Skocz do zawartości
Gmeru

Sony wprowadza serię BRAVIA ZD9: telewizory 4K HDR najwyższej klasy

Rekomendowane odpowiedzi

Tym razem bez żalu posty i tak usunę więc nie musicie już tego ciągnąć. Szkoda czasu serio na klocki :lol: :lol: :lol:

  • Lubię 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś tam zasłyszałem,że 100" ZD9 jedyne 70kEuro. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tak. To pisałem ;-). U nas poniżej 300tys ma być raczej XD Ale szczerze? To jest 100" w 100% gotowe na UHD. Bo do tej pory te najwyższe modele miały w sumie tylko ten sam znaczek serii... a tutaj jest masę stref, hdr jasny itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tak. To pisałem ;-). U nas poniżej 300tys ma być raczej XD Ale szczerze? To jest 100" w 100% gotowe na UHD. Bo do tej pory te najwyższe modele miały w sumie tylko ten sam znaczek serii... a tutaj jest masę stref, hdr jasny itd.

Cena wymiata. Najpierw wydawało mi się, że 7000 EUR :). Zero się zjadło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

70 tyś Euro i 2 lata gwarancji - łał :-) kupujemy kolumny już za 7-10 tys i dostajemy 5 lat gwarancji . Mało tego z którymi większość ludzi nie ma żadnych problemów, w przypadku tv - dużo osób ma rożne problemy do tego kupujemy z gwarancjami pod które wiele rzeczy można przypiąć na niekorzyść kupującego.

W saturnie stoi Lg za ponad 300 tys - kiedyś rozmawiałem z Gościem z saturna podobno nawet nikt nie spytał się o ten model w celu zakupu ...bardziej stoi dla pokazania że takowe tv są na rynku niż to że ktoś zdecyduje się na taki tv.

Ciekawy jestem czy są jakieś dane, ile na świecie sprzedało się topowych tv w największym rozmiarze??? Bo kto wie, ale może być tak że nie opłaca się tak wielkich tv robić za takie ceny.. Chyba że danej firmie chodzi o pokazanie że są wstanie zrobić dobry tv w tak wielkim rozmiarze.. Pytanie - czy Sony stać na taki gest ? Czy nie lepiej jest żeby nie pchać się w tak duże rozmiary a postarać się żeby były mniejsze ceny na 65-75 cali które to nie są tanie jak na warunki RP i nie tylko RP..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zapytałem, aly upewnic sie, ze masz dostep do oryginalnego tekstu, czy jedynie jego wycinka. Innymi slowy czy jestes ignorantem, czy kłamczuszkiem.
Oryginalny tekst wyglada tak ( wytluszenie moje):
W obliczu tego, moj dylemat przestaje byc zasadny, bo najwyrazniej nie musze wybierać.
Jesli masz odrobine wyobrazni, mozesz rzucic okiem na przywolane przeze mnie materialy, podlinkowane przez jednego z naszych kolegow ( link na dole) i zgadnac liczba uzytych przez producenta diod podswietlajacych. Wprawdzie ten zaprezentowany na zdjeciach prototyp, to raczej inny zwierz, niz ZD6, ktory dysponuje Backilt Master Drive w wersji Slim, ale mozna podejrzewac zasada dzialania i budowa jest raczej zbierzna.
P.S.
Jezeli znana jest Ci dokladna lub chocby przyblizona liczba stref i diod podswietlajacych dla modeli ZD6, to podziel sie z nami te wiedza.

binary, tak Ci się pogorszyło, że dyskutujesz sam ze sobą?

Przestań leczyć swoje kompleksy za pomocą inwektyw adresowanych do innych komentujących, bo tym tylko udowadniasz, że Twoja "przemądrzałość" to wyłącznie przykrywka dla skrywanych frustracji.

Napisałeś, że liczba diod i stref nie jest identyczna, więc przedstawiłem rzeczowe argumenty, że w tym modelu może być identyczna. Nigdzie nie napisałem, że liczba stref/diod jest mi znana.

Mogę zgadywać, że ponad tysiąc, bo tyle miał prototyp na CES (https://www.engadget.com/2016/01/09/sony-tvs-ces-2016-backlight-master-drive/).

EOT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gmeru, super to wyglada! Czyzby to byl telewizor jakiego szukam?: (a) wiekszy, niz 65 cali i plaski; B) super-jasny; c) nie wypalaja sie (?) logotypy? Bardzo czekam, az trafi do Waszych testow! A wiecie moze ile moze kosztowac 75 cali? Bo sie troche pogubilem w tych zjadanych zerach, etc:) Pozdrawiam DP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7000funtów więc jakieś 38 tys złotych

Gmeru, super to wyglada! Czyzby to byl telewizor jakiego szukam?: (a) wiekszy, niz 65 cali i plaski; B) super-jasny; c) nie wypalaja sie (?) logotypy? Bardzo czekam, az trafi do Waszych testow! A wiecie moze ile moze kosztowac 75 cali? Bo sie troche pogubilem w tych zjadanych zerach, etc:) Pozdrawiam DP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...