Skocz do zawartości
Maciej Koper

TEST: LG EC930 V OLED 55" Full HD

Rekomendowane odpowiedzi

Panie Macieju - rozumiem wszystko ale nie to.... co Pan pisze, rozumiem nie pisanie o wadach testowanych TV samsung - bo w końcu z czegoś trza żyć...

ale czy Pan testuje inne TV czy tylko kopiuje teksty z jednego zachodniego portalu - bo takie odnoszę wrażenie...

Po pierwsze niższy input lag w 930 po drugie inna matryca w 930 inny podział subpixeli

http://www.digitalversus.com/tv-television/lg-55ec930v-55ec9300-p21259/test.html

Dwa słowa do Ciebie:

1 .Jeśli nie szanujesz mnie to daruj sobie pisanie "Panie" bo głupio aż się to czyta.

2. Jeśli uważasz że moje teksty i autorskie metody testowania to kopie testów z zachodniego portalu to wyloguj się z forum i więcej go nie otwieraj. Nie będę tęsknił za czytelnikiem, który ma gdzieś moją pracę i jeszcze na nią pluje takimi komentarzami.

P.S. Jeśli inny podział subpixeli jest tym co według Ciebie sprawia, że model EC930 jest nieporównywalnie lepszy to jest to chyba najbardziej bezsensowny argument jaki kiedykolwiek słyszałem..

  • Lubię 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zorro102 ma pewnie zły dzień. Kolego nie skupiaj się na pisaniu takich rzeczy bo każdy dobrze wie, że mamy tutaj najlepszy sprzęt na poziomie światowym i naprawdę znamy się na tym pewnie często i lepiej niż miejsca, które podajesz. To tutaj często wchodzą z avsforum itd by czerpać wiedzę np. właśnie bardzo chwalony na zachodzie nasz test OLEDa jednego i drugiego. Sorry ale taki sobie założyliśmy plan na naszą pracę od dłuższego czasu.

Swoją energię przekieruj lepiej na pisanie o swoich wrażeniach itd. bo jesteś jednym z niewielu, którzy mają OLEDa w domu. Nas nie musisz negować bo my wiemy co robimy naprawdę BARDZO DOBRZE. Dobre produkty chwalimy a złe? Albo nie bierzemy do testów ;p albo piszemy o tym. Szkoda czasu na słabe produkty. Za dużo jest dobrych ;p Ale jak widzimy oczywiście, że są wciskane kity to bierzemy na stół i te kiepskie produkty. A było już tego trochę na tym portalu.

ps. A Samsung robi mega dobre telewizory od zeszłego roku. Wiem, że ciężki to dla niektórych temat, pewnie są i tacy co spać nie mogą ale co poradzić: tylko się cieszyć, że są firmy, które się rozwijają a nie idą na dno.

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nigdzie nie napisałem że jest znacznie lepsza 930 od 980 czy 970 - ale jest coś na plus 930 - z dwóch ważnych powodów - niższy input lag oraz przekonstruowana matryca (natywne 200hz do 100 w poprzedniej serii) ale przede wszystkim o ile wierzyć użytkownikom oraz specjalistom z asvforum ma na celu wyeliminowanie zdarzających się w poprzedniej serii martwych pixeli. Z tego powodu kilku użytkowników z asvforum uzyskało wymianę 970 czy 980 na gwarancji na 930. Musimy tutaj pamiętać o tym iż wersje oledów za oceanem są produkowane w Meksyku - więc z jakością wykonania na pewno jest gorzej niż w modelach europejskich.

Panie Macieju - oraz Gmeru - Tv samsunga są b. dobre - nie neguję ich - miałem w domu na testach 8000 oraz dość długo "bawiłem się" 7000 - bardzo dobre telewizory - naprawdę - ale jak każde inne TV jak i OLED LG mają wady, o których w testach Pana Macieja ciężko przeczytać - za to w innych "bardziej niezależnych" są one wymieniane - ciężko u Pana Macieja w testach przeczytać chociażby o dziwnych "czkawkach" i przycięciach obrazu które "męczyły" praktycznie całą ubiegłoroczną serię samsunga i które też męczą - choć w znacznie mniejszym stopniu flagową serię J9..., ciężko znaleźć słowo na temat tego iż w TV samsunga w przełączeniu tv w tryb gra - jakość obrazu spada dramatycznie, praktycznie każdy samsung testowany przez Pana Macieja dawał się prawie idealnie kalibrować - czego w wielu modelach innym recenzentom jakoś się nie udawało. Że o jakości wykonania nie których modeli nie wspomnę. Za to doskonale Pan punktuje "wady" konkurencji. Szkoda Panie Macieju - bo w porównaniu z polską konkurencją to ten portal prezentuje jako taki poziom - bo tam tylko "handel" kwitnie... no ale wiadomo w PL z poziomu się nie wyżyje

Można przypadkiem nazwać zbieżność wielu testów z http://www.hdtvtest.co.uk.

Ja jestem "laikiem" - nie znam się, nie jestem specjalistą - ale myślę że co spostrzegawczy użytkownicy zaczynają coś nie coś dostrzegać... o co tutaj chodzi

Więc proszę o dożywotniego bana i zakaz wjazdu...

Edytowane przez zorro102
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem "laikiem" - nie znam się, nie jestem specjalistą - ale myślę że co spostrzegawczy użytkownicy zaczynają coś nie coś dostrzegać... o co tutaj chodzi

Więc proszę o dożywotniego bana i zakaz wjazdu...

I lepiej tak niech zostanie. Amen. dafuq.pngps. www.hdtvtest.co.uk. to nasi przyjaciele mający wiedzę na tyle dużą byśmy razem wymieniali się uwagami i spostrzeżeniami. To nie przypadek, że testy są zbieżne. To znak, że mają sprzęt i wiedzę na tak samym wysokim poziomie. Uwierz mi, że to poziom wykraczający poza twoją "laikową" wiedzę. Wiem: brutalnie ale ty też pojechałeś ostro. Zatem masz i odpowiedź na tym samym poziomie. Nie znasz się, nic nie wiesz ale "wypowiem się". Klasyczne polskie podejście.

Wyczuwam w ostatnich dniach atak hejterów - gdzie nie wejdę jakiś atak. Ta polska zazdrość i mentalność czyli klasyczny ból [beeep]yreggie.png Ale my mamy to głęboko i swoją robotę dalej robić będziemy ^_^ ^_^ :D

ps. A Maciek na pewno odpowie Ci na twoje pytania/sugestie odnośnie Samsunga.

28d7243316_mam_czkawke_nie_wiem_czy_wstr

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nigdzie nie napisałem że jest znacznie lepsza 930 od 980 czy 970 - ale jest coś na plus 930 - z dwóch ważnych powodów - niższy input lag oraz przekonstruowana matryca (natywne 200hz do 100 w poprzedniej serii) ale przede wszystkim o ile wierzyć użytkownikom oraz specjalistom z asvforum ma na celu wyeliminowanie zdarzających się w poprzedniej serii martwych pixeli. Z tego powodu kilku użytkowników z asvforum uzyskało wymianę 970 czy 980 na gwarancji na 930.

Zanim rozpoczniesz dyskusję to racz przeczytać test w którym powyższą kwestię wyjaśniłem

"Jak napisałem we wstępie, matryca telewizora ma faktycznie 120Hz, a nie 240Hz jak wynikałoby z plotek i przecieków przed premierą telewizora. W późniejszych fazach testów doszedłem do wniosku, że telewizor, pod względem ruchu, sprawdza się dokładnie tak samo jak model EA980v".

Panie Macieju - oraz Gmeru - Tv samsunga są b. dobre - nie neguję ich - miałem w domu na testach 8000 oraz dość długo "bawiłem się" 7000 - bardzo dobre telewizory - naprawdę - ale jak każde inne TV jak i OLED LG mają wady, o których w testach Pana Macieja ciężko przeczytać - za to w innych "bardziej niezależnych" są one wymieniane - ciężko u Pana Macieja w testach przeczytać chociażby o dziwnych "czkawkach" i przycięciach obrazu które "męczyły" praktycznie całą ubiegłoroczną serię samsunga i które też męczą - choć w znacznie mniejszym stopniu flagową serię J9..., ciężko znaleźć słowo na temat tego iż w TV samsunga w przełączeniu tv w tryb gra - jakość obrazu spada dramatycznie, praktycznie każdy samsung testowany przez Pana Macieja dawał się prawie idealnie kalibrować - czego w wielu modelach innym recenzentom jakoś się nie udawało. Że o jakości wykonania nie których modeli nie wspomnę. Za to doskonale Pan punktuje "wady" konkurencji. Szkoda Panie Macieju - bo w porównaniu z polską konkurencją to ten portal prezentuje jako taki poziom - bo tam tylko "handel" kwitnie... no ale wiadomo w PL z poziomu się nie wyżyje

Czkawkę to można mieć w sklepie gdzie widzi się telewizory pracujące na fabrycznych ustawieniach upłynniaczy. Wtedy wszystko tak zwalnia i przyśpiesza że grozi to chorobą morską. Wystarczą jednak proponowane przeze mnie (w teście) ustawienia i mikroprzycięć nie stwierdzam.

To, że umiem wykalibrować większość TV które mamy w testach to chyba nie zarzut? W internecie naczytałem się już masę bzdur np. że "Samsungi nie posiadają dedykowanej regulacji gammy" to jak tester pisze takie rzeczy to nie dziwne, że coś mu się nie zgadza, a ja osobiście proponowałbym mu się doszkolić zanim się zabierze do roboty.

Suche fakty o odwzorowaniu barw znajdziesz w raporcie z kalibracji, który jest do pobrania w teście, przestudiuj go nim poddasz wątpliwości fakty które opisuję.

W ramach ciekawostki pokażę Ci jaki system ostatnio skalibrowałem w domu postprodukcji filmowej "AlienFX" dcb1998c1ddd8f0bf491fbc7ddb339c0.jpg

To JS9000 i jak się możesz domyślać uzyskał po kalibracji doskonała zgodność z pozostałymi wyświetlaczami w firmie.

no ale wiadomo w PL z poziomu się nie wyżyje

Jeśli tak masz w swojej branży to przykro mi, my jak widzisz potrafimy jednak zrobić coś z czym możemy wyjść na skalę światową i bardzo nam z tym dobrze żyć.

Można przypadkiem nazwać zbieżność wielu testów z http://www.hdtvtest.co.uk.

Rozumiem, że byłbyś zadowolony gdyby testy nie były ze sobą zbieżne i zdanie byłoby podzielone? Odpowiedz, bo jestem ciekaw tego nurtu myślenia.

Zgodność z tak profesjonalnymi portalami jak hdtvtest świadczy wlaśnie rzetelności naszych testów.

Natomiast z Vincentem, który jest właścicielem tego portalu rozmawiam regularnie

d1fc5fb69798a0e42ddb3914ffdc7202.jpg

Edytowane przez Maciej Koper
  • Lubię 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włożyłem kij w mrowisko ... i dobrze :D

Nie jestem 'hejterem" - po prostu w trakcie szukania TV dla siebie - przerzuceniu kilku modeli m.in samsunga przez dom i wielogodzinnej zabawie w sklepach oraz przeczytaniu tryliona testów - zauważyłem pewną zbieżność - zbyt "głaskasz" w testach samsungi i już - tego nie zmieni nic - a dlaczego tak robisz... hm...

Bo o czkawkach, fatalnej jakości trybu gra w zeszłorocznej serii samsunga (po części też J9 to tyczy) - można przeczytać chociażby u waszych przyjaciół na http://www.hdtvtest.co.uk - a tutaj nie !!! - nie widzisz tego? nie zauważyłeś? dostałeś super modele bez wad? - ustawienia pomogły? - hahaha - wybacz takich kitów nie łykam - może trzeba je było przesłać przyjaciołom z http://www.hdtvtest.co.uk - nie pisali by wtedy o tym...

Dla mnie podłączenie konsoli po TV Sony 829 pod samsunga (na trybie gra) było jakbym... w mordę dostał - taki dramat na samsungu, za to pięknie - wypunktowałeś wady sony 829 - z którymi w 100% się zgadzam - ba nawet bym ostrzej pojechał po tej "japońskiej czerwieni" której brak. Czkawki mnie mniej denerwowały

Pozmiatali tym oledem - szkoda że tak drogo...

https://www.avforums.com/review/lg-55eg960v-eg9600-oled-uhd-4k-review.11301#sectionAnchor40079

Edytowane przez zorro102

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włożyłem kij w mrowisko ... i dobrze :D

Nie jestem pewien czy rozumiesz zwrot którego użyłeś. Wsadzić kij w mrowisko to znaczy wypunktować jakieś istotne wady, o których się nie mówiło, lub których ludzie nie byli świadomi. Ty zaś wymyślasz rzeczy, których nie ma i są na to twarde dowody w teście. Opowiadasz coś o kolorach podczas gdy masz pełny raport z kalibracji załączony w teście. To samo o hercach w modelach LG. Nawet nie raczyłeś przeczytać testu, ale już zaczynasz dyskutować.
Sądzę, że tak samo jak powyższa polemika, oderwały się od rzeczywistości testy które zrobiłeś. Dokonałeś zmian w trybie Gra zgodnie ogólnymi zaleceniami w teście, czy włączyłeś i już? Na tym portalu robimy testy dla osób, które podchodzą do wyświetlaczy z trochą wnikliwością niż tylko "podłącz i włącz". Oceny ustawień fabrycznych dotyczą warunków po dokonaniu zmian opisanych w teście.
Teraz oczekuję odpowiedzi co napisał takiego Vincent o trybie "gra" i o problemach z ruchem. Bo jakoś faktycznie nie widzę tego. Widzę natomiast:
"Motion hiccups following a change of pace with scene cuts were by and large absent on the UE-40H6400."
Powyższe z testu H6400, poniższe JS9000

"Out of curiosity, we reran our battery of benchmark tests on the UE-65JS9000 with [Game] mode on. Here are the picture quality tradeoffs that ensued:

  • More jaggies in video-based material;
  • No film cadence detection – [Film Mode] greyed out;
  • Telecine judder with 1080p/24 content;
  • No motion enhancement processing – [Auto Motion Plus] greyed out; and
  • No pseudo-local dimming – [smart LED] greyed out.

The first three deficiencies are irrelevant when playing 720p/ 1080p/ 4K games from consoles or PCs"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czemu Wy w wątku o OLEDzie LG dyskutujecie o Samsungu?

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam LG OLED 55EC930V-ZA obraz jest super, super czerń to coś do czegoś trzeba było przywyknąć ale do dziś się nią jaram pomimo że wcześniej miałem Pioneer KURO 5090H to co daje oled jest nie porównywalne.

Ale czar powoli pryska bo pojawia się widoczne uszkodzenie matrycy w miejscu ciągle wyświetlanej grafiki np. na dole ekranu w miejscu wyświetlania napisów. W sumie posiadam ten telewizor 6 miesięcy i wcale nie pracuje non-stop. To uszkodzenie matrycy nie jest widoczne na wszystkich kolorach ale na niektórych jednolitych powierzchniach wyraźnie je widać. Dobrą planszą testową jest samo menu telewizora. Przy niektórych komunikatach pojawia się na dole tło w kolorze szarym i nami bardzo wyraźnie można zobaczyć że w obszarze wyświetlania napisów na trwałe są wyświetlane cienie rodzaj wypalenia na pewno nie jest to jednolita barwa jak była na początku.

Mam pytanie czy któryś z użytkowników tego TV ma podobne spostrzeżenia.

Bo ja jestem w sumie bardzo zawiedziony w tej chwili zamiast rozkoszować się super obrazem bardziej skupiamy się na widzeniu tych uszkodzeń.

A miała być tak pięknie cytat ponoć z zapewnień LG

"Gwarantowana żywotność paneli LG OLED jest taka sama co telewizorów LCD (LED)

obliczona jest na 30 000 godzin, czyli 10 lat oglądania telewizji po średnio 8 godzin dziennie. "

Ja swój telewizor używam od 6 miesięcy i wcale nie pracuje non-stop i problem z uszkodzeniem matrycy jest już wyraźnie widoczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

To są zdjęcia

Napisy wyświetlam w ten sposób

SDC16208m.jpg

Na tym zdjęciu (poniżej) jest widoczne to o czy mówię

Najlepiej jest to widoczne na niektórych kolorach np. ciemno szary

Dlatego wyświetliłem planszę w szarym kolorze i zrobiłem zdjęcie

Te obrazek poprawnie powinien wyświetlać się jako jednolity

obszar a wyświetla się tak

SDC16206m.jpg

i to nie jest coś co po czasie znika na niektórych barwach jest

widoczne zawsze z tą mój wiosek że to jest utrwalone stałe na matrycy.

W wcześnie miałem plazmę którą używałem przez trzy lata

i z czymś taki się nie spotkałem. Po mimo że na forum też

pisali że te problem występuję.

Edytowane przez HePi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A byłbyś uprzejmy napisać w czym ta lepszość się objawia dokładnie? Gdy testowaliśmy jeden obok drugiego to poza tym, że były prawie identyczne to EA970V nie miał bezsensownego algorytmu redukcji szumów.

OMG :-O musiałem przetrzeć oczy ze zdumienia, głównie ze względu na autora tej polemiki...

Proszę oto kilka przykładów na korzyść modelu EC930v:

1. Posiada sztywniejszą obudowę, przez co ryzyko uszkodzenia/ułamania tv jest dużo mniejsze.

2. Można go powiesić na ścianie !

3. System operacyjny WebOS !

4. Niższy input lag 38,2 (EA980 - 54,7)!

5. w swoim teście o tym bezsensownym algorytmie redukcji szumów napisałeś, że "producent dodał go po to by ograniczyć trochę zjawisko ditheringu ciemnych odcieni"

- czyli mniejszy dithering

Przykład zalet modelu EA980:

1. 1x wejście USB3.0

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mieliśmy na myśli jakość obrazu....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OMG :-O musiałem przetrzeć oczy ze zdumienia, głównie ze względu na autora tej polemiki...

Proszę oto kilka przykładów na korzyść modelu EC930v:

1. Posiada sztywniejszą obudowę, przez co ryzyko uszkodzenia/ułamania tv jest dużo mniejsze.

2. Można go powiesić na ścianie !

3. System operacyjny WebOS !

4. Niższy input lag 38,2 (EA980 - 54,7)!

5. w swoim teście o tym bezsensownym algorytmie redukcji szumów napisałeś, że "producent dodał go po to by ograniczyć trochę zjawisko ditheringu ciemnych odcieni"

- czyli mniejszy dithering

Przykład zalet modelu EA980:

1. 1x wejście USB3.0

Pozdrawiam

1, 2 i 3 to chyba nie specjalnie odpowiedź na moje pytanie. Jak ktoś potrzebuje powiesić telewizor to jasne, że kupi EC930, ale jak nie potrzebuje to co mu za różnica. O lagu sam pisałem, a redukcja szumów prawie nie usuwa ditheringu, za to zabiera dużo detali w niektórych ujęciach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie czekalem az 980V zejdzie ponizej 10k, teraz rozwazam z kolei EC930 jako niby nastepce. Wiec pytanie do tych ktorzy posiadaja te modele, ktory z tych dwoch modeli wybrac (testy zarowno tutaj jak i na hdtvtest juz dawno mam wchloniete i w zasadzie wiecej pozytywow o 980).

Wam moglo chodzić o cokolwiek, natomiast autorowi tego pytania chodziło o ogólne zalety tv pod kątem zakupu

jednego z modeli, więc wszystkie punkty które wymieniłem stanowią element skladowy, na ktorego podstawie podejmuje sie decyzje zakupowe.

Mam nadzieje, ze koledze pomogłem spinajac roznice miedzy tymi dwoma modelami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hepi ja tu żadnego wypalenia nie widzę...z tego zdjęcia nic nie wynika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie widać wyraźne dwa poziome pasy o zmienionej strukturze, niejednolite kolorystycznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hepi ja tu żadnego wypalenia nie widzę...z tego zdjęcia nic nie wynika

OK nigdy do tej pory nie maiłem potrzeby fotografowania swojego TV. Ale macie racje że na tamtych fotkach nie wiele widać teraz to przyznaje.

Tu są nowe zdjęcia bardziej się postarałem dodatkowo zamieszczam linka do zdjęć w pełnej rozdzielczości.

Na obiekt zdjęć wybrałem grafikę którą wielu z was pewnie zna

Tu jest zdjęcie ekranu z tą grafiką w pełnej rozdzielczości.

LGE_55EC930V_matrix_damage1.png

A tu (w pełnej rozdzielczości.) który powinien wyświetlać w tym miejscu jednolity kolor szary o składowych RGB 58,58,58

a zamiast tego mam na matrycy na stałe taki w wzór.

LGE_55EC930V_matrix_damage2.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na moje oko to powidok a nie wypalenie.Zapuść wzór sygnału i po 30min nie powinno być śładu.

No chyba,że widzisz to też po kilku godzinach grania TV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

oglądałem dziś L55EC930V i mam dwie wątpliwości:

1. piszecie, że istnieje możliwość powieszenia na ścianie - ale na tylnej ściance nie widziałem miejsca na montaż uchwytu

2. na informacji obok TV (takiej grafice od LG) było napisane, że dostępny również jest w rozmiarze 65" - ale na stronie LG nie ma dostępnego modelu 65" - możecie wytłumaczyć?

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LG w 55EG960V dużo zmniejszyło zielony subpixel więc może jest nadzieja na wyeliminowanie zielonego zabarwienia w które wpadały ubiegłoroczne oledy patrząc na tv pod kątem. Jak myślicie ?

Chyba mieli jakiś konkretny powód żeby akurat zielony subpixel zdecydowanie pomniejszyć.

http://www.digitalversus.com/tv-television/lg-55eg960v-55eg9600-p23201/55eg960v-initial-results-from-our-tests-lg-s-new-uhd-oled-tv-n42701.html

Edytowane przez lahcim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

oglądałem dziś L55EC930V i mam dwie wątpliwości:

1. piszecie, że istnieje możliwość powieszenia na ścianie - ale na tylnej ściance nie widziałem miejsca na montaż uchwytu

2. na informacji obok TV (takiej grafice od LG) było napisane, że dostępny również jest w rozmiarze 65" - ale na stronie LG nie ma dostępnego modelu 65" - możecie wytłumaczyć?

pozdrawiam

ad.1 Jest możliwość powieszenia na ścianie. Mocowanie trzeba sobie dokupić. Uchwyty montuje się w górnej części telewizora:Wall%20Mounting%20Elegance.jpg

ad.2 Hmmm ja słyszałem o oledzie 70 cali, a nie 65. Wydaje mi się, że na razie są u nas do kupienia tylko 55-tki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LG 55EC930V ma ktos jeszcze jakies ewentualnie negatywne opinie na temat tego TV ? Bo mam zamiar go kupic i zeby kilka lat pogral w dobrej jakosci :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam zakupilem OLED 55 930 V bardzo bym prosil o najlepsze ustawienia dla trybu expert 1.

Oglädam filmy wieczorami i pilka nozna.

Edytowane przez GolhdTV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zleć KALIBRACJĘ gdyż nie ma czegoś takiego jak wzorowe ustawienie - każdy egzemplarz matrycy to inna historia.

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...