Skocz do zawartości
Gmeru

Rusza polska przedsprzedaż telewizorów Samsung QLED 8K. Ile zapłacimy za nową generację telewizorów?

Rekomendowane odpowiedzi

Rusza polska przedsprzedaż telewizorów Samsung QLED 8K. Ile zapłacimy za nową generację telewizorów?

Jesteśmy właśnie na polskiej premierze telewizorów Samsung QLED 8K na której dowiedzieliśmy się wielu ciekawych informacji na temat dostępności najnowszych produktów oraz cen. Ile przyjdzie zapłacić nam za najnowszą generację produktów firmy z Korei?

 

Przeczytaj całość

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm. Aby dostrzec te 8K to z ilu te 65 cali trzeba oglądać 50cm :)?  Oczywiście pod warunkiem że mamy idealny wzrok. 

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fanzolenie o szopenie. Ale widze ze gosciu B. zmienil nute. Przynajmniej od czasu, kiedy tam jeszcze zapuszczalem oko. Ostatnio niczego ciekawego na polskich forach A/V juz znalezc nie mozna. A tym bardziej konkretow. Wylacznie personalne przepychanki i eksplozje ignorancji i chamstwa. Coraz czesciej zauwazam, ze uczestniczenie w forach sluzy przede wszystkim autopromocji i zaspokojeniu ego, a nie wymianie informacji i opinii miedzy entuzjastami.

Chyba przydalaby Wam sie jakas kleska zywiolowa. Wielka powodz, czy cos w tym stylu. Cos co wymiecie przypadkowa gawiedz i cholote sprzed monitorow, a reszcie przywroci empatie, poczucie solidarnosci, czy generalnie jakies ludzkie odruchy.

Ostatnio jakis koles, kompletnie niesprowokowany, napisal na innym forum "[beeep]ie cwela". Tak normalnie," na trzezwo". Zadnych konsekwencji, formalnych, czy spolecznych. Najwyrazniej to teraz polska norma

 

Sorry za OT. O 8k podyskutuje, jak bedzie o czym pisac.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Plusik 1
  • Lubię 2
  • Haha 1
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, binary napisał:

Ostatnio jakis koles, kompletnie niesprowokowany, napisal na innym forum "[beeep]ie cwela". Tak normalnie," na trzezwo". Zadnych konsekwencji, formalnych, czy spolecznych. Najwyrazniej to teraz polska norma

To skutki rozwijania marksizmu kulturowego! :P:lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wracając do tematu 8K, to nigdzie nie widać info, czy te 8K Samsunga mają HDMI 2.1? Chyba, że źle szukałem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2018 o 20:59, binary napisał:

Ostatnio niczego ciekawego na polskich forach A/V juz znalezc nie mozna. A tym bardziej konkretow.

Z przykrością muszę podpisać się pod powyższa opinią obiema rękami/rękoma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, Deimos napisał:

Wracając do tematu 8K, to nigdzie nie widać info, czy te 8K Samsunga mają HDMI 2.1? Chyba, że źle szukałem...

Wiele razy było już pisane i mówione na naszych wideo... kto kupił konkretnie Q900R będzie miał wymieniony one connect. Jest też na oficjalnej stronie Samsunga:

2) Kiedy tylko stanie się dostępna, zaoferowana zostanie bezpłatna aktualizacja w zakresie obsługi HDMI 2.1. Aby uzyskać więcej informacji, prosimy kontaktować się z działem obsługi klienta.

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Gmeru napisał:

Wiele razy było już pisane i mówione na naszych wideo... kto kupił konkretnie Q900R będzie miał wymieniony one connect. Jest też na oficjalnej stronie Samsunga:

2) Kiedy tylko stanie się dostępna, zaoferowana zostanie bezpłatna aktualizacja w zakresie obsługi HDMI 2.1. Aby uzyskać więcej informacji, prosimy kontaktować się z działem obsługi klienta.

Pozyjemy, zobaczymy. Samsung już nie raz obiecywał wymiane hardware'u w TV. Żeby nie wyszło jak zawsze.

  • Plusik 1
  • Zmieszany 1
  • Smutny 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do obiecanek, to Denon obiecywał w ubiegłym roku w marcu bodaj, upgrade do HDMI 2.1 Denona AVC-X8500H. Zaraz minie rok i dalej cisza w temacie...

Edytowane przez Deimos
  • Smutny 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to są niestety fakty. Tyle, że tych Q900R to wiecie ile się sprzedało na skalę wszystkich TV producenta... w tym pewnie spora część osób są przypadkowe i nie mają pojęcia co to jest 2.1 ? Więc nie sądzę by to było jakiekolwiek wyzwanie dla Samsunga jeżeli ktoś się zgłosi. To może być pewnie kilka osób?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Gmeru napisał:

I to są niestety fakty. Tyle, że tych Q900R to wiecie ile się sprzedało na skalę wszystkich TV producenta... w tym pewnie spora część osób są przypadkowe i nie mają pojęcia co to jest 2.1 ? Więc nie sądzę by to było jakiekolwiek wyzwanie dla Samsunga jeżeli ktoś się zgłosi. To może być pewnie kilka osób?

W Gdańsku w Brandzie ponoć wiele sztuk zeszło ale to info ze sklepu pewnie wiarygodne  Gmeru masz rację ilu było świadomych nabywców  i wiedzą z czym to się je ?!

Słyszałem że TV seri 9 z minionego roku  dostaną aktualizację do HDMI 2.1 ale nie wiem ile w tym prawdy ?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do czego potrzebne jest obecnie HDMI 2.1 ?

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie? Do niczego ? Potrzebne będzie w telewizorach z rozdzielczością 8K jak kiedyś pojawi się jakieś źródło zewnętrzne np. płyta z filmem 8K. Ewentualnie LG zapowiedziało, że wrzuci do TV 4K HDMI 2.1 (ta kwestia jest jednak jeszcze do potwierdzenia...) aby można było przesłać 4K/120Hz do wykorzystania pewnie z PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oki rozumiem. Czyli dla graczy obecnie. Nue wiem czy sa karty które rusza 4k i więcej niż 60 fps. Zmienimy szybciej TV niż nam się to przyda. Jestem zdania że 8k jest zbędne obecnie. Ale Samsung musi coś sprzedać nowego

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, vandel1 napisał:

Ale Samsung musi coś sprzedać nowego

 

Samsung traci udziały w rynku w segmencie TV tylko za nic się do tego przyznać nie chcą. Wyniki sprzedaży GFK pokazują to wyraźnie.

LG ma OLEDa ... Samsung przestarzałą technologię LCD więc musi uciekać do przodu ... w 8K, którego komercyjnie jeszcze długo nie zobaczymy. Teraz wycofali się z oferowania playerów BD-UHD.

Samsung ma w portfelu technologię microLED. Zobaczymy jak ja wykorzysta. Kiedys miał też OLEDa dla przypomnienia.

Ja tam po nich płakać nie będę, nie lubię tej marki.

 

Na koniec zacytuję siebie:

 

Edytowane przez pmcomp
  • Plusik 1
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...