Skocz do zawartości
Maciej Koper

TEST: Panasonic CX700 / CXM710 / CXE720 50" Ultra HD 4K 3D LED LCD Firefox OS

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś pomoże mi z TV anywhere? Założyłem konto na my home.html Cloud instrukcja w tv przeczytaną postawione wszystko lecz w tv remontem 2 nie ma zakładki z logowaniem... Ponad to jak w telefonie wyszukuje tv to jest on bez loga takiej "chmurki"... Telewizor połączony jest przez liveboxa Neostrady, że może on coś blokuje??

Edytowane przez tabakook

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś pomoże mi z TV anywhere? Założyłem konto na my home.html Cloud instrukcja w tv przeczytaną postawione wszystko lecz w tv remontem 2 nie ma zakładki z logowaniem... Ponad to jak w telefonie wyszukuje tv to jest on bez loga takiej "chmurki"... Telewizor połączony jest przez liveboxa Neostrady, że może on coś blokuje??

@tabakook

Musisz wejść w ustawienia livebox i w zakładce sieci WIFI wpisać adres MAC od TV.

Adres MAC TV znajduje się:

Opcje---Sieć---Stan sieci---Szczegóły stanu.

Ten adres MAC od TV wklep do livebox i powinno hulać ;)

Edytowane przez vipers33

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aplikacja w telefonie i TV mają połączenie z internetem. Przez aplikacje można normalnie sterować telewizorem... Chodzi o to, że w aplikacji TV REMOTE 2 w ogóle nie ma możliwości zalogowania się do my home cloud i oglądania tv poza domem. Przez aplikacje MEDIA CENTER PANASONICA działa tv anywhere lecz ta aplikacja jest niestabilna.

Próbowałem w liveboxie włączyć filtrowanie adresów mac (aby mogły łączyć się z wifi) dodałem TV i telefon i dalej nic - przy nazwie telewizora w aplikacji dalej nie ma chmurki.... Mam nadzieje, że dobrze zrobiłem bo nigdzie więcej nie znalazłem w liveboxie nic z adresami mac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie apropo rozstawu nóżek w serii CX700 a dokładnie w modelu CXM710. Jaka jest szerokość rozstawu tych stópek. W specyfikacji szerokość z podstawą i bez jest taka sama czyli 89,9. Szafka jest 84 CM szeroka. Mam wrażenie, że nóżki nie są zupełnie po samych brzegach telewizora, ale boję się jednak, że nie wejdzie na tę szafkę i tak. Bardzo mi szkoda bo to fajny model, a powieszenie na ścianie odpada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam jedno pytanie a mianowicie mój Panasonic tx-55cx700e nie nagrywa na żadne pendrivy ale odtwarza zdjecia i filmy bez problemów. Muszę więc kupić twardy dysk by nie siedzieć po nocach gdy chcę nagrać jakiś film z anteny naziemnej.Dysk najlepiej 500 GB max. 1 TB. Poproszę o typy dysków by nie kupić jakiegoś z którym mój tv by nie współpracował. Poproszę może o linki do jakiejś strony gdzie by były takowe bo ja niestety nic nie znalazłem. Dziekuję i pozdrawiam forum. Medard

Edytowane przez Medard

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie apropo rozstawu nóżek w serii CX700 a dokładnie w modelu CXM710. Jaka jest szerokość rozstawu tych stópek. W specyfikacji szerokość z podstawą i bez jest taka sama czyli 89,9. Szafka jest 84 CM szeroka. Mam wrażenie, że nóżki nie są zupełnie po samych brzegach telewizora, ale boję się jednak, że nie wejdzie na tę szafkę i tak. Bardzo mi szkoda bo to fajny model, a powieszenie na ścianie odpada.

No tak heh, nie napisałem w pytaniu jaki rozmiar. Chodziło mi oczywiście o 40 cali i rozstaw nóżek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy YT działa dobrze ma tym tv.czy jest dodatkowa aplikacja w smarcie?

Edytowane przez matist

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie twarde dyski pracują z tym tv bez zasilania z zewnątrz tzn. bezpośrednio ze złącza USB?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy szukając TV 55" do 4500 zł. do jasnego salonu jest to najlepszy wybór?

Czy jest jakaś różnica pomiędzy modelem z oznaczeniem 700 a 710M?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy szukając TV 55" do 4500 zł. do jasnego salonu jest to najlepszy wybór?

Czy jest jakaś różnica pomiędzy modelem z oznaczeniem 700 a 710M?

Witam 710 jest produkowany dla Media Markt i sieci Saturn a także posiada dodatkowego pilota z gładzikiem. Pozostałe funkcje są takie same.Tak to bardzo dobry wybór do jasnego pokoju,ale zalecany raczej do oglądania na wprost lub pod niewielkimi kątami. Ja posiadam od marca wersję 700

Ponawiam pytanie jaki dysk pasuje do telewizora TX55CX700E bo ja kupiłem mały dysk przenośny 80 GB z myślą nagrywania audycji telewizyjnych a tu niestety nie miłe rozczarowanie bo telewizor niestety nie widzi tego dysku. Musiałem odesłać dysk i dalej nie wiem co robić jaki na pewno będzie z moim tv. współgrał. Używa ktoś jakiegoś dysku z tym tv. i nagrywa na niego? Pozdrawiam

Edytowane przez Medard
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze wersja TX-55CXE720E do niedawna sprzedawana w sieci Media Expert. Miałem ten model przez 9 dni ale się popsuł a ,że był kupiony przez internet to go oddałem. Miał on również dodatkowego pilota i tak naprawdę chyba niczym się nie różni od tego wspomnianego przez ciebie 710

Edytowane przez Medard

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie jaki dysk pasuje do telewizora TX55CX700E bo ja kupiłem mały dysk przenośny 80 GB z myślą nagrywania audycji telewizyjnych a tu niestety nie miłe rozczarowanie bo telewizor niestety nie widzi tego dysku. Musiałem odesłać dysk i dalej nie wiem co robić jaki na pewno będzie z moim tv. współgrał. Używa ktoś jakiegoś dysku z tym tv. i nagrywa na niego? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, a ja doczytalem, ze 55CX700E ma direct led a nie edge wiec jak to jest? szukam tv 55-60\" od miesiaca siedze na forach, głowe mam juz 6:9 :) opisow w sklepch nie ma co pisac, bo takie tam bzdury, ze szkoda czasu, skupilem sie na Panasonikach, ww a takze 58dx700 i 58dx750. tv bede ogladal glownie jak bedzie ciemniej, poniewaz za dnia nie mam na to czasu a nawet checi, sport na pewno bedzie duzo pilki i filmy na pewno takze wiec panel VA i 120Hz najlepiej prawda? ale widzialem tutaj wpis, ze 58dx700 z 60Hz tez bdb sobie radzi ze wszystkiem wiec wybor nie jest tak oczywisty..wierze, ze tutaj uda mi sie znalezc odp, pozdrawiam / M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, a ja doczytalem, ze 55CX700E ma direct led a nie edge wiec jak to jest? szukam tv 55-60\" od miesiaca siedze na forach, głowe mam juz 6:9 :) opisow w sklepch nie ma co pisac, bo takie tam bzdury, ze szkoda czasu, skupilem sie na Panasonikach, ww a takze 58dx700 i 58dx750. tv bede ogladal glownie jak bedzie ciemniej, poniewaz za dnia nie mam na to czasu a nawet checi, sport na pewno bedzie duzo pilki i filmy na pewno takze wiec panel VA i 120Hz najlepiej prawda? ale widzialem tutaj wpis, ze 58dx700 z 60Hz tez bdb sobie radzi ze wszystkiem wiec wybor nie jest tak oczywisty..wierze, ze tutaj uda mi sie znalezc odp, pozdrawiam / M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CX700 to model 2015 ciężko gdzieś jeszcze kupić. dx700 to odpowiednik cx680 na 2016r, a dx750 cx700. Osobiście porownywalem 60hz i 120hz panele w wypadku Panasonica i TV/filmów różnice uważam za bardzo male, dla przeciętnego użytkownika niewidoczne. Nie wiem jak jest w grach - od lat juz nie gram - może tam jest jakas różnica :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w gry nie gram, takze ten paramentr mam z glowy :) cx700 jeszcze jest w niektorych euro \\a znalazlem jeszcze ten model : 55CX750E wg http://www.displayspecifications.com/en/model/9175231 tylko matryca IPS juz sam nie wiem ktory, masakra jakas :) chyba wolalbym 58-60\" bo mam 3m ale 55 tez da rade prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w gry nie gram, takze ten paramentr mam z glowy :) cx700 jeszcze jest w niektorych euro \\a znalazlem jeszcze ten model : 55CX750E wg http://www.displayspecifications.com/en/model/9175231 tylko matryca IPS juz sam nie wiem ktory, masakra jakas :) chyba wolalbym 58-60\" bo mam 3m ale 55 tez da rade prawda? ale mysle, ze 58dx700 bedzie tym, którego zakupie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tyle sie juz nauczylem :) niestety dalej mam problem z wyborem, coz, najlepiej jak pojade je osobiscie obejrzec w roznych scenach ale jak wiadom i tak najlepszy test to sie robi w domu, gorzej jak sie nie spodoba a oddac zakupionego w stacjonralnym nie mozna wiec tylko trzeba polowac na zakup przez internety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj MarcinL78 ja jestem posiadaczem tego TX55CX700E i jestem mega zadowolony choć nie ma dodatkowego pilota jak niektóre obecnie telewizory ale np do internetu nic nie zastąpi lepiej klawiatury bezprzewodowej.Obraz mega dobry jak masz salon w nasłonecznionym pokoju ten tv da radę. Kąty jak to to matryca VA ale bez przesady po zejściu trochę z kąta nie jest źle. No i ten bajer,że na tablecie i smartfonie możesz oglądać telewizję na całym świecie. Jak masz pytania pytaj ja mam go od marca i trochę go przewałkowałem. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 4.10.2016 o 12:42, xZPFxBarteq napisał:

Seria CX800 dostała jakiś czas temu update z HDR - czy jest choć cień szans na taki sam update w CX700 czy to technicznie niewykonalne?

Wykonalne i w zasadzie nie wiem, czy aby już nie została wydana taka aktualizacja. Jest na forum ktoś kto ma CX700 i odtwarzacz UHD blu-ray?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panasonic CX7xx aktualizacj do HDR nigdy nie otrzymała. I nigdy nie otrzyma.

Nie wiem skąd wziały się takie pogłoski..

Dla bardziej ciekawskich poniżej oficjalna wiadomość od Panasonic Polska :


 

Cytat

 

Szanowny Panie,

 

dziękujemy za kontakt z Biurem Obsługi Klienta Panasonic Polska. Uprzejmie informujemy, że model telewizora CXE720 nie został wyposażony w funkcję HDR. Niestety żadna aktualizacja oprogramowania nie wprowadzi tej funkcji, ponieważ nie została ona fabrycznie zaimplementowana.

 

Prosimy o wyrozumiałość.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A sprawdzał ktoś okulary na 55cx700e??  Chciałem dla dziecka kupić, ale widzę tylko te strasznie drogie za 200-300 zł. Można znaleźć jakieś tańsze kompatybilne z tą serią??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...