Jump to content

damianC902

Użytkownik
 • Content Count

  89
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

3 Neutral

About damianC902

 • Rank
  S-VHS

Recent Profile Visitors

832 profile views
 1. Akurat na początku marca trafiłem na 43" na VA w modelu 7442, lecz widać, że pchają już co im tam zalega. Kolory strasznie wyprane. Porównując go z obok postawionym 49NU8042 istna przepaść pod tym względem. Wrócił do sklepu z tego powodu. Samsung w tym roku od modelu 8000 dał du.py z tym rozjaśnianiem czerni podczas pojawiania się napisów na ekranie, a po chwili się powoli przyciemnia. Znowu pojawiają się napisy i nagły skok jasności. Jest to mega irytujące. Tegoroczne TV samsunga jak ktoś ogląda z napisami, to totalny złom. Myślałem aby wziąć może 50NU7442, ale znowu nie wiadomo co się trafi...
 2. Jak zmienić wygląd napisów w netflix przy tym TV? Próbowałem wiele razy i o ile na PC zmiany są, to na TV żadnych. @Piotrek Skorupa U mnie ten sam efekt. Strasznie artefakty/ghosting przy graniu na PS4 Pro.
 3. Z tym "powielaniem", to jest niestety bolączka tego upłynniacza. Nie ma róży bez kolców. Ale w spider-man nie widziałem w sumie większych problemów, a może dlatego, że to była moja pierwsza gra. Przy GoW głowa bohatera strasznie się rozmazywała podczas obracania, ale poza tym w sumie głównie było ok. Lepiej było grać z tym niż się męczyć z niską płynnością. Przy RDR2 ten upłynniacz robił taki ghosting/artefakty, że dla mnie to było niegrywalne. Po prostu te dodatkowe klatki się gubią. Przyznam jednak, że ten upłynniacz faktycznie dawał wrażenie dużo płynniejszej animacji. Szczególnie jeśli mowa o GoW. Testowałem to obracając się cały czas tak samo dwoma analogami i obserwując różne elementy otoczenia.
 4. Witam,Posiadam TV samsung 43NU7442, lecz mam problem z przesyłaniem obrazu bezprzewodowo poprzez windowsowe "wyświetlaj na innym ekranie". Ogólnie gaśnie mi też monitor na PC pomimo opcji du plikowanie. Na ekranie tona artefaktów i 1 klatka na sekundę, która jakby nakładała się jedna na drugą. Jakiś pomysł co jest nie tak? Coś z routerem? TV? A może po prostu kwestia odpowiednich ustawień? Router Asus RT-N12+. Ogólnie defalut i jedynie hasła itp. są ustawione.Próbowałem nawet ustawić zgodnie z tym filmem, ale ten sam problem. Jedna klatka na sekundę i tona artefaktówhttps://www.youtube....h?v=EPHuJiDAd-8
 5. No to trochę lipa... no a jak kwestia innych różnic? Coś czytałem, że procesor ma niższe taktowanie. Kontrast to 3000:1 vs 5500:1, chociaż w sumie nie wiem czy to ma jakieś większe znaczenie w codziennym użytkowaniu. Judder też jest zależny od tych 120Hz czy niekoniecznie? Zastanawiam się własnie w kwestii NU7442 vs NU8042, ale rozmiar maksymalnie 50" niestety. Pytanie czy sens dopłacać te 500 zł.
 6. Witam,Posiadam TV samsung 43NU7442, lecz mam problem z przesyłaniem obrazu bezprzewodowo poprzez windowsowe "wyświetlaj na innym ekranie". Ogólnie gaśnie mi też monitor na PC pomimo opcji [beeep]likowanie. Na ekranie tona artefaktów i 1 klatka na sekundę, która jakby nakładała się jedna na drugą. Jakiś pomysł co jest nie tak? Coś z routerem? TV? A może po prostu kwestia odpowiednich ustawień? Router Asus RT-N12+. Ogólnie defalut i jedynie hasła itp. są ustawione.Próbowałem nawet ustawić zgodnie z tym filmem, ale ten sam problem. Jedna klatka na sekundę i tona artefaktówhttps://www.youtube....h?v=EPHuJiDAd-8
 7. Jakie są minusy modelu 49" względem 55"? Wolniejsza matryca 60hz vs 120hz, lecz czy przy 49" działa to game motion plus? Jak wygląda kwestia hdr itp.?
 8. Mam problem z przeglądarką. Chciałem wczytać stronę playnow.pl aby obejrzeć tam eleven sports i F1... ale w ogóle nic się nie ładuje. Aplikacji playnow na tizena brak. Czy wie ktoś jak rozwiązać ten problem? Klikam w link czy nawet wpisuje adres i nic się nie dzieje.
×
×
 • Create New...