Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

*Witam serdecznie. Jestem nowym użytkownikiem super maszynki popcorn Vten, śmiga super wcześniej Mede8er Med400x2. Mam jednak problem z materiałem DVD gdzie jest możliwośc zmiany kamery,sprzet głupieje i miga ekran i nie wie chyba która kamerę ma ustawic.Czy jest jakieś rozwiązanie, na pilocie brak klawisza "angle".Mam jeszcze pytanie o dostęp do menu katalogu DVD lub ISO płyty DVD wciskam klawisz menu ale jest nie dostępne.Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na część pytania dot. zmiany kamery nie odpowiem ponieważ nie mam takowego, ale DVD Menu od dawna nie ma w budżetowych odtwarzaczach (Cinavia).

Miały to starsze Popcorny - Vten nie. Możesz natomiast w trakcie odtwarzania wcisnąć klawisz na pilocie TITLE (pod MENU) i dalej sobie poradzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Menu DVD nie jest objęte restrykcjami Cinavii, z tego co wiem. Tylko BD. W wielu nowych odtwarzaczach menu DVD jest obsługiwane.

Spróbuj TITLE, tak jak napisał Gelo5 wyżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No pewnie, że masz racje - rozpędziłem się z tą Cinavią (dawno nie ogladałem DVD) a teraz głównie BR jest dyskutowane. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałe, że wspominaliscie o popcorn c200, czy jest do niego jakiś nowy dobry soft i aplikacja na androida do sterowania? Bo ja się na niego wkurzyłem dwa lata temu jak każda funkcja działała jakby chciała a nie mogła, wsparcie było dramatyczne i uważam że to były pieniądze wyrzucone w błoto.

Coś się zmieniło w temacie zmieniło? Wyciagac go z szafy czy wywalać na śmietnik?

Pytam tylko pod kątem audio bo filmy to wszystkie odtwarza mi tv albo z sieci albo z dysku, więc do tego media Player mi nie potrzebny

Edytowane przez Grzegorzwarszawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma wsparcia dla C200 .

Zależy czego oczekujesz "pod kątem audio"? (odtwarza gęste flac-i, MCH - wszystko do 24/192kHz)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dzięki za informacje o klawiszu TITLE trochę pomaga,ale niestety nie rozwiązuje to moich problemów z niektórymi koncertami gdzie nie mogąc dostać się do typowego menu koncert sie nie odpala. I pozostaje ten problem z odtwarzaniem koncertu zapisanego w trzech kamerach,brak klawisza ANGLE uniemożliwia otworzenie go.Szkoda MEDE8ER MED400X2 bez problemu sobie radził. Choć Vten bije go na głowę z odtwarzaniem plików muzycznych obsługa i nawigacja mobilna to bajka. I brak przerw miedzy utworami to jest to. Pozdrawiam i dzękuję za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, posiadam odtwarzacz Mede8er med800x3d lecz zastanawiam się nad kupnem Popcornu Hour VTEN z opcją skalowania obrazu do 4k. Czy różnica w obrazie jest widoczna na korzyść Popcorna? i czy jest sens zmiany odtwarzacza przy tv który posiadam Samsung 55js8500 który ma już wbudowany upscaling 4k.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu pytasz w co najmniej dwoch wątkach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie

Przymierzam się do zakupu jakiegoś odtwarzacza sieciowego ,bo mój xtremer 1 padł .

I mam takie pytanie czy Popcornu VENT będzie dobrym otwazaczem filmy są na dysku sieciowym Synalogy ,chciał bym mieć dostęp do ytuba. Chciałbym żeby to był dobry zakup i na lata dlatego chcę wydać trochę więcej pieniędzy .

Chyba że mi polecicie coś lepszego

Pozdrawiam

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz wydać pieniądze na lata to ... zbuduj dom ;).

Bo topienie kasy w samochodach i dzisiejszej elektronice powszechnego uzytku powoduje pewną stratę kapitału. A często walory użytkowe są wątpliwe. Co pokazały ostatnie trzy lata historii telewizorów 4K :D:P .

A merytorycznie kupienie dzisiaj playera to największa ruletka bo nie wiadomo "jak będzie wyglądać najbliższa przyszłośc". Oczywiście poza tym, że będzie w 4K. A diabeł jak zawsze tkwi w szczegółach. I na pewno nie jest to kwestia ilości dziś wydanych pieniędzy.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze na pierwszym miejscu inwestuje w Rodzinę i w dom A teraz przyszedł czas na wymianę xtreamera 1na coś nowszego używałem go przez 6 lat i dla mnie był ok .

Pytanie do was czy ten nowy odtwarzacz warty jest tych pieniedz

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, jest wart. To nie są duże pieniądze a masz całkiem dobry odtwarzacz. Czy tylko do "filmów" chcesz go używać czy też do "dźwięku"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeważnie do filmu i dźwięku bo on będzie podlonczony do amplitunera marantiz 5007 i zestaw głośników Jamo606 i chciał bym żeby był dobry dźwięk i obraz

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie masz sprecyzowanych wymagań. Możesz go brać - zaspokoi Twoje potrzeby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wciąż czekam na A500. Obawiam się tylko ceny na starcie.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mię raczej nie będzie na niego stać ,gdzieś czytałem że ma kosztować 600 euro

A mi zależy tylko żeby dobrze grało w kinie domowym

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mam jescze takie pytanie do was czy jakość obrazu i dźwięku będzie dużo lepsza na popcorn hour vten od mojego starego xtreamera pierwszej generacji

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich już jestem prawie zdecydowany na zakup tego otwazacza ,jescze czekam na odpowiedź odnośnie jakości obrazu i dwieku w porównaniu do Xtreamera 1 ,i jescze jedno pytanie jak jest z działaniem Youtube czy niema z nim problemów bo moja córka często ogląda na nim bajki i czy całe Menu jest w języku polskim

Czekam na odpowiedź

I z góry Dziękuję

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakość obrazu - taki jak przy Sigmie (a może pytasz o 4K)?

A o jaką jakość dżwieku Ci chodzi? - co rozumiesz pod tym pytaniem?

Z YT nie ma problemów.

Staraj się precyzyjniej zadawać pytanie bo nikt Ci nie odpowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi oto czy na przykład puszczając taki sam film np obraz filmy bluray Awatar na obu otwazaczach będzie widoczna ruznica w obrazie i w dźwięku (kino domowe 5.1)

Między Xtranerem1 a PopcornHour VTEN

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez seta22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybacz, ja nie rozumiem o co pytasz. Może ktoś inny Ci odpowie i ustali "ruznice"?.

Vten jest na Sigmie - obraz żyleta i w/g wielu innych forumowiczów - dużo lepszy niż np. Realtek (też tak uważam).

To tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki pomoc myślę że to będzie dobry wybór kupuje ten otwazacz

Pozdrawiam

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze w temacie VTen i passthrough.

Na dziś nie działa to dobrze dla ścieżek Dolby ATMOS TrueHd, przy połączeniu z amplitunerem, który nie obsługuje Atmos. Powinno to iść jako TrueHD, jednak odtwarzacz przerywa odtwarzanie materiału. Atmos jest jednak poza specyfikacją VTen, ale z drugiej strony standard ten ma ponoć zapewniać pełną kompatybilność z urządzeniami które go nie obsługują.

Tzn, że VTEN też (tak jak mój A400) przerywa odtwarzanie materiału Dolby True HD???

Przyznam, że przerwy, tyle, że rzadziej występują również w Dolby True HD nie ATMOS, natomiast występują także kiedy podłączyłem mojego A400 do Denona AVR-X4200W, a ten już obsługuje Dolby Atmos - jednak na wyświetlaczu pokazywał Dolby True HD...

pozdrawiam

Remi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...