Skocz do zawartości
Maciej Koper

Sony A1 (KD-55A1) TEST pierwszego OLED tej marki z 4K i HDR

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Damiano85 napisał:

*Dla fanboyów informacja, że jest to teoria z przymrużeniem oka

Raczej nikt z użytkowników oledów Sony nie obrazi się za takie ''COŚ''.Bardziej FAN-LG w odwrotnej sytuacji by się rozpisywał.Zastanawia mnie jedno ,TV co 3 dni ma dostęp do Wi-Fi i tej dziwnej aktualizacji nie pobrał??.Co do aktualizacji to dziwne czasy nastały , większość gier na premiere ma masę błędów.Opłaca się poczekać kilka miesięcy bo będzie taniej i ''lepiej''.Dział PlayStation powinien priorytetowo interweniować w tej sprawie u samej'' góry''.Gdzie jak gdzie ale kombinacja PS4+oled powinna działać perfekcyjnie.Pisze osoba grająca na Xbox X i Switch-u?????

Edytowane przez gangi007
  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, gangi007 napisał:

Co do aktualizacji to dziwne czasy nastały , większość gier na premiere ma masę błędów.Opłaca się poczekać kilka miesięcy bo będzie taniej i ''lepiej''

Strzał w dziesiątkę !

 

11 minut temu, gangi007 napisał:

Dział PlayStation powinien priorytetowo interweniować w tej sprawie u samej'' góry''.Gdzie jak gdzie ale kombinacja PS4+oled powinna działać perfekcyjnie

i tutaj dzięki za podpowiedź, przekażę info jak wiele niesamowitej treści przedstawia mi PS4 Pro - gdzie w zapętleniu słyszymy w reklamach 4K HDR 

tak na marginesie ciekawe czy wszelkich zgłoszeń reklamacyjnych nie przyjmują ci sami ludzie TV, konsole, mobile itp ??? :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dział TV i PlayStation to co innego.Więcej do ugrania jest w PlayStation???????

Może szybciej pójdzie na  Facebook PS4 Polska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Cześć ! mam odpowiedź od serwisu sony-banda ściemniaczy. odnośnie przyciemniania matrycy przy wyświetlaniu treści HDR.

Jak chcę porozmawiać, wpisuję numerycznie nr sprawy, nie odbierają !!!

 

Nawiązując do zgłoszenia, uprzejmie informujemy, że otrzymaliśmy odpowiedź od naszego działu technicznego. Wyświetlany obraz przez Pana telewizor mieści się w specyfikacji danego urządzenia. Telewizory firmy Sony mają możliwości wyświetlania zakresu kolorów szerszego niż BT709 (SDR), co oznacza, że normalnie rozszerzają gamę kolorów w trybie SDR Vivid.

Jednak większość gier nie należy do serii BT2020 (HDR) i jest bliżej zakresu SDR, zgodnie z zamierzeniami większości twórców gier wideo. Skutkuje to większością gier wyglądających na wymyte w trybie HDR. Może Pan ręcznie zwiększyć kontrast w ustawieniach obrazu.

Mateusz Wojewodzic
Dział wsparcia technicznego Sony 

Sprawy tak nie zostawię, jest to ostatni TV tej firmy

Edytowane przez Mistrzuniu
  • Plusik 1
  • Lubię 1
  • Haha 2
  • Smutny 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mistrzuniu - jak już pisałem w innym wątku, poziom supportu jak u kowala robiącego za dentystę. :o 

Dnia 27.06.2018 o 18:09, gangi007 napisał:

Gdzie jak gdzie ale kombinacja PS4+oled powinna działać perfekcyjnie.

Wybacz gangi007, ale nie mogę się opanować: perfekcyjnie to działa kombinacja PS4Pro + ZD9 / XE93 / XE94.

  • Dzięki 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Toma-San napisał:

perfekcyjnie to działa kombinacja PS4Pro + ZD9 / XE93 / XE94

Po wsparciu jakie otrzymałem od firmy sony, nie dam szansy ww. kombinacji.

Zostaje zamiana PS4 Pro na Xboxa ? a TV obojętnie byle nie s...

  • Lubię 1
  • Haha 1
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Mistrzuniu napisał:

Jednak większość gier nie należy do serii BT2020 (HDR) i jest bliżej zakresu SDR, zgodnie z zamierzeniami większości twórców gier wideo. Skutkuje to większością gier wyglądających na wymyte w trybie HDR. Może Pan ręcznie zwiększyć kontrast w ustawieniach obrazu.

Temu panu chodzi chyba o coś innego. O sztuczną konwersję SDR do HDR, wtedy takie zjawisko mogłoby mieć miejsce. Ale chyba nie to jest tematem zajęć? Poza tym ja bym unikał w dyskusjach z nimi twierdzeń: niektóre gry, większość gier itp. Jeżeli on tego stwierdzenia użył to idź za ciosem i ciśnij go. Niech wymieni które konkretnie gry dają taki a taki efekt. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Mistrzuniu napisał:

Po wsparciu jakie otrzymałem od firmy sony, nie dam szansy ww. kombinacji.

Zostaje zamiana PS4 Pro na Xboxa ? a TV obojętnie byle nie s...

Rozumiem twoje rozczarowanie. Może warto spalić kilka opon pod siedzibą Sony w Polsce? :P A tak na poważnie, to chyba powinieneś jeszcze temat na oficjalnym forum Sony założyć, żeby mieli większą świadomość, że dali ciała.

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Mistrzuniu napisał:

Zostaje zamiana PS4 Pro na Xboxa

Sam tak zrobiłem,nie żałuje.Pod koniec roku dużo gier w 4K HDR,ale bardziej pod one X.Zastanawia mnie jedno TV co dwa dni ma dostęp do internetu,a felerna aktualizacja się nie wgrała-mam ustawione na auto?

 

3 godziny temu, Toma-San napisał:

Wybacz gangi007, ale nie mogę się opanować: perfekcyjnie to działa kombinacja PS4Pro + ZD9 / XE93 / XE94.

Ale grająć nocą w Resident Evil,GOW4 raczej na A1 one wyglądają lepiej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, Toma-San napisał:

Może warto spalić kilka opon pod siedzibą Sony w Polsce?

ahh... jak to czytam odzywają się pierwotne instynkty we mnie... !

 

Odpisałem "serwisowi" ? nie wiem jak ten dział nazwać. kopia do wglądu.

Szanowni Państwo
dziękuję za kontakt z Rozczarowanym Klientem
 
Uprzejmie informuję że wyświetlany obraz nie mieści się w specyfikacji danego urządzenia.
Mój problem nie jest związany z gamą kolorów a jasnością matrycy która wyrażnie straciła na "mocy" po wprowadzeniu aktualizacji z DolbyVision. Tak jak wspomniałem w poprzedniej wiadomośći przed aktualizacją nie miałem żadnego problemu z odbiornikiem.
Proszę nie pisać o zakresach kolorów ponieważ nie na tym polega mój problem.
Przypominam, JASNOŚĆ drastycznie spada podczas gry (czujnik światła wyłączony, tryb eco wyłączony). Proszę o czytanie ze zrozumieneim.
W poprzedniej wiadomośći prosiłem również o poważne podejście do tematu.
Otrzymałem odpowiedź...
 
"Może Pan ręcznie zwiększyć kontrast w ustawieniach obrazu" 
Serdecznie pozdrawiam Pana Mateusza Wojewodzica, dostrzegam ukryty talent może warto spróbować swoich sił w grupie kabaretowej.
 
Odpowiadam,
zwiększenie kontrastu nie rozwiązuje problemu, ustawienie MAX nie pomoga.
Odbiornik na ile by ten kontrast ustawić po chwili ściemnia się do wartości nieakceptowalnych.
Proszę o szybkie rozwiązanie mojego problemu, ww. sytuacja trwa 3 miesiące.
 
Pozdrawiam
 
 
  • Plusik 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mistrzuniu

Sprawa jest ciężka i możesz ugrać coś tylko jeżeli będziesz reklamował TV z tytułu rękojmi u sprzedawcy. Kupiłeś TV do grania w gry z HDRem. W czasie gdy go kupowałeś wszystko było ok, sprzęt sprawdziłeś przed zakupem, spełniał Twoje oczekiwania, świecił jasno, nie ściemniał automatycznie ekranu. Wyszła jakaś aktualizacja która zainstalowała Ci się automatycznie. Nagle sprzęt stracił swoje pierwotne właściwości i już nie spełnia Twoich oczekiwań. Producent może mówić sobie co chce, że jest to zgodne z normą X czy Y. To jest nieważne dla Ciebie, ponieważ Ty nie zapłaciłeś za taki odbiornik, który teraz sam ściemnia obraz, tylko za taki jaki był w momencie zakupu. Jeżeli dojdzie aż do etapu sprawy sądowej to niestety dość ciężko będzie udowodnić, że TV który masz obecnie gra inaczej niż przed felerną aktualizacją, bo musiałbyś znaleźć jakiegoś sprytnego rzeczoznawcę, który wyda opinię że aktualizacja zmieniła znacząco komfort grania w HDR. Do tego pewnie potrzebowałby identycznego telewizora Sony który nie ma aktualizacji, a to praktycznie będzie niemożliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, efel napisał:

@Mistrzuniu

Sprawa jest ciężka i możesz ugrać coś tylko jeżeli będziesz reklamował TV z tytułu rękojmi u sprzedawcy. Kupiłeś TV do grania w gry z HDRem. W czasie gdy go kupowałeś wszystko było ok, sprzęt sprawdziłeś przed zakupem, spełniał Twoje oczekiwania, świecił jasno, nie ściemniał automatycznie ekranu. Wyszła jakaś aktualizacja która zainstalowała Ci się automatycznie. Nagle sprzęt stracił swoje pierwotne właściwości i już nie spełnia Twoich oczekiwań. Producent może mówić sobie co chce, że jest to zgodne z normą X czy Y. To jest nieważne dla Ciebie, ponieważ Ty nie zapłaciłeś za taki odbiornik, który teraz sam ściemnia obraz, tylko za taki jaki był w momencie zakupu. Jeżeli dojdzie aż do etapu sprawy sądowej to niestety dość ciężko będzie udowodnić, że TV który masz obecnie gra inaczej niż przed felerną aktualizacją, bo musiałbyś znaleźć jakiegoś sprytnego rzeczoznawcę, który wyda opinię że aktualizacja zmieniła znacząco komfort grania w HDR. Do tego pewnie potrzebowałby identycznego telewizora Sony który nie ma aktualizacji, a to praktycznie będzie niemożliwe.

Jest kolega gangi007, który twierdzi że u niego wszystko gra i buczy. Można więc porównanie zrobić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
18 godzin temu, gangi007 napisał:

Zastanawia mnie jedno TV co dwa dni ma dostęp do internetu,a felerna aktualizacja się nie wgrała-mam ustawione na auto?

hej, drogi kolego naprawdę nie masz czego zazdrościć :) czy jest to kwestia rozmiaru? wątpię. Na zagranicznych forach czytałem o przypadkach uszkodzenia TV po aktualizacji dlatego obecna została wstrzymana ! nie kuś losu i wyłącz automatyczne aktualizacje,  na bieżąco informuję jak wygląda sprawa z Sony.

Otrzymałem dwie kolejne wiadomości z suportu. za chwilę prześlę do wglądu.

####### 1.wiadomość #######

Szanowny Panie,

dziękuję za ponowny kontakt z firmą Sony.

Nawiązując do zgłoszenia, informuję, iż sprawa została przekazana do działu reklamacji, który rozpatrzy to zgłoszenie w sposób indywidualny.

Po otrzymaniu odpowiedzi z powyższego działu niezwłocznie się z Panem skontaktujemy.  

W przypadku jakichkolwiek pytań proszę o informację zwrotną mailem lub kontakt telefoniczny pod podanymi poniżej danymi kontaktowymi:

Telefon: +48 22 30 60 694

E-mail: customersupport.pl@eu.sony.com

Nasze linie są otwarte w godzinach 09:00 - 18:00 od poniedziałku do piątku.

Z wyrazami szacunku,


Martyna Michalska
Dział wsparcia technicznego Sony 

####### 2.wiadomość #######

Szanowny Panie,

dziękuję za kontakt z firmą Sony.

Nawiązując do zgłoszenia uprzejmie, proszę o dosłanie kopii dowodu zakupu.

Jest to dokument wymagany w dalszym rozpatrywaniu sprawy.  

Przesyłając załączniki proszę pamiętać by ich wielkość nie przekraczała 5 MB. Załączniki w formacie jpg, jpeg lub pdf.

W przypadku jakichkolwiek pytań proszę o informację zwrotną mailem lub kontakt telefoniczny pod podanymi poniżej danymi kontaktowymi:

Telefon: +48 22 30 60 694

E-mail: customersupport.pl@eu.sony.com

Nasze linie są otwarte w godzinach 09:00 - 18:00 od poniedziałku do piątku.

Z wyrazami szacunku,


Martyna Michalska
Dział wsparcia technicznego Sony 

 

Edytowane przez Mistrzuniu
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy nie ma sposobu na usunięcie tej felernej aktualizacji?.Chyba powinna być jakaś furtka.?Może kontakt z jednym z dwóch najlepszych fachowców z tej branży coś da.?Szkoda że żaden ''Profesjonalista''nie podpowie co zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
1 godzinę temu, gangi007 napisał:

Czy nie ma sposobu na usunięcie tej felernej aktualizacji?.Chyba powinna być jakaś furtka.?Może kontakt z jednym z dwóch najlepszych fachowców z tej branży coś da.?Szkoda że żaden ''Profesjonalista''nie podpowie co zrobić.

Myślę że nikomu w branży nie jest na rękę obnażanie słabości produktu i potrafię to zrozumieć.

 

a tutaj mój kolejny list...

Witam ponownie,
 
Zgodnie z prośbą przesyłam dwa załączniki z dowodem zakupu.
Jak Państwo zwrócą uwagę widnieją dwie pozycje.
1 - Konsola Playstation 4 Pro
2 - TV Sony OLED A1 55"
 
Z konsolą Playstation związany jestem od premiery Playstation 3 następnie PS3 slim, PS4 i od zeszłego roku PS4 PRO.
Cierpliwie czekałem na premierę Państwa modelu A1. SONY - Elektronika, wygląd ( matryca... wiemy jak jest)
Dostępne tańsze i większe calowe propozycję mnie nie interesowały.
Marzył mi się zestaw Topowy i marzenie spełniłem, niestety ostatnio czar prysł.
Proszę mnie zrozumieć moim hobby jest Playstation a nie zawracanie Państwu głowy.
Mam tylko cichą nadzieję że SONY to nie tylko pusty znak towarowy do odcinania kuponów a legendarna marka która zachowa się Honorowo. Tylko od Państwa zależy czy kolejny zestaw będzie zestawem od SONY.
 
Pozdrawiam
 
i tutaj uwaga do kochanych forumowiczów, nie jest to żadna krucjata przeciwko pozostałym producentom, nie chcę wywołać lawiny nienawiści w tamtej chwili chciałem mieć taki a nie inny zestaw. Jest to moja subiektywna ocena :)
Edytowane przez Mistrzuniu
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 3.07.2018 o 16:50, gangi007 napisał:

Sam tak zrobiłem,nie żałuje.Pod koniec roku dużo gier w 4K HDR,ale bardziej pod one X.Zastanawia mnie jedno TV co dwa dni ma dostęp do internetu,a felerna aktualizacja się nie wgrała-mam ustawione na auto?

 

Ale grająć nocą w Resident Evil,GOW4 raczej na A1 one wyglądają lepiej?

Szczerze nie rozumiem tego XOX. Multi platformy wyglądają podobnie, a gry na wyłączność miażdżą tylko na Soniaku. 

Chyba nie będzie przesadą, jeśli stwierdzę, że do gier dobry LED będzie lepszym wyborem - GOW wygląda spektakularnie (myślę o ostatniej produkcji), ogromna większość gier celuje w żywe kolory, które lepiej będą prezentować się na ledzie (szczególnie gry SDR), gry HDR też pokażą się z bardzo jasnej strony :P

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Toma-San napisał:

Chyba nie będzie przesadą, jeśli stwierdzę, że do gier dobry LED będzie lepszym wyborem

w ramach reklamacji od biedy przyjmę ZD9

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Mistrzuniu napisał:

w ramach reklamacji od biedy przyjmę ZD9

Słusznie. Zdecydowanie najlepszy TV Sony.

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Toma-San napisał:

Szczerze nie rozumiem tego XOX. Multi platformy wyglądają podobnie, a gry na wyłączność miażdżą tylko na Soniaku. 

Przygoda z konsolami zaczęła się w 1992 od Pegazusa.Następnie Sega Mega Drive,SNES,Atari Jaguar,Amiga CD32,PSX,Sega Saturn,N65,PS2,Sega Dreamcast,Xbox,PS3,Xbox360,PS4,Nintendo Switch,Xbox Elite,Xbox Project Scorpio.Po tylu latach graniach mogę powiedzieć jedno Sony ma dużo Exów ,ale bez ''Duszy''.Do Nintendo wiele im brakuje.Xbox graficznie pokaże pazur już od jesieni???No niestety Sony dało ''D....Y'' z PS4 PRO.Różnica  względem zwykłej wersji jest raczej kosmetyczna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
4 godziny temu, Toma-San napisał:

Szczerze nie rozumiem tego XOX.

za 1900zł masz super konsolę (wg mnie dużo ładniejszą od ps4pro), chodzącą super cicho i odtwarzacz UHD z super uniwersalnym padem (ja używam z samsungiem s7 do vr)

z grami gorzej niż na ps4 ale multiplatformy będą działały najlepiej na xb1x - w podobnej jakości to chyba sama karta graficzna kosztuje więcej (gtx1060/gtx1070)

5 minut temu, gangi007 napisał:

Po tylu latach graniach mogę powiedzieć jedno Sony ma dużo Exów ,ale bez ''Duszy''.Do Nintendo wiele im brakuje.Xbox graficznie pokaże pazur już od jesieni???No niestety Sony dało ''D....Y'' z PS4 PRO.Różnica  względem zwykłej wersji jest raczej kosmetyczna.

Sony i exy bez duszy ? to co ma MS powiedziec? tu nie ma praktycznie żadnych exów - te co są są słabe jak barszcz - jedyna nadzieja w nowym Halo (o ile wyjdzie).

A ten graficzny pazur na jesieni z czym niby jest związany? Gry w 90% będą podobnie wyglądać na X1X i PS4PRO więc nie wiem o co chodzi z kosmetyką

 

Edytowane przez klaus71

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
4 godziny temu, Toma-San napisał:

Szczerze nie rozumiem tego XOX. Multi platformy wyglądają podobnie, a gry na wyłączność miażdżą tylko na Soniaku. 

Tu się nie zgodzę - według mnie różnica jest spora, aczkolwike wszystko zależy od gry. Różnorodność i ilość exów faktyczne przemawia za PS4 Pro, ale jak ktoś jest takim wielkim fanem Halo jak ja to nie może nie mieć Xboxa ;) 

Edytowane przez vader_4747

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A dusza w grach Nintendo to w zasadzie tkwi w kilku grach typu zelda breath of wild, mario odyssey więc zależy jaki target się ma - na steam niszowych/alternatywnych gier z duszą też jest mnóstwo

4 godziny temu, Toma-San napisał:

Chyba nie będzie przesadą, jeśli stwierdzę, że do gier dobry LED będzie lepszym wyborem - GOW wygląda spektakularnie (myślę o ostatniej produkcji), ogromna większość gier celuje w żywe kolory, które lepiej będą prezentować się na ledzie (szczególnie gry SDR), gry HDR też pokażą się z bardzo jasnej strony :P

na dobrym ledzie tak - ale taki ma FALD więc pewnie kosztuje swoje

w dzień na zwykłym ledzie jeszcze czerń jakoś wygląda no ale wieczorem to jej po prostu nie ma i pod kątami (boki ekranu) to w zasadzie mam "zorze polarne"

jak komuś nie przeszkadza lub siedzi daleko to fakt - led jest lepszy - ewentualnie jak boi sie wypaleń to nie ma wyjścia

do gry wieczornej to albo topowy FALD albo OLED jeśli chce się mieć topowy obraz

Edytowane przez klaus71

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, klaus71 napisał:

A dusza w grach Nintendo to w zasadzie tkwi w kilku grach typu zelda breath of wild, mario odyssey

Człowieku aby pisać takie głupoty to trzeba mieszkać w Białowierzy razem z Żubrami???????

Rozumiem pisanie fanów PS,Xbox że ich konsole sa najlepsze,ale pisanie że Nintendo ma dwie lub kilka dobrych gier to szczyt niewiedzy lub głupoty?

Jako amator nie mogę za bardzo pomóc koledze Mistrzuniu chyba że podpowiedz o możliwości wykupienia gwarancji od uszkodzeń mechanicznych w Sony Center-jest na to 360 dni od dnia zakupu??????

Wielu ''szpeców''chwaliło się swoją wiedzą na tym forum przedstawiając  tabelki,wykresy,porównania,a jak była tak jest cisza w tym temacie?????

Naprawdę nie można się dostać do systemu,Androida do trybu serwisowego i tego naprawić??????

  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Toma-San napisał:

Szczerze nie rozumiem tego XOX. Multi platformy wyglądają podobnie, a gry na wyłączność miażdżą tylko na Soniaku. 

Tu się akurat nie zgodzę. Jeśli chodzi o same gry to kwestia gustu oczywiście. Jest natomiast trochę gier, w których różnice w oprawie czy wydajności są znaczne i nie sprowadzają się tylko do rozdzielczości. Odsyłam do Digital foundry. Poza tym XOX wygląda i działa świetnie. Jeśli chodzi o PS4 to miałem wersję premierową. Wersja premierowa wyglądała najlepiej. Na ps4 pro się jednak nie zdecydowałem. Moim zdaniem kombo Ps4+XOX to najlepsze rozwiązanie jeśli ktoś ma czas na granie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
1 godzinę temu, gangi007 napisał:

Człowieku aby pisać takie głupoty to trzeba mieszkać w Białowierzy razem z Żubrami???????

Rozumiem pisanie fanów PS,Xbox że ich konsole sa najlepsze,ale pisanie że Nintendo ma dwie lub kilka dobrych gier to szczyt niewiedzy lub głupoty?

mam nds, 3ds, 2ds, gamecube, wii i wiiU i sorry nie widzę sensu kupowania switcha dla jednej gry (mario odyssey)  

gry są specyficzne fakt - idealne dla dzieci jak sama konsola fakt -  ale dla dorosłego to tak nie do końca jest się czym podniecać zwłaszcza w switchu - fajna mobilna konsolka ale jest tyle genialnych gier na steam/xb1/ps4 że jaranie się pojedyńczymi tytułami z nintendo mnie przynajmniej śmieszy

we wszystkie gry z nintendo przez 10lat grałem mniej niż w jedną solidną VRową multipleyerową z PS4 

prawda jest taka ze w modzie jest chwalic jakie to nintendo jest super - dla dzieci jest super i nie ma lepszej konsoli do familijnego popykania np. w mario kart

ale napisz w  jakie to wybitne gry z nintendo przegrałeś ponad 100h ? ja może tylko w mario kart mam nabite z kilkaset h ale nic innego na dlużej nie przykuło uwagi - a i tak nabilem te 200-300h w mario kart tylko dlatego że grałem z synem - dla single'a to by nigdy mnie nie wciągnęło i żadna inna gra mnie na tyle nie przykuła na nintendo

Edytowane przez klaus71
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...