Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Zainstalowałem(A10) przez OTA. Szału nie widzę. Nowy Music Player i więcej kolorów skórek. Poza tym, że zgubił udziały sieciowe w filmach istotnej różnicy nie widzę. To zwykła ściema i nic więcej. Pluję sobie w brodę, że pozbyłem się DUNE.....

Edytowane przez krecio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem. Strasznie zwolnił dostep do zasobów sieciowych. Po wybraziu ściezki strasznie długo odświeża zawartość katalogów. masakra. Musze zrobić reset do ustawień fabrycznych, może to pomoże. A w poprzedniej wersji było super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego pytam, bo nauczyłem się że fachury Egreata 1 rzecz naprawia, a 2 przy tym popsuja i dlatego używam dosyć starego FW. Wczoraj nie było jeszcze żadnych informacji poza jedna wzmianka o niedziałających plikach cue.

BTW ja nie pozbylem się DunyHD I nie zamierzam tego robic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po przywróceniu do ustawień fabrycznych to samo. Muł bagienny, do tego nie wyświetla nazw katalogów w niektórych folderach, pokazuje je bez nazwy.

Przywróciłem do v1.2.9.0 i wszystko wróciło do normy. Generalnie nie polecam.

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

Czy ktoś instalował najnowszy Firmware: [New Release]A5BD_EN_Firmware_20180929_v1.3.0.3.rar (2018-09-30 v1.3.0.3) i może powiedzieć, czy podczas odtwarzania z dysku po SATA lub po USB 3.0 nie ma żadnych przycinek w płynności filmu lub braku synchronizacji audio z video?

Czy ktoś z Was próbował Firmware z Android 7.0: [Android 7 Beta]A5BD_EN_N_Firmware_20180814_v2.0.1.0beta.rar( 2018-08-14 v2.0.1.0) i może wypowiedzieć się, czy lepiej pozostać na 5.1.1 czy 7.0?

Dziękuję i pozdrawiam serdecznie.

Z poważaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatni dobry to 1.2.9.1.

Ten 1.3.0.3 to badziw, było o tym pisane.

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

Masz na myśli 1.2.9.0, bo 1.2.9.1 w ogóle nie ma na tej stronie: TUTAJ.

A bawiłeś się może nowym FM na Androidzie 7?

Z poważaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam 1.2.9.1 jest dostepny przez OTA.

Nie bawiłem. Ja ostatnio mało bawię, a duuuuzo słucham i duuużo oglądam. Zmieniłem priorytety na sprawianie sobie przyjemności ;) .

 

Właśnie skończyłem trylogię Matrixa.

 

91BJckV17YL._SX342_.jpg

 

3-a częśc to dno. Ale za to za[beeep]iste efekty HDR, które nawet z proja powodują odruch przymykania oczu. I dźwięk w Atmosie rządzi.

 

:) 

Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ostatni dobry to 1.2.9.1.
Ten 1.3.0.3 to badziw, było o tym pisane.
 
Pozdro

Pytam z ciekawości, czemu badziew?
Używam go i jak dla mnie ok.
Może jest jakiś problem z usługami sieciowymi?
Ja tego nie wyłapie, bo dyski mam po kablach, sata jak i USB i wszystko jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem wielkie problemy z usługami sieciowymi SMB i NFS z LAN po kablu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

Dlatego też pytałem: "Czy ktoś instalował najnowszy Firmware: [New Release]A5BD_EN_Firmware_20180929_v1.3.0.3.rar (2018-09-30 v1.3.0.3) i może powiedzieć, czy podczas odtwarzania z dysku po SATA lub po USB 3.0 nie ma żadnych przycinek w płynności filmu lub braku synchronizacji audio z video?".

Do niczego innego Egreat A5 nie będę używał, jak powyższego. @raf7705 ...czyli w moim zastosowaniu najnowszy FW nie sprawia problemów, które opisałem?

Czy z pilota można wyłączyć i włączyć Egreat A5, czy tylko przyciskiem fizycznym na urządzeniu?

Z poważaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Miałem wielkie problemy z usługami sieciowymi SMB i NFS z LAN po kablu.

Aaa, to rozumiem.

Ja akurat nie używam żadnych funkcji sieciowych.

Witam uprzejmie

Dlatego też pytałem: "Czy ktoś instalował najnowszy Firmware: [New Release]A5BD_EN_Firmware_20180929_v1.3.0.3.rar (2018-09-30 v1.3.0.3) i może powiedzieć, czy podczas odtwarzania z dysku po SATA lub po USB 3.0 nie ma żadnych przycinek w płynności filmu lub braku synchronizacji audio z video?".

Do niczego innego Egreat A5 nie będę używał, jak powyższego. [mention=155330]raf7705[/mention] ...czyli w moim zastosowaniu najnowszy FW nie sprawia problemów, które opisałem?

Czy z pilota można wyłączyć i włączyć Egreat A5, czy tylko przyciskiem fizycznym na urządzeniu?

Z poważaniem

Tak jak masz zamiar używać, wszystko śmiga.

 

Jedno spostrzeżenie.

Mogą być podpięte na raz dwa dyski sata+USB, pod warunkiem że USB ma swój zasilacz. Jeśli USB zasilany jest z egreat, to trzeba odłączyć dysk sata. Bo jeden z nich będzie dostawał za mało prądu.

 

Oczywiście z pilota, co za pomysł z tym przyciskiem?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też zostałem na 1.2.9.0 bo na wyzszych nie wspólpracuje z Synology.
Z drugiej strony na tym 1290 wszystko u mnie dziala jak nalezy więc nie widze potrzeby aby zmieniac.
Android 7 jak na razie same bety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

Czy HDD o pojemności 8TB GPT NTFS działa po USB 3.0 i po SATA? Rozumiem, że to SATA3?

Z poważaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam tak dużych, ale 5TB fabrycznie formatowane chodzą bez problemów na usb3, więc nie spodziewam się problemów z innymi, większymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

Mam takie dość dziwne pytanie:

1. Egreat A5 ma HDMI z HDCP2.2? Czyli kupując Onkyo TX-NR686, które ma na wszystkich wejściach HDCP2.2, rozumiem, że tu nie będzie problemu?

2. A co jeżeli mam PS4 zwykłe bez HDCP2.2, nie Pro, zatem podłączając do wejścia Game, które ma HDCP2.2, czy konsola będzie współgrała z amplitunerem?

3. No i ostatnie pytanie, czy jak mam projektor bez HDCP2.2 i będzie podłączony do amplitunera do portu out HDMI HDCP2.2, to czy z Egreat A5 będę miał wizję na tym projektorze?

Z poważaniem

Edytowane przez VAMET

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vamet.

Przyjedź z dyskiem to sprawdzimy

 

Chyba specyfikacja techniczna jest dostępna w necie.....

 

Hdcp 2.2 to zabezpieczenia dla filmów 4k.

Przy grach to nie potrzebne.

W PS4 można to włączyć i wyłączyć w menu.

 

Urządzenia które go nie mają, prawdopodobnie nie są przystosowane do 4k. A jak są 4k, to mają hdcp 2.2 i tyle.

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

Czyli jak podłączę PS4 pod wejście HDCP 2.2 i projektor, który nie jest HDCP 2.2, to będę miał obraz na projektorze? Czy będzie komunikat, że błąd HDCP? I tak samo z Egreat A5, czy będzie obraz na projektorze, bo nie odpowiedziałeś jednoznacznie :)

Z poważaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

Dobra, przekonaliście mnie do zakupu. Gdzie najlepiej kupić Egreat A5 - polecacie jakiś sklep internetowy?

Pozdrawiam serdecznie.

Z poważaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie Panowie Sorry ze tak sie wtrace miedzy wierszami a takie urzadzenie z allegro  to cos podobnego jak Egreat a5?( podaje nizej link)  , bo rowniez chce kupic cos podobnego jak kolega. Potem bede chcial zrobic serwer NAS Multimedialny i puscic jako w sieci domowej na ethernet 1gb

https://allegro.pl/zidoo-x9s-odtwarzacz-mini-pc-android-j1203-i7618920434.html

Pozdrawiam 

Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to takie urządzenie. Wejdź na forum zidoo i poczytaj. Mam zidoo X10. Teraz wychodzi z9 i z10. Popatrz na geekbuying, wysyłają też z Europy. Ja kupiłem X10 kilka mies temu za 160usd. Wysyłka była z Niemiec i po 4 dniach był u mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

A masz jakąś alternatywę z przeznaczeniem do podłączenia dysku po USB 3.0 lub SATA3 i odtwarzania .mkv, .iso, .m2ts, BDMV w max 4K HDR BT.2020 10bit Dolby Atmos/DTS:X? Tylko do tego ten odtwarzać sieciowy mi jest potrzebny. Ma odtwarzać bez przycinek, pikselozy materiał, który mu podam z poprzedniego zdania.

Z poważaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...