Skocz do zawartości
Maciej Koper

TCL C70 TEST (U55C7006) - ofensywa ze strony chińskiego gracza?

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, molin1983 napisał:

Witam chce kupić telewizor i bardzo proszę o odpowiedź którą markę wybrać: LG 58UH635V , Panasonic 55EX700 czy TCL 55C70 .

Na pewno najsłabszym ze stawki będzi LG i zdecydowanie odradzam ten model. Jesli chodzi o pozostałe dwa to przeczytaj testy i rozważ ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem oba testy i wychodzi mi że lepszy jest TCL, lecz jestem laikiem w tych sprawach ;) Szło by mnie trochę nakierować? W panasonicu napisałem źle gdyż w tej cenie to 50 calowy by był. Głównie zależy mi na tv 55 calowy w cenie ok 3500. A szukam już od ponad miesiąca po różnych forach i już mam mętlik w głowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, Xisiek napisał:

Kolego Misza8888, Wy się tak nie gorączkujcie i się nie dziwcie, że tutaj niektórzy Wam "na twarz" piszą szczerze, bo jak się te Wasze posty czyta, to tak przynajmniej połowa (jak nie lepiej) mocno zalatuje alter ego Kikiego albo jakiegoś "spadochrona" z czarnego forum,  który ma udowadniać, że TCL jest naj,naj,naj i siać, siać, siać.  

Nikt się nie gorączkuje :) nie mam zamiaru zachwalać tego TCL-a , gmeru czy Maciej pisali że jest DOBRY i mi to wystarczy , moim zadaniem jest sprawdzenie tylko czy sport będzie mi przeszkadzał a to że jestem z tamtego forum nie oznacza że jestem jakimś szpiegiem albo coś , pytałem o zdanie Macieja I TYLKO PO TU ZAŁOŻYŁEM KONTO a nie po to by się z wami kłócić , dowiedziałem się tego co chciałem o tym TCL-u i kikim dlatego możecie kontynuować rozmowy o kikim , nie będę wam przeszkadzał NA PEWNO nie będę go bronił bo ja rozumiem że zalazł wam za skórę  i macie uzasadnione zapewne pretensje ale mnie akurat kiki nie interesuje a nie mam zwyczaju gnojenia kogoś  za coś czego mi nie zrobił bo gdyby mnie oszukał na pewno również bym go wyzywał od oszustów ale ja  nie przyszedłem tutaj dla niego tylko dla informacji o telewizorze a ja też mam inne sprawy w życiu do roboty , mam zamiar tylko czytać opinie użytkowników i na tym się skupiam :)Pozdrawiam

Edytowane przez Misza8888

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to robiąc offtop od kłótni na temat kikiego: ktoś coś wie kiedy dokładnie będzie tcl w Media Markt? Ktoś wspominał, że na czasie ale ani widu, ani słychu o tym :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Misza, czy ty aby rano nie pisałeś, że zdanie o telewizorze już masz i nie będziesz więcej dyskutował. Wow, to ciekawe ile byś postów napisał, jak byś zaczął dyskusję....

 

 

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozwodzicie sie panowie na wszystkie mozliwe tematy zamiast skupić się na konkretach , zbastujcie proszę . Pomagamy sobie i doradzamy co jest lepszym wyborem i dlaczego a nie kto ,co i jak. O chińskich produktach mam swoją opinie od dawna a w chwili obecnej chyba nie ma producenta który by nie korzystał z ich asortymentu oraz siły roboczej prawie żadna marka nie jest godna lecz miejąca lepsze lub gorsze doświadczenia i mozliwosci . Ceny tv sa kosmiczne a budżetówki to buble . Skupmy się na tym co jest dobre i dlaczego akurat dany produkt . Pozdrawiam

Wysłane z mojego ASUS_Z00AD przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

C70 ma podobno pojawić się w sklepach początkiem sierpnia. Czekam niecierpliwie i kibicuję firmie TCL bo widzę, że na tym rynku taka konkurencja dobrze zrobi. 

Czasami mam ochotę kupić Mantę i mieć spokój, bo takiego "eldorado" jeszcze nie widziałem.

Edytowane przez km5
zmiana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panasonic 50EX700 czy TCL 55C70 podobne są cenowo, mi sie wydaje że TCL w testach wychodzi trochę lepiej poproszę o odpowiedz i dobre nakierowanie co kupić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, km5 napisał:

 

 

Czasami mam ochotę kupić Mantę i mieć spokój, bo takiego "eldorado" jeszcze nie widziałem.

Mam dokładnie takie same myśli:)

  • Lubię 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Deetry napisał:

to robiąc offtop od kłótni na temat kikiego: ktoś coś wie kiedy dokładnie będzie tcl w Media Markt? Ktoś wspominał, że na czasie ale ani widu, ani słychu o tym :P

@Gmeru: Nawiązując do tego tematu, jak byliście na konferencji TCL to coś jeszcze wtedy było o ewentualnych opóźnieniach w dystrybucji tych telewizorów w Polsce?

Zastanawiam się skąd wynika ten fakt, że Kiki już od miesiąca te telewizory sprzedaje, a żaden inny market nadal nie miał ich premiery. Wynika to z tego, że taki MM np. każe sobie wyższe wymagania spełnić przed wprowadzaniem produktu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, Fjubens napisał:

@Gmeru: Nawiązując do tego tematu, jak byliście na konferencji TCL to coś jeszcze wtedy było o ewentualnych opóźnieniach w dystrybucji tych telewizorów w Polsce?

Zastanawiam się skąd wynika ten fakt, że Kiki już od miesiąca te telewizory sprzedaje, a żaden inny market nadal nie miał ich premiery. Wynika to z tego, że taki MM np. każe sobie wyższe wymagania spełnić przed wprowadzaniem produktu?

Może kwestia tego, że np MM życzy sobie x telewizorów w danym terminie a jeszcze nie poskładali tyle ile trzeba :D

Edytowane przez Deetry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Fjubens napisał:

Zastanawiam się skąd wynika ten fakt, że Kiki już od miesiąca te telewizory sprzedaje, a żaden inny market nadal nie miał ich premiery. Wynika to z tego, że taki MM np. każe sobie wyższe wymagania spełnić przed wprowadzaniem produktu?

Może chodzi o znane problemy z dźwiękiem (spdif out, hdmi out, gniazdo słuchawkowe) mieliby zwroty na niezgodność z umową.

Edytowane przez sulko
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Misza8888 napisał:

No nie przesadzaj...jak się wyzywa kogoś od oszusta i krętacza to jednak są poważne oskarżenia i to on może was podać do sądu za zniesławienie.

 

Niech podaje, będzie zabawa :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Fjubens napisał:

@Gmeru: Nawiązując do tego tematu, jak byliście na konferencji TCL to coś jeszcze wtedy było o ewentualnych opóźnieniach w dystrybucji tych telewizorów w Polsce?

Zastanawiam się skąd wynika ten fakt, że Kiki już od miesiąca te telewizory sprzedaje, a żaden inny market nadal nie miał ich premiery. Wynika to z tego, że taki MM np. każe sobie wyższe wymagania spełnić przed wprowadzaniem produktu?

Już napisałem, nie doczytałeś. Między bajki można włożyć obecność telewizorów TCL w sieciach RTV/AGD w Polsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kikiego miałem na myśli, ale sądząc po reakcji to już 1000000000% że to Ty podszywajacy się pod misza88888...
To była prowokacja! Hahahahaha...

Wysłane z mojego KIW-L21 przy użyciu Tapatalka

Sorrki za "double", ale to normalnie Dyzma w całej okazałości a więc albo pokroju pana "K" albo on sam.
Oki, ciach!

Wysłane z mojego KIW-L21 przy użyciu Tapatalka

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, pmcomp napisał:

Już napisałem, nie doczytałeś. Między bajki można włożyć obecność telewizorów TCL w sieciach RTV/AGD w Polsce.

Chyba nadal masz cenzurę nałożoną bo dopiero teraz z poziomu Twojego profilu widzę wpisy o TCLu, wcześniej albo ich nie było w temacie albo po prostu tak przeoczyłem faktycznie.

Jeśli rzeczywiście ten TCL nie trafi do marketów typu MM albo Euro to słabo, ale przecież P60 normalnie jest w sprzedaży, czy to w MediaExpert, czy to w Avans (ten sam właściciel) czy nawet w Komputroniku.

Dlaczego zatem C70 miałby nie wejść do sklepów? Rozumiem, że kasa i wielcy tego rynku, którzy mają ważny głos, ale jakoś P60 jest dostępny.

Jeśli C70 faktycznie się nie pojawi w normalnych sklepach, to przez kolejny rok na elektrodzie, HDTV i paru innych źródłach będziemy dręczeni wpisami Kikiego i jego multikont o super upłynniaczu w TCL C70 i mega płynności na jeszcze większą skalę, bo jako jedyne 'źródło' tego telewizora to już całkiem reklamę innych modeli porzuci na rzecz tylko tego TCLa.

Edytowane przez Fjubens

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda zawracać sobie głowę tym "oszustem" z dziesiątkami kont.Przecież to zwykły naciągacz i prostak.Myśli że ludzie będą łykać wszystko jak w czasach PRL-u (tacy  naiwni niestety też się jeszcze zdarzają).Co do pojawienia się TCL-a w innych sieciach to rzeczywiście dziwna sprawa.Ja podejrzewam że może to podchodzić pod nieuczciwą konkurencję,"handlarzyna " powołuje się często na kontakty w fabryce więc aby mieć czasowy monopol mógł się z kimś dogadać (nie o takich już rzeczach słyszałem)...Druga opcja to była tylko gotowa pewna partia TCL-a i wziął całą (nie wiemy ile sztuk tak naprawdę sprzedał).Ciekawe czy w innych krajach również C70 nie jest dostępny.W Niemczech oglądałem THOMSONA 55UC6406 (bliżniak P60 był za 499euro)  widoczne były słabo doświetlone narożnikii matrycy,płynność była również niespecjalna widoczne rozmycia i smużenie (bynajmniej ja to zauważyłem od razu).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz jakie widzisz plusy jedego i drugiego dla siebie i jakie masz wątpliwości co do nich. Trudno odpowiedzieć na pytanie dlaczego ten, a nie tamten nie znając kryteriów. Ja na pewno bym wybrał TCL chociażby ze względu na 5" więcej i Android vs prosty i przestarzaly system panasonic'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Taka ulotka:5a5eb0d9b7a4c58a020119e512ae5b19.jpg

 

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Edit: W Euro pojawiła się taka ulotka, więc kwestia czasu aż tam sie pojawi w sprzedaży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem dostępność TCL w MM/S w DE. Jest praktycznie zerowa. Sądzę więc, że się nie dogadują.

W PL pozostaje więc EURO/OleOle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Wg TCL telewizory są wyprodukowane i trafią do sprzedaży na dniach. Informacja z czwartku. Na moment u55c7006 pojawił się w Neo24 w cenie 3289 zł. Jak byłem wczoraj w Saturnie to sprzedawca powiedział żeu nich nie będzie TCL ze względu na problem z jakością i przeboje z serwisem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He he, Kiki odnośnie tv TCL-a napisał coś takiego na swoim kanale youtube :

''Kalibracja indywidualna gratis (kosztuje 400 zł ), dostawa gratis w Polsce i montaż ( kosztuje 450 zł ), Pilot do obsługi głosowej gratis ( kosztuje 149 zł , odtwarzacz Bluray gratis ( kosztuje 499 zł) .''

Edytowane przez mmpeg-4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...