Jump to content

Filutek

Użytkownik
 • Content Count

  246
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Everything posted by Filutek

 1. Microledy są ciekawym zagadnieniem, jako "kiler" projów JVC. Nie jest łatwo spekulować mając tak mało informacji. Mnie interesuje, jaki pobór prądu będzie miała taka "ściana obrazu" 120-150 cali? Czy przypadkiem takie "cacko" nie będzie także służyło, jako ogrzewanie całego mieszkania? ? Wtedy projki, tak szybko nie zdechną!
 2. Moim zdaniem Hubio ma racje, MicroLED zabije wszystko! ?
 3. Reżyser powinien doskonale wiedzieć co chce pokazać i jak. Ma zresztą operatorów kamer, którzy za to odpowiadają. Zapewniam Ciebie, że Obaj wiedzą, że nie robią filmu, do oglądania na TV w 24 calach z odległości 3 metrów jak w PRL. BTW Pamiętasz jak wygląda Świat oglądany przez "dziurkę od klucza"?
 4. Drogi Hubio, właśnie o to chodzi, żeby "nie obejmować"!!! Widzenie peryferyjne to immanentna cecha, widzenia w realu. Tak więc im więcej widzenia "peryferyjnego", tym wrażenia z projekcji są bardziej realistyczne!!! Innymi słowy, im bardziej staramy się "obejmować wzrokiem" cały ekran, tym bardziej wracamy do czasów PRL i oglądania 20 calowego telewizora z 3 metrów(z zapartym tchem, lub zaparciem)!!!
 5. Hubio Przyjacielu jak mogłeś to uczynić! Takiego, uczynnego i spolegliwego, empatycznego i responsywnego eksperta do ignorowanych? ? To czysta Zbrodnia! Ludzie Ci tego nie wybaczą......
×
×
 • Create New...