Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ale zdajesz sobie sprawę, że w sieci, w znakomitej większości piszą ludzie niezadowoleni? Zakładam, że tego modelu Samsunga sprzedało się w Polsce dziesiątki tysięcy. Negatywne opinie są nieuniknione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grundig, wybrałeś 4 negatywne komentarze odnośnie KS7000 i 1 pozytywny odnośnie Panasonica DX700. Przecież wiesz jak działa internet, ceneo i że zawsze są jakieś negatywne i pozytywne opinie. Tych negatywnych jest tym więcej im więcej sprzedano sztuk danego przedmiotu, bo też większe prawdopodobieństwo, że ktoś dostanie wadliwą sztukę albo normalną, ale po prostu go nie zadowoli.

Przecież nawet tutaj na forum co chwilę czy to w temacie DX750 teraz czy w innych ktoś narzeka, że ma lekki clouding w TV i jak to możliwe, że w TV za np. 4000+ zł coś takiego jak clouding ma miejsce, a przecież gdyby nie było żadnej poświaty (halo) jak to ma miejsce w krawędziowcach, czy efektu cloudingu w co którejś sztuce mniejszego/większego, to by nikt w OLEDa nie szedł. Cała ta magia polega na idealnej czarni, jakby LCD LED taką miały, to by każdy kupił LCD LED za 4000 zł zamiast LG OLED np. B6 55" za 9000 zł.

Panasonic DX700 ma mało opinii, bo większość ludzi albo idzie w niższą od niego półkę, albo w nieco większą czyli w DX750 dla 120Hz już.

Co do badpixeli i tendencji do posiadania przez KS7000 to akurat prawda, bo też na to zwróciłem uwagę, ale z ramką to paranoja lekka się robi, bo już dawno nikt tutaj nawet na swoim przykładzie o tym nie pisał, AVForums przeglądam codziennie, też nie widziałem żadnych zdjęć. Jedno bodajże w grudniu i tyle. Patrzyłem na to specjalnie w sklepie nie tylko na swojej sztuce, ale również na wystawowej. Mam 3 miesiące TV i ani ramka nie odstaje ani nie ma efektu odstawania tylnego panelu.

@Grunding, zobacz przecież chociażby ostatnie wpisy @ DX750 tutaj na forum:

A sam jestem zwolennikiem DX750 i jakby nie to, że jednak głównie TV do gier kupowałem to być może właśnie na Panasonica jednak bym się zdecydował w momencie zakupu.

@Wilos, wszystkie Twoje posty jakie posiadasz są pisane tylko w tym temacie właśnie, łącznie z tym, że masz super TV 120Hz IPS lepszy Od KS7000 w cenie ~2500 zł. ('dwa razy tańszy') Tylko do dzisiaj się nie pochwaliłeś co to za TV.

Pierwszy post:

"Ja ci nie napisałem o Philipsie tylko o modelu na matrycy IPS. Kupiłeś i juz , więc masz Samsunga, jaki jest ten Samsung każdy widzi. Przykład lepszego TV, lepiej wykonanego za niższą cene o takiej samej martycy(chodzi mi o HZ-e) LG SUPER UHD 4K 55UH7707. Tańszy o 1300 zł"

Później jednak odpisałeś:

"Ja zrezygnowałem z zakupu po wszystkich opiniach tego bubla i kupiłem inny TV 4K z DIRECT LED dwa razy tańszy , jakość obrazu taka sama jak w samsungu. Pozdrawiam

+

Nie kupiłem LG coś lepszego i obraz jest naprawdę super ma matryce 10 bitową i działa dobrze"

 
Edytowane przez Fjubens
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przeczytalem jeszcze  wszystkich komentarzy .Negatywnych  komentarzy  ktore dotycza  KS7000jest znacznie wiecej.Nie  chcialem wklejac wszystkich.

To kolejne.

Witam wszystkich!zakupilem 49 ks 7000 jakies 4 miesiace temu...wiadomo jak jest u mnie wymieniano juz 2 matryce z powodu bad pixeli i jakis tam zabrudzen.Serwisant byl w wielkim szoku jak po zalozeniu nowej z miejsca znalazlem mu bad pixela. Po 2 wymianie na razie dziala ok. Jesli chodzi o obudowy to na razie spokojnie nic sie nie dzieje. A co do czyszczenia tv z plam i odcisow palcow to wykorzystuje pronto electronics i jest syper,zadnych zabrudzen.
===========================
Przywieźli dzis z serwisu. Na matrycy pełno śladów po paluchach, oraz rysy na szkle. Nie odebrałem no bo przecież miałem nowa matryce! Ręce opadają, zamówili nowa matryce bo tv nie wymienia takze znowu czekam...
==================================
PANOWIE!!!!!! Przypominam ze w piątek dostałem tv z serwisu był wymieniany panel i odklejająca się obudowa !!!! Panel do [beeep]y!! , znów do wymiany,chyba ze samsung będzie robił mi jakieś problemy ....????? , dwa zabrudzenia i sub pixel zielony świeci cały czas jest nie do zniesienia zdjęcia w postach wcześniej !!!!a dziś idę koło tv i proszę obudowa już odłazi heheheh no *************** normalnie szkoda słów ...
================================
Witam mi dziś oddali mojego ks 7000 z serwisu ... zamiast plamki , mam świecący pixel na każdym tle do tego 2 rozlania wielkości półtora pixela((

========================================

Chciałbym opisać moją przygodę z 49ks7000.
Zakup już opisywałem, ale tak dla przypomnienia. Kupiony w czerwcu pierwszy egzemplarz poszedł do zwrotu (bad piksele i źle osadzona srebrna ramka wokół matrycy). Sklep zamówił dla mnie 3 kolejne sztuki i wybrałem tą z najmniejszymi wadami (1 bad piksel na jasnym tle). Po 2,5 m-ca zgłosiłem odstającą obudowę bo zauważyłem, że u mnie też występuję ten problem opisywany na forum. Obudowa została naprawiona (wystarczyło zapiąć jeden z zatrzasków). Przy okazji miła niespodzianka bo chciałem się "pochwalić" bad pikselem a okazało się, że zniknął. Musze przyznać, że byłem wtedy bardzo zadowolonym posiadaczem tego TV.
A teraz jak wygląda sytuacja po pól roku:
- z czasem zauważyłem coraz większe klatkowanie bardziej dynamicznych scen (próbowałem różnych ustawień upłynniacza i nie pomogło). Sygnał mam z dekodera nc+. Wszystko ustawione ok, na drugim dekoderze z innym TV nie ma problemu.
- pojawiło się też nierównomierne podświetlenie matrycy (wcześniej było minimalne) w dwóch przeciwległych rogach. Niestety jest to bardzo dokuczliwe podczas oglądania filmów z czarnymi pasami. W ogóle to nie wiedziałem, że jest możliwe aby to się powiększało.
- pojawił się bad piksel tym razem widoczny na czarnym tle (nie jestem pewien, ale jest to chyba inne miejsce od tego widocznego wcześniej).
- w ostatnim czasie kilkukrotne zapominanie ustawień pilota uniwersalnego dla dekodera nc+.
- kilkukrotne znikanie obrazu na około 2 sekundy (czarne tło). Dzisiaj podłączyłem kabel do innego złącza i jak na razie spokój (tamto samo się popsuło?).
- w tym tygodniu dwukrotne pojawienie się "śniegu" na ekranie. Pomogło odłączenie kabla od One Connect boxa do TV.
Dzisiaj zgłosiłem niezgodność towaru z umową i zobaczę jak zgłoszenie zostanie rozwiązane przez sklep. Muszę przyznać, że miałem już kilka telewizorów, ale nigdy tak wielu problemów.

==========================================

Jesli chodzi o cloudnig  do  dotyczy on wszystkich firm Przyklad w linku nizej.W komentarzach  glownie poruszany jest problem z uszkodzonymi pikselami i obudowy w modelu  KS samsunga

http://www.tvtest.pl/ledowy-skandal/

Edytowane przez grundig
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Większość opinii jest kol.grundig,który nie ma tego TV ale ma misje...Nawiedzonych fanboyów nie brakuje.Traktowałbym te opinie z przymróżeniem oka !

  • Lubię 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale osoba zainteresowana pisała, że przeczytała wszystkie wpisy w tym temacie i wie jakie są problemy, na co zwracać uwagę i też jakie są właśnie dobre strony.

Wiesz, ja żadnego interesu w bronieniu Samsungu nie mam, pewnie odpiszę z raz i mi się już to znudzi, koniec końców, to każdy i tak musi na miejscu zobaczyć TV, chociaż minusem zawsze jest to, że cloudingu i poziomu czerni w sklepie w oświetleniu i tak się nie wybada. Można jedynie sprawdzić TV od strony wyświetlanego obrazu 'w dzień' oraz strony technicznej (wstępnie).

Tutaj w temacie masz 21 stron, w temacie DX750 masz stron 8, chyba logiczne który model będzie miał więcej negatywnych opinii generalnie wystawionych.

Jak masz produkt z 30 pozytywnymi opiniami i 0 negatywów, a obok 3000 pozytywnych opinii i 3 negatywy, to z automatu ten pierwszy na pewno będzie lepszy, bo ma '100% pozytywnych'?

Zresztą wrzuciłem do DX750 link i tak samo jest narzekanie, nawet na tle tych 8 stron mimo iż podkreślam raz jeszcze, sam byłem DX750 zainteresowany przy zakupie TV i wstępnie bardzo przypadł mi też do gustu.

--

Wpisów WIlosa to nie mogę nawet realnie traktować, bo nadal nie wiem co to za TV 4K 120Hz lepszy od Samsunga KS7000 za ~2500 zł i nie jest to Philips, bo był o to pytany, ani LG serii 7. Także jakiś model, który chyba na rynku się nie pojawił jeszcze, a sam bym w sklepie sprawdził choćby z ciekawości. :(

Edytowane przez Fjubens

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, RHJG napisał:

Większość opinii jest kol.grundig,który nie ma tego TV ale ma misje...Nawiedzonych fanboyów nie brakuje.Traktowałbym te opinie z przymróżeniem oka !

To nie sa moje opinie  tylko komentarze z hdforum.Jesli chcesz moge do kazdego przykladu wkleic link.Jesli chcesz linki to potrzebuje wiecej czasu.

To jeszcze nie wszystkie  negatywne komentarze. Moge wkleic kolejne.

Edytowane przez grundig
  • Lubię 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się naczytałem tych opinii, widziałem 2 tv w 2 sklepach, jeden miał rozklejoną obudowę, drugi piksel (który był widoczny bez szukania na demo które leciało w sklepie, może miał więcej po dokładnej inspekcji). Normalnie nic tylko brać :D

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego grundig vel digitalus możesz wklejać i jak Ciebie znam to będziesz na 100% bo masz misję...Tylko to nic nie da bo tych TV sprzedaje się tysiące.A skończy się dla Ciebie tak jak na "zaprzyjaźnionym" Forum....Kolego ae1337 a kto Tobie każe brać z wystawy TV, zmusza Ciebie ktoś ? 

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minutes ago, RHJG said:

Kolego grundig vel digitalus możesz wklejać i jak Ciebie znam to będziesz na 100% bo masz misję...Tylko to nic nie da bo tych TV sprzedaje się tysiące.A skończy się dla Ciebie tak jak na "zaprzyjaźnionym" Forum....Kolego ae1337 a kto Tobie każe brać z wystawy TV, zmusza Ciebie ktoś ? 

Jest to jakiś tam sample size. Czytasz o tv w internecie, masa negatywnych opinii o wadach. Myślisz ok, pewnie sami frustraci wylewają żale w internecie, 99% zadowolonych nic nie pisze. Idziesz do 2 pierwszych sklepów i telewizory akurat które oglądasz mają akurat te wady o których czytałeś. Przypadek? Możliwe. Ale nie jest to zachęcające do zakupu, przynajmniej dla mnie.

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, ale nikt nikogo do kupna modelu KS7000 nie zmusza, ani nikt nie twierdzi, że to wspaniały tv bez wad - każdy tv ma wszak wady. "Problemem" jest to, że jednak KS7000 prócz wad ma także atuty, których próżno szukać u konkurencji z zbliżonej cenie:

- bardzo niski input lag

- b.mocny HDR dochodzący do 1000nit

- certyfikat UHD Premium, który gwarantuje kontrast 20 000:1 (na planszy testowej konsorcjum) 

Konkludując, pomimo tego że ten model ma/miał przywary bywa, że po prostu nie ma dla niego alternatywy. Szczegolnie dla kogoś kto chce wydać niewiele i mieć dobry panel do gier w Hdr.

 

Edytowane przez Xisiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, RHJG napisał:

Kolego grundig vel digitalus możesz wklejać i jak Ciebie znam to będziesz na 100% bo masz misję...Tylko to nic nie da bo tych TV sprzedaje się tysiące.A skończy się dla Ciebie tak jak na "zaprzyjaźnionym" Forum....Kolego ae1337 a kto Tobie każe brać z wystawy TV, zmusza Ciebie ktoś ? 

Napisales ze mam  misje.  To bedziesz na 100% ,Mozesz wyjasnic  co masz na mysli? tzn ja napisalem wszystkie negatywnie komentarze o modelu KS samsunga  w tym watku i na hdforum?

Nikomu  nie zabraniam  kupna samsunga.Kazdy sam podejmuje decyzje

Edytowane przez grundig

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego grundig nic Tobie nie muszę wyjaśniać czy to jest jasne...Od tego jest Admin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na francuskim forum sa podobne przyklady ktore dotycza modelu Ks samsunga.Podobne problemy jak na  tym forum i hdforum ,Do glownych zaliczane sa problemy z obudowa i uszkodzonymi pikselami

zdjecie z francuskiego forum,  ks9000.Moze napiszesz teraz ze to  ja tez zrobilem to zdjecia telewizora?

http://www.hostingpics.net/viewer.php?id=28573320170202231035.jpg

 

Na hdforum   tez jest duzo zdjec modelu KS. To jedno ze takich zdjec.

dc83b68be68e.jpg

 

Edytowane przez grundig
  • Lubię 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, wilos napisał:

Jak można decydować sie na kupno TAKIEGO BUBLA TV po takich opiniach W SIECI. Nie rozumiem

Zdecydowałem się na podstawie testu i podsumowania telewizorów za 2016 r. Macieja jest najbardziej wiarygodny a komuś trzeba zaufać.Nie ma alternatywy do 5 tyś (120 Hz VA i dobry playera)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, grundig napisał:

Trzeci przyklad

Dziś zabrali TV, a przypomnę że w połowie grudnia wymieniali mi matryce wraz z obudową na nowe. Dziś jak serwisant pakował TV to zauważyłem takie coś... ręce opadają na tą jakość... Jak mi oddadzą kasę bo jest taka możliwość chodź nikła to nigdy więcej samsunga.

https://naforum.zapodaj.net/images/dc83b68be68e.jpg

-----------------------------------------

A podobno to zdjęcie pochodzi z francuskiego forum -tak napisałeś a tu piszesz że ty widziałeś jak serwisant pakował. Chłopie co ty za misje masz do spełnienia.I jeszcze jedno pokaż jakiś paragon że miałeś to badziewie od samsunga bo coś mi tu śmierdzi 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ZDJECIE  NIZEJ JEST Z FRANCUSKIEGO  FORUM.Podobnych zdjec  jest  duzo.Kliknij na linki nizej.Drugie zdjecie czyli zapodaj.net  jest z hdforum

http://www.hostingpics.net/viewer.php?id=28573320170202231035.jpg

http://www.hostingpics.net/viewer.php?id=82021220170202231112.jpg

1483967844-img-0496-copie.jpg

 

Edytowane przez grundig
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, wilos napisał:

Jak można decydować sie na kupno TAKIEGO BUBLA TV po takich opiniach W SIECI. Nie rozumiem

 

Jak można wierzyć w opinie W SIECI?  Nie rozumiem.

Jesteś młodym pelikanem, że łykasz te pierdoły jak młody pelikan rybę?

13 minut temu, grundig napisał:

ZDJECIE  NIZEJ JEST Z FRANCUSKIEGO  FORUM.Podobnych zdjec  jest  duzo.Kliknij na linki nizej.Drugie zdjecie czyli zapodaj.net  jest z hdforum

Stawiam tezę, że albo jesteś trolem opłacanym przez konkurencję Samsunga albo masz poważne kłopoty z osobowością. Ktoś kiedyś napisał, że pożytecznego idiotę od opłacanego trolla różni tylko to, że ten drugi dostaje za wpisy pieniądze.

Inny delikwent jadący tutaj po Samsungu jak po łysej kobyle napisał tutaj, że kupił telewizor lepszy i dwa razy tańszy do Samsunga KS. Na drugim forum ten sam delikwent napisał, że kupił 60KS7000. Wniosek? Albo kłamie albo ma problem z psychiką.

 

  • Lubię 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dostaje pieniedzy ale chcialbym.Na  hdforum jest podobny watek czyli samsung uwaga gwarancja.Czyli jakosc produktu nie jest najlepsza.

Gdyby wszystko bylo ok to takiego  watku by nie bylo

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, grundig napisał:

Nie dostaje pieniedzy ale chcialbym.Na  hdforum jest podobny watek czyli samsung uwaga gwarancja.Czyli jakosc produktu nie jest najlepsza.

Gdyby wszystko bylo ok to takiego  watku by nie bylo

To skonsultuj twoje zachowanie z psychologiem. Prawdopodobnie to nerwica natręctw dotycząca Samsunga.

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, grundig napisał:

Nie przeszkadzaj bo przegladam watek  ktory dotyczy samsunga KS

Co mnie to obchodzi, że sobie przeglądasz? Przeglądaj sobie. Przecież kaftana bezpieczeństwa tobie jeszcze nie zawiązałem.

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej zastanawia mnie, dlaczego wyciągasz niedoskonałości sprzętu (które przy masowej produkcji będą się trafiać, no nie ma siły która by zapobiegła) tylko jednej firmy, podczas gdy na sąsiednim podforum, w temacie o Panasonicu DX750, również trafił się niezadowolony klient z problemem, czego jakoś nie zauważasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogą się zdarzać w takiej ilości, bo zarówno ilość wyprodukowanych, jak i sprzedanych telewizorów jest przeważająco większa na korzyść Samsunga. Gdyby Panasonic miał pod kontrolą 40% rynku, to pewnie i im dużo częściej zdarzały się takie wpadki. Pozostaje zapytać, co jest lepsze: produkt A, który jest sprzedany w ilości 10000 sztuk, z czego 200 to buble i użytkownicy skarżą się na forach, czy produkt sprzedany w ilości 100 sztuk, a bubli jest 5. Nie mam dokładnych statystyk, ale skala pewnie jest zachowana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i to właśnie jest bardzo dziwne. Facet przeczesuje google aby zacytować negatywy. Porąbany albo opłacany. 

Trole z Samsunga też robią to samo w stosunku do LG.

Konkluzja? Pytać zaufanych znajomych a nie nicków na forach o opinie. Testować i oglądać samemu bo większość testów w necie to albo bełkot marketingowy albo czarny PR.

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...