Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Już wyprzedane na zavvi. Gmeru mam prośbę sprwadz czy działają na Samsung k8500 jeśli macie bo na avsforum piszą że z mumia są problemy

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam K8500 więc sprawdzę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, lis22 napisał:

Czyżby Disney powoli wchodził na rynek UHDBD/4K?

James Gunn, reżyser Guardiansów mocno naciskał Disneya aby wydać Vol. 2 na UHD wraz z premierą na reszcie nośników, zobaczymy wkrótce na ile mu się to udało.
Póki co oficjalnie nic jednak od Disneya nie słychać, na razie ptaszki nieoficjalnie ćwierkają, że to faktycznie może być pierwszy film Disneya na UHD BD. Kilkanaście dni temu pokazał się nawet pre-order np. na bestbuy, ale tak jak szybko się tam pojawił, tak samo szybko stamtąd zniknął :/

40 minut temu, lis22 napisał:

Nawet jeśli, to obawiam się, że w Polsce ta wersja się nie ukaże, gdyż wiele nowości nie dostało u nas wersji UHDBD - "Przełęcz Ocalonych" lub "La La Land".

Pożyjemy, zobaczymy - prawa do Disneya ma Galapagos, który jako pierwszy w Polsce wszedł w UHD, ale to nie od nich lecz od Disneya głównie będzie zależało jakie będą mieli podejście do Europy Środkowo-Wschodniej względem UHD BD.

Co do Przełęczy i La La Land to one są w rękach Monolith, który nie dostaje "gotowców" lecz sam musi się zatroszczyć od A do Z co do wydania danego filmu na nośnikach. Nie ma więc żadnych szans na ich wydania w Polsce na UHD BD w bliskiej przyszłości - Monolith póki co wykazuje zerowe zainteresowanie tym nośnikiem, z BD zresztą też jest niewiele lepiej (na Blu-ray wydają garstkę tego co mają w swoich rękach).

Edytowane przez misfit
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2017 o 13:52, vandel1 napisał:

Dziękuję

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
 

Wszystkie części chodzą ok na K8500 Samsung. I potwierdzam na 100pro: Mumie są w PL języku. Ciekawe jak się mają inne filmy z Universal skoro tutaj taka niespodzianka... na pudle oczywiście nie ma nic napisane, że są polskie ścieżki i napisy...

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że większość tych odgrzewanych kotletów ;) powinna mieć polskie wersje językowe na płycie UHD w wydaniach UK - na pewno tak jest jeszcze z wszystkimi Bournami, Everest czy Despicable Me 1 & 2, Furious 7 z Hiszpanii - ale to kropla w morzu, które niestety ciężko wyłowić biorąc pod uwagę, że Universal zwyczajowo nie podaje na okładce wszystkich wersji językowych.

Z nowości wygląda mi na to, że Split z UK musi mieć pl wersje, ale mam sprzeczne informacje co do tego, jedna osoba twierdzi, że są, druga, że nie - pewnie ten drugi nie ogarnia, że Polish to Polski, ale gwarancji co do tego żadnych nie daję :E

Edytowane przez misfit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź.  Mam nadzieję, że GotG 2 będzie pierwszym filmem UHDBD od Disneya (może dorzucili by jedynkę?) i że ukaże się też u nas, bo strona audiowizualna tego filmu na prawdę na to zasługuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to dobre miejsce na tą informację, jakby co to niech moderator ją przeniesie.

O tuż jak podaje blu-ray.com we wrześniu na UHD BD ukaże się Łowca Androidów

http://www.blu-ray.com/news/?id=21585

Kurde mol. I po co kupowałem wydanie Blu-Ray, jak na UHD BD ten film będzie jeszcze lepszy jakościowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno ma dźwięk atmos

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

"Guardians of the Galaxy vol 2" pierwszym filmem Disneya na UHDBD, potwierdzony! Premiera w USA 22 sierpnia:

 

gotg2-uhd-poster.jpg

Specyfikacje płyt:

UHD 4K:
Audio: English Dolby Atmos, English 7.1 Dolby Digital Plus, English DVS 2.0 Dolby Digital; French 5.1 Dolby Digital; Spanish 7.1 Dolby Digital Plus
Subtitles: English SDH, French, Spanish

Blu-ray:
Audio: English DTS-HD Master Audio 7.1, English DVS, 2.0, Dolby Digital; French Dolby Digital 5.1; Spanish Dolby Digital 5.1
Subtitles: English SDH, French, Spanish

Miejmy nadzieje, że film trafi do Polski (to w końcu Galapagos) a jeśli tak, to kiedy?

Edytowane przez lis22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Disney ostro przyspiesza w sprawie UHD - jest już pre order na film "Spider Man Homecoming" a jeszcze w tym roku ma się pojawić: Beauty and the Beast, Cars 3, Doctor Strange, Moana, Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales, Rogue One: A Star Wars Story, Star Wars: The Force Awakens (a gdzie "Zootopia"?).

 

original-170744-spider-man-homecoming.jp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
57 minut temu, lis22 napisał:

Disney ostro przyspiesza w sprawie UHD - jest już pre order na film "Spider Man Homecoming"

To jest Sony, a nie Disney.
Co do reszty filmów to są póki co plotki - nic oficjalnego. Chociaż w Australii pojawił się już pre-order na najnowszą część Piratów z Karaibów w UHD.
Dalszą dyskusję odnośnie Disneya proponuje kontynuować w poniższym, bardziej  właściwym temacie: 

 

Edytowane przez misfit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg. amazona francuskie wydania UHD Fast & Furious 8 oraz Get Out będą posiadać lektora i napisy pl.

Wydanie USA Fast & Furious 8 posiada DV więc zapewne tak samo będzie się miała sytuacja w przypadku wydań europejskich zważywszy, że w obu przypadkach wydaje je Universal.

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kojarzy ktoś po jakim czasie od premiery Szybkich i Wściekłych 7 (na UHD) film pojawił się w polskiej dystrybucji? Mam wersję UHD z polskim tytułem (kupione z allegro) i zastanawiam się czy czekać na Fate of the Furious (PL) czy brać z zagranicy. Szóstą część widziałem tylko jako zagraniczne wydanie. Filmy dystrybuuje Filmostrada, ale ich strona jest tak żenująca i przymulona, że nie idzie tam znaleźć żadnych konkretów.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem bezpośrednio do Filmostrady maila o treści:

"Witam, chciałem zapytać czy i ewentualnie kiedy planują Państwo dystrybuować filmy: Szybcy i Wściekli 6 oraz Fate of the Furious w wersjach 4K UHD? Z polskiej dystrybucji trafiłem tylko na 7mą część do kupienia."

Dostałem odpowiedź:

"Wszystkie części serii SZYBKICH I WŚCIEKŁYCH w wersji 4K UHD - są dostępne na rynku. Wyłączność na dystrybucję ma na ten moment sieć sklepów Media Markt."

Albo ta Pani nie wie co mówi, albo nawet sam Media Markt nie jest świadomy tego co sprzedają. :)

Edytowane przez djgromo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trafiłeś na typowego nieogarniacza. W Polsce premiera 8-ki na BD i UHD jest planowana w okolicach 16-21 sierpnia (sklepy różnie podają).

Edytowane przez misfit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Misfit to spec od wydań,ale dalej siedzi w 1080p,jak ja :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy pod jakim względem ;) Jeśli interesujący mnie film wyszedł lub jest szansa, że wyjdzie w niedalekiej przyszłości na UHD BD to czaję się tylko na takie wydanie do czasu aż osiągnie ono pożądaną przeze mnie cenę. Inna sprawa, że na większość tego co mnie interesuje nie ma widoków na wydania UHD, również zagranicą, więc wciąż przeważają u mnie zakupy BD :)

4 godziny temu, djgromo napisał:

Skąd bierzesz informacje o datach premier w Polskiej dystrybucji? Ja póki co korzystałem tylko z http://ultrahd.highdefdigest.com/releasedates.html ale tam mają daty premier na zachodzie.

Dystrybutor (strona oficjalna, facebook, itp.), a jeśli od niego nie ma informacji to pozostaje opierać się na danych podawanych przez sklepy internetowe.
W tym przypadku Empik podaje 16.08, a bluedvd.pl - 21.08.

Jeśli szukasz jednej strony z jak największą ilością informacji to:
- wydania zagraniczne - blu-ray.com.
- polska dystrybucja - poral.eu. Tylko musisz wziąć pod uwagę, że tam są też podawane daty premiery wydań zagranicznych z polską wersją językową. Te z polskiej dystrybucji są pogrubioną czcionką w zapowiedziach.

Edytowane przez misfit
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, misfit napisał:

Zależy pod jakim względem ;) Jeśli interesujący mnie film wyszedł lub jest szansa, że wyjdzie w niedalekiej przyszłości na UHD BD to czaję się tylko na takie wydanie do czasu aż osiągnie ono pożądaną przeze mnie cenę. Inna sprawa, że na większość tego co mnie interesuje nie ma widoków na wydania UHD, również zagranicą, więc wciąż przeważają u mnie zakupy BD :)

Dolicz jeszcze sprzęt i czas... no ale czytaj sobie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o czym do mnie rozmawiasz, ale mniejsza z tym :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Dnia 10.07.2017 o 13:50, djgromo napisał:

Albo ta Pani nie wie co mówi, albo nawet sam Media Markt nie jest świadomy tego co sprzedają. :)

To się nazywa polski profesjonalizm;).

Edytowane przez Mr.Hankey
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez te ceny na amazonie angielskim czy hiszpanskim są rewalacyjne w porownaniu do polskich.

lub odwrotnie ceny polskich wydań  są bardzo wysokie.

chyba czas przerzucic sie na dystrybucje zagraniczna.

 

 

Edytowane przez llukk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...