Skocz do zawartości
Gmeru

TEST: Android TV Philips PUS 6501 Ultra HD

Rekomendowane odpowiedzi

19 godzin temu, kamileqpl napisał:

Nie ma jeszcze aktualizacji do androida 6?

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
 

Nie ma.

W menu masz opcję sprawdzania dostępności aktualizacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po aktualizacji wciąż system 5.1 nie wiem .Coraz mniej się cieszę z zakupu

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Saturn - 43PUS6501 za 2287zł

 

przy okazji czy ktoś wie jaka tam matryca siedzi? w teście o ile dobrze pamietam było napisane że te większe mają IPS a ten najmniejszy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, grazny napisał:

przy okazji czy ktoś wie jaka tam matryca siedzi? w teście o ile dobrze pamietam było napisane że te większe mają IPS a ten najmniejszy?

Też IPS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie póki co po 13 dniach użytkowania tv wymieniono mi na nowy i odpukać działa jak należy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie wszystko skończyło się następująco: po reklamacji dostałem nowy sprzęt, ale gdy przyszedł na ekranie znów pojawił się ten sam problem co poprzednio. Dostałem go 19.12 a 21.12 wracał kurierem do Media Expert.

Tym razem zażądałem zwrotu gotówki i czekam na przelew. Jestem ciekaw czy na rynku są jeszcze sprawne egzemplarze tego modelu PUS6501 czy zostały już tylko z jakiejś wadliwej serii. Mimo przygód zamierzam spróbować z nim jeszcze raz, z tym że teraz zaopatrzę się w nowy model w salonie. W tym przedziale cenowym nie ma chyba nic lepszego stąd taka decyzja - może w końcu mi się poszczęści - póki co przez ponad miesiąc nie mam ani kasy ani telewizora...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, drmatt91 napisał:

W tym przedziale cenowym nie ma chyba nic lepszego stąd taka decyzja 

Jest nieco inaczej, w tym przedziale cenowym nie ma chyba nic gorszego od tego Philipsa i dziwię się, że sam po tych przygodach do tego jeszcze nie doszedłeś :)

PS. Kup sobie dowolny model na va zamiast na ips a zobaczysz nareszcie dobra jakość 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie cokolwiek na bazie VA. Niezle radzi sobie Samsung KU6000 (nie odkleja się mu obudowa :) ) a z niskiego budżetu ewentualnie TCL 7906.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Mi w sklepie gdy wymieniałem powiedział gość otwarcie że uszkodzone trafiają w obiekt wtórny czyli inny sklep bądź sklep internetowy. I tak to działa , gdy chciałem zobaczyć na wymieniony czy jest ok to sprzedawca nie bardzo był chętny aby pokazać i nie pokazał twierdząc że mam znowu 14dni na sprawdzenie sprzętu . Za dość uczynienie dostałem jeszcze bon 100zł .Póki co nowy drugi telewizor działa poprawnie. Póki co jestem zadowolony . Wykupiłem od razu dodatkową ochronę ubezpieczenie wraz z przedłużona gwarancją . Czasami mam problem z obrazem nie wiem od czego zależy . Przy oglądaniu meczy wokół piłkarza jest dziwna otoczka . A w sylwestra jak były pozdrowienia na polsacie tak jak by się blokowały literki . Czy wszystkie kanały są nadawane w jakości 4k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 2.01.2017 o 18:22, Bandit1250 napisał:

 Mi w sklepie gdy wymieniałem powiedział gość otwarcie że uszkodzone trafiają w obiekt wtórny czyli inny sklep bądź sklep internetowy. I tak to działa , gdy chciałem zobaczyć na wymieniony czy jest ok to sprzedawca nie bardzo był chętny aby pokazać i nie pokazał twierdząc że mam znowu 14dni na sprawdzenie sprzętu . Za dość uczynienie dostałem jeszcze bon 100zł .Póki co nowy drugi telewizor działa poprawnie. Póki co jestem zadowolony . Wykupiłem od razu dodatkową ochronę ubezpieczenie wraz z przedłużona gwarancją . Czasami mam problem z obrazem nie wiem od czego zależy . Przy oglądaniu meczy wokół piłkarza jest dziwna otoczka . A w sylwestra jak były pozdrowienia na polsacie tak jak by się blokowały literki . Czy wszystkie kanały są nadawane w jakości 4k

W jakości 4k to możesz jedynie na YT filmy pooglądać, żadna TV nie nadaje w tym standardzie.

Dziwną otoczkę skasujesz jak wyłączysz Perfect Natural Motion.

Nie wiem jak jest z przedłużoną gwarancją, ale ubezpieczenie to ściema, nie dajcie się na to nabierać, często ponad 60% jego wartości to ukryta marża sklepu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dzis rozmawialem z kierownikiem Media Expert odnosnie tych spraw z philips. Mowil ze grudzien mieli wysyp serwisu philipsa..Ja niestety musze dzwonic na serwis,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czyli Perfect Natural Motion. muszę wyłączyć a ja mam włączony coś źle przeczytałem w testach na początku. Jeśli chodzi o ubezpieczenie to mam na matryce również wykupione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wspominalem  calkiem sensowny wybór w niedużym pieniadzu. Choć to jest nic, gdyż TCL zapowiedział w nowej serii ze średniej polki - P2 Fald z 70 strefami podświetlenia, wiec w kontekście takiej informacji bardzo warto poczekać na pojawienie się właśnie tych modeli. Cena w US ma startować (choć ciężko w to uwierzyć) od 500 USD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytam na forum tutaj o kiepskim serwisie tej firmy.musze pozbyc sie tego philipsa i bede dusil serwis .i mysle na co wymienic w media expert.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i poszlo.zlozenie reklamacji w MIK radom. i czekam za serwisem ,az przyjedzie po pięknego philipsa..( serwis - linia ciemna w dole ekranu, duzy clouding, pionowe pasy, oraz widoczne pukntowe podswietlanie u dolu ekranu i nie dzialajacy perfect motion :)

dzis pani podala przez tel magiczna kombinacje licz z pilota.wlaczamy TV i wduszamy z pilota 123654 jak dobrze pamietam i pokazuje sie info o TV.

Edytowane przez kazmirzleszno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2017 o 22:23, Bandit1250 napisał:

Pokazuje czas pracy czy jakis inny kod?

A jaki masz problem wklepać i sprawdzić?

Jest tylko event counter czyli licznik zdarzeń, nie ma czasu pracy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do sprawdzenia czasu pracy i włączeń jest inny a byłem po prosty ciekawa do czego jest ten kod

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...