhone'y, iPad'y) przez cały czas..

  • Dzięki 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję nowego zostawić w spokoju... To sam ucichnie.

Widać Q9 i jego zaraziło ? 

  • Plusik 2
  • Lubię 1
  • Dzięki 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Groszek napisał:

Tylko w Samsungu będziecie mieli taki super kontrast i czerń, a czarne będzie naprawdę czarne jak w OLEDach,

a czemu to niby nie jest prawda? FALDy w panasach i sony są w zasadzie pseudo FALDami

  • Plusik 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
9 godzin temu, klaus71 napisał:

a czemu to niby nie jest prawda? FALDy w panasach i sony są w zasadzie pseudo FALDami

@klaus71  nie wiem czy się dobrze zrozumieliśmy i odnosisz się na pewno do cytatu który załączyłem. Tu nie ma nic o FALDach innych firm.

"Tylko w Samsungu będziecie mieli taki super kontrast i czerń, a czarne będzie naprawdę czarne jak w OLEDach,"

Miałem ten telewizor (na testach) i mimo, że zapewnia bardzo dobrą czerń, to nie jest to czerń technologii OLED. Zresztą to żadna nowość, na dzień dzisiejszy technologia LED nie ma takiej czerni i raczej nigdy nie będzie miała. Kiedyś po takich wpisach kupiłem za grubą kasę plazmę Pioneera. Miała mieć naprawdę prawdziwą, smolistą czerń....

Uważasz, że Q9 generuje taką czerń jak OLEDY?

Edytowane przez Groszek
  • Plusik 1
  • Dzięki 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
18 minut temu, Groszek napisał:

Uważasz, że Q9 generuje taką czerń jak OLEDY?

tego nie wiem bo nie miałem Q9 ale jako jedyny w produkowanych LCD w 2018 daje czerń która może próbować zbliżyć się do OLEDowej (czyli poziom Panasa DX900 i Sony ZD9)

niektórzy piszą że nawet XF9005 ma czerń bliską oledowej - tego akurat miałem i jednoznacznie mogę powiedzieć że 50 stref to grubo za mało by miał jakikolwiek start do Oleda

natomiast po opiniach o Panasie DX900 i Sony ZD9 w których to lidze jest Q9 można stwierdzić że blisko mu do czerni oledowej - bo im też ponoć było blisko - też ich nie miałem ale Ci co mieli tak pisali

dlatego  to co pisał Hubio trzeba odnosić do LCD - Q9 to po prostu zdecydowanie najlepszy LCD w zeszłym roku w kwestii czerni - zostawia soniaki i panasy daleko w tyle - można nawet powiedzieć że kogo jara czerń i nie może kupić oleda to nie ma wyjścia - alternatywą był wyłącznie Q9

Edytowane przez klaus71
  • Lubię 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, klaus71 napisał:

natomiast po opiniach o Panasie DX900 i Sony ZD9 w których to lidze jest Q9 można stwierdzić że blisko mu do czerni oledowej

Zgadza się!

Jednak między sformułowaniem "blisko lub prawie OLEDowa" a "czarne będzie naprawdę czarne jak w OLEDach" jest różnica.

Ta różnica powoduje, że jedno sformułowanie jest prawdziwe, a drugie nie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...