Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Obadajcie nieco dokładniej ten hiszpański amazon - poza Unforgiven przez ostatnie 24h obniżyli mnóstwo filmów UHD do ~16 EUR - w tym spora część z pl wersją, m.in. Angels & Demons, Da Vinci Code, Despicable Me 1 & 2 (DV) Great Gatsby, I Am Legend,  Kong, Fast & Furious 7, Labyrinth, Mumie 1-3, Pacific Rim, Resident Evil: Afterlife, Resident Evil: Vendetta (DV), Tarzan, 

Edytowane przez misfit
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam czy ktoś zna może jakiś sklep stacjonarny z Filmami Ultra HD z polskimi napisami? Słyszałem,że jest jakiś sklep w Australii w którym można zamówić filmy i maja polskie napisy, ale nie wiem jak się nazywa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, reddeath napisał:

Witam czy ktoś zna może jakiś sklep stacjonarny z Filmami Ultra HD z polskimi napisami? Słyszałem,że jest jakiś sklep w Australii w którym można zamówić filmy i maja polskie napisy, ale nie wiem jak się nazywa.

Media Markt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi tutaj w szczególności o film John Wick w wersji 4k HDR. Słyszałem, że jest wersja czeska i ma polskie napisy,ale nie wiem jak ją można dostać. Jakby ktoś coś wiedział gdzie można kupić filmy Ultra HD poza granicami naszego kraju, ale z polskimi napisami niech da znać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

John Wick UHD w polskiej wersji językowej - nie istnieje takie wydanie.
Pomyliło Ci się z BD gdzie faktycznie w wydaniu czeskim są polskie napisy i Atmos, którego w polskim wydaniu nie ma.

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, misfit napisał:

John Wick UHD w polskiej wersji językowej - nie istnieje takie wydanie.
Pomyliło Ci się z BD gdzie faktycznie w wydaniu czeskim są polskie napisy i Atmos, którego w polskim wydaniu nie ma.

Paweł Koper który robił mi kalibracje wspominał, że ktoś z Australii ktoś sprowadza filmy które mają polskie napisy, ale nie w przypadku Johna Wick?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czytałeś w ogóle ten temat ? Znajdziesz w nim tak z kilkadziesiąt filmów z informacją w jakim kraju znajduje się polska wersja językowa.

Co do Australii - proszę bardzo -> https://www.jbhifi.com.au/movies-tv-shows/movies/4k-uhd/?p=1&s=displayPrice&sd=1&fm=false
Nie powiem Ci dokładnie co stąd ma polską wersję językową, ale podejrzewam, że większość wydań od Warnera i Sony.
Problem w tym, że tam do każdego filmu liczą sobie za wysyłkę 8 AUD, chociaż czasami zdarzają się u nich fajne promocje i nawet z tymi kosztami wysyłki niektóre filmy zdarzają się w lepszej cenie względem Amazonów. Aktualnie szału nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak przeczytałem wszystkie strony w tym wątku . Byłem na różnych stronach. i przeszukałem amazon, ebay itp. Nie ma potwierdzenia, że te napisy pl są bo zależy mi właśnie na tym konkretnie filmie mogę nawet zapłacić więcej, ale z tego co widzę to przy specyfikacji jest napisane, że są tylko napisy angielskie. Dzięki za zainteresowanie moim  postem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli pytasz o Johna Wicka to odpisywałem Ci już godzinę temu - szkoda Twojego czasu w poszukiwaniach. jeśli piszę, że czegoś nie ma to tak jest, a jeśli nie jestem czegoś pewien to dodaję słowo "raczej", "prawdopodobnie", itp. :D

Edytowane przez misfit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bram Stoker's Dracula w wydaniu UK będzie posiadał polską wersję językową na płycie UHD oraz dołączonym BD. Na płycie UHD będzie nowy mix w Atmosie, na BD - DTS-HD MA 5.1.

Obecnie najtaniej na zoom.co.uk za £18 z kodem SIGNUP10 (wysyłka do PL - £2).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy było ale wygląda na to że Van Helsing na UHB będzie miał polskiego lektora, ale bez napisów chyba. Info z zavvi

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydania brytyjskie:

 

Kong Skull Island: polskie napisy i sciezka

John Wick 2: brak polskich napisów (co ciekawe są jedynie angielskie napisy)

Terminator Genisys: brak polskich napisów (a sa np. czeskie, słowackie i rumuńskie oraz miliony innych)

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UltraHD blu ray

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czas na seriale - pierwsza seria Westworld będzie pierwszym amerykańskim serialem, który zawita na UHD (premiera: początek listopada).

Westworld: Season One 4K (Blu-ray)

Na płytach UHD będzie obecny Atmos, na BD - DTS-HD MA 5.1. Ciekawe czy Warner/Galapagos zaskoczy i dostaniemy polską wersję językową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Obejrzałem wczoraj The Fifth Element.

Dla mnie referencja: http://realorfake4k.com/my-product/the-fifth-element/
 
Dzisiaj zapodam Terminator Genisys, zobaczymy czy będzie podobnie. John Wick 2 całkiem nieźle pomimo że to fake.
5 element wydanie z USA? Sa może pl napisy? Wiem że oppo potrafi dodać. Pytam o obecność na płycie

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2017 o 10:23, pmcomp napisał:

 

Dzisiaj zapodam Terminator Genisys, zobaczymy czy będzie podobnie. 

 

Słabo było :(.

11 godzin temu, vandel1 napisał:

5 element wydanie z USA? Sa może pl napisy? 
 

USA.

Brak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem THE MAGNIFICENT SEVEN - 4K ULTRA HD na Amazon.com od kiedy na Amazonach opłata za pakowanie i wysyłkę standard to 6 dolsrow/euro/funtów? Ile idzie z USA zwykle przesyłka?

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było brać z UK - np. na zoom.co.uk - jest w promocji 2 za £27 z kodem SIGNUP10 (wysyłka do PL £2). Trzeba się tylko uzbroić w cierpliwość jeśli chodzi konkretnie o ten sklep bo zdarza się, że przesyłka idzie od nich do PL w miesiąc, a bywa, że i dłużej :/
Wydanie UK ma polską wersję językową zarówno na płycie UHD (napisy i lektor) jak i dołączonym BD (napisy - również w dodatkach). Ma też bonusową płytę z ponad 20-minutowym dodatkiem za kulisami z obsadą, ale tu nie wiem czy posiada on polskie napisy - raczej wątpliwe.

Co do amazonów to koszty wysyłki są różne w zależności od danego kraju.
Z USA jeśli chodzi o płyty to koszt wysyłki przy opcji standardowej wynosi $3.99 + $2.49 za każdy przedmiot, czyli np. przy zamówieniu na trzy filmy będzie to ok. $11.50. Do mnie przesyłka idzie ok. 3 tygodnie (zdarza się, że dłużej).

Edytowane przez misfit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, misfit napisał:


Wydanie UK ma polską wersję językową zarówno na płycie UHD (napisy i lektor) jak i dołączonym BD (napisy - również w dodatkach). Ma też bonusową płytę z ponad 20-minutowym dodatkiem za kulisami z obsadą, ale tu nie wiem czy posiada on polskie napisy - raczej wątpliwe.

Na plycie bonusowej niestety nie ma. Pomimo 13 napisow, w 12 jezykach, polskiego brak.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem za 22 dolary z wysyłką. Jak mam płytę UHD z pl to bd mi obojętne. Muszę obczaić ten sklep. Dzięki za info.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Dobra udało się jeszcze anulować. Spróbuję ten zoom

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...