Jump to content

Filutek

Użytkownik
 • Content Count

  246
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Filutek last won the day on December 20 2018

Filutek had the most liked content!

Community Reputation

36 Excellent

About Filutek

 • Rank
  XviD

Recent Profile Visitors

251 profile views
 1. Microledy są ciekawym zagadnieniem, jako "kiler" projów JVC. Nie jest łatwo spekulować mając tak mało informacji. Mnie interesuje, jaki pobór prądu będzie miała taka "ściana obrazu" 120-150 cali? Czy przypadkiem takie "cacko" nie będzie także służyło, jako ogrzewanie całego mieszkania? ? Wtedy projki, tak szybko nie zdechną!
 2. Moim zdaniem Hubio ma racje, MicroLED zabije wszystko! ?
 3. Reżyser powinien doskonale wiedzieć co chce pokazać i jak. Ma zresztą operatorów kamer, którzy za to odpowiadają. Zapewniam Ciebie, że Obaj wiedzą, że nie robią filmu, do oglądania na TV w 24 calach z odległości 3 metrów jak w PRL. BTW Pamiętasz jak wygląda Świat oglądany przez "dziurkę od klucza"?
 4. Drogi Hubio, właśnie o to chodzi, żeby "nie obejmować"!!! Widzenie peryferyjne to immanentna cecha, widzenia w realu. Tak więc im więcej widzenia "peryferyjnego", tym wrażenia z projekcji są bardziej realistyczne!!! Innymi słowy, im bardziej staramy się "obejmować wzrokiem" cały ekran, tym bardziej wracamy do czasów PRL i oglądania 20 calowego telewizora z 3 metrów(z zapartym tchem, lub zaparciem)!!!
 5. Hubio Przyjacielu jak mogłeś to uczynić! Takiego, uczynnego i spolegliwego, empatycznego i responsywnego eksperta do ignorowanych? ? To czysta Zbrodnia! Ludzie Ci tego nie wybaczą......
 6. No to prawda i genialnie szybciej się wypali!!!
 7. Teraz z piętnowaniem to trza uważać, bo moda ostatnio, nazywać to "mową nienawiści".
 8. Dzieki Szewi za link. BTW Jak tam twoje doświadczenia z kalibracją? Są jakieś wstępne efekty"?
 9. No HDR to jest Bardzo istotne, ale każdy projektor tylko imituje...... Bariera technologiczna skazuje projektory na wymarcie. Dlatego "na przeczekanie" najlepiej użyć sposobu mego lub Hubiowego! ?
 10. Moim zdaniem masz to, czujesz to(a nawet lepiej)co ja doświadczam(bez salonowo/oledowej ściemy), czyli jasność kolorów w HDR bije projektory JVC i nawet wgniata w ziemię takie "projektorki" do 200 tysi! ?
 11. Ile cali telewizor ma? BTW Jakość źródłowa sygnału wizyjnego to podstawa, tutaj musi być już co najmniej 4k, reszta to po prostu "nawóz video", takie filmy retro. BTW Ale najlepsze to to, że mając znakomity wyświetlacz, "salonowcy"(nie mam na myśli Ciebie Hubio), używają zapalczywie takie prymitywne boxy, jak degradujący obraz np. EGREAT A5, napuszając się na znawców AV!!!
 12. Ja się zastanawiam, czy taki obiektyw nie jest zaprojektowany, w ten sposób, żeby do wewnątrz nie dochodził kurz? Jeśli faktycznie powinien być "hermetyczny dla kurzu" to kurz świadczy o wadliwym produkcie po naprawie, gdzie kretyn "naprawiacz po zawodufce" , który to robił, zamontował używaną i porysowaną soczewkę "odwrotnie" w obiektywie. ?
 13. Prawdopodobnie obiektyw był "naprawiany". Kto taką fuszerkę odstawił tego nie wie nikt, ale to jest dostateczny powód do reklamacji z tytułu rękojmi. Możemy również to potraktować jako próbę wyłudzenia/oszustwa z K.K., bo projektor był sprzedawany jako nowy a wiadomo, że jest to nieprawda. Piszemy "mientkie" pismo z sugestią, że zastanawiamy się, czy nie padliśmy ofiarą oszustwa i rozważamy kontakt z prawnikiem. Piszemy do Epson Polska i ewentualnie składamy zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa wyłudzenia/oszustwa. BTW Powinno podziałać na "sklepowych po zawodufkach"
 14. Hubio teraz specjalna "koleżanka leżanka" Ekran na wysokości "kostek" i ostra jazda w 4K HDR, bez tej imitacji, jaką się jarają właściciela projów JVC. ? BTW Co jeszcze śmieszniejsze "puszczajom kuntent" na tych JVC, za pomocą badziewia typu: EGREAT A5!!!
×
×
 • Create New...