Skocz do zawartości
szewi

Epson TW9300 / TW7300 w codziennym użytkowaniu

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, hubio napisał:

Do Pragi ? :)

Plzeň ale w Pradze tie podniosę do Plzně ?

  • Plusik 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, user7878 napisał:

Ja tam do Pragi mogę podjechać emoji16.png

Ok, nie ma problemu ?

48 minut temu, szewi napisał:

@user7878 @riddleprzy okazji mozna sie poznać i wypić dobre piwko :))

Tak wszystkiego bendzie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, szewi napisał:

z ciekawosci riddle tez bedziesz mial ekrany pod projektory UST ?

Może z czasem. Teraz się cieszę, że to się to udało zrobić.. ?

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, MarianPaz napisał:

W tej cenie, a nawet kilka złotych taniej można sobie kupić nowiutką sztukę. ?

Ale nie sprawdzoną tak jak moja... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę więcej czasu więc pokupowałem trochę filmów. Parę wpadnie w UHD. Wyobraźcie sobie, że chciałem kupić Blade Runner 2047 na UHD w amazon.co.uk i był komunikat o restrykcjach w związku z moim polskim adresem dostawy. Ok - pomyślałem sobie, pewno jakiś błąd... Ale to się powtarzało więc kliknąłem an innego sprzedawcę i było to samo ! Tak sobie myślałem, czy oni się już przygotowali na twardy BREXIT czy co... :) Kliknąłem na trylogię Matrixa i przeszło... Wyobraźcie sobie, że tylko przy Blader Runner 2047 skąd bym nie brał to był ten komunikat o restrykcjach... Absurd... Aż mi się odechciało już tam kupować i w rezultacie nie kupiłem ani Matrixa ani tego Łowcę Androidów. Cena za Blade na zł to śmieszne 85zł jak u nas po 160zł - to kolejny absurd. Oczywiście idzie ominąć - na Ebay angielskim trochę drożej, ale już aż mi przeszła ochota na kupowanie tam. Oczywiście Ostatni Jedi z niemieckiego Amazona... i bez problemów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja znalazłem "absurd" na allegro! Są tam fajne filmy, w niskiej cenie u użytkownika misio6000, ale mam komunikat o restrykcjach: nie wysyła za granicę!

Czyżby Polska zmierzała do twardego POLEXITU? ;)

  • Haha 1
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Barnaba napisał:

A ja znalazłem "absurd" na allegro! Są tam fajne filmy, w niskiej cenie u użytkownika misio6000, ale mam komunikat o restrykcjach: nie wysyła za granicę!

Czyżby Polska zmierzała do twardego POLEXITU? ;)

No, ale o co Ci chodzi ???? Ja jestem osobą prywatną sprzedającą za grosze filmy po 4zł i nie mam takiej opcji. Nawet większość profesjonalnych sklepów nie ma takiej opcji... Natomiast ja pisałem o wielkiej firmie jaką jest Amazon.co.uk, która normalnie zawsze wysyła(ła) do Polski, a problem dotyczy wyłącznie tego jednego filmu dlatego napisałem o tym...

I w ogóle to bardzo nieładnie, że wykorzystujesz to, że podałem link do swojej aukcji żeby komentować i sprawdzać co ja sprzedaję... Dlatego już żałuję, że to zrobiłem...

To co napisałeś kolejny raz potwierdza jaką jesteś osobą - każdy wyciągnie sam wnioski...

  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To był oczywisty żart, który leciutko daje ci do zrozumienia, że nie bardzo wiesz, jak działa amazon.

Chylę czoła przed mistrzowską ripostą. Jak zwykle;)

  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Barnaba napisał:

To był oczywisty żart, który leciutko daje ci do zrozumienia, że nie bardzo wiesz, jak działa amazon.

No więc mnie oświeć... Bardzo jestem ciekaw dlaczego kupiłem z 10 filmów tam, a tego nie mogę... Może czasami zamiast bawić się w złośliwości wystarczy merytorycznie odpisać... chyba, że jest to po za Twoimi możliwościami, a jedyne co umiesz to ciągle komuś dosrywać...

I pomijam, że to jest forum technologiczne, a nie zabawy w złośliwości, cięte riposty itd. Może lepiej żebyś został politykiem - tam wykorzystasz swój talent...

Edytowane przez hubio
  • Zmieszany 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...dla pasjonatów gier na dużym ekranie, chociaż osobiście tego nie rozumiem.
Tzn. tych co grają na projektorze, nie rozumiem ale wszystkich nie muszę rozumieć...


Ja gram (Call of Duty WW2). Powiem Ci że jest mi po prostu mega wygodnie na dużym ekranie, a jak odpalę na TV to mi ni cholery nie idzie ;(


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
Zmień to w TV. Sterowanie przez HDMI. W kazdym tv inaczej dię to nazywa ale zasafa taka sama. Jaki masz TV?

Znalazłem w TV. Zmieniłem, pomogło :) dzięki


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem po małym teściku najnowszego Epsona 9400... ? ciekaw jestem waszych opini i wrażeń na temat tego proja. Ja go porownywalem do sony570 i jvc7900 bo akurat takie były podpięte. .:-)

Edytowane przez Bipo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Bipo napisał:

Jestem po małym teściku najnowszego Epsona 9400... ? ciekaw jestem waszych opini i wrażeń na temat tego proja. Ja go porownywalem do sony570 i jvc7900 bo akurat takie były podpięte. .:-)

To Ty napisz swoją opinię i wrażenia... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czekamy na jakieś testy, ale narazie poza krótkim info na cine4home, ktore zamieszczalem kilka postów wyzej, nic wiecej nie znalazłem :(

Edytowane przez szewi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Mirek_T napisał:

Bipo tylko się narazi wyznawcom "najlepszego" projektora na rynku ;)

 

Napisze tak, jeśli już ktoś siedzi kupę lat w sxrd, ma nowe zabawki sxrd to niech nie marnuje czasu i cieszy się swoim projektorem... ? 

Edytowane przez Bipo
  • Plusik 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież nic nowego nie zrobili oprócz poprawienia HDMI. To czego się tu spodziewać...
Jest tak samo jak w tw 9300 i tyle w temacie.

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Bipo napisał:

Napisze tak, jeśli już ktoś siedzi kupę lat w sxrd, ma nowe zabawki sxrd to niech nie marnuje czasu i cieszy się swoim projektorem... ? 

bardzo dyplomatycznie napisane ;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, raf7705 napisał:

Przecież nic nowego nie zrobili oprócz poprawienia HDMI. To czego się tu spodziewać...
Jest tak samo jak w tw 9300 i tyle w temacie.

tak +/- ten sam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...