Skocz do zawartości
Maciej Koper

Sony A1 (KD-55A1) TEST pierwszego OLED tej marki z 4K i HDR

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, copymax napisał:

ale jak oceniasz ten telewizor poza grami?

u mnie na tapecie rzadko pojawia się film ale w tym zastosowaniu zachowuje się jak każdy inny OLED ( chyba że w kolejnej aktualizacji spie....ą tryb Kino)

do Sonego nie mam podpiętej żadnej telewizji kablowej czy satelitarnej więc nie wypowiem się o jakość takiego sygnału. - tutaj na plus w Sony system łagodnej gradacji

kolega na forum B7 pytał o banding, wrzuciłem poglądowe fotki jak to wygląda u mnie, zerknij sam ocenisz - nie zwróciłem uwagi na "zafarby" po zakupie przejrzałem kilka plansz testowych nic nie przykuło mojej uwagi ewidentnie na minus więc dałem sobie spokój.

Przyciągnął mnie wygląd - można powiedzieć że jest "gleba"  miałem taki duży monitor do gier ale to czas przeszły

12 godzin temu, copymax napisał:

Może sporadycznie jakaś gra, ale generalnie nie przewiduję

trafisz model po aktualizacji to nie przewiduj a zapomnij.

obawiasz się podstawowych przypadłości OLEDA bez znaczenia na markę to leć z penem do sklepu ( zgrane wszelkie możliwe plansze itp.)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, copymax napisał:

Z całym szacunkiem, ale LG przy Sony wygląda jak Daewoo Tico przy nowym BMW 7.

Widzę że ktoś poza mną widzi różnice między A1 ,a LG B,C7.Pisałem o tym w styczniu opisując wrażenia po zakupie,aż tu nagle plask w twarz od wyznawców LG.Ze nie warto przepłacać że to samo.Decyzji bym nie zmienił,mimo że w styczniu dałem 14699 /30 rat 0%/uważam ten zakup za bardzo udany.Co do wadliwej aktualizacji-co dwa dni mam internet w TV i sam A1 nie pobrał softu?Teraz jest zablokowana,raczej nie ma się co bać.

  • Plusik 2
  • Lubię 1
  • Haha 1
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, fuze napisał:

Źródło dostaw to jedno, a sposób montażu i kontrola jakości to drugie. Z faktu, że wszystkie matryce pochodzą od LG nie można wyciągać wniosku, że jakość OLEDów od różnych producentów jest taka sama. Może i taka jest w rzeczywistości, ale wtedy miałoby to miejsce nie dlatego że wszystkie firmy korzystają z jednego dostawcy, tylko dlatego, że przywiązują podobną wagę do jakości oferowanych produktów. Stąd też chętnie dowiedziałbym się, jak sytuacja wygląda np. w Sony czy Philipsie...

Zgoda, tylko nie ma też również żadnych dowodów, że Panasonic czy też Sony dostają jakieś specjalne, wyselekcjonowane dla nich matryce OLED.

9 godzin temu, fuze napisał:

Chcesz mi powiedzieć, że Twoja matryca na całej powierzchni jest idealnie gładka i możesz się w niej przeglądać niemal jak w lustrze? Pytam, bo na mojej w dolnej części widać minimalne pofalowanie - matryca w jednym miejscu jest nieco bardziej wypukła, w innym z kolei wklęsła. Różnice są dosłownie minimalne (możliwe do wyłapania wyłącznie po obserwacji odbijającego się światła), ale na tyle duże, że potrafią nieco denerwować w czarnych scenach oglądanych w słoneczny dzień, gdy na wygaszonym szkle odbija się zniekształcony obraz pokoju (nieco powykrzywiane ściany, obrazy, itp. itd.). Wieczorem (albo na jasnych scenach gdy piksele świecą) pofalowania oczywiście nie widać.

Nie, moja matryca C7 nie jest idealna. U góry widać minimalne zakrzywienie (nie wiem - 0,5mm, max 1mm), które widoczne jest właściwie jedynie w narożnikach. Mnie one w ogóle nie denerwują, może dlatego że OLED nie służy mi jako lustro, tylko jako telewizor ? ;) To są tak minimalne usterki, że nie ma o czym według mnie o czym w ogóle mówić. Przecież matryca w B7/C7 jest bardzo cienka (zdecydowanie cieńsza niż mój iphone), a jednocześnie bardzo duża. A jak kogoś denerwują te minimalne zakrzywienia zawsze może wziąć np. OLEDa E7, gdzie matryca jest położona na szkle.

  • Lubię 1
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia ‎2018‎.‎07‎.‎18 o 08:07, efel napisał:

Podejrzewam że mniej energii i nerwów stracisz na cofnięcie oprogramowania niż teraz tracisz na siedzenie tu na forum...

I tutaj muszę się zgodzić,jako posiadacz A1 pierwsze co,to  bym się skontaktował z firmą Pana Macieja.Na pewno jest sposób na wadliwą aktualizację.

17 godzin temu, Mistrzuniu napisał:

u jednego elektronicznego molocha można dostać outletową A1 55" ( stan idealny) za 6960zł czy można taniej? nie trudziłem się.

CCC-Cena Czyni Cuda , później płacz i lament na forum.Dla kupujących-proszę brać w 100% nówki z polskiej dystrybucji.Często są raty 0% i ta cena teraz -50%?

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, gangi007 napisał:

CCC-Cena Czyni Cuda , później płacz i lament na forum

wyrwane z kontekstu ! ! !

kolega blablabla zasugerował sprzedaż mojego egzemplarza - pokazałem ile jest obecnie wart używany model

nikomu nie sugeruję zakupu używanego telewizora OLED a tym bardziej modelu Sony A1

Edytowane przez Mistrzuniu
  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Subman napisał:

Nie, moja matryca C7 nie jest idealna. U góry widać minimalne zakrzywienie (nie wiem - 0,5mm, max 1mm), które widoczne jest właściwie jedynie w narożnikach. Mnie one w ogóle nie denerwują, może dlatego że OLED nie służy mi jako lustro, tylko jako telewizor ?

No widzisz... A u mnie na dolnej połowie matrycy są pionowe fale (również minimalne, ciężko nawet stwierdzić czy na 0,5 czy na 1mm, po prostu widać że światło odbija się w tej części ekranu "krzywo") - góra jest idealnie płaska.

Też nie korzystam z TV jako z lustra. Pofalowanie bez problemu widać przy codziennym użytkowaniu. Wystarczy, że w dzień włączę jakiś losowy film, pojawi się w nim ciemniejsza scena, matryca wygasi się na np. 1/3 powierzchni, a ja w jej odbiciu zobaczę zniekształcony obraz mojego pokoju - zupełnie jak na tych lustrach w wesołych miasteczkach (ściany i meble będą powykrzywiane).

Teraz nie wiem co robić, bo druga sztuka trafiła się zdecydowanie lepsza od pierwszej. Nie ma bandingu i zafarbów, są za to pofalowania (i 2 martwe piksele, ale z tymi się już pogodziłem). Szkoda, że nie pamiętam jak to wyglądało w zwróconym egzemplarzu (tam chyba było gładko, bo bym to zauważył - chociaż z drugiej strony na tamtym w dzień oglądałem głównie mundial, gdzie ekran praktycznie non stop świecił więc ciężko byłoby to wychwycić).

I tu przechodzimy do sedna - czyli tego od czego zacząłem poprzedniego posta (i nie chodziło mi tu o to, że inne firmy dostają lepsze panele). Może i wszyscy producenci korzystają z tych samych matryc, ale jakoś montażu i kontrola jakości u poszczególnych firm może wyglądać różnie. Jak podchodzi do niej LG już doświadczyłem, chciałbym się teraz dowiedzieć jak sprawa wygląda w Sony czy Philipsie (i czy mniej narzekań na te firmy w kwestii zafarbów, bandingu albo pofalowań wynika z lepszej jakości, czy mniejszej ilości sprzedanych sztuk).

A na koniec... Nie musisz mi tłumaczyć, z czego wynikają pofalowania. Po prostu nie rozumiem filozofii producenta, który najpierw goni za odchudzeniem telewizora, a później wmawia że krzywy obraz to cecha produktu. Nic by się nie stało, jakby np. 65 calowa wersja była grubsza (ale dzięki temu prosta).

Edit: Dopiero teraz otworzyłem Twojego linka z innego wątku. Tu masz zdjęcie C8 z tego roku, na którym też widać pofalowanie matrycy. Zakrzywienie rozpoczyna się na oknie z lewej strony i ciągnie przez całą szerokości matrycy (dalej widzimy krzywe drzwi i obraz na ścianie). U mnie jest podobnie, tylko efekt jest zdecydowanie mocniejszy (odbicie jest znacznie bardziej pofalowane - u mnie w zależności od pozycji na kanapie przesunięcie osiąga nawet kilkanaście cm).

I tu nie chodzi o to, że widać to tylko na wyłączonym TV, bo wystarczy że w dowolnym filmie trafisz na ciemniejszą scenę, piksele się wygaszą, a Ty oglądasz zniekształcone odbicia pokoju czy domowników.

LG_C8_large_5.jpg

 

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, copymax napisał:

Będę wdzięczny za garść opinii. Głównie będę oglądał filmy i tv. Może sporadycznie jakaś gra, ale generalnie nie przewiduję.

P.S. Zaproponowano mi Sony 65" za 10 tys., ale stoi na wystawie i ma nastukane 4450h, więc raczej się nie skuszę. Może ktoś wie coś o promocjach czy zniżkach?

Na A1 xbox  X lata Super,kablówka Multimedia ogólnie dobrze,kilka programów HD przyrodniczych nawet bardzo dobrze.Filmy z  kompa X265 10 Bit bardzo dobrze.A Blu-ray 4K jeszcze nie kupiłem ,mysle o panasonic UB-820 cena ok 1750zł.Co się dowiedziałem super cena co do jakości i obróbki obrazu.

  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, copymax napisał:

Będę wdzięczny za garść opinii. Głównie będę oglądał filmy i tv. Może sporadycznie jakaś gra, ale generalnie nie przewiduję.

tutaj możesz przekonać się czy jest Super

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Subman napisał:

Nie, moja matryca C7 nie jest idealna. U góry widać minimalne zakrzywienie (nie wiem - 0,5mm, max 1mm), które widoczne jest właściwie jedynie w narożnikach. Mnie one w ogóle nie denerwują, może dlatego że OLED nie służy mi jako lustro, tylko jako telewizor ? ;) 

Mimo bardzo dużego zadowolenia z 65'' A1 również u mnie w dolnych narożnikach odbicia minimalnie idą w zewnętrzną.Ale podczas oglądania nic nie widzę i jest SUPER,ważne aby logo TRWAM nie przeszkadzało w oglądaniu?

4 minuty temu, Mistrzuniu napisał:

tutaj możesz przekonać się czy jest Super

Co do porównań interetowych?Zawsze można zmanipulować oglądającego.Ile jest porównań Samsunga z Oledami na temat wypaleń?Szkoda że osobiście nie widziałem A1 z wadliwą aktualizacją z np. co mam ja.Dla równowagi skali muszę niestety o tym wspomnieć.

  • Haha 1
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, gangi007 napisał:

Mimo bardzo dużego zadowolenia z 65'' A1 również u mnie w dolnych narożnikach odbicia minimalnie idą w zewnętrzną.

Co innego zniekształcone odbicia w narożnikach, co innego ogromny pas ciągnący się niemal przez środek ekranu na całej jego szerokości.

Edytowane przez fuze
  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, gangi007 napisał:

Zawsze można zmanipulować oglądającego.Ile jest porównań Samsunga z Oledami na temat wypaleń?

porównujesz materiały ewidentnie sponsorowane, do wypowiedzi użytkownika ? heh...

zjawisko ściemniania występuje również u mnie - i jako użytkownik A1 musiałem o tym wspomnieć

na stronie Sony UK jest spory bunt na temat wspomnianej aktualizacji

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Mistrzuniu napisał:

zjawisko ściemniania występuje również u mnie - i jako użytkownik A1 musiałem o tym wspomnieć

Warto może również wspomnieć, że na ściemnianie matrycy w telewizorach Sony powinni zwrócić uwagę wszyscy potencjalni klienci, a nie tylko ci, którzy szukają telewizora głównie do grania.

Dlaczego? Bo ta zagrywka pokazała metody działania producenta. Dzisiaj potajemnie wrzucili do aktualizacji soft ściemniający obraz w grach, być może jutro to samo zaimplementują do filmów. W moich oczach Sony bardzo straciło na wiarygodności i na 99% nie kupiłbym od nich telewizora za 15 tysięcy, w którym po np. roku/dwóch, tylnymi drzwiami producent celowo pogorszy specyfikację "bo jest za dużo zgłoszeń na wypalenia i żeby zminimalizować koszt napraw gwarancyjnych trzeba chronić matryce" (szkoda, że kosztem konsumenta).

Nikt by nie wieszał psów na Sony gdyby umożliwili wyłączenie nowej "funkcji" albo pozwolili na bezproblemowy zwrot telewizorów tym użytkownikom, którzy z nowej specyfikacji nie są zadowoleni.

Szkoda tylko, że konkurencja na rynku OLEDów jest (mimo wszystko) niewielka ;/

W LG trafić na przyzwoitą sztukę (przynajmniej na podstawie moich obserwacji) to jak wygrać w totka, o Philipsie jest niewiele opinii (a te które są zawierają głównie narzekania na jakość softu), a Panasonic kosztuje kosmiczne pieniądze...

 

  • Plusik 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Mistrzuniu napisał:

zjawisko ściemniania występuje również u mnie - i jako użytkownik A1 musiałem o tym wspomnieć

Nie chciałem urazić,więcej współczuje takiej sytuacji.Ale trzeba pamiętać że są osoby co są zadowolone z A1 ,np. ja.Cały czas zastanawiam się czy osoby dotknięte problemem nie ściągały nowego softu z neta.TV u mnie nie pobrał  tego ''czegoś''sam???????????????????????

Oczywiscię życze jak najszybszego powrotu gry na konsoli.

  • Haha 1
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spokojnie nie należę do obrażalskich.

37 minut temu, gangi007 napisał:

Ale trzeba pamiętać że są osoby co są zadowolone z A1 ,np. ja

niestety na forum nie wypowiedziało się wiele osób na temat działania A1 - pojawił się komentarz negatywny przy sporcie z HDR i kolega deng informował o problemie w grach.

na zagranicznych forach gdzie jest o wiele większy odsetek użytkowników Oleda Sony, spotkasz zdecydowanie więcej negatywnych opinii

 

39 minut temu, fuze napisał:

Dzisiaj potajemnie wrzucili do aktualizacji soft ściemniający obraz w grach

nie tylko gry, w każdym źródle gdzie znajdzie się skrawek statycznego obrazu ( wyświetlanego przez ok. minutę) powoduje ściemnienie całej matrycy

Edytowane przez Mistrzuniu
  • Plusik 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, gangi007 napisał:

Widzę że ktoś poza mną widzi różnice między A1 ,a LG B,C7.Pisałem o tym w styczniu opisując wrażenia po zakupie,aż tu nagle plask w twarz od wyznawców LG.Ze nie warto przepłacać że to samo.Decyzji bym nie zmienił,mimo że w styczniu dałem 14699 /30 rat 0%/uważam ten zakup za bardzo udany.Co do wadliwej aktualizacji-co dwa dni mam internet w TV i sam A1 nie pobrał softu?Teraz jest zablokowana,raczej nie ma się co bać.

Jeżeli ktoś mówi, że nie warto, bo to jest to samo to albo nie ma żadnej wrażliwości estetycznej, albo po prostu nie widział obydwu telewizorów :)

Jak komuś jest wszystko jedno to odpowiem jak mawiał mój ojciec - jak Ci wszystko jedno to zakładaj majtki przez głowę.

W mojej ocenie to nie jest subtelna różnica - to jest po prostu stylistyczna przepaść. LG wygląda jak zwykły marketowy TV, a Sony jak designerski majstersztyk. Dodatkowo różnica cenowa się zmniejsza, bo suba już nie będę potrzebował. Słuchałem jak gra i do sypialni zupełnie wystarczająco. Kolejna sprawa to cena o 50% niższa niż przed rokiem.

Jedyne na co chyba się skuszę to rozszerzona gwarancja. Sony Centre oferuje gwarancję Serwis Extra Plus na 5 lat za 1199 zł. Jest to rozszerzenie do 5 lat obejmujące uszkodzenia mechaniczne. Za takie pieniądze nie kupię nawet marketowego ubezpieczenia, które wszyscy mylnie nazywają gwarancją.

Tak czy inaczej chyba nie ma obecnie lepszej propozycji w cenie ok. 12 tys?

17 godzin temu, fuze napisał:

Tak jak napisałeś - o gustach się nie dyskutuje. Dla mnie na przykład design telewizorów LG (w tym serii "B") to praktycznie mistrzostwo świata. U mnie TV wisi w salonie tak, że wchodząc do pomieszczenia widzę go z boku i w takiej "konfiguracji" ciężko mi się do czegokolwiek przyczepić. Plastikowa część jest w zasadzie przyklejona do (również białej) ściany, a nad nią unosi się cieniutka, szklana matryca. Dla mnie bomba. Dodatkowo jak patrzę z przodu, to w zasadzie widzę samą taflę szkła. Żadnych grubych ramek, żadnych zbędnych przycisków czy oznaczeń producenta. Ale co kto lubi... Swoją drogą jeszcze przed zakupem myślałem, że docelowo będę robił zabudowę g-k w taki sposób, by białą część nieznacznie "wpuścić" w ścianę i osiągnąć coś w stylu pseudo "wallpapera", ale teraz kompletnie nie widzę takiej potrzeby.

O jakości A1 się nie wypowiem (sam chętnie bym ją poznał), ale w LG wygląda to przeciętnie. Banding, zafarby, martwe piksele, pofalowana matryca, itp. itd. Ciężko trafić na idealną sztukę.

Na pewno pasuje do nowoczesnych pomieszczeń, ale jednak jak się ogląda dwa postawione obok siebie to tej przepaści nie da się zasypać nawet ceną (przynajmniej dla mnie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2018 o 11:36, fuze napisał:

Warto może również wspomnieć, że na ściemnianie matrycy w telewizorach Sony powinni zwrócić uwagę wszyscy potencjalni klienci, a nie tylko ci, którzy szukają telewizora głównie do grania.

Dlaczego? Bo ta zagrywka pokazała metody działania producenta. Dzisiaj potajemnie wrzucili do aktualizacji soft ściemniający obraz w grach, być może jutro to samo zaimplementują do filmów. W moich oczach Sony bardzo straciło na wiarygodności i na 99% nie kupiłbym od nich telewizora za 15 tysięcy, w którym po np. roku/dwóch, tylnymi drzwiami producent celowo pogorszy specyfikację "bo jest za dużo zgłoszeń na wypalenia i żeby zminimalizować koszt napraw gwarancyjnych trzeba chronić matryce" (szkoda, że kosztem konsumenta).

Niby dlaczego mieliby przyciemniać ekran przy filmach? Weź pomyśl trochę.... 

Przyciemniać będzie się ekran tylko wtedy gdy są jakieś statyczne elementy obrazu (telewizja, gry) Ja osobiście skusiłbym się być może na AF8 gdybym dziś kupował Oleda. Nie gram już wcale, nie oglądam telewizji a AF8 wygląda świetnie i ma zdecydowanie lepszy upłynniacz obrazu niż w LG.

  • Plusik 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Damiano85 napisał:

Niby dlaczego mieliby przyciemniać ekran przy filmach?

Nie wiem... Może dlatego, że mogą? Skoro już raz tylnymi drzwiami pogorszyli specyfikację telewizora, to równie dobrze mogą to zrobić po raz kolejny. Może stwierdzą, że obniżenie jasności o np. kolejne 10% jeszcze bardziej wydłuży trwałość matrycy? Że po co ekran ma walić po oczach w materiale HDR jak można go nieco przyciemnić? No i co ze sportem? Tam wynik meczu czy logo nadawcy wyświetlane jest non stop. Jaką mam gwarancję, że za miesiąc, dwa, trzy, Sony nie wgra aktualizacji, która przyciemni obraz podczas oglądania meczy?

Mam świadomość, że piszę dość mało prawdopodobne scenariusze, ale po ostatniej aktualizacji w moich (i chyba nie tylko moich) oczach Sony straciło bardzo dużo na wiarygodności i osobiście zastanowiłbym się przynajmniej kilka razy, zanim kupiłbym u nich OLEDa za prawie 15 tysięcy. Ciesz się, że nie jesteś jednym z tych klientów, którzy kilka miesięcy temu kupili ich topowego OLEDa m.in. do gier, a dzisiaj nie mają w nich HDRu bo producent celowo i potajemnie zmniejszył w nich jasność. W takim wypadku jedynym sensownym wyjściem byłoby umożliwienie tym osobom zwrócenia produktu, który wyświetla obraz wyraźnie gorszy, niż jeszcze kilka tygodni temu...

 

  • Plusik 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, fuze napisał:

Jaką mam gwarancję, że za miesiąc, dwa, trzy, Sony nie wgra aktualizacji, która przyciemni obraz podczas oglądania meczy?

Masz gwarancje, to już się stało!  koledzy z avsforum mieli "przyjemność" oglądać ostatnie Mistrzostwa Świata w HDR  na A1/AF8 z nowym systemem ochronnym.

  • Smutny 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Mistrzuniu napisał:

Masz gwarancje, to już się stało!

O proszę, czyli jest jeszcze "lepiej" niż myślałem (nie śledzę tematu na bieżąco).

Jak to dobrze, że Sony to nie moja półka cenowa i nie kupiłem topowego OLEDa za 15 koła, który praktycznie nie ma HDRu "bo w trosce o finanse firmy trzeba chronić matryce".

Współczuję, serio... 

Edytowane przez fuze
  • Plusik 1
  • Smutny 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam też to zauważyłem na A1. Co ciekawe na jednym z meczów w połowie mistrzostw. Później już nie, więc nie wiem dlaczego tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo problemów ze ściemnianiem chyba jednak skuszę się na ten TV.

Myślałem jeszcze o Panasie FZ950, ale Sony można teraz wyrwać za 12300 pln z 5 letnią gwarancją producenta.

  • Lubię 1
  • Haha 1
  • Zmieszany 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie milczenie redaktorów tego portalu na temat znacznego (choć wydaje się, że przejściowego) przecież problemu matryc Sony, sam kupiłem LCD Sony również ze względu na HDR, na szczęście LCD nie jest dotknięte tym zjawiskiem. Nawet jeśli Sony to naprawi, to 4 miesiące bez HDR są niedopuszczalne przy flagowcu. Źle to świadczy o wiarygodności HDTV Polska.

  • Plusik 4
  • Lubię 1
  • Zmieszany 2
  • Smutny 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...